• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Admini by nemeli tolik zamykat tema..

(Zamčená)
19. března 2008 
ll, ono je pre teba pozde, pre druhých nie :wink:
a okopýrovať, to je fakt blbosť, práve to som písala, že by to malo byť na stiahnutie. Ale fakt neviem, či je to technicky možné.
19. bře 2008 v 08:32  • Odpověz
bihan: Myslím, že ti nemusí být smutno z toho, že tu někdo (i já) napsal, že nerozumí sloveštině. Protože sis to možná špatně vyložila. Já jsem třeba psala, že mi to trvá dýl přečíst než když je to v češtině. Ne, že tomu nerozumím. A to je rozdíl.
19. bře 2008 v 08:33  • Odpověz
Kili, oni smazali skoro všechny společné termíny holek, co třeba rodily loni. Takže o našem těhu, o porodu a tak, jak jsme si psaly, všechno je fuč. Místo toho, aby vymazali témata, do kterých lidi půl roku nevstoupili. :angry:
19. bře 2008 v 08:36  • Odpověz
ll, však ja ťa chápem, ale už je pre vás neskoro, ale tí, čo rodia teraz by možno túto možnosť uvýtali. Mne teda podrobnosti o mojom popôrodnom období moc nechýbajú :pensive:
a aj tak, na nete to vysieť nemôže večne a takto by sa k tomu človek mohol vrátiť aj po 20tich rokoch
19. bře 2008 v 08:45  • Odpověz
kili: Myslím, že zkušený počítačový profík by jistě uměl vymyslet, jak tyto témata zachovat :wink:
19. bře 2008 v 08:50  • Odpověz
a k tomu, že je téma na sk a tak si nemôžete písať z česskými babami, tak ak to admini zmazali, tak ste mali odpísať, nech tú tému teda dajú aj na cz.
ale zároveň by ju mali aj premenovať, napr. Veľká noc/Velikonoce, keď vy neviete, že je to to isté
19. bře 2008 v 08:51  • Odpověz
ll, zachovať by ich určite šlo, ale ak za majitel stránky rozhodne, že už ju zruší, tak ti už nepomôže ani cesta, keď nie je vôľa/vule. A tiež na to treba miesto, ktoré kôň má sakramentsky málo a teraz funguje pravdepodobne preto, že sa rozhodli takto radikálne mazať staré témy.
19. bře 2008 v 08:54  • Odpověz
nooo neviem co chcete este vediet ale v skratke:
ak si zakliknete pri otvarani novej temy: : Chci zveřejnit toto téma i ve slovenské verzi této stránky
tak to ide s tym rizikom ze ked uz tema tu je je jedno ci na SK alebo CZ verzii, dame link a nechame iba jednu :wink:
a bohuzial vela starych tem mazeme a uzamknute tak po cca 3 mesiacoch od uzamknutia :wink:
je toho tu potom vela a vyhladavac nefunguje, preto je obcas lepsie ak clovek napise nam a my Vam danu hladanu temu najdeme :wink:
19. bře 2008 v 09:22  • Odpověz
zuz, a nešlo by dať, aby sa témy na vymazanie ešte pred tým dali stiahnuť?
19. bře 2008 v 09:26  • Odpověz
Zuz tak pročistěte "Kojence", jsou tam témata uzamklé i několik měsíců, rozhodně víc než 3 a jsou tam pořád. Vždyť je to tam tak nepřehledné, že se už babám tím nechce prohrabovat a raději zakládají nové témata dokola.
19. bře 2008 v 09:29  • Odpověz
kili, uplne nechapem co myslis :grinning: :zipper_mouth:
19. bře 2008 v 09:32  • Odpověz
zuz, no že by sa s toho spravil súbor na stiahnutie, ale fakt neviem ako technicky, to asi jedine bob by vedel posúdiť či to ide.
19. bře 2008 v 09:45  • Odpověz
zuz keby sa na sk aj cz vytvorilo niečo také ako archív kde by sa témy ešte pred zmazaním nechali uložené rok po roku by sa odtial vyhadzovali od najstarších po najmladšie:slight_smile:
19. bře 2008 v 10:49  • Odpověz
jaj ak by to bolo na mne a vedela by som to urcite by som to urobila :wink: len problem je ze vela veci caka na urobenie a dolezitejsich :zipper_mouth: napr nova sekcia v pokecoch vybava, v bazari dvojicky a tak dalej by sa dalo pokracovat :wink: :grinning:
19. bře 2008 v 10:53  • Odpověz
zuz, mám dotaz k tomu zamykání: občas mrknu na sk stránky do Bábetek a pokud se tam objeví téma, které už existuje, velmi rychle téma zavřete a pošlete odkaz na již vytvořená-tak to má být :wink:
Ale přijde mi, že tady v cz v Kojencích to nikdo neřeší, jestli stejné téma už tu je nebo ne a zamykají se témata vyjímečně (max. pokud je téma pro sk a cz a existuje už stejné na sk, tak se zavře i na cz, ale jinak ne)
a možná by nebylo na škodu zpřehlednit téma Kojenci (např. udělat podrubriky: strava, nemoci, spánek,vývoj..) nebo tam někam napsat, to, co je v pravidlech a co spousta lidí nečte - bod. 1 a připsat tam jak funguje vyhledávač, že se má zadávat do hledání bez diakritiky a zkusit víc možností z názvu tématu :wink:
19. bře 2008 ve 13:07  •  1 dítě  • Odpověz
lendy, neviem cim to je ze u nas sa viac zamyka ale to neporiesime asi my dve :wink: :grinning:
a ja ked zamykam duplu ktora je spolocna tak najdem podobne temy na sk a aj cz stranke :wink: vacsinou vyhladavam temy na sk a az potom na cz :zipper_mouth: a samozrejme tak davam potom aby tu temu videli vsetci resp jednu z nich napr tu
http://www.modrykonik.sk/forum/show.php?vThreadID=51721&vOffset=0&vGroupOffset=40&vGotoLast=1#end
19. bře 2008 ve 13:13  • Odpověz
zuz, díky :wink: no chtělo by to nějakého šikovného zamykače :grinning: jako ty i na cz stránkách...
19. bře 2008 ve 13:16  •  1 dítě  • Odpověz
lendy, ok dohodnem sa zo ziraf a kojencov budem cistit :wink: :grinning: vies ja som v tych temach ako doma :grinning:
19. bře 2008 ve 13:18  • Odpověz
super :wink:
19. bře 2008 ve 13:30  •  1 dítě  • Odpověz
Ahoj, ja s tim nemam problem a budu jenom rada, pokud se toho zuz ujme. Ja ted spis budu provadet Jarni uklid na beremese a zuz ma ke konikovi urcite bliz :slight_smile: Predem diky :slight_smile:
19. bře 2008 v 15:01  • Odpověz
Asi bylo receno vse, chtela bych jen pochvalit adminy, ze se polepsili :sweat_smile: a temata mazi po predchozim upozorneni, aby si je mohly uzivatelky zkopirovat, skoda, ze se to takhle nedelalo driv(viz Ilucinka), kdy se zamkl duben 2007...to je opravdu velika skoda, protoze je neco uzasneho si cist prispevky treba ze srpna 2007, kdy jsem zacala byt tehotna :sweat_smile: No ale ted si uz nepoctu moc no :pensive:
Tak hlavne ze ted uz admini "varuji" :slight_smile:
19. bře 2008 v 17:36  • Odpověz
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.