• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Ať přiletí čáp aneb snaha o sourozence ...

(Zamčená)
30. prosince 2009 
pro me urcite jinak uz jsem zrala na psychouse.)))
1. zář 2008 v 16:05  • Odpověz
Ahojky holky,tak jsem zasejc tu,konečně čásek.... :wink: teď jsme byli nakoupit a potkala jsem sousedku,nedávno se jí narodilo miminko,tak jsem si ho chovala.... :sweat_smile: booože je to tak malinký.....už ani nevím jaké to je :pensive: aaaaaaaaaaaaaaaahhhhjoooooooo,zase to na mě nějak přišlo..... :frowning2: ale co se dá dělat...budu se teď soustředit na jiné věci a třeba to přijde....to bychom měly asi všechny,asi bychom se měly soustředit na ty naše caparty,díky kterým to opravdu zvládáme o dost líp jak jste řekly.... :slight_smile: .......Můžu se zeptat,jak jsou na tom vaši manželé partneři???Taky jsou takový "flegmouši"?Můj přítel totiž nic nebere vážně,je ten typ,že si ze všeho dělá srandu..takže to mě občas trošku štve,protože já jsem zase typ,co se dokáže trápit i maličkostma.... :frowning2: ale to je jedno.....snad si tu brzo napíšeme,že už už už TO vyšlo...... :slight_smile:
1. zář 2008 v 17:10  • Odpověz
autor
bel: manžel to se mnou docela prožívá... kupoval ovulační i těhu testy... jinak určitě to brzy vyjde..jen se na to tolik neupínat... a to já neumím
1. zář 2008 v 17:11  •  2 děti  • Odpověz
zuzu,to neumí asi každá z nás...... :frowning2: ale asi je to nejlepší,když na to člověk nemyslí,dělá něco co ho baví a tak...ale to jde hoooooooooooooooooooooooodně těžko já vím :frowning2: vždyť teď mě rozhodilo i to mimčo..... :confounded: a ty jsi teď v jaké fázy cyklu?čekáš jestli dorazí MS,nebo máš zpoždění???
1. zář 2008 v 17:24  • Odpověz
autor
bel: já mám pravděpodobně teď někdy ovu...
1. zář 2008 v 17:26  •  2 děti  • Odpověz
:slight_smile: no my jsme se puvodne domluvili ,ze pujde v zari na spermio kdyz neotehotnim-mela jsme nejake zle tuseni.on furt ,ze jsem divna ,ze mame malou,pak jsme zacla konikovat a vykopala jsme ho uz v cervenci ani vlastne nevim proc sel snazili jsem se 4 mesice. No a problem byl a svete-ale jsme rada takto uz budeme v pulce zari vedet na cem jsme:slight_smile: kdyby sel v zari tak se nam to protahne nekde do prosince:(
1. zář 2008 v 17:28  • Odpověz
Tak to šuuuupky do toho.... :slight_smile: a půl je hootovo.....:slight_smile:
1. zář 2008 v 17:29  • Odpověz
jam ma ted mrchu:slight_smile:))
1. zář 2008 v 17:36  • Odpověz
autor
eli: jak dlouhý máš cyklus?
1. zář 2008 v 18:07  •  2 děti  • Odpověz
27 dni nekdy 26 -28 vic nikdy krom tehu:slight_smile:))
1. zář 2008 v 18:12  • Odpověz
autor
tak aspoň to je pozitivní, ne? :wink:
1. zář 2008 v 18:23  •  2 děti  • Odpověz
to doufam:slight_smile:) mam a mivala jsem docela kratkej:slight_smile: i kdyz nekdy se mi to zda dlouhe.tedy drive ne prislo mi ,ze to furt mam ted bych to klidne zkratila :grinning:
1. zář 2008 v 18:30  • Odpověz
ahojk holky -přidávám se taky.
Jen vysvětlím situaci - my se teprv budem snažit o sourozence. Zatím se dávám dohromady fyzicky a pak se uvidí. Navíc jsem prvního syna rodila císařem, tak počkáme na listopad na kontrolu po roce co mi dr. řekne a pokud je vše OK (nechci riskovat), tak na to příští léto "vlítnem"
1. zář 2008 ve 21:13  • Odpověz
Ahoj holky, my sa snažíme asi tak 2 roky o mimčo a furt nič...
zuzu_z - asi ťa sklamem, ale ani čáp nepomáha...za tie 2 roky som ich videla habadej, ale ani o nás nezakopol...je to ignorant :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
2. zář 2008 v 06:16  • Odpověz
autor
miradka: jak je to možné? to byl asi nějaký zmatený čáp z letních krajin :wink: chodíte už někam do CARu nebo tak??? no nás možná čeká hodně dlouhá cesta, jestli to bude trvat jako u dcery :unamused:
2. zář 2008 v 06:49  •  2 děti  • Odpověz
zuzu, keďže som ich za ten čas stretla viac, tak si myslím, že čápy sú zmätené vtáky a ak nosia deti tak tým čo ich zrovna nečakajú... :confounded: My chodíme na Obilňák do Brna. Práve začínam so Synarelom a pojdem na IVF. Tento mesiac ma to všetko čaká... :frowning2: :slight_smile:
2. zář 2008 v 07:28  • Odpověz
autor
miri: tak hodně sil, budete je potřebovat... je to kolotoč ale věřím, že někde na nás taky čeká vytoužené miminko :wink: my jsme teprve na začátku v druhém kole, tak já doufám, že to snad zase do těch 2 let vyjde přirozeně...
2. zář 2008 v 07:30  •  2 děti  • Odpověz
Dobré ránko holky,jak je???

