• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

AP sraz v Brne

(Zamčená)
23. ledna 2009 
lus-já tu ale mám hafo hraček, klouzačku, trampolínu, houpačku....kafe taky dodám...takže je šumák, jestli je to kavárna nebo výukové centrum :slight_smile: .....s tím psem jsem spíš myslela, jestli ho vůbec pustí do té budovy, pokud si pamatuju, byl tam u vchodu nějakej hlídač...
9. led 2009 v 09:19  • Odpověz
autor
Lus, ja tiez dorazim s bandou, tak urcite pridte ... a myslim, ze do zianej kavoarne by sme sa nezmestili :wink:
Macik, dik, ze ponukas svoj priestor
9. led 2009 v 09:43  • Odpověz
ja neviem baby. mhd bude v práci a každá cesta mi vychádza tak na tri hodiny....nejako neviem či si na takú dlhú štreku s malým miminom trúfam. kojiť a nočníkovať vo vlaku sa mi trikrát nechce...máte s tým niekto skúsenosť?
ale pripájam sa k jabru s vďakou macikovi:slight_smile:
9. led 2009 v 16:39  • Odpověz
psa bych do obchodu nebrala, chodba by byla super.....ale tak snad i venku by chvíli vydržela ne?
ostatně, na Bráně budem chvíli ne? každá pipka koupí plínu a jde se k macikovi :grinning:

já bych stejně asi do Brány nešla (sortiment je na netu a kupovat nic nepotřebuju), spíš bych vzala útokem tu zdravou výživu opodál s lifefoodem.

milwo, dík za mapku, též jsem si to už hledala, ale je dobré to mít požehnané od místního :slight_smile:
9. led 2009 v 17:22  • Odpověz
autor
myslim, ze pri Brane je aj taky dvor alebo atrium a tam mozno mozes psa nechat :slight_smile:
a kde ja ta zdrava vyziva ja som ju tam nikdy nenasla?
11. led 2009 v 15:16  • Odpověz
jestlis byla v Bráně, tak zdravá výživa je za rohem....
11. led 2009 v 15:32  • Odpověz
Jojo, ta obchodni pasaz Klaster, kde je Brana, je cela kolem takovyho fajn atria, tam by snad pes mohl. A zdrava vyziva je na Orli 20 hned za rohem www.branakezdravi.cz
12. led 2009 v 10:31  • Odpověz
jé,macík,tak to je super,že etda můžem k tobě!!!
A napíšeš mi do ip kde to je a v kolik? já bych dorazila až tam,protože si netroufám na cestu MHD. možná až pak nazpátek do města...
12. led 2009 v 10:38  • Odpověz
autor
hokky, u nas je to na prd, Dorotka chrchle a ma teplotu, tak neviem ci s nou na cesty :( este budem informovat ... macik urcite mi napis aspon t.c. na teba, do IP ked budeme v Brne ozvem sa ... musim totiz este na povinnu navsetvu k prarodicom mhd do Kninicek ...
ja se z toho fakt po... vzdy ked je sraz :( ale este verim ... mozno iba zuby, ale to naozaj neviem ktore, lebo uz ma plne usta :slight_smile:
12. led 2009 ve 12:24  • Odpověz
jabrunko, to je pech, ale snad bude lépe!!!
Hele Miri má stejný věk a zatím jen 16 zubů, poslední stoličky nejsou vůbec :confused:
12. led 2009 ve 20:19  • Odpověz
lusinto, v bráně ke zdraví mají být i ty věci od lifefoodu....ale v e-shopu nic té značky nemají?! mi jde hlavně o syrové čokolády od lifefoodu...na objednávku už je asi pozdě že? když budu v Brně za 4 dny, v pátek....sem to teda zapinkala, no nic, musím si objednat přes net s šíleným poštovným biosféry :unamused:
12. led 2009 ve 22:58  • Odpověz
autor
Dorotka ma tiez 16 a tie posledne sa Brunkovi tlacili az ked mal 1,5 roku ... no holky su rychlejsie, to je pravda ... blbe je, ze chrchle aj Bru ... Dorotka uz teplotu nema .. ja by som kludne vyrazila aj sama s Dorkou, ale to by mhd asi neprezil .... Macik, ty si ponukala este jedno piesto na spanie, ze? je to este volne? ... skusim to spravit tak, ze by sme si dali damsku jazdu :wink: to by bolo super
13. led 2009 v 09:00  • Odpověz
autor
Sari, biosfera je tiez brnenska, mozno by si to tam mohla vyzdvihnut bez postovneho ... btw.lifefood ma na strankach vela brnenskych predajni
13. led 2009 v 09:02  • Odpověz
jabru postel ještě jedna je, ale mám jednu návštěvní peřinu a pak takové super tenké spacáky, tak jeslti máš třeba teplej spacák, bylo by dobré ho mít sebou
13. led 2009 v 10:16  • Odpověz
autor
ok ... este to premyslim ... keby to bolo iba na mne, isla by som bez rozmyslania, ale ... Bru je ste viac hotovy ako Dorotka
13. led 2009 v 15:50  • Odpověz
od lifefoodu jsem viděla něco i na braněkezdravi - teda prodejně zdr. výživy na Orlí kousek od br. k dfětem. A pak měli velký výběr i na Vaňkovce (nepr. kakaové boby, kakao, různé sušené lněnky, atd.), ale netuším, zda se ceny liší od eshopů. Nebo potom na Lidické, takže skoro všude se něco najde.
13. led 2009 v 16:48  • Odpověz
jo,oni všude dnes měli něco s lifefoodu, já ale nejvíc chtěla čerstvé věci (slunečnicové pomazánky, hummus apod,) a těch jsem nakonec klofla jen dva kousky ve vaňkovce....v bráně měli hodně suchejch věcí, ale ani čokošky jsem nenašla...ty mám taky z vaňkovky....nicméně i tak jsem v bráně nechala šest kilo :slight_smile:
13. led 2009 v 19:41  • Odpověz
pipky,kdo chce tu adresu, hlaste se....
14. led 2009 ve 14:06  • Odpověz
ja chci, ale zkusim stihnout sraz u Brany.. asi blba otazka, ale jak se pozname? :slight_smile: sraz je v pasazi pred obchodem? dokdy tam skupina bude cekat nez se zacne premistovat? a kdybych to nestihla k Brane, tak v kolik u Macika?
14. led 2009 ve 20:43  • Odpověz
anima-u mě kdykoliv po té druhé, budu doma...
14. led 2009 ve 22:25  • Odpověz
no, já na ten sraz nepůjdu, budu radši čekat doma, ať tu někdo zbytečně nečeká před barákem...
14. led 2009 ve 23:46  • Odpověz
V pasáži před obchodem je kavárna a vrátnice... Kdo nakonec jdete na sraz do Brány? My bychom přišli. Bylo by fajn vědět, kolik lidí asi dorazí a čekat bysme mohly tak 15-20 min. pokud by někdo ještě chtěl do obchodu? Nevím, jak dlouho pak pojedem ještě k Macikovi, tak abysme tam dorazily do 15 hod.?

