• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Ať přiletí čáp aneb snaha o sourozence ...

(Zamčená)
30. prosince 2009 
Ahoj holky tak jsem tu dlouho nebyla taky se snažíme o druhé miminko ,ale nějak to nejde :frowning2:
31. srp 2008 v 11:53  • Odpověz
autor
ahoj tynty :wink: jak je to možné? zkoušela jsi třeba nějaké vitamínky, bylinky? jak dlouho se snažíte???
31. srp 2008 ve 12:25  •  2 děti  • Odpověz
Ahoj Zuzanko snažíme se od Března a jím calibrum a kyselinu listovou a teď druhý měsíc budu brát proveru a estrofem.A jak dlouho se snažíš ty?
31. srp 2008 ve 12:31  • Odpověz
autor
tynty: my od června, ale v prosinci jsme přišli o mimíska. Byl sice neplánovaný, nicméně velmi chtěný. O první dcer jsme se snažili skoro dva roky a pak přišla přirozeně...
já vím že to zní jako klišé, ale neboj, určitě se brzy dočkáš... jinak měřím teplotku a minulý měsíc jsem zkoušela i ovulační testy ale to už se nechystám, je to docela drahé...
31. srp 2008 ve 12:54  •  2 děti  • Odpověz
Zuzanko moc ráda bych si s tebou psala, budeš tady zítra ráno nebo v úterý?Já teď musím končit přijede tchán na návštěvu.
31. srp 2008 ve 13:08  • Odpověz
ahoj holky ahoj tynko- nam to taky nejde a hlavne nepujde:((((
31. srp 2008 ve 13:57  • Odpověz
ahojky, taky se k Vám přidám :slight_smile:. Od příštího týdne začnu baštit Calibrum Babyplan, teď to momentálně mám-tak pak začne snaženíčko, aby měla Anetka sourozence :wink:
31. srp 2008 ve 14:33  • Odpověz
autor
tynko: já jsem tady skoro pořád :wink: pokud nejsem zrovna s malou venku, ale většinou 9-14 tady jsem :wink:
ahoj mirko :wink:
31. srp 2008 v 15:56  •  2 děti  • Odpověz
autor
dobré ránko...
jak se máme?
1. zář 2008 v 07:52  •  2 děti  • Odpověz
Ahoj Zuzanko, jak se máš?
1. zář 2008 v 09:06  • Odpověz
autor
ahoj tynty, my docela dobře a co vy?koukám nová fotečka :wink:
1. zář 2008 v 10:28  •  2 děti  • Odpověz
Ahojky maminky,můžu se k vám přidat do party?Jsem mamina 3letého prcka a rovněž bysme přivítali sourozence,ovšem tenhle 1.měsíc snažení to nevyšlo... :frowning2: pár testíků bylo pozitivních,bolestivá ovu a meškaní MS 2dny no a dneska přišla.... :pensive: tak mi je z toho trošíčku smutno.................
1. zář 2008 ve 13:19  • Odpověz
autor
ahoj belatko...stalo se mi totéž co tobě... nevěš hlavu, příště to určitě vyjde :wink: odkud jsi?
1. zář 2008 ve 13:24  •  2 děti  • Odpověz
Jsem z Plzně.....Hlavu nevěším,spíš než to že jsem to dostala mě štve,to čekání...vždycky jen čekat než to skončí....pak se do toho dát a čekat na ovulaci pak na menstruaci..... :unamused: to mě štve....kdyby ta MS tak skončila hned 1.den po tom co začala....to by nám ten tejden co jí máme nemusela připomínat,že to nevyšlo...........Ty testy jsem opravdu nechápala..........po ovulaci krásné čárky....před MS slabší ale viditelné a báááác..... :angry: asi už testům nevěřím...je paradox,že když jsme chtěli prcka tak taky první měsíc jsem blázinla jakko ted..testy pořád jen testy...a pak jsem se na to vyprdla a bylo to....... :slight_smile: a jak dlouho se snažíš ty zuzu???
1. zář 2008 ve 13:29  • Odpověz
ahoj holky:slight_smile:) ja ma dnes za sebou hormonalni profil ,tak jsme zvedava:slight_smile:)
1. zář 2008 ve 13:34  • Odpověz
ahoj kočky,
i my se snažíme o druhé miminko již od 6/2006. Po všem, co jsem si již prodělala, jsem se rozhodla pro radikální řešení - tento měsíc nás čeká 1.IVF. Už dále nechci čekat na zázrak přirozenou cestou. :slight_smile:

