• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Ať přiletí čáp aneb snaha o sourozence ...

(Zamčená)
30. prosince 2009 
ahoj, zase jsem tu sama? :rolling_eyes:

Mám IUI opět nevyšla, tak jsem objednaná na 23.4. na konzulataci před 2.ivf, pokud bude vše v pořádku, tak to zkusíme v květnu. Snad se nám ot konečně povede a uvidíme // :slight_smile: .
15. dub 2009 ve 20:25  • Odpověz
ahoj snažilky, koukám,že sem už nikdo nechodí, copak se tu nenajde maminka snažilka na pokec???

Mám rozjeté 2.ivf, dneska jsem byla na OPU - dělali mi to BEZ narkozy. Dr. mi řekla, že když jsou tam jenom 2 folikly, že to uděláme bez ní. Tak jsem se vyděsila, ale bylo to hned hotové, trochu to teda zabolelo, ale dalo se to vydržet. To teď to bolí víc. Nemusela jsem tam ležet jak obvykle po narkoze a za pár minut jsem se šla obléknout a mohli jsem jet domů. Jo, ze dvou foliků mám 2 vajíčka. :wink: Zítra simám zavolat, jak to vypadá.
25. kvě 2009 v 11:24  • Odpověz
Nazdar, Dckami,

my to taky asi zanedlouho zase zkusíme..

cože ty jsi šla na tu punkci bez narkozy, jejda, a fakt to nebolí? no já teda vytrpěla víc kvůli narkoze než kvůli té punkce.

držím palce, a´t ti to dobře dopadne!! to druhé ivf je už super šance! mě to vyšlo taky až napodruhé.
25. kvě 2009 v 17:02  • Odpověz
díky Meleri, dnes jsemvolala do Pronatalu, máme už jenom 1 bojovníčka :angry: , zítra mám zavolat znovu a možná půjdu hned na ET. Doufám, že vydrží..... :wink:
26. kvě 2009 ve 12:28  • Odpověz
Ahoj holky, můžu se k vám přidat???
Snažíme se pořídit našemu Filípkovi sourozence. Vysadila jsem HAK v prosinci a od nového roku to zkoušíme. Zatím bez úspěchu, ale moc mě to nepřekvapuje... I první otěhotnění nám trvalo déle (rok) a byly problémy s MS.. Teď mám cykly kolem 40 dní :unamused: nic moc..a cystám se měřit BT, jestli chodí ovulka...

Dckami - držím ti palce, ať ti to vyjde a bojovníček zabojuje!!!!
:wink:
26. kvě 2009 ve 14:20  • Odpověz
Dckami,

tak držím palce, a´t to vyjde! Jsou to nervy, co... :frowning2: hlavně a´t to máš už za sebou.

Vendy,

ahoj..
tak a´t se zadaří!
26. kvě 2009 v 15:27  • Odpověz
Meleri - díky :wink: a vy už se taky budete snažit o další dítko? :slight_smile:
26. kvě 2009 v 19:00  • Odpověz
Holky, jsem v prd**** :cry: :cry: :cry: , před chvilinkou mi volal doktor a sdělil, že se embryo přestalo vyvíjet. Již máme jenom jediný pokus, takže to naposledy zkusíme někdy na podzim...
Jsem úplně vyřízená S .
27. kvě 2009 v 08:54  • Odpověz
Dckami - to je mi opravdu moc líto :frowning2: :frowning2: Drž se!!!!!!
27. kvě 2009 ve 13:17  • Odpověz
ahoj kočky, kdepak jste snažilky? Já mám nejhorší snad za sebou, teď se sanžím radsovat se z naší školačky, která oslavila své 7.narozeniny.
Pro dnešek se loučím, za chvíli mažu z práce, musím udělat velký nákup a jedem na chatu. Sejdeme se tam celá rodinka a oslavíme Elišku, dodatečně i můj svátek. :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Jsem zvědavá, zda si manžel vzpomene, dnes máme 10.výročí svatby. :wink:
12. čer 2009 ve 12:22  • Odpověz
ahoj..nikde nikdo
12. čer 2009 v 15:45  • Odpověz
ahojky ,mužu se taky přidat??
12. čer 2009 v 19:32  • Odpověz
krásné odpoledne
my jsme si prožili super víkend, Elinka má největší radost z křečka - dala jí jméno Zuzana, užili jsme si synovce, kterému je 8 měsíců, bylo sluníčko, pohodička.... :slight_smile: Jsme malinko spálená od sluníčka.
Manžel nezapomněl na výročí svatby, dostala jsem krásnou kytku a zlatý řetízek na ruku. Je moc hezký, musím si ho nechat zkrátit a bude to paráda. Udělal mi radost ... :sweat_smile:

Mimčo jsem na chvilku přestala řešit, užijeme si léto a na podzim zkusíme poslední ivf. Musím říct, že mi vůbec nechybí to věčné cestování do CARu a čekání, jak to dopadne :confused: . Teď jsem taková klidnější....

