• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

AP sraz v září

(Zamčená)
4. září 2008 
autor
kapacita 29míst, vaří se tam. cesta vlakem do tišnova (z prahy do brna,pak tišnov)a odtam byhcom vás my ostatní převezli.
9. črc 2008 v 10:35  • Odpověz
jé ta lomnice je krásná....já chci svůj penzion-mě by hrozně bavilo zařizovat ho...ale pak bych ho asi střelila a zařizovala zas jiný :grinning:
9. črc 2008 v 10:43  • Odpověz
jestli se mohou hlasit i slabsi prispevatelky, lomnice mi prijde fajn a termin tez
9. črc 2008 v 10:46  • Odpověz
tak chyba, jedine posledni vikend neemuzuuu, jinak kdykoliv
9. črc 2008 v 10:56  • Odpověz
Luu,já na to juknu podrobněji zítra,máme ještě návštěvu,tudíž na netu jako že vůbec nejsem :sunglasses:
9. črc 2008 v 19:27  • Odpověz
lomnica je tiez ok
9. črc 2008 v 19:36  • Odpověz
my jsme v norsku, takze bohuzel :(
9. črc 2008 v 19:38  • Odpověz
lomnice sa zda v pohode aj mne a 30min od Brna vyhovuje ... to by sme mali zvladnut ... :sunglasses:
9. črc 2008 ve 22:58  • Odpověz
Mě se taky líbí Lomnice a hlasuju pro ní :wink:
10. črc 2008 v 00:00  • Odpověz
autor
ok, tak ještě se shodnout na termínu..zatím je to celkem nerozhodně..
gedren a nimmo-ani jedni ale neví uroč,jetsli pojeodu-nemůžou první termín
bram-nemůže druhý termín a první by jela určitě..

oba jsou ještě volné...
Vy, co jste se ještě nevyjádřily,jak by se to hodilo vám?

Mě je to taky jedno,ale preferuji první termín,aby to bylo co nejdřív:slight_smile:
10. črc 2008 v 09:11  • Odpověz
ja sa k terminu nevyjadrim, lebo mi to je zatial jedno ... tazko povedat, co bude v septembri ...
10. črc 2008 v 09:26  • Odpověz
ja bych se nebranila ty lomnici, to vypada dobre. Otazka ovsem je, jestli nebudu v zari uplne bez penez :grinning:
10. črc 2008 v 09:46  •  3 děti  • Odpověz
Lomnice se mi taky líbí,termín je mi jedno,ale možná radši dřív,větší šance na babí léto :wink:
10. črc 2008 v 17:09  • Odpověz
tak ja hlasim, ze vas rada uvidim, ale prijedu (em) jen na vylet. mame to za bukem, takze ubytovat se tam by pro nas byl zbytecny vydaj..... a je mi jasne, ze budem zas totalne bez penez:/
10. črc 2008 v 17:50  • Odpověz
autor
ahojky,tak ještě počkáme na kyri,jak se vyjádří k termínu a obsadíme to.
Akorát si nejsem jistá,jetsli vůbec jet chcete...pokud ne,můžem to nechat zase až na jaro:slight_smile:
Nerada bych pak zaplatila celý hotel a nikdo byste nedojely:slight_smile::slight_smile:
No,xsimp a milwa mě snad nenechají ve štychu :sunglasses:
15. črc 2008 v 10:14  • Odpověz
Mě je to zatím fuk, mhd nechce, tak pokud bych jela, tak pouze s Jo.
15. črc 2008 v 10:28  • Odpověz
autor
tak něco nového pipky????
18. črc 2008 v 10:33  • Odpověz
Si taky říkám, že to nějak vázne a nikdo se nehlásí :fearful:

Co třeba Pap, Bora, Lištička a nebo někdo kdo minule nebyl???? Si myslím, že by to mohla bejt zase sranda :grinning:
19. črc 2008 ve 23:46  • Odpověz
Tak já teda ne. Je to hrozně daleko, mhd tam nedostanu, bez něj je to naprd (člověk to dítě občas potřebuje dát někomu podržet) a navíc mi přijde, že dokud to dítko není schopné nějakého kolektivního lítání, tak to pro nás nemá moc cenu. Takže třeba za rok, za dva?
19. črc 2008 ve 23:57  • Odpověz
autor
hm, Moni,asi za váma přijedu do prahy a bude:slight_smile:
ještě čekám tak tři dny a pak to ruším...
20. črc 2008 v 09:31  • Odpověz
Hele, ale vždyť nás není tak málo, spíš by stačilo, aby se všichni vyjádřily a potvrdily. Podle toho, co tady kdo psal, tak aspoň předběžně o srazu uvažovaly:

jabrunko
bram
milwa
musko
androna
s.arik
johanda
papaya¨

Tak dejte všichni vědět, ať je jasno :wink:
20. črc 2008 v 10:07  • Odpověz
autor
tak jo:slight_smile:

plus by se mohly vyjádřit kyri, ene, beruberu...
20. črc 2008 v 16:33  • Odpověz
A co to tedy nakonec vyhralo?
20. črc 2008 v 16:57  • Odpověz
ja tam klidne budu od rana do vecera:slight_smile:.....jen je fakt blbost, abych se tam ubytovavala, kdyz to mam par kilaku od domu :sunglasses:
20. črc 2008 ve 20:04  • Odpověz
autor
ene- má to tady dvě stránky:slight_smile:...
no,ale zopakuju ti to tedy:slight_smile: www.novy-svet.cz v lomnici u tišnova
22. črc 2008 v 08:30  • Odpověz
No tak tam mam pripominky k pokojum - jak se rozhodne, kdo bude mit nejdrazsi pokoj (1280 Kc) a kdo nejlevnejsi (640 Kc), kdyz by nahodou nebylo vyuzitych maximum pristylek, protoze je to pocitane na luzka (minimalni cena je 378 Kc na osobu na noc). Predpokladam, ze DPH je 9 procent, kdyz "Ceny jsou uvedeny bez DPH a rekreačního poplatku." My bychom tentokrat meli radi pokoj sami, spat tri hodiny za vikend je na me desive malo.
22. črc 2008 ve 22:31  • Odpověz
autor
ene-podle toho,jak kdo by chtěl být sám..musí se tam platit záloha- takže podle toho,jak by mi eventuelně chodily platby,mohli byste si rezervovat pokoje,případně spolubydlící.
22. črc 2008 ve 22:45  • Odpověz
tak u nas zari definitivne volno ... snad uz budeme prestahovani :slight_smile: ... ale duly kurz zacina az v oktobri ...
inak pojdeme vsetc, ale kludne sa k nam niekto moze ubytovat ... celkom rada usetrim ... holky ak idete niekto solo s dietatom dajte vediet ...
22. črc 2008 ve 22:56  • Odpověz
Jééé srazík! :grinning:

Tak pokud se bude konat, mohli bysme se s mhd přidat. Jen nevím, jestli i na noc nebo jestli si jen uděláme výlet.
Jo a preferuji datum, kdy bude moct jet i Gedren - páč by ji mhd rád viděl na živo. :grinning: :grinning: :grinning: :wink:
23. črc 2008 v 09:14  • Odpověz
Ahoj. Mě tato diskuze nějak zapadla. Lomnice vypadá dobře, není to daleko, jdu prozkoumat, jak je to s termínem a ozvu se.
23. črc 2008 ve 12:31  • Odpověz
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.