JInak máme 6-ti letou slečnu, která mám úspěšně za sebou první školní den. Děti tam byly opravdu velmi krátce, pustili je v 9 hodin. Máme mladou paní učitlku, Elí chodí do 1.C, zajistili jsme družinu i obědy a od zítřka to začne....Zatím si přinesla pár sešitů, zbytek dostanou během týdne. Do alba jsem hodila pár fotek z rána. :dizzy_face:
1. zář 2008 ve 13:38  • Odpověz
autor
belatko: přesně takto jsem to zažila já minulý měsíc... je to holt věčný kolotoč, který je psychicky náročný. ALe jsi tu správně, tady je nás víc :wink: my se snažíme od června (v prosinci jsem potratila nečekané, ale chtěné miminko) No na Terku jsme si museli počkat skoro 2 roky (a zažili si také potrat), takže snad to vyjde
ahoj elo: kdy budete vědět výsledky???
1. zář 2008 ve 13:40  •  2 děti  • Odpověz
dckami - nas ceka taky asi IVF, jam ma 2,5 letou a ted nas ceka pomalu skolka:slight_smile:
1. zář 2008 ve 13:40  • Odpověz
autor
dckami: krásné fotečky!!! prožívala jsi to taky s malou? to je hrozný, jak to letí, je tam fotečka jako malé miminko a najednou první školní den :wink:
1. zář 2008 ve 13:49  •  2 děti  • Odpověz
já to znám zuzu,v roce 2004 jsem potratila v 7tt a nevím dodnes proč.... :frowning2: pak jsme se na to vyprdli,já brala HA pak jí vysadila a hned přišel prcek.........jsem zvědavá jak to dopadne.....jsem prej zdravá tak uvidíme...je to jen jedem pokus od vysazení HA tu jsem vysadila koncem července 08...jen s mým přítelem je to těžší je sice zdravý ale čas moc nemá...to je samá práce,služebka,učení (dělá vejšku) a čas na sexování moc není......mám pocit že jsme teď minuli ovulaci,měla jsem jí teda asi 14-20 podle kalkulačky ale ta pravá byla asi17-večer a ještě18.ráno(ukrutné bolesti)tak si myslím že to bylo ono....no a sexík byl 14,takže pochybuju že tam spermíci vydrželi 4dny... :unamused: njn co se dá dělat..........ted mi vychází ovulka tak že přítel asi zase pojede na služebku.... :unamused: předtím jsem nic neřešila ovu ne ovu,ani jsem nevěděla kdy jí mám a 2krát jsem byla těhu.... :wink:
1. zář 2008 ve 13:50  • Odpověz
ja bohuzel vim ,ze prirozene neotehotnim, tedy ja mozna ano ,ale ne s manzelem
1. zář 2008 ve 13:52  • Odpověz
autor
belatko: tak to neřeš ani teď tu ovu, když tě to tak stresuje :wink: já měřím, minulý měsíc jsem zkoušela i ovulační testy, tak uvidíme, jak to dopadne... teď už jen měřím. Potřebovala jsem vědět, zda funguju, jak mám... antiko pro kojící mi totiž naprosto rozhodila cyklus... a snad se to srovnává...
1. zář 2008 ve 13:53  •  2 děti  • Odpověz
čauko, my sice vždycky počnem dřív, než se stihnem začít snažit,
ale vidim tady zuzu_z z března 2007 - tak ji jdu pozdravit :wink:
a přeju, ať vám čápi/vrány brzy nadělej :slight_smile:
1. zář 2008 ve 13:56  • Odpověz
ahojky Eloano a můžu se zeptat proč?Copak je s manželem? :frowning2:

Zuzu asi jo asi se na to vyprdnu,ne že by mě to stresovalo,jen mě štvě že není moc času na to se snažit...ale uvidíme,v rozmezí 14-20 se budeme snažit třebas každej den a to uvidí chlapeček.....už jsem koupila do zásoby podvazky,nic jinýho totiž když nemá zrovna chuť nefunguje :confounded: :grinning:
1. zář 2008 ve 14:00  • Odpověz
manzelovi zjistili azoospermie -neboli zadne.Ted jsmep odstoupili genetika ja dnes hormonalni profil a manzel ma jit k urologovi -tak snad budeme vedet vic
1. zář 2008 ve 14:03  • Odpověz
autor
jé ahoj kyri.... koukám, že už máte pěkně zaděláno, to je super :wink: ať jste zdraví!
bela: podvazky, wow...
elo: držíme pěsti...
1. zář 2008 v 15:50  •  2 děti  • Odpověz
zuzu_z -diky no nejak to dopadne:slight_smile:
1. zář 2008 v 15:51  • Odpověz
autor
elo: věřím, že dobře... když ne výborně aspoň dobře... já vím, mi se to kecá, viď...ale moc ti přeju, ať se miminko povede...
1. zář 2008 v 15:57  •  2 děti  • Odpověz
na jednu stranu mame trosku vyhodu ,ze uz jedno mame co:slight_smile: to cekani je snesitelnejsi:slight_smile:
1. zář 2008 v 16:01  • Odpověz
autor
aspoň pro mě je to určitě o trochu snazší... :wink:
1. zář 2008 v 16:02  •  2 děti  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.