• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Admini by nemeli tolik zamykat tema..

(Zamčená)
19. března 2008 
ahoj ....jste pro???si predstavte ze si zalozite tema napr.velikonoce a oni vam napisou ze uz tady takova tema je...ale ona je ale jen na slovenskych strankach....
copak to prohledavate i slovenske stranky kdyz neco potrebujete jestli ..nahodou,, uz tam takove tema neni??prijde mi to divny tak moc spojovat cz a sk ja se teda na sk stranky nedivam kdyz zakladam tema vy ano??
18. bře 2008 ve 20:35  • Odpověz
kdyby meli zamknout vsecky,ktere uz jsou alespon obdobne byla by pulka temat .tot muj nazor :grinning:
18. bře 2008 ve 20:36  • Odpověz
autor
no to jo ale me ted napdlo ze si tady nekdo neco zalozi a admin to zamkne kvuli tomu ze uz je to na sk strankach.... slovensky admin to vetsinou zamkne...a to nechapu.....
18. bře 2008 ve 20:39  • Odpověz
ja vim ale co s tim :unamused:
18. bře 2008 ve 20:43  • Odpověz
autor
n tak prave sem doufala ze tady bude vic takovych nazoru a ze si uvedom ze neni treba tak spojovat sk a cz ...ja na sk nechodim tak si tema zakladam tady...
no a nikdo uz se nevyjadri tak asi nic no..
18. bře 2008 ve 20:44  • Odpověz
ja si taky myslim,ze by to nemeli zamykat...
18. bře 2008 ve 20:45  • Odpověz
autor
:sweat_smile: no ale to jsme 2 a to je asi tak vsechno..... :unamused: :angry:
18. bře 2008 ve 20:47  • Odpověz
to tak bejva,ze s enikdo neohlasi :grinning:
18. bře 2008 ve 20:47  • Odpověz
autor
hii no prave nebejva kazdej mi vzdycky pise a ted nic hii :sweat_smile: no aspon ty ..snaha se ceni dekuji :grinning:

manzilek na me tlaci chce na pc.....
18. bře 2008 ve 20:48  • Odpověz
hehe ja ti rozumim velmi dobre ...to je ale bohuzel bezne jennekteri narusitele jsou aktivni :grinning:
18. bře 2008 ve 20:50  • Odpověz
autor
hii no jo...ale treba se jeste nekdo vyjadri..nic diky aspon za tvuj prispevek manzilek uz chce na net nechape ze konik ze zivotni zavislost :grinning:

zatim paa
18. bře 2008 ve 20:52  • Odpověz
Holky plně s váma souhlasím. Už žádný zamykání :angry:
18. bře 2008 ve 20:52  • Odpověz
tak ja se hlasim a taky me uz parkrat zamrzelo,kdyz mi admini neco zamknuli...vid aponchie :wink: :frowning2:

treba by byl napad,aby to aktualni nechali a to obdobne - starsi zavreli...
18. bře 2008 ve 20:53  • Odpověz
Denoušku souhlas, myslím, že by se neměla zamykat témata na českém koňovi jen proto, že už jsou na slovenském koňovi. Já na slovenského koně taky nechodím.
18. bře 2008 ve 20:54  • Odpověz
autor
dekuju bublino :slight_smile:
balsiger presne tak !!! :grinning:
denousek ked zakladáš tému na cz a chceš by sa ukázala téma aj na sk tak zaklikneš to okienko dole ale mala by si si vyhľadať či na sk taká téma iuž nie je ak to okienko nezaklikneš tak by ti to admini nezmazali lebo je to téma na cz to je môj názor :wink:
18. bře 2008 ve 20:55  • Odpověz
autor
a co kdyz je to tema jen na sk??ale neni na cz??a ja si o tom chci psat s cechama??

manzilek uz zuri zatim pa
18. bře 2008 ve 20:56  • Odpověz
a na cz je to téma ako strávite "veľkú noc?" možno si nepoznala slovenský termín ale aj mne občas robia problém české výrazy :wink:
18. bře 2008 ve 20:57  • Odpověz
autor
ne nemyslim velku noc ale napr jen tema velkonoce co je ted uzamceno
18. bře 2008 ve 20:57  • Odpověz
velikonoce znamená po slovensky veľká noc takže je to tá istá témaa asi si klikla na štvorček aby sa objavovala aj na sk stránkach, možno keby si ho neklikla tak by si si písala iba na cz stránkach :wink:
18. bře 2008 ve 20:59  • Odpověz
ja uz sem vlastne chodim jen kvuli mym kamaradkam,ktere na "moji" diskuzi mam a nova temata uz ani otevirat nechci...vyhledavac tu uz nefunguje tak,jak kdysi a je to zdlouhave najit,zda tu uz tema je...driv mi vyhledavac na mk nasel hned temata,jak jsem potrebovala a dns me to hazi do googlu...??? :confounded: :unamused: :frowning2:
18. bře 2008 ve 21:00  • Odpověz
ja tady uz prevazne taky chodim za urcityma lidma jen...
18. bře 2008 ve 21:01  • Odpověz
Měla by se zamykat jen témata, která jsou plná a která jsou tu skutečně několikrát. Ale to, co je na SK nechat tam a CZ zvlášť. Přece jen jsme se rozdělili, ne? :sweat_smile: :grinning:

Proti čemu jsem striktně, je mazání starých témat, např. společných termínů. To mě pěkně na.... štvali. Protože třeba takový porod je fakt zážitek a člověk si pak rád přečte, co dělaly "kámošky" zrovna v tu dobu. Nebo když jsme si pak psaly, jak mimísci rostou, co je nového a tak.
mne sa osvedčilo napísať o pomoc adminov cez ip a poslali mi linku :wink:
Dobrej nápad s tím zamykáním starších témat a nechávat jen ty čerstvě založený. :wink: :wink:
18. bře 2008 ve 21:02  • Odpověz
me prijde ujete na kojencich neustale zakladat nove a nove temata na stejne veci to uz neni ani mozne.je nekdo tak linej si to projet ?
18. bře 2008 ve 21:04  • Odpověz
ked chcete neakú tému iba na cz koníkovi tak neklikajte na ikonku aby sa to zobrazovalo aj na sk a bude to tak ako llucinka píšeš :wink:
18. bře 2008 ve 21:04  • Odpověz
aponchie...ne lina nejsemy,ale jak jsem jiz zminovala, driv tu fungoval jiny vyhledavac...uz tu neni a je to ed zdlouhave vyhledavani a nakonec me to hodi vzdy do googlu..to mi trosku vadi...ale nechci,aby si nekdo myslel,ze si stezuju,to ne :angry:
18. bře 2008 ve 21:07  • Odpověz
moje ještě nezamčeli :grinning:

buď bylo tak blbý .. anebo jsem měl respekt :grinning:

tak asi nic :wink: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
18. bře 2008 ve 21:08  • Odpověz
balsiger to bylo mineno jako treba:kterej teplomer uz po dvacate sedme treba :grinning:
18. bře 2008 ve 21:09  • Odpověz
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.