• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

AP sraz v Brne

(Zamčená)
23. ledna 2009 
Cau pipky, aby sa to stretnutie nestratilo v terapeutickej diskusii, urobim to radsej takto ... ako som uz pisala, stretko vychadza na 16.1. o 14-tej ... sraz na Branekdetem ... a teraz "babo rad"? kam by sme potom mohli ist? mate nejaky napad? velmi sa na vas tesim
7. led 2009 ve 13:09  • Odpověz
Hlavně něco vyfoťe a pak vyvěste na koně:slight_smile:!!!
7. led 2009 ve 13:18  • Odpověz
macik se nabízel, že k nim. jak ona učí tu angličtinu HD, tak má prostory, hračky, záchody... :grinning:

akorát aby jí to nekolidovalo s výukou :confused:
7. led 2009 ve 13:27  • Odpověz
Macik by mohla narychlo uspořádat AP školení pro stávající klientky :wink:, nezapomeňte šátky, Erga, nočníky, vlněný hadry a netopejry!!!
7. led 2009 ve 13:32  • Odpověz
autor
sakris netopier, musim si nejakeho ukackovat, aby sme sa poznali ... ja teda spolieham, ze poznavacim znamenim budu deti :slight_smile:
7. led 2009 ve 13:48  • Odpověz
Netopejra nemám, ale, pokud budeme obě ok, tak dorazíme přímo k macíkovi, někdy po třetí, až se Anežka vyspí :wink:
7. led 2009 ve 13:48  • Odpověz
To bude narez, treba Hanka nestihne ten porod o vikendu a budeme u domaciho porodu u macika :slight_smile:
7. led 2009 ve 13:50  • Odpověz
to by bylo super :grinning:
7. led 2009 ve 14:34  • Odpověz
ahoj děvčata, a kde bydlí macík? ať vím kam se budem přesouvat... jestli nebudou mrazy (jozince jsou teprv 2 mesice) tak bych rada dorazila, ale nejsem automobilní, takže počasí dost řeším.
7. led 2009 v 16:36  • Odpověz
jinak teda nemam vyzkouseny zadny baby kavárny, kde by byl hrací koutek pro děti, vy ano?
7. led 2009 v 16:39  • Odpověz
a macík vie že sa k nej organizujeme? ja by som asi bola za, ale zrejme budem závislá na tom či by chuap dostal voľno a mohol nás doviezť. neviem či by sme už dali trebars vlak alebo čo...
7. led 2009 v 18:02  • Odpověz
vím, vím, počítám s tím.....u nás je možno i přespat, ale postel máme jen pro dvě maminky s dvěmi (či více) dětmi a jednu už má zamluvenou šarik :slight_smile:
7. led 2009 v 18:06  • Odpověz
autor
macik a v ktorej casti Brna teda ste? ze by sa domace pipky stretli hned u vas a my mimo sa stretneme v meste ... terres a pre teba by ked tak niekto skocil, nie? ja mozem zobrat Sari s Miri
7. led 2009 ve 21:33  • Odpověz
no, já bych právě do brány taky ráda zašla....kde bydlím budu psát do ip, sem ne...
7. led 2009 ve 21:36  • Odpověz
no ja pojedu z velkych hosteradek, dojedu do brna na hlavni nadrazi, kdyz bude mit nekdo s autem cestu kolem muzem se domluvit nebo dorazim samostatne klidne rovnou k macikovi
7. led 2009 ve 21:54  • Odpověz
ja jsem pocitala ze se sejdem v Brane a k macikovi se budem presouvat mhd... Tak snad nebudu jedina kdo tam nepojede autem...
7. led 2009 ve 21:55  • Odpověz
nebo dorazim na branu a pojedu s milwou... :wink:
7. led 2009 ve 21:56  • Odpověz
Tak já můžu taky dorazit a poinformuju Izy. Jedem taky mhd.
7. led 2009 ve 22:38  • Odpověz
super, bude nas vic, nebudem se bat vlka nic - jen aby nekdo znal cestu k macikovi :slight_smile:
7. led 2009 ve 22:45  • Odpověz
ja pujdu taky mhd a prijdu k brane, ale kdybysme nestihaly tak Macik prosim do ip adresu
7. led 2009 ve 22:58  • Odpověz
adresu rozešlu příští týden a do brány snad dorazím (jsem si teď vzpomněla, že 16. mám nějaký několikahodinový vyšetření v nemocnici se žaludkem, ale je to tuším brzo ráno, takže bych to měla v pohodě stihnout), kdyby ne, tak vás budu navigovat.. :slight_smile:
8. led 2009 v 11:33  • Odpověz
autor
v podstate ja by som tiez kludne isla mhd /dopravou/ a mhd pak moze pre nas prist .. Bru sa bude tesit, ze pojde salinou :slight_smile:
8. led 2009 ve 12:50  • Odpověz
a kde je Brána?
8. led 2009 ve 13:41  • Odpověz
tak prosím brňačky o přesné instrukce, jak k Bráně od nádraží??????

maciku, tak nevím, zda brát psa :confused: ještě není jisté, jak bude 16a17 dělat mhd, aby se o ni postaral...
8. led 2009 ve 13:48  • Odpověz
Z vlakového nádraží to máte kousíček. Startovní tečka je před budovou hlavního nádraží:
http://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImageID=2240517&vReferer=
8. led 2009 ve 14:29  • Odpověz
tak já s epokusím taky dostavit:slight_smile:ale spíš až na místo určení,kde mě někdo odveze.tak až to bude jisté,napiště mi do ip adresu.díkec!
8. led 2009 ve 14:48  • Odpověz
pokud naši bandu teda snesete... :pensive:
8. led 2009 ve 14:49  • Odpověz
šarik-psa klidně, akorát nevím, jeslti ho (ji) pustí do Brány...to se zeptej lus..u nás jsme na psi zvyklí a moje taky nezavřu nahoru do pokoje....ony jsou ale zvyklé se bouřlivě přivítat a pak si lehnout na bok a dát pokoj...to tvoje psina asi taky, ne?
8. led 2009 v 15:41  • Odpověz
lus-a vezmeš obě holčičky?
8. led 2009 v 15:42  • Odpověz
maci-no, to ještě uvidím,záleží.kam nakonec půjdem. pokud k tobě,snažila bych se em někomu udat na hlídání:slight_smile:
pokud do dětské kavárny,brala bych ji.

psa do obchodu to teda nevím... :fearful: máme tam spoustu věcí i tak při zemi,či přímo na zemi..ale mohl by třeba počkat na chodbě, před obchodem.tam není zima,byl by hned na očích.
8. led 2009 ve 20:10  • Odpověz
Hm, zejména některé z vás bych velmi ráda viděla, ale budu v práci. Asi budu muset otěhulit... :wink:
8. led 2009 ve 20:17  • Odpověz
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.