• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

AP sraz v Brne

(Zamčená)
23. ledna 2009 
s.arik: na Koblizne je zelovoc, Brana je na Josefske, pujdes porad dal od nadrazi, Josefska prechazi v Postovskou, na rohu je Albert (tam by taky mohli neco mit) a tam zabocis doprava, po prave strane je zelovoc. Pak na namesti svobody v domu Omega je Billa, hned u nadrazi Tesco, ale jak psala macik, musis tam podchodem, nebo tez podchodem se dostanes do galerie vankovka, kde jde jednkl inetrspar a jednak biopotraviny
15. led 2009 v 18:03  • Odpověz
pipky, chtěla jsem slavnostně u příležitosti vaší návštěvy uklidit i naši ložnic-obývák-vše-v-1, ale po procházce jsem venkem jsem totálně vyfluslá a hned, jak odejdou lidi, jdu bucat do postýlky (možná s noťasem :grinning: ), tak pokud budete nahlížet do těchto prostor, buďte benevolentní :grinning:
15. led 2009 v 18:29  • Odpověz
animatuo, díky moc!

maciku, bez bordelu bys pro mne nebyla pořádná pipka!

lusinto, to je super že je v krámě více než v e-shopu, těším se do Brány ke zdraví i na tebe a vůbec všechny pipky:slight_smile:

hele, co to tam máte v Brně za hororové podchody?! že mne odrazujete... my jich v Ostravě též pár máme a jsou docela ok, páchnou holt močí, ale že bych kvůli tomu obcházela půl sídliště, to zas ne...
15. led 2009 v 18:36  • Odpověz
sarik, podchod je v pohode, ja tam chodim uplne normalne, jen v noci bych tam asi nelezla, ale to nikam, kde je malo lidi, jsem opatrna...
Mne se nejlepsi varianta pro ten ovozel jevi to tesco, v albertovi na postovske maji houby, je moc malinkej. Takze vlezes do podchodu a ten te dovede k tescu, konci u nej. Je to pet minut pesky.
Jinak maci napis prosim do ip tu adresu, at k tobe trefime, kdyz teda nedorazis do Brany.
Ja mam v planu byt ve dve u Brany i kdyby trakare padaly ;) Urcite se pozname, prece jen aspon nekteri mame tu na konovi fotky.
katako, prijde i izy?
15. led 2009 v 19:26  • Odpověz
Jo ale ten zelovoc na Koblizne neznam, tak treba tam jsou zasobeni slusne.
15. led 2009 v 19:28  • Odpověz
Milwo, Izy bude na Bráně, ale pracovně. Takže tam na ni kouknem a musíme ji přemluvit, ať se za náma pak staví.
Sariku, v branekezrdravi na Orlí jsem byla dnes, ale zelovoc jabka, citrusy, brambory... Pokud ti stačí jabka, ok, ale mívají nové zboží zpravidla v pondělí, takže zítra asi výběr větší nebude. Podchodu se neboj, ve dne je tam spousta lidí, akorát kolem Tesca bývylo vždycky hodně bezdomovců, což může být v noci nepříjemné.
15. led 2009 ve 22:45  • Odpověz
holky tak hlasim ze dojdu rovnou k macikovi, kolem treti
16. led 2009 v 10:55  • Odpověz
ahoj devcata, ja dorazim k brane, takze se tam potkame :slight_smile:
16. led 2009 v 11:02  • Odpověz
Tak mě dnes dohnala mrcha, je mi blbě, v tomhle stavu sraz nedám :frowning2: Jdu si lehnout za Anežkou do postele aspoň na chvíli, užijte si to!
16. led 2009 ve 13:25  • Odpověz
jé, to je škoda, kdyby se ti ulevilo, tak dojeď...šarik tu spí, takže i v šest tu ještě budem.... :slight_smile:
16. led 2009 ve 14:25  • Odpověz
Škoda, že jsem se o tomto srazu dozvěděla až včera a taky že jsem už měla naplánováno něco jiného. Slyšela jsem, že jste tam měly málo klukůůůů!!! Tož - příště - pokud budete chtít víc té mužskké společnosti - tak mi to raději ještě dejte vědět do IP. :grinning:
Moc ráda bych vás taky viděla!!!
17. led 2009 v 09:19  • Odpověz
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.