• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Ať přiletí čáp aneb snaha o sourozence ...

(Zamčená)
30. prosince 2009 
zuzi, meriaš si teplotu?
4. zář 2008 v 06:09  • Odpověz
ahoj holky,tak jsem z toho jelen...dneska mi skončila MS :astonished: divné normálně jí s HA mívám tak 5-6dní natož bez HA to jssem čekala opravdu "galeje" a ono dneska konec...po 3dnech.........a to mi je dneska ještě nějak blivno........kdybych nekrvácela předtím ty 3dny tak bych věřila těhu.......to jsou stavy to snad není možný :angry: :unamused:
4. zář 2008 v 07:32  • Odpověz
autor
mira: ano, měřím
bela: nezkusila jsi testík? některé ženy krvácí i když jsou těhotné. Zřejmě nejsi, ale pro jistotu??? NO ale je fakt, že po vysazení HA je MS jiná :wink:
4. zář 2008 v 07:49  •  2 děti  • Odpověz
Ahoj holky,jak se máte? Nějak jsem teď nestíhala se dostat na počítač.
4. zář 2008 v 08:36  • Odpověz
autor
tynty: ahojky, asi jsem tu jen já. Máme se dobře, jen trošku spálená záda :grinning:
4. zář 2008 v 08:37  •  2 děti  • Odpověz
Byla jsi se opalovat někde na zahrádce?
4. zář 2008 v 08:43  • Odpověz
autor
tynty: kdeže na zahrádce...včera na koupáku :wink:
4. zář 2008 v 08:46  •  2 děti  • Odpověz
Tak to si se teda musela mít hezky ,až na to spálení .
Chtěla jsem se zeptat ty si měříš teplotu?
4. zář 2008 v 08:48  • Odpověz
Ahoj lidičky,
přeju hezký den, jen k vám nakukuju, příští měsíc se chystám na KET, čekám teď na mrchu a pak se objednávám na kontrolní UTZ. Z prvního IVF mám dceru, je mi 31 a chodím k Apolináři. Nemám moc čas přispívat, malá mě dost zaměstnává, ale snad bude vše snažší, když budu moci trošku poklábosit s podobně "akčníma" holčinama. Takže všem hodně štěstí!!! Petra
PS: Kdo chodíte na diskuzi na neplodnost.cz jsem tam známá pod nickem "PB"
4. zář 2008 v 08:49  • Odpověz
Ahoj Petro,
ty máš už jedno dítě a nejde ti otěhotnět? Jak dlouho se snažíte?
4. zář 2008 v 08:52  • Odpověz
Zuzanko teď koukám ,že na tu teplotu se tě tady ,už někdo ptal. :grinning:
Mě ta teplota nějak blbne nebo mi to aspoň tak přijde.
4. zář 2008 v 08:56  • Odpověz
Zuzanko jdu něco dělat tak se měj moc hezky ahoj
Možná se přijdu ještě podívat uvidím.
4. zář 2008 v 09:12  • Odpověz
autor
ahoj tynty :wink: jj, měřím... jak ti blbne??? zase se stav...
ahoj pbauerova :wink:
4. zář 2008 v 09:31  •  2 děti  • Odpověz
Ahojky holky,můžu se přidat?Máme doma jednu rošťandu,Verunce je dva a půl roku a chtěli bysme jí pořídit brášku nebo ségru. :slight_smile: Tak se snad zadaří.Jsme z Kolína.
4. zář 2008 v 10:27  • Odpověz
Tyn, malá je taky z IVF, čekali jsme na ní 6 let! Teď se snažíme-nesnažíme :slight_smile: , nijak se nechráníme, ale tomu žádné šance nedávám, chtěla bych hned zkusit KET, už se mi nechce čekat na zázrak, tlačí mě věk, nemyslím, že to vyjde hned, tomu nevěřím, podruhé takové štěstí mít nebudu, takže to už nechci nechávat náhodě, lékaři pomohli jednou, snad pomůžou i podruhé.
4. zář 2008 v 10:34  • Odpověz
autor
aneto máš krásnou holčičku...:wink: vítejte...
pb: když se to povedlo jednou, snad se zadaří i teď :wink:
4. zář 2008 v 11:14  •  2 děti  • Odpověz
ahoj Péto,
co ty tady? Koukám jako blázen, Kde se tu bereš :confused: ? Máš velkou odvahu jít hned na KET, vždyť Dorotka je hodně malinká.... Kdyby se vám to hned povedlo, tak bys měla dětičky o necelé 2 roky, viď.
S tím věkem to neřeš, mě bude v listopadu už 34 a jdu na IVF.
4. zář 2008 ve 13:47  • Odpověz
Ahoj Kami, prosím, vedle to nešiř, nechci, aby se to nějak dostalo mezi známé, tak pokud to půjde tutlat.... :wink:
5. zář 2008 ve 13:57  • Odpověz
Ahoj holky,můžu se přidat?Mám už 14letého syna :slight_smile: miminko už zkoušíme skoro dva roky a zatím mám za sebou jen dvě zamlklé těhu :cry: :pensive: Tento měsíc mám už povolené zkoušení,tak jdem znovu do toho :dizzy_face: ,snad to do třetice vyjde.
5. zář 2008 ve 23:15  • Odpověz
autor
ahoj jani... to víš že se přidej :wink:
6. zář 2008 v 09:26  •  2 děti  • Odpověz
Ahoj holky,nebral jste někdo Proveru a estrofem?Je to 24 den od začátku Ms a včera ráno jsem začla špinit (na toaletním papíru troch krve) a večer to přestalo ,ale dnes ráno to začlo znovu.Ms mám po 34 dnech nebo po 35.Myslíte ,že to může být s těch léků?Podle grafu jsem OVU ještě něměla.
6. zář 2008 v 09:35  • Odpověz
Ahojky holky,
to je venku krásně,co?my zítra odjíždíme na týden na chatu,tak doufám,že nám to počasíčko chvilku vydrží. :slight_smile:

JANI:Já mám za sebou jedno zamlklé těhu..Zkoušíme to třetí měsíc,tak uvidíme.Držím Ti palečky,určitě se zadaří.

Holky,berete něco na podporu otěhotnění??Jako nějaký vitamíny?Nemohly byste mi něco doporučit?
6. zář 2008 v 17:37  • Odpověz
autor
dobré ránko,
tynty: já neberu nic z toho, tak bohužel neporadím.
ahoj anet: asi jste na chatě, tak ať vám moc neprší :wink: já beru kyselinu listovou a piju kontryhelový čajík, jinak holky taky berou Calibrum Babyplan pro budoucí maminky :wink:
8. zář 2008 v 07:40  •  2 děti  • Odpověz
Ahojky holky,tak co je nového?Jak pokračuje snažilkování?mě se včera stala jedna taková divná věc,možná to bude znít humorně ale fakt se mi to ještě nestalo....vždycky když jsem se s mým přítelem milovala,tak jsem pokaždé měla pocit že "to" ze mě všechno vyteklo...to už tu zaznělo několkrát na koníku :slight_smile: ale problém byl v tom,že ted tam toho bylo opravdu mooooc-po několika týdenním abstinování a nevytekla ani kapička....včera jsem měla 2den po MS skoro sucho a dneska mám výtok....tak jsem z toho jelen :unamused: nekoukaly jste na tuhle stránku?je dost dobrá :slight_smile: http://www.tehotenske-testy.net/files/hlienova%20metoda.htm
8. zář 2008 v 10:27  • Odpověz
autor
bel: dobrý odkaz, mně stačí měření, z toho sledování hlenu už bych asi začala blbnout... jinak u nás snažení proběhlo, jsme po ovu
8. zář 2008 v 10:34  •  2 děti  • Odpověz
ahoj holky,no dnes to právě řeším měla jsem tento týden podle výpočtú plodný den ,ale nepředcházel tomu žádný plodný hlen jen pár dní mokro a když mě začali bolet vaječníky před ovulkou tak už jsem měla žmolkový tuhý.Tak jsem dost naštvaná,když jsem snaženíčko měla ještě zakázané,tak jsem měla plodný hlen tak tři dny úplně vzorně a tento měsíc nic a minulý jen jeden den :angry:
8. zář 2008 v 10:39  • Odpověz
zul,já mám dostat tak kolem 20,ty taky?
8. zář 2008 v 10:40  • Odpověz
Ahoj holky tak s toho špinění je MS, takže tenhle měsíc bez OVU. :frowning2:
8. zář 2008 v 10:46  • Odpověz
autor
jani: jj, já taky tak nějak...
tynty: to mě mrzí... a papáš nějaké vitamínky nebo čajík???
8. zář 2008 v 11:39  •  2 děti  • Odpověz
zuzu jím calibrum a kyselinu listovou ,proveru a estrofem to mě předepsal doktor.
8. zář 2008 v 11:42  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.