Všem přeji úspěšný začátek pracovního týdne. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
15. čer 2009 v 16:49  • Odpověz
Dckami,

to je mi líto! u vás je taky ta nevysvětlitelná neplodnost? zase je pěkné že se manžel tak pěkně stará..

užij si aspoŇ léta než to zase začne..

my bychom v září taky zašli na konzultaci kdy vlastě můžem do dalšího...

ahoj Lucbro..

holky mějte se! a napište častěji! :slight_smile:
15. čer 2009 v 17:21  • Odpověz
ahoj kočky,
dlouho jsem tu nebyla, mám úžsnou novinku - po ivf čekáme miminko, jsem těhotná. :dizzy_face: Sice na úplnémzačátku,a le viděla jsem to na utz, dnes jsem 6+4tt. :wink:
3. lis 2009 v 11:35  • Odpověz
dckami:gratuluji.. :dizzy_face:
7. lis 2009 v 18:07  • Odpověz
kamčo,
díky moc, jsem šťastná a už se těším na pondělí, jedu na utz a mělo by tam být i srdíčko. Doufám, že bude vše jak má být. Sice mě čeká rozloučení s Pronatalem a nnástup k mojí dr :angry: ., ale co se dá dělat. Je mi dobře, neblinkám, takže kromě únavy ani moc nevím, že jsem těhu - až na to oblečení, už mě začínají tlačit kalhoty, takže se chystám do CA okouknout těhu módu, alespoň budu mít dáreček k vánocům, jestli to do té doby vydržím.... :grinning:
12. lis 2009 v 18:54  • Odpověz
hezký večer,
dnešní utz dopadl na 1*, mimi měří skoro 2cm, krásně bije srdíčko. :dizzy_face: Dle utz jsem 8+4tt, tak mě čekalo rozloučení s Pronatalem, i slzička ukápla. Byla to fakt super péče, porozumnění, ochota :sweat_smile:
Domluvila jsem se s dr., že k nim ještě přijedu na 3d utz ve 12tt, také mě zajímala amniocentéza, kterou budou muset vzhledem k věku absolvovat. Byla jsem ujištěna, že to není nutné, paní dr. byla moc hodná a napsala mi doporučení do Prahy do Centra fetální medicíny, tak se mám objednat na screeninng v 1.trimestru a pokud budou výsledky v pořádku, nemusím na odběr plodové vody. :wink: Takže jsem mooooc spokojená.
16. lis 2009 v 19:54  • Odpověz
Dckami, frajerko, drž plod!!!
16. lis 2009 ve 20:40  • Odpověz
ahoj holčiny,
přeji všem krásné prožití vánočních svátků - snažilkám pozitivní testíky a plodný Nový rok a těhulkám pohodové těhulkování a zdravá miminka. :sweat_smile:
23. pro 2009 v 16:33  • Odpověz
ahojky mohu k vam?
23. pro 2009 v 16:34  • Odpověz
vítej mezi námi :wink: - napiš nám něco o sobě. Jak dlouho se snažíte, jak máš staré dítě?
23. pro 2009 v 16:36  • Odpověz
snazime se prvni mesic... ale máme už dvě ze skoro manželovy strany :grinning: Holčičku a kluka.Malý je 17 měsíců a klukovi 3 roky.
23. pro 2009 v 16:54  • Odpověz
Na Silvestra do půlnoci mějte pití ve své moci, mnoho vtipu pro zasmání, plno přátel na potkání, v novém roce plný ranec zdraví štěstí, úspěchu, žádnou nemoc či jinou neplechu, v každou další hodinu mějte kolem sebe šťastnou rodinu.
:dizzy_face:
Přeji všem šťastný a úspěšný nový rok plný radosti a rodinné pohody. :wink:
30. pro 2009 ve 21:07  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.