• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Ať přiletí čáp aneb snaha o sourozence ...

(Zamčená)
30. prosince 2009 
Ahoj, můžu se k vám přidat? Máme doma 4 letého raubíře, který by si už moc přál brášku, nebo sestřičku (a nejradši oboje najednou) ale nějak se nám moc nedaří. Chodíme do caru a vypadá to, že bych v pátek mohla podstoupit I. IUI, tak snad už se toho malého drobečka brzy dočkáme :slight_smile:
3. únor 2009 ve 12:56  • Odpověz
u nás zatím žádné změny, dnes jsem 3. den po ET. Povaluji se u tv, čtu si a doma mě to přetáva bavit. :confounded: Nejsem zvyklá na nicnedělání.......
3. únor 2009 ve 13:02  • Odpověz
ahoj jovi :slight_smile: , muzu se zeptat, jak dlouho se uz snazite? U me se jeste nedostavil cyklus ( 1 denne pred spanim jeste kojim ), ale nechavame tomu volny prubeh, mozna se zadari i tak :sweat_smile:

kami: odpocivej a nabirej sily :slight_smile: . Kdy se dozvis vic? Promin za takove otazky, ale ja neznam postup :frowning2:
3. únor 2009 ve 13:13  • Odpověz
ahoj karin: mi se snažíme od září 07, což už je poměrně dlouhá doba na to, že se nic neděje. Od ledna chodíme do Sanusu, už máme za sebou veškerá vyžetření, ale příčina neuspěchů se nenašla :frowning2: To jsi docela odvážná, že takhle brzo chceš hned další. On je to docela záhul, když první mimi, je ještě nesamostatné a musíš se mu dost věnovat a ještě do toho piplat nového malého tvorečka. Ale samozřejmě ti přeju, aby to co možná nejdřív a bez trápení vyšlo.
3. únor 2009 ve 14:00  • Odpověz
jovi: ja vim, ze to muze nekomu pripadat brzo......ale ja chtela byt znovu tehotna uz v lete :grinning:
Doufam, ze ve dvou letech uz bude Filipek malinko samostatny....samozrejme si to netroufam odhadnout :wink:
3. únor 2009 ve 14:08  • Odpověz
A taky to u nas nevidim na nejake brzske otehotneni ( kvuli MS ), ale nechavame tomu volny prubeh :wink:
3. únor 2009 ve 14:09  • Odpověz
a jake jsou dalsi postupy, kdyz nebyla nalezena pricina?
3. únor 2009 ve 14:10  • Odpověz
u nás je postup takový, že se 3x provede inseminace a pokud to nevyjde, tak jdeme do IVF, JInak už máme za sebou hormonální profily, spermiogram a v listopadu jsem podstoupila laparoskopii, aby koukli, jestliže vše v pořádku
3. únor 2009 ve 14:46  • Odpověz
Jovi, to jsi na tom podobně jako já, více info mám v albíčku. Snažíme se od 6/2006 a teď jsem po IVF, testnout se mohu nejdříve za týden, ale naštěstí doma žádný testík nemám, tak neblbnu předčasně. Žádné příznaky nemám, tak uvidíme... :dizzy_face:
3. únor 2009 v 16:39  • Odpověz
dckami: držím palečky, aby to vyšlo. Já té inseminaci taky moc nedávám, přeci jen je to to samé jako domácí snaženíčko... a když se doma nedaří, tak toby byl opravdu velký zázrak, kdy se podařilo
3. únor 2009 v 16:53  • Odpověz
tak dneska jsem 10. den po ET, zkusila jsem tstík - bohužel je negativní :cry: :cry: :cry: . tak jsem z toho mooooc zklamaná :frowning2: .
10. únor 2009 v 18:16  • Odpověz
třeba je ještě brzo.... zkus to za dva dny a třeba tam budou //
10. únor 2009 ve 20:03  • Odpověz
ahoj holčiny,
hlásím,že mrcha hnusná červená se mi dnska rozjela v plné síle :cry: , takže se nám IVF nepovedlo. :angry: :angry: :angry: Snad jindy budeme plodnější.........
