• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Antikoncepce a porucha srážlivosti

(Zamčená)
23. dubna 2011 
Ahoj všichni :slight_smile: Moje mamka prodělala zánět žil, plicní embolii a celkově je vedená jako riziková pacientka kvůli tomu. Já byla v 19 na komplexních testech a našli mi jen nějakou malou výchylku, prý nic vážnýho, ale od té doby mi nedoporučují hormonální antikoncepci, i když jsem ji předtím brala a neměla jsem žádné probémy. Během těhotenství jsem chodila po 2 měsících na kontrolu a odběry a vše bylo ok, žádná výchylka. Teď po porodu vážně potřebuji nějakou antikoncepci, takže mi dr na hematologii a gyndař doporučili nitroděložní tělísko, nejspíš Mirenu. Jenže tam je taky jeden hormon. Další věc je, že jsem pročetla dost informací a diskuzí a zrovna moc mě nepotěšily :frowning2: Je kolem toho dost často hodně komplikací a představa, že bych měla třeba půl roku špinit se mi vážně nezamlouvá.
Takže můj dotaz: je tu některá, která měla taky zakázanou hormonální antikoncepci? Jak jste to řešily? A najde se někdo, kdo používá antikoncepční tyčinku? U té by měl být taky jen jeden hormon jako u Mireny, takže jestli by nebyla třeba lepší?
23. dub 2011 v 09:56  • Odpověz
autor
@latvia děkuju
23. dub 2011 ve 20:45  • Odpověz
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.