• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Anketa - mateřská 2009

(Zamčená)
21. dubna 2009 
Ahoj, mám na vás dotaz - jak dlouho jste čekaly, až vám přijde první mateřská? Ptám se hlavně čerstvých mamin, které šly na mateřskou v roce 2009. Sama jsem na mateřské od půlky března a zatím mi žádné peníze nepřišly. A docela dost je potřebuju.
21. dub 2009 ve 20:34  • Odpověz
Tak mateřskou vyplácí zpětně, takže jestli jsi mat. nastoupila v březnu, tak by ti měli poslat peníze za březen v dubnu. Mají na to čas do konce měsíce. Záleží taky jestli ti jí posílaj na účet- to je rychlejší nebo složenkou, to mi jí posílali většinou kolem 25. dne v měsíci.
21. dub 2009 ve 21:37  • Odpověz
autor
Děkuju:slight_smile: Jde mi i o to, že teď se hodně mluví o tom, jak sociálka nestíhá mateřskou a nový neschopenky vyplácet a má zpoždění.
Tak mě i zajímá, jak jsou na tom ostatní holky tady. Jestli dostaly peníze včas případně jak dlouho musely čekat.
21. dub 2009 ve 21:38  • Odpověz
Oni v tom maj teď trochu bordel :angry: . Já teď taky lítám po sociálce kvůli příplatkům a mám pocit, že dřív se to vyplácelo v úplně jiným termínu, že je to teď nějak nadlouho :frowning2: . Já taky počítala, že ty peníze dostanu už tenhle měsíc, ale zas nic a prý až příští :angry: . Taky mě to dost štve, protože jsem s dětma sama a počítám každou korunu :unamused: ..Oni ty úřady maj vždycky na všechno dost času :wink: ..tak držím palce ať korunky brzy dostaneš :slight_smile:
21. dub 2009 ve 21:44  • Odpověz
autor
Popelko, tak ve tvým případě je to teda hodně náročný. Sociálka má času dost, ale z čeho ty budeš s dětma žít, to je jim jedno. Držím palce, ať se ti to s penězma srovná a začnou ti je posílat včas:slight_smile:
21. dub 2009 ve 21:47  • Odpověz
Já mateřskou dostávám různě, jsem na ní od ledna, ale zatím jsem ji dostala kolem 20 dne v měsíci - jednou 19 a jednou 21 (chodí mi na účet) v pohodě. Myslím, že teď někdy bys ji určo měla dostat.
21. dub 2009 ve 21:48  • Odpověz
Já mám zkušenost, že když jsem si mateřskou nechávala posílat složenkou tak se mi kolikrát i stalo, že jsem jí dostala až pomalu k poslednímu.. Ale od doby, co jí mám na účet, tak mi chodí kolem 18 až 20.dne. Jednou přesně před vánoci se mi stalo, že na mě zapomněli a vůbec je nezajímalo, že nemám ten měsíc příjem! Prý mi to přece vyplatí další měsíc obě najednou :angry: ! Ještěže nám rodiče půjčili..
21. dub 2009 ve 21:54  • Odpověz
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.