• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

A co tu vytvořitdeníček miminka?

(Zamčená)
14. února 2008 
Ahojky, tak mě tak napadlo - co k albumům uživatelům přidat ještě jakýsi deníček -něco jako sou ty knížečky, kam si zapisujeme, kdy a co začaly míma dělat, abysme to nezapomněli...nebo kdy kolik vážily a podobně - prostě internetová podoba zapisovací knížečky "moje dítě" - u té bychom měli jistotu, že se jen tak neztratí a myslím že sem na koníka by se to ohromně hodilo...co?
7. únor 2008 ve 12:28  •  2 děti  • Odpověz
no zatim je to mozne zapisovat si to do popisu alba :wink:
8. únor 2008 ve 14:45  • Odpověz
autor
já vím, ale já myslela jakoby přidat sem internetovou podobu deníčku mimča(i starších dětí) Něco v tom smyslu - v tom a v tom měsíci vážil tolik a tolik, na nočník začal chodit v tolika a v tolika...v albech to de taky, ale není to ono, tam líp vypadá nějakej vtipnej popisek:slight_smile:ale já o tom vím prd, asi by to bylo pracný, ale myslím že by to bylo moc hezký rozšíření
8. únor 2008 v 15:43  •  2 děti  • Odpověz
No já mám doma dva deníčky miminka a nezapisovala jsem si do toho vůbec a nezapisuji ani teď, jsem příšerná :grinning:
8. únor 2008 v 16:40  • Odpověz
autor
No právě, to je ono...já se k tomu taky vždycky nutím násilím, páč musím jít do knihovny, vytáhnout to, zapsat, zaklidit :grinning: tady sem většinou tak jako tak, takže bych určo zapisovala poctivě:slight_smile:
8. únor 2008 v 16:59  •  2 děti  • Odpověz
No já se přiznám, že na to vlastně ani nevzpomenu :grinning: :grinning: :grinning: To jsem teda máma tohle :grinning:
14. únor 2008 v 18:43  • Odpověz
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.