Zuzu,koukám,že tě malá taky nenechá moc dlouho spinkat co? :slight_smile:
mě prcek vyjímečně nechal spát až doteď.... :wink:

A jak pokračuje snaženíčko? :slight_smile:
2. zář 2008 v 07:38  • Odpověz
autor
bel: bohužel moc ne, no :grinning: je to ranní ptáče. Snaženíčko pokračuje, já měla včera pozit. ovu test tak šup hup na to...
2. zář 2008 v 07:56  •  2 děti  • Odpověz
ahoj holky -no mala nastesti do 8:slight_smile:))) jdeme na ockovani na tooh pneumokoka -mala se tesi ma rada injekce:slight_smile:
2. zář 2008 v 08:43  • Odpověz
autor
elo: tak to se máš... u nás teda bez řevu, ale těšení ani omylem...
2. zář 2008 v 09:01  •  2 děti  • Odpověz
díky zuzu, aj tebe veľa šťastia. Aký test na ovu sa používa? Ešte som nič také neskúšala..
2. zář 2008 v 11:25  • Odpověz
autor
miradka: je několik značek,já používám už výhradně ovulační test 99, stojí cca 50Kč, tak nic levného...raději zůstanu u BT ale aspoň vím, že se mi cyklus zase vrátil do normálu: 28-30dní. Hurá... včera jsme snažilkovali a dneska raději zase, pro jistotu
2. zář 2008 v 11:50  •  2 děti  • Odpověz
zuzu a ako sa ten test používa? Neviem si to predstaviť. Čo ak skúsim a test bude negatívny? To musím kúpiť ďalší a zase skúsiť? alebo je viac pokusov v 1 balení?
2. zář 2008 v 15:40  • Odpověz
autor
mira: jeden test v jednom balení za 50, pakjsem viděla 3ks testů za 130, nebo se dá objednat neomezené množství na levnetesty.cz, je to jako těhotenský test - proužek, krabička s kapátkem nebo midstream do proudu moči. Na krabičce je uvedeno, že podle délky cyklu začneš testovat - např. máš-li obvykle cyklus 28dní, začneš 11.den testovat. Pokud jsou // stejné nebo ta druhá silnější, ovulace nastává do 24-48hod, jinak se testuje tak dlouho, až se dvě čárky vybarví stejně silně (nebo ta vpravo silněji). Ostatní výsledky jsou negativní - to je rozdíl od těhu testu.Pracuje to na základě hormonu, který tělo produkuje během ovulace. Snad jsem to vysvětlila jasně a nic jsem nepomotala
2. zář 2008 v 15:45  •  2 děti  • Odpověz
holky tak ja jsem zatim ok -hormonalni prifil v poradku:slight_smile:)
2. zář 2008 v 15:51  • Odpověz
zuzi, no to je ale dosť drahá "zábava" na jeden cyklus by som potrebovala asi tak 3 testy...150 Kč. No tak to asi neskúsim, aj tak sa chystám už na IVF :confounded:
2. zář 2008 v 16:43  • Odpověz
Holky, ahoj, jen nakukuju, protože do tohoto tématu budu patřit až v lednu. Máme dcerku, v lednu jí bude rok, a kvůli věku chceme od jejích prvních narozenin začít pracovat na dalším mimi. Tak asi nebudu v diskusi aktivní, ale občas zavítám.
Poprvé se nám zadařilo hned, tak uvidíme, zda druhá "výroba" bude stejně snadná. :grinning:
2. zář 2008 v 16:47  • Odpověz
autor
elo: moc moc gratuluji!!!!
mira: právě... radši zůstanu u měření
petrolejko: ahoj, vítej, klidně se připoj i když se ještě nesnažíte :wink:
2. zář 2008 v 17:10  •  2 děti  • Odpověz
autor
nikde nikdO?
3. zář 2008 v 19:11  •  2 děti  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.