• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Anketa - líbí se vám návrh knihovny v Praze na Letné?

(Zamčená)
5. dubna 2008 
Nbody, co máš zase na mojí gramatiku? Víš jak si dávám pozor??? :grinning: :sweat_smile:
4. dub 2008 v 08:15  •  2 děti  • Odpověz
Nýýv, nevím, ale asi jo :slight_smile:

sylviiik .. no jo, zapomněli na to .. špička ve světě, znalost všech slohů, má rád Antiku .. no prostě dobrý člověk :grinning:
ale co bys chtěla po ČR
4. dub 2008 v 09:04  • Odpověz
Bydlím na Letný a říkám, že jo.Nejdřív se mi nelíbila hodně, skoukla jsem loni i výstavu, kde byly další návrhy od jiných architektů, našlo by se tam pár hezčích, ale postupem času se mi nějak začala líbit, hlavně ona nemá být v zelené barvě, ale v šampaň barvě. No a pan architekt Kaplický, tak to je chodící charisma :dizzy_face:
4. dub 2008 v 09:37  • Odpověz
Mně se líbí :slight_smile:
4. dub 2008 v 09:41  • Odpověz
Morus, viď? :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Z něj by si měli brát chlapi příklad :sweat_smile:
4. dub 2008 v 10:13  • Odpověz
mně se teda moc nelíbí, ale když už to vybrali, tak by to měli i postavit. Je to urážka člověka, který toho spoustu dokázal a u nás ho jen tímto přístupem uráží :angry:
4. dub 2008 v 10:23  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v únoru 2014  • Odpověz
tak mě se teda sama o sobě "chobotnice" celkem líbí, ale nechápu, jak mohl tento návrh vyhrát, když zasahuje na cizí pozemky.......je to kocourkov......ale ruku na srdce, koukat bych na to z okna domu nechtěla :grinning: je to jako kdyby mi do přírody před barákem někdo postavil betonový monstrum....prostě se mi zdá, že zrovna na to místo se to nehodí.....ale jinak je to hezkej návrh :slight_smile: ať už je v jakékoliv barvě
4. dub 2008 v 10:35  • Odpověz
autor
No mě se líbí, je taková správně šílená :grinning: a na Letnou mi taky přijde, že se hodí. Myslím, že Letnou rozhodně nic zohyzdit nemůže, ta je hrozná sama o sobě, takže to může být maximální jen lepší :slight_smile: . Stadion Sparty - taková hrůza a teď tam ještě vyvedou ten tunel........ :confounded:
4. dub 2008 v 11:00  • Odpověz
autor
Nějak si neumím představit jiné místo v Praze, kde by mohla stát :confused:
4. dub 2008 v 11:01  • Odpověz
líbí
4. dub 2008 v 11:03  • Odpověz
jo to je fakt, koukat z okna bych na to asi taky nechtěla :sweat_smile: to si představuji nějaký lepší výhled teda... :grinning:
4. dub 2008 v 11:04  •  2 děti  • Odpověz
autor
no jo, já bych to před oknem taky mít nemusela, to je fakt.....ale na druhou stranu - kdybych bydlela na Letné a čuměla na Spartu nebo výjezd z tunelu - tak bych asi tohle i uvítala :slight_smile:
4. dub 2008 v 11:11  • Odpověz
Jé, jak můžete napsat, že Letná je hrozná, já jsem letenskej patriot, tak se mě to trošku dotýká :pensive: Souhlasím, že stadion je hroznej, ale park je úžasnej, dole Stromovka ,je tady spousta nádhernejch domů....A už teda mlčím, nechci se hádat, ale tohle se mě trošku dotklo. :zipper_mouth:
4. dub 2008 v 11:20  • Odpověz
Morusko tak to myšleno ale asi nebylo, v klidu :slight_smile:
4. dub 2008 v 11:24  •  2 děti  • Odpověz
neeve: Právěže asi určitě bylo :rolling_eyes:
4. dub 2008 v 11:26  • Odpověz
no a kdy to bude teda postavene???jestli vubec..
4. dub 2008 v 11:26  • Odpověz
aponchie: Ted se momentálně o tom neustále dohadujou, je to jeden velkej trapas...
4. dub 2008 v 11:29  • Odpověz
autor
morusa - promiň, tak jsem to zas až nemyslela :wink: park je super, my tam chodíme taky rádi, jezdíme tam na bruslích. Ale jak se tam teď kope ten tunel a vlastně vedle by měla stát ta knihovna, tak si myslím, že by tam fakt vůbec ničemu nevadila. Ten tunel totiž nebude žádná nádhera - aspoň podle mě :confounded:
4. dub 2008 v 11:33  • Odpověz
autor
já si fakt myslím, že ten plácek nahoře by nějaké oživení uvítal :slight_smile:
4. dub 2008 v 11:34  • Odpověz
jabber: Ok, v pohodě, já to pochopila tak ,že celá Letná je jeden velkej hnus...No žádnej tunel není nádhera, ale zase to odlehčí jinde dopravu..
4. dub 2008 v 11:36  • Odpověz
autor
morusa - no jsem na to zvědavá jak to odlehčí, protože Letná ve špičce stojí už teď, nějak si nedovedu představit, že tam ještě přivedou auta z okruhu :confounded:
4. dub 2008 v 11:45  • Odpověz
Když ne na Letné, tak někde určitě, doufejme...A ono to bude možná znát až když se dostaví ještě ten vnější okruh..
4. dub 2008 v 11:54  • Odpověz
autor
morusa - no snad....doufejme :sweat_smile:
4. dub 2008 ve 12:15  • Odpověz
no ja jsem koukala myslim vcera to bylo v tv a resili kolik penez z toho akorat bude ten pan mit takze me to prestalo bavit takove kecy fakt nemusim
4. dub 2008 ve 12:16  • Odpověz
mně se nelíbí, líbily se mi jiné dva návrhy na knihovnu
4. dub 2008 ve 12:19  • Odpověz
ja sem to nejak nesledovala..a jake jsou ty ostatni navrhy?mate nekdo link na net?
4. dub 2008 ve 12:27  • Odpověz
ahoj, jiné návrhy jsou např. tady, co jsem narychlo našla: http://www.estav.cz/zpravy/nove/narodni-knihovna-navrhy-nove-budovy-porota.html

jinakzajímavá anketa, já jsem knihovnice :grinning: já několikrát přemýšlela, jestli se mi ten návrh líbí nebo ne a jsem rozpolcená, líbí se mi ta netradičnost a originalita, ale na celkovém návrhu jako takovém mi něco vadí, asi ten tvar...takže za mě asi spíš ne... :slight_smile: vybrala bych jiný...
4. dub 2008 ve 12:32  • Odpověz
aha, tak já viděla asi ty co vstupovali i do prvního kola
4. dub 2008 ve 12:35  • Odpověz
artuse dik:slight_smile:asi jeste c.161 mozna ten ovalek ,ale ten jeden je uplne podobnej chobotnici a ostre hrany jsou vsude takze rikam jo
4. dub 2008 ve 12:37  • Odpověz
Mně se líbil návrh, co skončil na druhém místě, ale ted už si přesně teda nevybavuju, jak vypadal, alevím ,že mě moc zaujal :grinning:
4. dub 2008 ve 12:41  • Odpověz
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.