• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Ať přiletí čáp aneb snaha o sourozence ...

(Zamčená)
30. prosince 2009 
ahoj maminky,
najde se někdo takový? Když prvosnažilky mají svoje téma, tak ať se máme taky kam uchýlit :wink:
29. srp 2008 v 15:54  •  2 děti  • Odpověz
autor
nikdo takový tu není??? :confused: :unamused:
29. srp 2008 ve 21:04  •  2 děti  • Odpověz
Ahojda! Já jsem si teď nového tématku všimla. :wink:
29. srp 2008 ve 21:06  • Odpověz
autor
ahoj vm72 :wink: jsem ráda, že se někdo přidal :wink: jinak koukám, že už máte za sebou nějaká KET, tak držíme pěstičky, ať to tentokrát vyjde :wink: a koukám, že máte taky Terezku, i když starší... :wink:
30. srp 2008 v 08:44  •  2 děti  • Odpověz
Ahoj všem, taky se snažíme o druhé mimi a taky se nedaří, ale snad to nějak dopadne.
Jak dlouho se sanžíte Zuzu?? :slight_smile:
30. srp 2008 v 08:46  • Odpověz
a já si všimla teď...

zdravím vás holky...jak dlouho se snažíte?
30. srp 2008 v 08:46  • Odpověz
autor
ahoj holky, to jsem ráda...
artep snažíme se zatím od června, ale v prosinci jsme o miminko přišli (nebylo plánované, ale chtěné)
jak dlouho vy?
30. srp 2008 v 08:48  •  2 děti  • Odpověz
Ahojda všem, no my se snažíme už delší dobu, od února/06 a eď nás čeká 1.IVF, tak snad to dopadne. :wink:
30. srp 2008 v 08:49  • Odpověz
autor
artep: tak taky budeme držet pěsti, aby to vyšlo :wink:
30. srp 2008 v 08:51  •  2 děti  • Odpověz
holky, držím vám pěstičky a strašně vás obdivuji, jak dlouho se snažíte... :slight_smile:
30. srp 2008 v 08:53  • Odpověz
autor
maky: a jak dlouho se snažíte?
30. srp 2008 v 09:05  •  2 děti  • Odpověz
zuzi, od ledna...o jedno mimi jsme přišli loni v listopadu...
dr.se mnou ale nic nedělá, prý je ještě čas, vyžákala jsem si aspoň odběr krve na hormon.profil
začala jsem měřit teplotu, stále ji mám 36,3 nebo 36,4, takže myslím, že je to docela nízký
ovu podle testu minulý měsíc 12.den, teď až 16.den

nevím nevím...je to těžký čekat, když se člověku zadařilo 2x hned 1.měsíc

jednou se snad dočkáme i my...
30. srp 2008 v 09:10  • Odpověz
autor
maky: neboj, určitě to dopadne příště dobře...:wink: já taky měřím BT, ovu jsem měla minule až 23DC a pak jsem měla i pozitivní test ale nakonec to nedopadlo tak jsem z toho taky byla smutná, už jsem se radovala ale předčasně
30. srp 2008 v 09:16  •  2 děti  • Odpověz
Já nic neměřím, nezkoumám :grinning:
Jsem na to asi moc líňoučká, no prostě kdybych se ještě hlídala, tak bych se za ty roky z toho asi zbláznila :grinning: :grinning:
Tím samo nikoho neodsuzuji, je to jen můj názor :wink:
Se mnou Maky doktor nic taky nedělal, nepotratila jsem ale nemám prakticky ovulku a MS taky nedorážel.a Jen mě cpal Clostíkem, nedával mi ani Duphaston, bez kterého teď nedáma ani ránu. Všichni si ho chválili, ale to je taková tak chválu : dokud ti nic není je super. Když viděl že za rok a půl to nikam nevede, tak mě měl poslat do Sanusu. Já od něj vyloženě musel zdrhnout, jinak by mě tam mořil do teď. :grinning: :grinning:
30. srp 2008 v 09:22  • Odpověz
holky tady na koníkovi říkají neměřit pře MS a je to logický, že jo...

