• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Ako brániť parkovaniu áut na príijazdovej ceste do garáže?

(Zamčená)
9. června 2009 
Ahojte, byvame v novostavbe, kupili sme si miesto v podzemnej garazi-ale je nas mensina - asi 20%. Vsetci ostatni co maju auta parkuju vonku, kde je akutny nedost. parkovacich miest a este k tomu proti predpisom. Niekedy je to fakt na zrkadielka. Najviac ma rozculuje, ked 2-3 auta zaparkuju na prijazd. ceste do garaze al. v krizovatke-to potom vobec nevidim ci nejde nej. aut. Uz skoro 2x sme mali kvoli tomu havarku, ze sa po ceste valilo auto tak 60-tkou. Na posl. chvilu to ubrzdilo :pensive:

Problem je, ze developer neodovzdal este ( po roku a pol po kolaudacii) tie nase cesty mestu, tym padom mesto tam nemoze dat zlte ciary-aby sa tam neparkovalo. Aspon tak nam to bolo vysvetlene od nasho vyboru SVJ.

Par ludom uz dosli nervy, tak zavolali policiu, ostatni(kt. je samozrejme vacsina) sa im vyhrazali :unamused:
Ja som uz z toho zufala-okrem toho, ze by sme zavol. policiu asi ziadnu inu moznost nemame...Ale zase mam strach, ze tu budeme mat samych nepriatelov :unamused:

Boli ste niekto v pod. situacii? Mate nej. napad co s tym robit???

Developer je velka stav. medzin. firma, kt. ta nasa situacia ale absolutne netrapi...
9. čer 2009 ve 04:51  • Odpověz
susik77: co takto obratit sa na pravnika so vsetkymi ludmi, co maju miesto v garazi a podat staznost na tu stavebnu firmu, ktoru vasa situacia netrapi? Mozno jeden list od pravnika by ich trosku zobudil....

Inu moznost nevidim....

Co koli tomu nemozes spat?? :wink:
9. čer 2009 v 05:00  • Odpověz
autor
ciastocne :sunglasses: tehotenske hormony :sunglasses: :grinning:
vies, vacsina ludi tu sklopila usi a nic s tym nerobia, rezignovali...a ked sa ozves, aby sme spolocne nieco skusili al. navrhnes nieco, tak ta este vysmeju...
9. čer 2009 v 05:49  • Odpověz
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.