• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Admini by nemeli tolik zamykat tema..

(Zamčená)
19. března 2008 
anebo to bylo takove,ktere tu jeste nebylo :grinning: :grinning:
18. bře 2008 ve 21:09  • Odpověz
elise: Já moc témata nezakládám, většinou jsem našla vše, co jsem potřebovala, ve starších diskuzích. Denousek to ale myslela jinak. Založí si téma tady na CZ a admin jí napíše, že už je to v SK. Ale ona si chce pokecat tady s někým, ne s někým, kdo je v SK. O to jde. Taky neprojíždím slovenské stránky. I když tomu rozumím, přelouskat všechny příspěvky mi trvá dýl než přelouskat ty české.
18. bře 2008 ve 21:10  • Odpověz
balsiger ale tu temu s oblibenejma nickama zamceli beztak schvalne asi se tam neobjevili jejich mena :grinning:
18. bře 2008 ve 21:10  • Odpověz
18. bře 2008 ve 21:12  • Odpověz
llucinka tak pošli ip adminovi a máš hned linku. vieš ja ked nechcem aby téma bola na cz stránkach tak nezakliknem to okienko dole dám iba aby moja téma bola založená nemusíš teda prelúskavať aj sk stránky stačí ked nezaklikneš to okienko.neviem či to píšem správne :wink:
18. bře 2008 ve 21:13  • Odpověz
jajsem tomu dala spatne jmeno -byla to soutez o nejhezci nick,vis??!! :cry:
18. bře 2008 ve 21:13  • Odpověz
deni v nečem souhlasím, jsem taky měla téma o jídlech pro roční dítko a oni ho zamkli a napsali odkaz na první příkrmy...přitom to je úplně něco jiného, tož jsem to rovnou napsala do ip admince, že mi teda to téma připadá úplně o něčem jiném a nic...ticho po pěšině :confounded:
18. bře 2008 ve 21:14  • Odpověz
asi je tezke vyhovet nam vsem...ale vseobecne jsem fakt toho nazoru,ze nas tu dost krouhaj a drzej na kratko :pensive:
18. bře 2008 ve 21:15  • Odpověz
Přiznám se, že mě nenapadlo hledat termín velká noc, když hledám velikonoce. Nehledě na to, že na Slovensku bude pojetí slavení Velikonoc o trochu něčem jiném než v ateistické ČR. Opravdu někdy nechápu to mazaní a sdružování témat, co mě skutečno dostalo, když se sdružila témata jako "říkanky". To už na mě bylo celkem dost.
to okienko je dole pod textom na ľavej strane vedla na pravej je ok,vytvor tému tak teda nezaklikávajte to okienko ten štvorčer (čvereček) na ľavej strane pod textom a na sk to nebude a admini to potom nezavrú :wink:
lakme na slovenskú nič neslávime je to iba veľká noc aj my chodíme na vílety, alebo len tak niekam prč nesedíme na zadkoch celé dni v kostoloch :grinning:
18. bře 2008 ve 21:17  • Odpověz
elise: Tys mě asi nepochopila. Ty si to třeba nezaklikneš, ale spousta jiných ano. Mě o nic nejde, já témata nezakládám, takže to nepotřebuji. A vím, jak to funguje, aby se to zobrazovalo jen tady. Jde o to, že pokud takové téma je na SK, tak by klidně stejné téma mohlo být na CZ. Tohle jsem pochopila z prvního příspěvku v této diskuzi. :slight_smile:
18. bře 2008 ve 21:18  • Odpověz
llucinka nechcem sa tu stebou hádať ale vedsom napísala jasne zrozumiteľne (bohužiaľ po slovensky) že ak niekto nemyslím tým iba teba ale ak niekto na cz stránke založí tému a klikne na ten štvorček tak je to automaticky tém medzinárodná sk aj cz to znamená že ak taká téma je na sk stránkach tak na cz ju zamknú a zase naopak ak ja založím tému na sk stránkach a dám aby to bolo aj na cz stránkach tak admini to zamknú pretože sa taká téma môže nachádzať na cz stránkach.
18. bře 2008 ve 21:22  • Odpověz
llucinka, ale prave o to pri tom zaklikavani jde :slight_smile: aby se jedno tema zobrazovalo jen na sk a jedno tema se stejnym obsahem jen na cz. Protoze pokud dame "zobrazit i na sk" nemuzeme se divit, ze je to pak duplicitni tema. Takze to spojovani stranek, ktere se tu kritizovalo provadi takhle samotne zakladatelky tematu :wink:
18. bře 2008 ve 21:26  • Odpověz
mnauu dakujem :dizzy_face: takto presne to myslím aj ja :dizzy_face: :wink:
18. bře 2008 ve 21:27  • Odpověz
P.S. omlouvam se za chybejici carku za slovem kritizovalo, evidentne bych uz mela jit spat :grinning:
18. bře 2008 ve 21:28  • Odpověz
Taky se mi to nelibi,hlavne mam problem cist ve slovenstine,samozrejme,ze to nejak rozlousknu,ale lepsi se mi cte v cestine,at jsou zvlast cesky a slovensky,nic proti slovenstine :wink:
19. bře 2008 v 06:49  • Odpověz
ja se slovenstinou problem nemam,je pravda,ze nektera slova mi unikaji,ale jsem pro rozdeleni
19. bře 2008 v 06:52  • Odpověz
Podľa mňa je fajn nechať, čo je výsostne české na českom MK a čo je slovenské na Slovensko, ale osobne ma dosť mrzí, že vám tak hrozne vadí zlužovanie so slov. témami. :frowning2: Fakt mi je z toho smutno, keď nejaký Čech povie, že Slovákovi nerozumie...Ja ak niečo nenájdem na slovenskom MK tak hľadám na českom (samozrejme téma Veľká noc či Velikonoce k nim nepatrí :wink:).

