• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Apríííl

(Zamčená)
1. dubna 2008 
Dodržujete ještě tento zvyk?Napálili jste dneska někoho?A jak? :wink:
1. dub 2008 ve 12:09  • Odpověz
dnes ještě ne, ale jsem odjakživa samá srandička a každý rok mi všichni na nějaký ten vtípek naletí, takže dnes nebude vyjímka :dizzy_face:
1. dub 2008 ve 12:30  • Odpověz
autor
A už máš něco vymyšleno?Poraď.Jaký nejlepší vtípek jsi vymyslela?
1. dub 2008 ve 12:35  • Odpověz
Já napsala k nám na diskuzi, že čekám šesterčata, ale nikdo mi to nesežral... :grinning: :grinning: :grinning:
1. dub 2008 ve 13:07  •  2 děti  • Odpověz
za mnou ráno dorazil kolega - že mám něco pod okem .. tak jsem si ho začala šmrdlat - nééé pod druhym okem :fearful: ... tak jsem si začala šmrdlat to druhý a ještě jak idiot se ptám "ještě?" ... "to sem ti vytřel zrak co? " :grinning: :grinning: :grinning: jako za normální situace by mi to přišlo infantilní od čtyřicetiletýho chlápka ale když jsem viděla tu dětskou radost v jeho očíčkách :grinning: tak jsem bouchla smíchy taky :grinning:
1. dub 2008 ve 13:10  • Odpověz
Tak já měla na dnešek připravený vtípek pro doktora.Byla jsem na dnešek objednaná na prevenci(objednávala jsem se v únoru,protože mají dlouhé objednací lhůty),ale musela jsem to o 14 dní posunout,protože se mi minulý měsíc opozdila MS a další se dostavila včera. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
On mi totiž od porodu nutil antikoncepci a když jsem jí odmítala,tak mi vyhrožoval:"Jestli sem přijdete za měsíc těhotná s tím,že chcete potrat,tak mě naštvete!"........... :zipper_mouth:
Tak jsem mu prostě chtěla dneska říct:"Pane doktore,..............nedostala jsem to 2 měsíce.".............. :grinning:
Jen by mě zajímal jeho výraz ve tváři. :grinning:
1. dub 2008 ve 13:17  • Odpověz
tak už jsem manžu dostala, hlavně, že jsem mu před chvílí říkala, že si ještě musím z něj dnes vystřelit :wink: :grinning:

jednou jsem vymyslela docela drsný fór, své nej kámošce od dětství jsem řekla, že jsem na děvčata, fakt mi to uvěřila.. :zipper_mouth: ve skutečnosti bych chlapa nikdy za ženskou nevyměnila, asi jsem nějako přesvědčivá v tom kecání :grinning:
1. dub 2008 ve 13:17  • Odpověz
tak ja jsem letela k sousedce ze jim nekdo silene rozbil auto a at s ejde honem podivat na parkac!to bylo maso :grinning:
1. dub 2008 ve 13:34  • Odpověz
autor
Dobrý holky.Máte ještě někdo něco?
1. dub 2008 ve 20:57  • Odpověz
skuli.ja jsem na tebe zvonila dneska :frowning2: nikdo neotviral
1. dub 2008 ve 20:58  • Odpověz
autor
aponchie- :grinning: Jsem byla doma,ale jak jsem tě viděla s těma kuframa za dveřma,tak jsem zacpala děckam pusy,aby nemukali a dělali jsme,že nejsme doma. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
1. dub 2008 ve 21:02  • Odpověz
sketo :angry:
1. dub 2008 ve 21:02  • Odpověz
Já ještě dneska nenachytala manžela... máte nějaký nápad? :sweat_smile:
1. dub 2008 ve 21:06  •  2 děti  • Odpověz
ahoj, tedka ucim AJ na ZS a vyvedli me brutalne pataci. byla jsem z nich zoufala, jak jsou natvrdli, az jsem ke konci hodiny nevydrzela a osocila jsem se na jednoho, to si snad delas ze me srandu, ne? a cela trida sborem zakricela aprííííl a uklidnili me, ze ve skutecnosti tak hloupi nejsou, ze to dneska delali naschval. musim rict, ze me to hlavne uklidnilo a taky samoze pobavilo :slight_smile: :grinning:
1. dub 2008 ve 21:06  •  2 děti  • Odpověz
skuli...joke it was a joke :grinning:
1. dub 2008 ve 21:25  • Odpověz
autor
aponchie- :grinning:
1. dub 2008 ve 22:18  • Odpověz
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.