• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

9 dní po IUI jsem hrozně nastydlá, mám ještě šanci?

(Zamčená)
19. května 2013 
Ahoj holky jsem tady novaček ale nutně potřebuji popovidat. Jsem dnes 9 den po IUI a hrozně jsem nervozní že to zas nevyjde. Už se snažim 10 let o ditě, jsme oba zdraví, mam za sebou 1 IVF, 5KET 1 zamkle tehu, tet jsem podruhe na IUI. 5-6 den jsem mela pobolivaní podbřišku(píchaní),prsa sice bolí ale nic hrozneho, a nemam žadne jine přiznaky. beru utrogestan. mam testovat až za 3 tydní mam pocit že blazním. Ke všemu jsem tet hrozně nastydla 1 den jsem mela teplotu 38 pak už jen mirně zvyšenu kolem 37,2 rima produšky kašel. Mam strach že po takovem prubehu to nevyjde, ma nikdo z vas podobne zkušeností a byli jste tehu, potřebují aspon nijaky nazor a vim že jsem blazen. dik za odpovědí
19. kvě 2013 ve 14:52  • Odpověz
můžu tě uklidnit v tom, že jsem ze začátku těhotenství (to jsem o něm ještě nevěděla) měla teplotu kolem 37,5 - a to já normálně mívám při nemoci teploty jen výjimečně, měla jsem pořádnou rýmu, z toho pak kašel. Drželo se mě to tak týden (protože jsem nebrala žádné léky, jen septisan). Až pak jsem si udělala test a zjistila, že jsem těhotná :slight_smile:
19. kvě 2013 v 15:17  • Odpověz
Mám zkušenost jenom s nemocí na začátku těhotenství. Na podzim jsem si prošla "parádní" chřipkou, při který mi bylo jak se říká na umření - teplota, kašel, všechno bolelo, no známe to každá :slight_smile: Týhle potvoře jsem tehdy taky připisovala i zpoždění MS a ejhle, po týdnu, kdy do mě všichni hučeli, jsem si tedy udělala test a bylo to tam. Malá byla plánovaná, i když v tý době tak trochu nečekaná a za pár dní by už měla být na světě. Držím palečky a moc Ti přeju, aby se Ti po tolika letech zadařilo a i u Tebe měla nemoc stejný výsledek :slight_smile:
19. kvě 2013 v 15:18  •  2 děti  • Odpověz
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.