• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

AJUTY

(Zamčená)
13. října 2009 
Ahoj holky. Dejte si bacha ma internetový obchod Ajuty. Je ta velký problém s vrácením zboží. U p Turka jsme zakoupili přes e-shop kočárek a spoléhali na rozměry uvedené u zboží což jsme neměli. V kamenné prodejně p Turek kočárek neměl, nemohli jsem si ho vyzkoušet. Když jsme doma kočárek sestavili, tak jsme zjistitli, že se nám do něj dcera v zimě nevejde. Kočárek jsme chtěli do 14 dnů dle zákona vrátit, ale p Turek je arogantní člověk a nebyla s nim žádná řeč a stále po nás chtěl provizi na kterou nemá nárok. Proto varuji ostatní nakupující.
13. říj 2009 v 09:51  • Odpověz
já tam kupovala jen baby art, ale objednala jsem v dubnu s tím, že se neozvali, tak jsem psala, co je s objednávkou, na to my napsali, že Baby Art změnil dodavatele, takže naskladní v červnu, v červnu zase nic, tak jsem psala znovu v červenci, ale to už jsem rovnou objednávku zrušila, protože se ani neozvali, jestli mi to teda pošlou nebo ne.
13. říj 2009 v 10:36  • Odpověz
autor
Já už se na jejich stránky ani nepodívám a do obchodu nevlezu. Tak arogantního chlapa sem snad ještě nepotkala.
13. říj 2009 v 19:50  • Odpověz
ja s nimi mam teda jen dobre zkusenosti.. kupovali jsme tam monitor dechu a par jinych veci a pujcovali jsme si tam autosedacku a vzdy naprosta pohodicka..
13. říj 2009 ve 21:11  • Odpověz
objednávala jsem si tam golfky a cest. postýlku a ještě nějaké drobnosti, asi 14 dní se neozvali, tak jsem jim volala, on mi slíbil, že se na mou objednávku podívá, uběhly asi 3 dni stále žádný mail, tak jsem volala znovu a on mi řekl, že toto zboží už nemá, hm tak nevím, jestli se takhle chová solidní obchodník :rolling_eyes:
13. říj 2009 ve 21:52  • Odpověz
obchod opravdu neznám, jen ze zvědavosti jsem nakoukla do jejich odkazu"reference" a je tam seznam spokojených zákazníků (samý celebrity), tak odhaduji, že se neobtěžují zdržovat s objednávkami od "obyčejných lidí", ale třeba se pletu... :confused:
a pak ty spousty fotek vlastního dítěte, tomu nerozumím, asi reklama :sweat_smile:
13. říj 2009 ve 23:27  • Odpověz
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.