• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

AWOJTE KOCKY PORADTE MI?

(Zamčená)
11. dubna 2011 
Awojte kocky ttento blog uz citam dlsi cas...velmi by som chcela poradit.Myslela som si ze len ja mam tento problem ale ako vydim sme viacere.... takze ja mam 26 rokou,mam menstruaciu mozno 2x do roka kedze mam zvyseny prolaktin.Nevie ci aj vy taky mate problem...nikdy nejak som nemala ca chodit po vysetreniach ale uz asi rok chodim.Gynekolog ma poslal na vysetrenie zo stitnou zlazou ale nenasli mi ju,mam len zvyseny prolaktin vecinou sa bohibuje do 90...!!Neviem ci je to vela az ci niekto ma aj viac Kedze tento mesiac sa uz vydavam a s priatelom rozmyslame nad tym ci budeme mat babo tak som strasne zufala.Co sa tyka liecby beriem len ten medocriptin ten doktor je cisty pako na tej stitnej zlaze ine mi nechce davat mala som brat vecer o 17:00 a potom jednu pred spanim ale je oho namna vela je mi zle a uz neviem co mam robyt.Dokonca mam aj taky pocit ze ma znich bud nafukuje ale ja neviem...je to mozne???? Myslite si ze by som mala mat sancu na babo??A inac neviem ci to nejak nieje dedicne lebo aj moja sestra ma 20 rokou a ma ten isty problem...!! co si myslite vy??
Dnes v 18:05 • Pošli IP
11. dub 2011 v 18:26  • Odpověz
no ja myslim ze byses mela poradit s lekari a jestli ti nejaky tvuj nevyhovuje tak se porozhlednout po lepsim, tady ti sotva nekdo poradi s tak odbornymi vecmi :sweat_smile: . kazdopadne preju hodne stesti :wink:
11. dub 2011 v 18:32  • Odpověz
Ahojky já asi moc neporadím jen ti chci napsat že já měla vysoký prolaktin,ale MC sem teda měla co každý měsíc vždy v rozmezí 28-36dní ale vždy došla brala sme na to nějaké léky ale vždy zabrali jen na chvíli ale otěhotněla sem a tedka kojím a taky sem otěhotněla a při kojení je taky hodně prolaktinu v těle.
myslím že u tede by se měla dát prvně dohromady ta MC aby byla větší šance na dítko a dělali ti kompletní hormonální profil to muže být taky problém pokud nemáš aji ostatní hormony v pořádku.
ale někdo poradí určitě více :wink:
11. dub 2011 v 18:33  • Odpověz
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.