14. únor 2009 v 18:43  • Odpověz
dckami: to je mi líto, že mrcha mrchatá přišla, ale třeba příští měsíc se zadaří, jdete na Ket?
15. únor 2009 v 10:28  • Odpověz
žádné mrazáčky nemáme, zítra jedu na krev a musím si domluvit návštěvu s lékařem po MS. Nejdříve připadá simulace v úvahu asi v květnu.
15. únor 2009 v 19:04  • Odpověz
dckami tak to je mi líto moc..jsi statečná chceš bojovat dál ,držim moc pěstě na další pokus
16. únor 2009 v 10:49  • Odpověz
ahoj kočky,
tak jsem byla ráno na krvi, teď jsem si volala na výsledky - hcg nula . tak mám ukončenou PN a v pátek mohu jít do práce. Další pokus nejdříve v květnu. :confounded:
16. únor 2009 ve 14:47  • Odpověz
autor
ahoj holky,
nakukuji jak kami a moc mě to mrzí...:frowning2: Hodně sil a drž se!!!
Holky doufám, že tu brzy přibudou nějaké //... moc na vás myslím a občas nakukuji...
16. únor 2009 ve 14:54  •  2 děti  • Odpověz
ahojky,
tak jsem se rozhodla a cvičím Mojžíšku, byla jsem včera na 1.cvičení u fyzioterapeutky, v úterý jedu znovu. Třeba nám to k miminku pomůže....
19. únor 2009 v 11:03  • Odpověz
halooo, jste tu někdo?
Dlouho jsem na MK nebyla, nějak jsem neměla náladu číst samé nářky či naopak bujaré veselí nad pozitivním testem... :confounded: .
U nás nic nového, zítra čekám MS, ách jo. :angry: Poctivě cvičím, byla jsem na několika super masážích a snažím si to užívat - v rámci možností. Musím se zabavit něčím jiným, tak jsme minulý týden doma vymalovali ložnici a holce pokojík, vypadá to skvěle. Na pátek jsem zajistila hlídání a razíme po dlouhé době do kina, už se těším....
11. bře 2009 v 16:32  • Odpověz
Ahoj holky, taky se přidám, nám se sourozenec povedl po třech měsících v říjnu, ale nedopadlo to. :pensive: :cry: Teď se začínáme snažit podruhé, moc se bojím, aby to vůbec šlo :confounded:
Dckami, moc držím pěsti, aby to napodruhé vyšlo :wink:
11. bře 2009 v 19:32  • Odpověz
ahoj holčiny,
dlouho jsem to tady zanedbávala, na MK jsem nechodila, musela jem ten náš neúspěch po ivf "rozdejchat".
Cvičím Mojžíšku, chodím na masáže a uvidíme. Zatím jsem objednaná na kontrolní utz na 23.3. a domluvíme další ivf asi na květen. Možná mezi tím zkusíme IUI. Rozhodla jsem se, že pokud se nám to nepodaří letos, tak na to kašlu , jsmne z toho oba zničení a téměř 3 roky marného snažení nás dost vyčerává - psychicky i finančně... asi to znáte sami.
Našla jsem na netu bezva článek, o nás snažilkách: http://spunt.centrum.cz/tehotenstvi-a-porod/zdravi/2009/3/17/clanky/neplodnost/
17. bře 2009 v 11:11  • Odpověz
:grinning: Ahoj holky, můžu se přidat ? Máme skoro ročního Davídka a přemýšlíme, jesti hned druhého miláčka si pořídit. Nejsme ani jeden proti. Vysadila jsem v lednu Cerezette, kojila jsem ještě, už nekojíme. Pak se dostavila MS a od té doby nic. A 24. února byl sexík a já se cítím tak nějak divně. Ale testíky jsou negativní. Při prvním těhu se ukazaly // za 14 dní po sexíku a nyní stále nic. Ale bříško pobolívá, prsa také, sem tam se mi zatočí hlava, žaludek je ale v poho, neměla jsem se zvracením problémy ani při prvním těhu. Unavená jsem stále ale to mám z toho našeho prcka aktivního. Objedala jsem se raději na 23. 3. k lékařce a do té doby si mám prý dělat testíky. Tak jsem tak nějak na vážkách :frowning2: ale snad se brzy ukáže výsledek. Mám problém s nepravidelným cyklem, to se nedají ani sledovat ovulační dny, natož nějaká menstruace. Uvidíme. Tak zatím páček, holky. Wendy.