(To je jen návrh, už se vidím, jak tam dorazím těsně po tom, co odjedete k Macikovi :grinning: )
14. led 2009 ve 23:49  • Odpověz
takže platí sraz ve 14h v Bráně?
a můžu se spolehnout na skupinu, že některá k macikovi trefíte??
15. led 2009 v 05:16  • Odpověz
cesta je osmičkou, dvě zastávky před konečnou (nechci psát konkrétní jméno) a pak ke kostelu-tam už to najdete určo....
15. led 2009 v 11:38  • Odpověz
maciku posílala si nějaké detaily do IP? mi nic nedošlo.

ale možná to není třeba. prostě budu u Brány ve 14h :slight_smile:

ještě nevím jak pojedou vlaky, jestli tam budu o hodně dříve, budu ráda když se ke mě připojí jiná pipka na nádraží :grinning:

jo a psa teda můžu nechat doma, uf.
15. led 2009 ve 13:05  • Odpověz
pipky, jestli se některá nudíte, můžete mě nasměrovat, kde u nádru je nějaký obchod s ovozelem? :slight_smile: Tesco, Interspar, hypernova, Albert.....cokoliv.

přijedu do Brna 12:57 a hodinku před srazem ráda strávím shoppingem žrádla, protože jak se znám, i kdybych si do vlaku vzala šest kilo čehokoliv, sním to všechno :grinning:
15. led 2009 ve 13:30  • Odpověz
tak jsi zajdi do zdravé výživy za rohem od brány....nebo na zelnej trh, i když vlastně nevím, jestli tam v mrazech něco pořídíš.....pak je tam taky kousek tesco, ale jde se podchodama a tak a to je s děckem takové ekelhaft :stuck_out_tongue_closed_eyes:
15. led 2009 v 15:44  • Odpověz
autor
my uz chrchlame vsetci :frowning2: takze sa tesim niekedy nabuduce
katako, mhd pojede koncem mesice do CR a tak ti OBO posle, nebo necha na Brane, mne tam bude vyzvedavat koalu
15. led 2009 v 16:22  • Odpověz
já dojdu až k maci
na stánkách branakezdravi je asi tak 5%sortiment,kt míváme na krámě:slight_smile: nestiháme ten eshp stále dokončit...tak snad něco vyberete a zboží l.by mělo dneska nebo zítra dorazit.
těším se!!!
15. led 2009 v 16:33  • Odpověz
jejda, to kdybych věděla, tak se zajdu do brány taky juknout...ale já si tam můžu koneckonců skočit i jindy, že jo...
15. led 2009 v 17:27  • Odpověz
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.