• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Ať přiletí čáp aneb snaha o sourozence ...

(Zamčená)
30. prosince 2009 
ahoj Artep,
tak pojď sem mezi nás :wink: , vždyť si také snažilka. Díky za držení palečků. Pokud nám to do konce roku nevyjde, tak při lednové mrše začnu se stimulací na IVF. A co ty?
25. lis 2008 v 09:16  • Odpověz
autor
dckami:držím palce,aby vyšlo IUI :wink:
artep tobě držím palce na KET, koukala jsem že budeš testovat pozítří tak strašně moc štěstíčka!!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
25. lis 2008 v 10:05  •  2 děti  • Odpověz
Artep, už ses testovala? Podávej zprávy, jsme holky zvědavé :wink:
27. lis 2008 v 08:13  • Odpověz
autor
dckami: v albíčku má //. To je úžasné, gratulujeme!!! držte se! :dizzy_face:
27. lis 2008 v 08:47  •  2 děti  • Odpověz
jééé, ta se má :slight_smile: . Závidím. Snad se nám také bro zadaří :dizzy_face: .
28. lis 2008 v 09:46  • Odpověz
Ahojda holky,
nějak jsem se tě Kami nedočkala a pak jsem vás nemohla najít.
Tak // jsou potvrzené krví, HCG přes 1000j. Byla jsem 13. den po KETu a zaváděli 2 4 buněčná embryjka.
Holky držím moc pěstičky, taky se dočkáta a vaše dětičky se dočkají sourozence.
28. lis 2008 v 09:50  • Odpověz
Artí, díky,. Také doufám, že se brz dočkáme //. Kdy se dozvíš, zda jsou to dvojčátka nebo ouze 1 mrně?
Obdovuji odvahu, že sis necahla zavést 2 mmi. My máme holku v 1. třídě, je jí 6 let a nevím, zda máme jít do 2. Při 1.nedokončeném pokusu ivf jsem podespala 1 mimi, teď o tom stáel přemýšlím, zda to není velké riziko, že se to nepovede.... :confused: Ale z dovjčátek bych měla strach, nevím, jak bych to zvládala.... :wink:
28. lis 2008 ve 12:14  • Odpověz
ahoj holky,kdepak jste?
Všechny vás moc zdravím. Od víkendu blázním s vánocema, umyla jsem okna, mám vánoční výzdobu. Tchýně mi vyrobila pěkný adventní věnec. Odpoledne jsem šli na procházku, na náměstí rozusvítii vánoční stromek, davy lidí,protože zde hrál Janek Ledecký - hudba mého mládí. Dala jsem si tam akorát svařáka, mňam, ale všude byli hrozné fronty.
Přídala jsem pár fotek. :grinning:
30. lis 2008 ve 21:02  • Odpověz
ahojte, nevim, jestli uz jsem tu byla...no, ale taky planujeme druhe detatko, tak jsem se tu objevila.. :grinning:
30. lis 2008 ve 21:07  • Odpověz
vítej mezi námi :wink:

Včera jsem byla na utz, mám prý ukázkovou sliznici a 1 folík, tak zítra jedeme na inseminaci. Třeba se to podaří a budeme mít ty nejkrásnější vánoce..... :grinning:
4. pro 2008 v 11:13  • Odpověz
autor
ahoj majo :wink:
dckami: držím palce, ať to vyjde!
4. pro 2008 v 11:15  •  2 děti  • Odpověz
díky moc :slight_smile: , také bych si to přála. To by byl super dáreček pro všechny. :sweat_smile:
4. pro 2008 v 11:28  • Odpověz
Ahoj holky,
Kami na UTZ jdu za týden 11.12. a tam se uvidí kolik a jestli jsou v pořádku.
Já se dvojčátek nebojím, je mi jasné, že by to byl záhul, ale neva. Budu šťastná za 2 i za 1.
Držím na zítřek palec, ať se radujete pod stromeček, to by bylo akorát, viď??
Zdravím ostatní těhule a čekatelky :wink: :wink: :wink:
4. pro 2008 v 11:58  • Odpověz
ahojky,
zdravím vás v dnešní mikulášský den.
Tak jsem po 5.IUI, manžel byl pochválen za excelentní spg, tak třeba se to podaří a budeme mít malého čertíka nebo čertici :grinning:
5. pro 2008 v 17:24  • Odpověz
ahoj kočky,
tak nám se ani 5.IUI nepovedla :cry: . Včera jsem to dostala, tak si dnes zavolám do Pronatalu a v lednu pojedeme na IVF.

Aby mi manža spravil náladu, vrazili jsme včera do Německa na vánoční trhy - to byla nádhera. :dizzy_face:
22. pro 2008 v 07:21  • Odpověz
halooo, jet u někdo? Letos žádná návštěvnost :confounded: .

