• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

AP sraz v září

(Zamčená)
4. září 2008 
Pipky, co říkáte tomu odkazu od pap:slight_smile:
Když nám tak hezky vybrala první místo pobytu...
Vypadá to moc pěkně, jen nevím ty ceny,jetsli by to někomu z vás nevadilo..

z http://www.uholubu.com/
20. čer 2008 v 19:44  • Odpověz
Sem asi slepa, ale nejak jsem tam ty ceny nenasla, resp. jenom u nejakej takovej balickoidnich pobytu. Ale mozna mam jenom pouzitelnej browser :slight_smile: Tak to sem kdyztak napis prosim, at to nemusi kazdej hledat...

Me nedere ani tak cena, jako spis termin (mame v zari nejakou ustavni akci..) a taky vzdalenost/dostupnost MHD, pac nevim, kam se mi bude chtit s batoletem a bruchem vlacet, if vubec nekam :slight_smile:. Tak se na me kdyztak nevazte a nejak si to naplanujte a pak se odtamtud pripojte na net ;)
20. čer 2008 v 19:49  • Odpověz
Pokoj se socialkou 500 (630 polop.), s umyvadlem 400 (500).
20. čer 2008 ve 20:08  • Odpověz
Ahojte!
Ten penzion patrí mojim známym, tak ak sa pre neho rozhodnete-rozhodneme - skúsim vybaviť dobrú cenu aj podmienky :wink:
Inak gedren-blahoželám :dizzy_face:
20. čer 2008 ve 20:09  • Odpověz
autor
jé,tak to by bylo skvělé musko!!
a tak to jsi tam asi byla,že?hodí se to pro nás?
bořiny a haluščiny děti,plus všechny ostatní,který do tý doby ještě víc zdračí?:slight_smile:
nerozmátíme jim to tam? není to až moc luxus?
20. čer 2008 ve 21:22  • Odpověz
:( skoda, ze nemuzem prijet... :( to bych zrovna mela fakt HODNE blizko z tej ovy....
uzijte si to!

musko!!!kde je ti konec???
20. čer 2008 ve 23:22  • Odpověz
ja som sa divala a je to teda fakt daleko.tak neviem :cry:
20. čer 2008 ve 23:26  • Odpověz
autor
navrhovaná chalupa definitivní:slight_smile:

http://www.chalupapohadka.cz/

termín 19-21.9 nebo 26-28.9. Prosím vyjádřete se co nejdřív:slight_smile:
8. črc 2008 v 09:00  • Odpověz
Este jsem nezkoumala, jak (if vubec) se tam da dostat verejnou dopravou, ale rozhodne nemuzu ten prvni vikend.

Hele luu a Ty uz budes dost brutalne tehotna, ne? Neporodis nam tam? :slight_smile:
8. črc 2008 v 09:15  • Odpověz
Ale jak jsem psala, na me se nevazte, stejne nevim, jestli zvladneme nekam jet jeste po ty ufali akci, Mirek bude urcite honit na konci zari nejaky studijni povinnosti...tak leda kdyby nemohlo vic lidi v ten prvni termin.
8. črc 2008 v 09:21  • Odpověz
autor
klidně to posuneme...počkáme ještě co ostatní..
8. črc 2008 v 10:21  • Odpověz
Já se hlásím a je mi jedno, který z těch dvou víkendů to bude :wink:
8. črc 2008 v 10:28  • Odpověz
Ty jo, akorát že se mi to zdá dost luxusní, nevím, jestli jim tam po nás ještě něco zbyde z těch dekorací. Kočárek v apartmánu pohádka nevypadá, že by byl určený na hraní, ale těžko to nějakýmu dítěti vysvětlíme :sweat_smile:
8. črc 2008 v 10:41  • Odpověz
tak ja este neviem prediskutujem s mhd ale divala som sa na spojenie. a teda nic moc.je to asi hlavne pre tych co maju auto.

http://jizdnirady.idnes.cz/vlakyautobusy/spojeni/
8. črc 2008 ve 13:18  • Odpověz
tak som si myslela ze to ukaze to spojenie :angry:
tak nic z prahy su to asi 4-5prestupov
8. črc 2008 ve 13:20  • Odpověz
hele nebyly by beskydy lepší?
je to o fous dál, ale jen s jedním přestupem pro Pražské...do Ostravy jede vlak dobře a z Ovy do Beskyd je to kousek.
jenom nemám žádný tip na chatu, já nikdy v placeném nespala, nic neznám :unamused:
8. črc 2008 ve 13:27  • Odpověz
Pýtala som sa na ten penzion U holubů - víkendy beznádejne obsadené 2 roky dopredu - svatbami
Cez týždeň - hlavne v tom septembri by to vraj nemal byť probém....Potom budú rekonštruovať a tak podobným akciám bude koniec :frowning2:
8. črc 2008 ve 13:35  • Odpověz
A teda tá Pohádka je pekná, ale zdá sa mi až moc luxusná.....
8. črc 2008 ve 13:36  • Odpověz
Pohádka by to asi nepřežila, si myslím. U holubů to pro nás není,mhd nemůže v září přes týden určitě. Zkusím se mrknout na ty Beskydy - taková Bílá nebo Bumbálka, není tam moc lidí a v září by mohlo být i volno.
8. črc 2008 ve 13:50  • Odpověz
autor
no právě,nikdo nemáte tip:slight_smile:a já nic nemůžu najít. vše obsazené dva roky dopředu...
tak zkuste ještě pohledat..taky se podívám...(v rámci minimálního volného času:slight_smile:

Přes týden by v září nemohl nikdo.
Luxusní-to by se přizpůsobilo:slight_smile:
Doprava-nebyl by problém pak z nějakýho většího města ostatní odvést..

tak podmínky pro ty,co mi pomůžou s hledáním:slight_smile:
*polopenze
* víkend v září či říjnu..ale září by bylo jistější
*minimálně 20osob,ale spíš víc
* ne dražší než 400,- na osobu (viz můj tip na lomnici u tišnova, kde jste se pak shodly,že by bylo draho)
* lokalita beskydy nebo českomoravská vysočina (to se určilo už teď v krkonoších)

díky!!!
8. črc 2008 ve 14:10  • Odpověz
autor
tak ještě malá změna,na které jsem se usnesla :sunglasses: :wink:
vzhlede k tomu-jak mi připomněla gedren-já už budu dost těhuloidní, cca na konci 8měsíce, hlasuju pro ubytování na českomoravské vysočině. z prahy i brna je to blíž než beskydy a já s eobávám,že už bych 3hodinovou cestu s obřím pupkem a bavící malinu,aby neřvala, nezvládla..

tak pokud by se našlo raději něco zde..

jinak jsem teď volala na další dva hotýlky a všude víkendy obsazené,volno max v prosinci:slight_smile:
tak jsem zvědavá na vaše tipy:slight_smile: pokud se do 2dnů nenajde něco lepšího,rezervujem pohádku, než se taky plně obsadí..
8. črc 2008 ve 14:28  • Odpověz
já teda nevím, jestli vůbec někam pojedu, protože září je začátek naší sezóny a bude hafo práce, ale vzpomněla jsem si, že na Vysočině mají chajdaloupku příbuzní jedné mojí klientky...uvažovala jsem o tom na výukové kurzy...ale tuším, že to je zapadákov a nic moc hogo fogo, ale zas prej dobře vaří, tak posuďte samy, jeslti by se to hodilo...http://www.chata-studnice.cs-ubytovani.eu/Nove-Mesto-Na-Morave.htm
8. črc 2008 v 16:27  • Odpověz
ahojte, ja by som tiez rada dorazila ...kona nstiham ...
nasla som nieco taketo
http://www.chalupazlatnik.cz/chalupa/
8. črc 2008 ve 20:42  • Odpověz
no já hlasuju pro něco blíž k Praze než jsou Beskydy (takže tip Jabrunko se mi moc nelíbí :sweat_smile: )
Macíkova chata taky nevypadá špatně. Sice tam není žádný dětský koutek, ale v té Pohádce mi přišlo, že taky žádný není.

Jsem pak ještě jukla na nějaká doporučení na www.peknyden.cz a tam bylo tohle

http://www.harmonie-centrum.cz/www/page.php?lng=cz&styl=styl&id=ostatni
ale vycháhí 600 Kč na osobu a ještě to vypadá dost luxusně, tak nevím, jestli by to náš nálet přežilo

a pak tohle za 480 Kč bez snídaně, akorát, že to je zase na Šumavě, takže pro Brno a Ostravu nic moc :pensive:
http://www.penzionnafarme.cz/Czech/index_czech.htm

sorry, že sem píšu i tipy mimo požadavky, ale nic jinýho mě nenapadá

Lus: Jaký byl tvůj návrh na Lomnici? Jsem to neviděla, mě osobně by vyšší cena až zas tak nevadila, když jsou to jen dvě noci, tak je mi fuk, jestli zaplatím za jednu noc o stovku víc nebo míň, ale chápu, že někdo může nesouhlasit :wink:
8. črc 2008 ve 22:48  • Odpověz
Ještě mě napadlo, když tady lítá x různých diskuzí, že bychom si mohli založit ve Volné diskuzi téma Můžete doporučit ubytování pro maminky s dětmi a třeba se tam sejde víc tipů tady od koníkovských holek a pomůže to vybrat nejen nám :slight_smile:
8. črc 2008 ve 23:06  • Odpověz
Mam zajem jet, tip na ubytovani nemam a preferenci na termin taky ne.
8. črc 2008 ve 23:17  • Odpověz
autor
milwi-ok,dík:slight_smile:

Ten tip od macíka na vysočině by byl volný ten další víkend (poslední v září).Tak pokud se vám to líbí,můžem zarezervovat toto..
9. črc 2008 v 10:01  • Odpověz
autor
a ještě jednou tedy ta lomnice:

http://www.novy-svet.cz/novy-svet/

S tím,že nemám zjisštěno,jetsli mají volno.Mají to na pokoje i po víc postelích,tak byhcom museli spát nějak pohromadě..
9. črc 2008 v 10:03  • Odpověz
autor
zato tam mají dětský koutek krásný, venku koně,ovce a jiný zvířata.
Celkem je tam i hodně tipů na výlety.

To Nový město je vevnitř celkem hrůza:slight_smile::slight_smile:ale aspoň bysme se teda nebály,že tam děcka všechno zničí..
9. črc 2008 v 10:03  • Odpověz
lomnice je hezka, hlasuju pro ni a pro ten posledni viikend v zari, ale prozatim nemuzu potrvdit stopro ucast, protoze fakt netusim jak na tom budeme :slight_smile:
9. črc 2008 v 10:18  • Odpověz
autor
lomnice je ještě volná:slight_smile:
9. črc 2008 v 10:34  • Odpověz
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.