mně se něco podobného stalo v únoru, druhá čárka byla hodně slaboulinká a pak jsem nakonec ms dostala

je teda pravda, že jsem měla cyklus hodně rozházený od začátku roku, až poslední 3měsíce to mám po 27 dnech, tak už by to mohlo mít svůj účinek...
30. srp 2008 v 09:24  • Odpověz
Myslíšnetestovat před MS? Nebo měřit co ? Já netestal před MS nikdy, vždycky až po ale stále jen /. Takže nemůžu posoudit. Ale vím že holky testují třeba už v den očekávané MS a čárky mají. Tu druhou těhu sice třeba malinkou ale mají. Já jsem takový čekatel mučitel sám sebe. Já třeba testuji až 4. den po očekávané MS, ale vždycky to bylo jen tím,že jsem měla cyklus rozházený :frowning2:
30. srp 2008 v 09:35  • Odpověz
Jejda, nové téma Zuzi? :wink: No tak my se se Šímou teda taky hlásíme :dizzy_face:
Tak tedy dobré ráno všem :grinning: :grinning: :grinning:
30. srp 2008 v 09:39  • Odpověz
artep, já taky brala 2měsíce clomhexal a nic. Jediné pozitivum je, že ty 3 poslední cykly už mám aspoň pravidelné. Měřím až tento měsíc poprvé, neboť se snažíme už 9.měsíc, tak jsem chtěla vědět, jestli aspoň ovu je.

Ahoj Lucijo, taky mám Šimonka...
30. srp 2008 v 10:06  • Odpověz
autor
no maky problém je v tom, že já netestovala před MS ale když mi MS vynechala, pak prostě přišla - se zpožděním. Taky před MS netestuju
30. srp 2008 v 10:10  •  2 děti  • Odpověz
aha, tak to promiň, špatně jsem to pochopila
30. srp 2008 v 10:11  • Odpověz
autor
maky: nic se neděje :wink: já jsem začla měřit po vysazení antiko - pro kojící matky - naprosto mi to rozházelo cyklus, tak jsem chtěla vědět, co se děje a jak se to děje atd. No a taky po kojení bylo vše jinak...
tady je Šimonků, já chci taky ŠImona, jestli budu mít kloučka...
30. srp 2008 v 10:14  •  2 děti  • Odpověz
Maky :wink: Krásné jméno :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
30. srp 2008 v 10:23  • Odpověz
autor
jinak holky jak se máme při sobotě???
u nás se uklízí :grinning: tradičně...
30. srp 2008 v 11:42  •  2 děti  • Odpověz
No u nás zatím ne, až zítra, jen Anička vyluxovala. Já dodělala pizzašneky a sladké šnečky na dnešní vesnickou grilovačku - děti mají rozloučení s prázdninami. Teď vařím obídek. Sice nikdo nejásá ale máme brambory a lečo - no když bude odpolko masíko taky aby nebyli přemasovaný :grinning: :grinning: :grinning:
30. srp 2008 ve 12:03  • Odpověz
Ahoj holky tak ja se taky hlasim:slight_smile:))
30. srp 2008 ve 12:06  • Odpověz
Tak jsme po o :slight_smile: no spíš jenom já, Anička se u toho zase potí, prostě je mlsná jako koza :angry:
Manža ještě připravuje teritorium na odpolední vesnickou grilovačku, tak čekám kdy se objeví abych mu taky mohla naložit :grinning: :grinning: taky se v tom bude vrtat jako Andul. :grinning: :grinning:
Eloano ahojda :slight_smile:
30. srp 2008 ve 12:35  • Odpověz
autor
artep: dobrůtka... pěkně si grilovačku užijte... my máme brokolici a ještě děláme cukety - dovezli jsme si od našich ze zahrádky, tak musíme využít...
ahoj eloa :wink:
30. srp 2008 ve 12:40  •  2 děti  • Odpověz
Zuzu taky ráda zeleninu?? Já taky, ale ti dva co mám doma pro to nějak nemají pochopení. Dostali jsme hodně zeleniny od manžovy tety - takže jsme měli obalované cukety, cuketu na plech (nastrouhanou se sýrem, salámem, spojené vajíčkem ...), pak cuketové placky, plněná zapečená rajčata s těstovinami ... a včera když jsme byli v obchodě tak mě doslova prosili, ať "TEN KVĚTÁK PROBOHA NEKUPUJU, ŽE U TÉ ZELENINY MAJÍ PLNÉ ZUBY" :grinning: :grinning: :grinning: Bábovky jedny ... :grinning: :grinning: :sunglasses: :dizzy_face:
30. srp 2008 ve 12:45  • Odpověz
autor
artep: jj, já ji miluju, ale můj manžel je z toho taky na prášky a malá to taky občas bojkotuje...
jé tu cuketu na plech musím zkusit... díky za tip :wink:
30. srp 2008 ve 13:31  •  2 děti  • Odpověz
Je to fakt dobrý, přidej tam ještě třeba trošku mouky nebo strouhanky aby todrželo a podávám to s bramborama a pažitkou, výborný je k tomu okurový salát s Acido. :wink: Fakt dobrota.
Tak pro dnešek se loučím, jdu se trošku zkrášlit a vyrážíme na hřiště na grilovajdu.
Pa pa :slight_smile:
30. srp 2008 ve 13:44  • Odpověz
autor
ahoj maminky,
krásnou neděli :wink:
31. srp 2008 v 11:49  •  2 děti  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
1 2 3 ... 8
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.