• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Anketa - líbí se vám návrh knihovny v Praze na Letné?

(Zamčená)
5. dubna 2008 
Pro knihovnu mi absolutně nesedí... joooo, takhle do ZOO, proč ne? :wink:
5. dub 2008 v 16:04  • Odpověz
mě osobně se nelíbí ale věřím, že kdyby tato stavba stála zmenšená na dětském hřišti dětičky by se vyblbly dostatečně :grinning: :dizzy_face:
5. dub 2008 v 16:25  • Odpověz
Hihi Drago, dobry! Mne se docela libi, ale mas pravdu, ze na tom detskem hristi by byla dobra :grinning: !
5. dub 2008 v 16:26  • Odpověz
....mozna jeste lepsi nez na Letne.... :wink:
5. dub 2008 v 16:27  • Odpověz
tak to Kaplickýmu navrhneme ať to zmenší a dají na hřiště a bude chobotniček po celý republice stovky :sunglasses:
5. dub 2008 v 16:37  • Odpověz
Škoda, že jsem si diskuzi nepřečetla dřív, včera jsem Kaplického viděla na jednom večírku :grinning: . Je to docela fešák a je hooodně vysoký a jeho žena je taky sympatická. Jinak mně se knihovna z počátku nelíbila, spíš kvůli té barevné kombinaci, ale jako stavba se mi líbí :wink: .
5. dub 2008 v 16:40  • Odpověz
Líbí :slight_smile:
5. dub 2008 v 16:52  • Odpověz
moc líbí, v takovém baráku musí být radost dělat
5. dub 2008 v 17:15  • Odpověz
mě se nelíbí,do Prahy se nehodí :frowning2:
5. dub 2008 v 18:30  •  2 děti  • Odpověz
tak takovej flusanec bych přežila snad jen v hypermoderní čtvrti v průmyslové zóně :angry: :angry: Myslím že to vybrali jen kvůli jménu Kaplickýho - což opět nechápu, protože dle mého jsou jeho stavby většinou děsivý. No, je to samozřejmě věc názoru, respektuju.
Ale o co jde hlavně - jsem knihomol - knihy voní a mají být v úctyhodném prostředí - vždyť je tak hezké procházet se regálama plnejma knih a prstem přejíždět po jejich hřbetech :dizzy_face: Ten Kaplickýho kemr vypadá jak obchoďák s virtuální realitou.
5. dub 2008 v 18:31  • Odpověz
ygreen,přesně tak.
5. dub 2008 v 18:35  •  2 děti  • Odpověz
nelibi. Asi jsem konzerva, ale nelibi...
5. dub 2008 v 18:48  •  3 děti  • Odpověz
Mně se líbí a doufám, že projde.
Ale co doufám, že neprojde vůbec je Oceánium a hlavně Národní stadion, to by byla opravdu hrůza. :frowning2: A to by měl stát, dalo by se říci přímo naproti, jen přes silnici.
http://img.aktualne.centrum.cz/107/98/1079897-narodni-fotbalovy-stadion-na-letne.jpg
5. dub 2008 v 19:09  • Odpověz
Ještě jedna vizualizace - stadion a knihovna "vedle" sebe.
http://www.lidovky.cz/foto.asp?r=ln_praha&foto1=GLU1f68be_stadionknihovna.jpg
5. dub 2008 v 19:28  • Odpověz
nepaci
ani z profesionalneho hladiska :rolling_eyes:
5. dub 2008 ve 21:54  • Odpověz
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.