• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Adventni vyzdoba.

(Zamčená)
10. listopadu 2008 
Jsou tu vanoce cas darku a vyzdob.Mate radi vyzdobeny byt ci dum,delate si vence atd.sami nebo kupujete?
7. lis 2008 ve 23:22  • Odpověz
Ahoj,
vyzdobený byt mám určitě ráda. Jen to nesmí být přeplácané. Jen tak decentně. Líbí se mi fólie do oken, nejlépe bílé, nebo s nádechem třeba světle modré, stříbrné. Věnec si kupuji. I když letos si možná nějaký zkusím udělat. Uvidíme, jak se podaří a po té se rozhodnu, jestli koupím, nebo ne. Ale nejvíc se stejnak těším na pečení cukroví. To je moje. :slight_smile:
8. lis 2008 v 07:50  • Odpověz
Já na Vánocích snad nejvíc miluju právě tu výzdobu :slight_smile: Ale zdobím s mírou, protože nechci, aby to vypadalo, jako když pejsek s kočičkou vařili dort. Takže v kuchyni mám koupený adventní věnec (nemám šikovné ruči :grinning: čky), na stole malý ubrus s vánoční tématikou, za oknem visí nějaká ta ozdoba a samozřejmě nechybí vánoční hvězda(to kvítko).Jo a ještě jsem zapomněla na svícen. V obýváku máme akorát vánoční stromek. Uvítala bych, kdybyste sem hodily typy na to, jak ho ozdobit, protože je každý rok úplně stejný,a taky jsme vždycky měli smrček, myslíte, že je lepší jedle nebo borovička?
8. lis 2008 v 08:43  • Odpověz
Taky miluju vánoční výzdobu. Věnce si od loňska dělám sama,vyjde to levněji a navíc z něj mám větší radost. Jeden dávám na vrátka a druhý na vchodové dveře. Na vrátka dávám ještě girlandu se světýlkama. Do kuchyně mám vánoční ubrus,miniaturní vánoční stromeček,zavěšené jmelí a na parapetu okna různé drobnůstky jako svazky skořice,pozlacené šišky a tak....Samozřejmě nechybí různý svíčičky a vůně purpury. Miluju tu atmosféru :slight_smile: V obýváku jen stromeček,opět jako loni bude ve zlaté barvě,a taky jmelí. A venku na oknech ještě nesmí chybět truhlíky s větvičkama vánočně dozdobené :slight_smile: Prostě na tom ujíždím :slight_smile:
Ze stromečku mam nejradši jedličku a nebo stříbrný smrček. Borovici moc nemusím...
8. lis 2008 ve 21:28  •  2 děti  • Odpověz
Mi kupujeme jedličku sice je to darda co stojí ale je hezká a déle vydrží...Stromeček mám ozdobený jen oranžovými a střibrnými banky.Na stole musí být adventní věnec ten si zdobím sama plátky sušených pomerančů.Taky mám ráda vánoční hvězdu(kytku) jo a světýlka na stromeček dávám jen obyč ty bílé.
8. lis 2008 ve 22:22  • Odpověz
Já taky vyrábím vánoční dekorace. Adventní věnec a věneček na dveře, pak ozdobím nějaký svícen, nad dveře dávám jmelí a na skříňkách vyměním dečky za vánoční. A do kuchy'nského okna věším taky nějakou věcičku, třeba kouličku, nebo mašli a tak. Loni jsem objevila barvy na sklo, tak jsem pár obrázků nalepila na zrcadlo, okna a tak.Pár blbinek máme ještě po bytě, třeba vánoční hvězdu, nebo andílky na lustru. Stromeček ale máme umělý. Zdobím ho většinou pokaždé jinak, ale do jednoho stylu nebo barvy. Za 14 dní už zas budu vyrábět, to to letí.
9. lis 2008 v 17:46  • Odpověz
Příspěvek byl pozměněn adminem, protože nesplňoval pravidla fóra. Porušoval pravidlo "Neodbočuj od původního tématu".
10. lis 2008 ve 12:50 • caira
No já si Vánoce užívám nejen zdobením, ale i relaxací. vyrábím si sama věnce a veškerou výzdobu, nějaké dopňky nakoupím a srtom máme jedině živý většinou jdle nebo stř. smrk. Zdobíme celou dekoraci do jednoho tonu a jaká bude letos je ještě ve hězdách.
Jaká barva letos frčí? co nabízí prodejní trh?
Písněte inspiraci?
já měla modrou, zlatou, bílou, stříbrnou, fialovou, šedou, či dvojkombinace., růžovou.
tak možná červená nebo oranžová? :slight_smile:
10. lis 2008 ve 12:55  • Odpověz
mikdo se tu nachytat nedá. :wink: snad jsou tu jen inteligwentní ženy co si koupí věnec v kamenném obchodě nebo udělají doma sami. jako JÁ
10. lis 2008 ve 13:12  • Odpověz
Ahoj, ja se letos s manzelem rozhodla pro oranzovou v kombinaci se zlatou. Zdobit budeme stribrny smrk..:o) A na stul budu vyrabet venec se skorici, oranzovymi svickami a zlatymi hvezdickami... Na dvere povesim asi zlatou hvezdu..
10. lis 2008 ve 20:42  • Odpověz
U nás frčí neustále slaměnná výzdoba, je to takový tradiční a nádherný :dizzy_face:
10. lis 2008 ve 21:10  • Odpověz
cervene a slamene,nekupujeme kolekce a davame hodne orisku ovoce a vlastnich ozdob detmi vyrobene :slight_smile: nejake modre oranzove ruzove..me neberou
10. lis 2008 ve 21:11  • Odpověz
Příspěvek byl pozměněn adminem, protože nesplňoval pravidla fóra. Porušoval pravidlo "Fórum není pro firmy".
23. říj 2011 ve 20:48 • svetvysivek
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.