Podľa mňa by bolo jednoduchšie zaškrtnúť ten štvrorček pri otváraní každej témy a ak niekto naozaj chce, aby to ostalo len na sk alebo cz, tak ten štvorček "odškrtne"...
19. bře 2008 v 07:39  • Odpověz
a nevíte proč vymazali téma o nejlepší přezdívce? Mně se to téma strašně líbilo :frowning2:
19. bře 2008 v 07:41  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v únoru 2014  • Odpověz
autor
ahoj..

ja jsem to myslela tak ze kdyz si zalozim tady na cz tema a nezaskrtnu aby s eto obevilo i na sk a admin mi ho zamkne ptz slovaci uz si takove tema taky zalozili tak je to blbost...ja sem si ho prece zalozila jen na ceskych strankach,tudiz si o tom chci psat s cechama!!
kdyz zaskrtnu zobrazit na sloveskych strankach to je neco jineho,ale ne kdyz to proste zalozi slovak jen na slovensku a oni mi to zamknouu skrz to ze na slovensku uz to tema je :angry:
19. bře 2008 v 07:41  • Odpověz
autor
jasne :grinning:
19. bře 2008 v 07:53  • Odpověz
Denousek, čo sa týka tejto témy, tak to úplne chápem, že to bolo veľmi čudné počínanie, ale teraz som nenarážala práve na tvoj príspevok :wink:
19. bře 2008 v 07:55  • Odpověz
autor
nene bihan v pohode :slight_smile:
19. bře 2008 v 07:58  • Odpověz
právě že takové témata, jako jsou nejlepší přezdívka, nejoblíbenější maminka nebo nejkrásnější maminka jsou pro mě naprosto trapné a ujeté. Je to totiž o stále stejných jménech a připadá mi to jako snaha se jim zalíbit. :unamused: Kolikrát se nestačím divit, co tu jsou za blbé a trapné témata. Ty holky to snad zakládají jen proto, aby viděly, jestli budou ostatní reagovat.
Jo a polovinu témat na kojencích bych zavřela, maminy jsou líné si projet historii témat a pak jsou tam stejné témata 2x, 3x-4x!!!
19. bře 2008 v 08:15  • Odpověz
A ZÁSADNĚ nesouhlasím s mazáním témat "Společné termíny", jak už tu někdo psal, často jsme si projížděly naše porody, nostalgicky vzpomínaly, někdy si i poplakaly a pak nám to někdo bez předchozího upozornění zamklne. Ale třeba v jiných měsících se to oznámilo dopředu, že se bude téma mazat a holky měly možnost si to ci chtěly zkopnout.
19. bře 2008 v 08:18  • Odpověz
andreo: To jsem byla já :wink: Přesně o ty vzpomínky mi šlo. No, ono ať to klidně zamkne, ale nemaže. :angry: No, to už je jedno, ta nejlepší témata smazali.
19. bře 2008 v 08:27  • Odpověz
ja mám otvoreného aj slovenského aj českého koňa, a keď hladám, tak hladám v obhoch. Ale teraz je to vyhladávanie na prd. Aj keď viem presný názov, tak mi to nevyhodí. Skladá sa napr. z 3 slov, tak dám vyhladávať prvé, nič, dám druhé, a už mi to nájde :rolling_eyes: . Tomu fakt nerozumiem, však je to technika, nemal by robiť ľudské chyby, ako že si nevšimne :grinning:
k tomu mazaniu starších tém, možno by bolo fain, keby bola možnosť si ich po uzavretí stiahnuť. Treba dať návrh.
19. bře 2008 v 08:29  • Odpověz
kili: Myslím, že už je pozdě, když to všechno smazali. Zirafka mi napsala, ať si to okopíruju. Než bych zkopírovala 300 stránek, bych u toho seděla dva dny. :angry:
19. bře 2008 v 08:31  • Odpověz
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.