• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Ať přiletí čáp aneb snaha o sourozence ...

(Zamčená)
30. prosince 2009 
zuzu jdu něco dělat ahoj
8. zář 2008 v 11:58  • Odpověz
autor
tynty: ale četla jsem, že každá žena může během roku nemít 2-3 ovulace... tak uvidíš, no :wink:
8. zář 2008 v 11:58  •  2 děti  • Odpověz
Péťo,
můžeš se spolehnout, mlčím jako hrob :sweat_smile: .

:unamused: Já nám další problémek ohledně stimulace k IVF, jsem v práci před desátou se chystám na wc a koukám - krev. Byla jsem vyplašená, naštěstí mám v práci zásoby... Hned jsem volala do Pronatalu, dr. zrovna vyšetřoval a slíbili mi, že mi zavolá zpátky. Po 90 minutách mikdo nevolal, tak jsem já volala znova. Během pár minut mi volal můj dr. a prý je tento problém po Zoladexu běžný a má ho až 80% pacientek. Bohužel nemá příbalový leták, tak jsem to nevěděla a zbytečně jsem zmatkovala. Ale vyděsilo mě to pořádně. :confounded:
8. zář 2008 v 16:06  • Odpověz
autor
dckami: hlavně, že to dobře dopadlo... :wink:
8. zář 2008 v 16:50  •  2 děti  • Odpověz
Ahoj ženy,tak jak užíváte dnešní den? :slight_smile: já nic moc....prcek má rýmu,tak doufám,že se mu nespustí velká chřipka... :unamused: a aby toho nebylo málo tak mám přítele už na služebce v Praze.... :unamused:

Zuzu,s těma ovulacema jsi mě překvapila,to jsem ani nevěděla :confused:

Já už na to nějak nemyslím,(myslím na to,že bych chtěla otěhotnět),prostě buď a nebo.....někdy to přece vyjít musí ne?když už jednoho potomka mám,tak snad nebudou nějaké veliké problémy s druhým........ :slight_smile:

Akorát teda teď mi je nějak smutno,když tu nemám toho chlapa,tak jsem zavítala mezi vás....... :frowning2: :slight_smile:
8. zář 2008 v 17:20  • Odpověz
autor
ahoj bel: doufám, že už ti není smutno.. jak dlouho ho budeš mít pryč? a co prcek, ustál tu rýmu? to je z toho počasí, mění se to pořád...
s těma ovulacema to jsem taky koukala. Údajně to řekl nějaký doktor...
9. zář 2008 v 07:30  •  2 děti  • Odpověz
ahojky zuzu,no s malým pořád válčíme,má nějakou zastydlou rýnu,nechce se mu to spustit,takže má ucpaný nos a navečír je trošku teplejší,tak to poctivě léčíme,ještě že ty děti dopoledne spí,alespoň to líp vypotí..... :slight_smile:

jináč ten můj bude pryč až do pátku,pak mám (asi) ovulaci,ale uvidíme,včera mě zaskočil ten výtok :unamused: ale podle výpočtů by to mělo být 14-20 a hlavně 16-18.... :slight_smile:

smutno,snad to bude už lepší,dřív jsem byla na jeho služebky i třeba 4měsíční zvyklá ale ted už nějak ne-e....... :frowning2: tak je to tu doma večer když prcek spí takový tichý........ :confounded:
9. zář 2008 v 07:47  • Odpověz
autor
bel: já to znám, manžel taky občas odjíždí na služebku do Německa... tak se drž, do pátku to uteče :wink: pak se budete pěkně snažit a bude :wink:
no ta moje prdelka už bohužel dopoledne nespí... občas ani odpoledne :frowning2:
9. zář 2008 v 09:02  •  2 děti  • Odpověz
ahoj očky,
koukám, že se naše téma propadlo do minulosti :unamused: , kdepak jste????

Já mám pouze smutné novinky: stimulace na 1.ivf byla zastavená, narostl pouze 1 kousek a tak čekám na MS. 3.-4. den cyklu musím jít na krev - LH, FSH, estradiol a potom uvidíme, jak dál.... Vidím to tak,že další okus bude až v lednu, tak snad to vyjde :wink: .
16. říj 2008 ve 12:25  • Odpověz
je tady někdo??? Snažilky, ozvěte se :confused:

PB, jak pokračuje vaše snažení? Už máte rozmražené sněhuláčky?
31. říj 2008 ve 12:58  • Odpověz
Ahoj Dckami,já jsem taky snažilka,ale teprve začátečnice,mám doma malýho chlapečka a chtěli bychom mu pořídit sourozence,nevim,nevim,jestli se nám brzo zadaří,na malýho jsme čekali rok.
Mrzí mě tvoje problémy,abych pravdu řekla,neumim si to ani představit,když jsem chtěla první mimi,po roce snažení jsem už začínala být dost nervní,ještě,že jsem pak otěhotněla,musí to být velký nápor na psychiku :frowning2: Jak dlouho se snažíte,jestli se můžu zeptat?Nečetla jsem celou diskuzi,jen mě ten název praštil do očí.... :wink:
31. říj 2008 ve 13:25  • Odpověz
ahojte holky, já se taky hlásím mezi snažilky o sourozence :slight_smile:
31. říj 2008 ve 14:29  • Odpověz
Viono, snažíme so od 6/2006, takže skoro 2,5 roku.
Včera jsem to dostala, zítra musím jet do Pronatalu na krev a uvidím, jaké budou výsledky.... :dizzy_face:
31. říj 2008 v 18:19  • Odpověz
Ahoj holky,
sice máme ještě malýho mimíska, ale už taky přemýšlíme...
31. říj 2008 ve 21:09  • Odpověz
Dckami,tak to je už opravdu dlouho :frowning2: budu držet palce,ať výsledky vyjdou co nejlíp.
2. lis 2008 ve 13:29  • Odpověz
autor
ahoj holky... koukám, že se zapadnuté téma znovu objevilo...
dckami: to mě moc mrzí... jak dopadla krev???
já čekám na testování... bolí mě hrozně prsa, ale jinak než mě bolely v těhu.
2. lis 2008 ve 13:48  •  2 děti  • Odpověz
výsledky krve budou ve středu, ale na kontrolu jedu až 12.11., chtěla bych zkusit IUI a po novém roce IVF - letos to již nestihneme :confounded: , tak snad v lednu či únoru....
2. lis 2008 v 19:26  • Odpověz
Holky, moc vám držím palce, aby všechno dobře dopadlo!!!
2. lis 2008 v 19:29  • Odpověz
díky, už by bylo na čase :wink: .
2. lis 2008 v 19:40  • Odpověz
autor
holky včera jsem našla //. Držte mi prosím palce, jdu na krev, ať to vyjde...děkuji!
6. lis 2008 v 07:11  •  2 děti  • Odpověz
Zuzu gratuluji!!!!!!!!!!!!!!!!!! a moc držím palečky, aby to vyšlo!!!!!!!!!! Teda to by byl ideální věkový rozdíl. To by se mi taky líbilo :wink:

A kde všichni jste, copak budou samí jedináčci? :grinning:
6. lis 2008 ve 12:23  • Odpověz
ahoj, já jsem tady :wink: Už mám výsledky krve - hormonální hladiny jsou v pořádku, tak ve středu jedu nakonzultaci do Pronatalu a uvidíme.....

Zuzi, tichounce gratuluji k úspěchu. :dizzy_face:
7. lis 2008 v 09:11  • Odpověz
autor
holky děkuji,
dckami ať to klapne :wink:
7. lis 2008 v 09:14  •  2 děti  • Odpověz
Ahoj,
zuzu,moc gratuluju,to je krásný,že se vám takhle zadařilo :dizzy_face:
Dckami,koukám,že výsledky dopadly dobře,tak ať dobře pořídíte v Pronatalu :wink:
Nara,doufám,že zrovna z toho našeho kluka jedináček nebude... :grinning:
7. lis 2008 v 15:35  • Odpověz
dckami, tak ať jde všechno dál tak jak má
9. lis 2008 ve 22:50  • Odpověz
ahoj kočky,
ode dneška je ze mě teta, švagrová porodila kluka, jmenuje se Jonáš - 4,15 kg a 53cm, teď tu byll brácha, tak mi ukazoval fotky našeho "mrňouska". Bylo to dost rychlý, už přenášela, termín měli 8.11., ráno byla na CT a už si jí tam nechali. Kontrakce sice neměla, ale dr. se nelíbil tlak, tak se domlulvili, že tam chce zůstat. Dostala nějaké tablety, dle bráchy to bylo na hekárně hrozný, ale na sále byla 15 minut a v 15.40 se Jonášek narodil. Přestříhnul si pupeční šňůru a je z něj hrdý otec. V pátek se za nima půjdeme podívat.

Jinak já jsem na kontrole dopadla tak nějak všelijak Teplický Pronatal se bude od poloviny prosince upravovat, prý prostory laboratoří a tak budou fungovat velice omezeně. Takže letos do toho již nepůjdeme a domluvil ijsme se na leden. MS čekám po vánocích, potom ppjdeu 20.-22. dne cyklu na odběry a při lenové menstruaci začnu se stimulací. :wink: Možná ještě letos zkusíme alespoň IUI. :slight_smile:
12. lis 2008 ve 20:02  • Odpověz
halo...........snažilky, kdepak jste???? :confused:
19. lis 2008 v 19:35  • Odpověz
zase nikdo :angry: haloooooooooooooooo.
Hlásím, že jsem objednaná na 3.12. na utz a pokud bude folík,zkusíme v prosinci poslední IUI. Úspěšnost je sice dost nízká 10-15%, ale jdeme do toho, pokud se nzadaří, tak v lednu ivf. :wink:

A co vy, nějaké pozitivní novinky???
24. lis 2008 v 16:37  • Odpověz
Ahoj Kami :slight_smile:
sice sem nechodím ale jdu tě pozdravit aby ti tady nebylo smutno :wink:
24. lis 2008 v 16:55  • Odpověz
Tak držím palec a třeba tohle IUI dopadne.
Pak jdete do IVF??
24. lis 2008 v 16:56  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.