Já jsem už ve stimulaci na IVF - krátký protkol, v pondělí 26.1. jedeme na OPU, ale mám pouze 5 folíků, tak uvidíme, zda z toho něco bude. :unamused:
24. led 2009 ve 20:10  • Odpověz
Ahoj Kami :slight_smile: ,

tak to tady zkusime ozivit :wink:

Divam se, ze jsi vcera byla na vysetreni. Moc se v IVF nevyznam, takze nevim, co ty zkratky znamenaji :unamused: . Je vse ok?
27. led 2009 ve 13:44  • Odpověz
ahojte, my se budeme snazit po svatbe (cervenec), tak doufam, ze se co nejdriv zadari a Tobik dostane ke 2. narozkam sourozence :grinning: :grinning: :grinning:
27. led 2009 ve 13:49  • Odpověz
ahoj maja, my tomu nechavame volny prubeh. Chteli bychom pro Fildu sourozence pristi rok na jare :wink: ...a snazime se, kdyz Filda dovoli :sweat_smile:
27. led 2009 ve 13:54  • Odpověz
no, my to taky nejak nehrotime, nejaka snaha o tehu byla uz pred vanocema, ale to nevyslo, tak jsme se rozhodli, ze to prestaneme resit, v klidu se vezmem a pak se uvidi...kdyz se zadari hned, budu rada a kdyz ne...neplodna snad nejsu :slight_smile:
27. led 2009 ve 13:56  • Odpověz
to urcite ne :wink:

ja jsem zatim bohuzel nedostala ms, takze si nejsem moc jista plodnymi dny....ale otehotnely i jine bez ms pri kojeni, tak proc ne ja :slight_smile: a k tomu uz kojim jenom rano a vecer...sem tam v noci :wink:

jsi primo z ostravy? ja jsem taky se SM :wink:
27. led 2009 ve 14:00  • Odpověz
studuju tady uz 6 rokem a od cervna tu bydlime, ale jinak su z Olomouce :slight_smile: odkud ses ty?
tak ja mam ms pravidelne uz od konce sestinedeli (teda krom nejakych trech mesicu, co mi to rozhazela antikoncepce)...
my se kojime jak o zivot, nekdy aj 8x za den (a to na obed a svacinu krasne papa prikrmy) :grinning:
27. led 2009 ve 14:07  • Odpověz
ja jsem z Karvine, ale tady jsem uz 9 let :slight_smile:

o denni kojeni si Filipek prestal rikat tesne pred 1.rokem....vlastne jsem ho ani neodstavovala, slo to nejak prirozene. Ted jeste prirozene odbourat vecerni (nocni) a ranni kojo a bude to :grinning:

aaaa, prdola se budi, jdu za nim :slight_smile:
zatim se mej hezky a pozdravujem Tobika :wink:
27. led 2009 ve 14:12  • Odpověz
ahoj kočky,
já mám proti vám velkou holku, je jí 6,5 roku a chodí do 1. třídy. O sourozence se snažíme už 2,5 roku, zatím marně. :cry: Takže teď jsem podstoupila umělé oplodnění, včera mi vyndali 5 vajíček, dnes jsem si tam volala, zůstala pouze 4 a v pátek si pro ně jedeme. Stále zvažujme, kolik si jich necháme zavést -1 nebo 2????????? :confused:
27. led 2009 ve 14:42  • Odpověz
kami,
neznam podrobnosti, jak to funguje, jaka je tam pravdepodobnost dvojcatek apod. Ale ja osobne bych si nechala zavest 2 :slight_smile: . Tajne jsem po dvojcatkach vzdycky touzila.........je to urcite narocne, ale dvojnasobne stesti :wink:

Kazdopadne drzim moc palce, at se vse vydari, jak ma :slight_smile:
27. led 2009 ve 21:20  • Odpověz
taky se mi vzdycky dvojcatka strasne libily...nechala bych si taky zavist 2... :grinning:
27. led 2009 ve 22:05  • Odpověz
ahoj :slight_smile:

kami: tak co, uz jste se rozhodli? :wink:

ten muj rarasek je dneska uzasny, od rana se snazi chodit, ale po trech ctyrech krocich je na zadku, zapisti a jde na to znovu :grinning:
dopoledne jsme byli cvicit, nahanel tam velky nafukovaci balon a pistel u toho, nebyl k zastaveni :sweat_smile:
28. led 2009 ve 13:51  • Odpověz
ahoj,
v rychlosti novinky - jsem po ET, mám v bříšku 1 bojovníčka, ostatní PK nevydrželi, takže bohužel žádní mrazáčci nejsou. Alespoň jsme nemuseli řešit, zda zavést 1 či 2. Snad se to povede. :dizzy_face:
31. led 2009 v 17:13  • Odpověz
ahoj kami, moc moc preju, aby vam to vyslo :slight_smile: :dizzy_face:

ja premyslim, jak vyvolat cyklus....nemate nejakou "babskou" radu? :sweat_smile:
31. led 2009 v 18:15  • Odpověz
ahoj :slight_smile:

kami: jsou nejake novinky? :slight_smile:

Kde jsou ostatni maminky, ktere by chtely taky druhe mimi???? :wink:
3. únor 2009 ve 12:45  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.