17. bře 2009 ve 13:30  • Odpověz
:grinning: holky, kde jse kdo, písněte něco zajímavého. Páček. Já :sunglasses:
17. bře 2009 v 17:29  • Odpověz
:angry: :rolling_eyes: holky, to je nudáááááá. Kde jste kdo ? Nebo jste někde jinde na konikovi kde to žije ? Páček. Těším se. Jinak jestli je někde podobné téma, doporučte mi. Wendy.
17. bře 2009 v 18:29  • Odpověz
ahoj, já jsem tady. Konečně jsem docvičila mojžíšku, už to mám na něco málo přes hodinu :stuck_out_tongue_closed_eyes: . Jo, mám průšvih - dneskajsem byla objednaná na 16 hod. na rehabko a nenastartovala jsem auto, vybitá baterka. Naši nikde, mám to tam 20 km, tak jsem se musela omluvit a nikam jsem nejela. :angry: Další termín máma ža za 14 dní. tak musím makat doma.
17. bře 2009 v 19:32  • Odpověz
:grinning: tak to mě mrzí dckami, snad se dočkáš brzy dalšího kurzu. Já mám doma tu knihu také. Před prvním prckem jsem ji prolistovala, pár cviků jsem udělala ale pak nebyl čas a energie a za 3 týdny jsem zjistila, že jsem těhu. Což bylo super, nevěřila jsem, že se nám to povede ihned. A nyní, je to všechno divní.Testy jsou negativní ale já se cítím tak nějak divně. Prsa pálí, bolí, odpo a k večeru mi není nějak dobře. Tak uvidíme, co z toho bude. V pondělí jdu k doktorce. Už jsem víc jak 20 DPO což je právě to divný. Tak zatím pa pa pa. A kde jste vy ostatní ? Wendy.
20. bře 2009 ve 14:08  • Odpověz
Wendy, kojíš malého? Nepravidelný cyklus může být i tím, ne? Je fajn, že ses objednala k lékaři, alespoň budeš vědět, jak na tom si.
Já také jedu v pondělí do CARu.

Přeji všem hezký víkend. My se zítra chystáme ne nákupy do Německa, v létě se žení švára a manžel si chce koupit nový oblek, tak uvidíme,zda něco seženeme... :grinning:
20. bře 2009 v 19:27  • Odpověz
:grinning: už nekojíme. Ale malý by určitě ještě sál ale není co, je mi ho líto. Ale prala jsem se s tím dlouho. Měla jsem asi 3 záněty za těch skoro 11 měsíců kojení, vždy jsem o mléko skoro přišla ale bojovala jsem a vždy se to trochu opět rozjelo. Snad budou nákupy super. My tam také jezdíme rádi. Do Waldssassenu nebo Marktredwitz atd. Pro děti se tu moc krásně nakupuje, jak jídlo tak oblečení. Za hubičku. A oblečení pro dospělé je též super. Jo jo. Už se na to pondělí fakt těším. Je to všechno tak nějak divný. Mám zároveň obavy, tak snad to bude dobrý. Jinak my byli teď asi 5 let po sobě na nějakých svatbách. Ale letos nevíme komu půjdeme, zatím žádná svatba v dohledu, nikdo se nechce brát, necháme se ještě překvapit. Přeji krásnou sobotu, neděli a úžasný vstup do dalšího týdne. Wendy.
21. bře 2009 v 18:33  • Odpověz
Po dnešním utz nic moc - sliznice 5,5mm, 1 folikl 11,5mm, takže musím přijet na utz znovu ve čtvrtek a uvidíme, zda to bude na IUI.
Odpoledne jsem ještě byla na dalším vyšetření, po roce jsem musela jít ke své gyndařce na prevenci a ta mi potvrdila, že za zhruba 3-4 dny bych mohla ovulovat. Tak jsem zvědavá..... :dizzy_face:
23. bře 2009 v 19:01  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.