• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Artróza kyčelních kloubů u maminky (31 let)

(Zamčená)
11. listopadu 2008 
Ahojky,

mám prosbu,jestli nemáte někdo to samé a jaké máte zkušenosti.

Od mala jsem závodně plavala,měli jsme trojfázový náročný trénink,ale popravdě jsme také běhali v nekvalitních botách (jak koho rodiče tenkrát vybavili) po tvrdém povrchu,betonu apod...Nikdy mě ale nic nebolelo

Po porodu mě začala šíleně bolet pravá kyčel a pálit tříslo,občas jsem po procházce za sebou i trochu táhla nohu,nemůžu se někdy vůbec zvednout od malého ze země,nebo v noci otočit v posteli z boku na bok,no psycho.

U doktora mi zjistili,že mám v obou kyčlích artrózu.Na můj věk prý nic moc stav.Vyfásla jsem léky a za 3 měsíce na kontrolu.V pohybu se omezovat nemám,ráda chodím na spinning,obyč kolo,plavu apod...to prý můžu¨

jak to řešíte vy,kdo máte podobnou diagnózu? našli jste nějakou přírodní,alternativní léčbu? Nechci se futrovat do smrti lékama a pak v 50 jít na výměnu kloubu,to se mi fakt hnusí.Mám moc ráda sport a nechci se ho vzdát

prosím o jakékoliv tipy a zkušenosti

děkuju barča :slight_smile:
5. lis 2008 v 11:33  • Odpověz
autor
nikdo ? :wink:
11. lis 2008 ve 13:43  • Odpověz
Bohužel s kyčlema problémy nemám, zato s kolenama a to od 18 let. Užívám jeden doplňěk stravy a po dvou baleních mi kolena nebolí, což u léků z lékárny se říct nedalo.
11. lis 2008 v 15:00  • Odpověz
autor
ahoj nursíku,děkuju moc za reakci.Co máš konkrétně s kolenama? a doplněk prozradíš? asi se to nebude dát aplikovat na kyčle,což? Já beru glukosamin sulfát,je to dost drahé a tvrdí se,že dobré.
11. lis 2008 v 19:55  • Odpověz
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.