• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Barrandov

(Zamčená)
27. ledna 2011 
no mě taky přišlo, že sem měla malý břicho oproti jinejm... ale červená sem od pupíku dolů byla hodně a do ted to nezmizelo to červený zmizí, ale ty jizvy tam budou furt :frowning2: ... je to hrozně vidět... ježiš já chci ty peníze... to by bylo odstranění jizev epilace a spousta věcí abych vypadala trochu k světu :slight_smile:... ted sem sobecká já vim... ale chtěla bych bejt trochu k světu...
24. lis 2010 ve 23:04  • Odpověz
Holky, fakt máte červený břicho? To jsem teda s Bětkou neměla a ani teď. A musím zaťukat, že zatím nemám jedinou striji, tak snad mi to teď klučina nepokazí :grinning:
25. lis 2010 v 11:32  • Odpověz
Holky, fakt máte červený břicho? To jsem teda s Bětkou neměla a ani teď. A musím zaťukat, že zatím nemám jedinou striji, tak snad mi to teď klučina nepokazí :grinning:
25. lis 2010 v 11:32  • Odpověz
@pattie Čtu Stmívání, to je o holce co je zamilovaná do upíra ale žádnej velkej horor, možná jsi to viděla v kině teď už běžel podle toho natočenej 3 díl, knížka je fakt dobrá.
25. lis 2010 v 15:01  • Odpověz
@kacamura Já ho nemám nijak moc červený, ale je tmavší než ta horní půlka a musím zaťukat, že strie taky nemám, nebo aspoň žádný od těhotenství na břiše, než jsem otěhotněla tak se mi povedlo 12 kilo zhubnout takže ta pokožka je asi vytrénovaná :slight_smile: no jsem na sebe zvědavá jak to bude vypadat až se Sněhulda narodí.
25. lis 2010 v 15:05  • Odpověz
@pattie čekáš chlapečka? možná jsi mi to říkala, ale já jsem teď hlava děravá, tak to je supeeer, tak to kluci budou téměř stejně starý. Já jsem si ze začátku bříško hodně mazala, no poslední dobou to dost flákám, nějak mi vadí jak jsem potom mastná a do toho mi je furt vedro tak ta kombinace s krémem nic moc
25. lis 2010 v 15:11  • Odpověz
@snehulda To Stmívání je prý pěkný, ale nečetla jsem to, ani neviděla. Do kina se moc nedostanu... No, vypadá to na chlapečka, ale ukázal se zatím jen jednou, jsem zvědavá příští týden na velký UTZ, jestli tam bude něco vidět :grinning:
25. lis 2010 v 16:14  • Odpověz
@pattie seš ve 30 týdnu ne? to už by měli vědět co to bude, byla jsi na tom 3D ultrazvuku? Já mám CD s tím prvním dílem ted vyšel v levný edici i druhý díl ale nějak jsem ho ve stánku prošvihla :unamused:
25. lis 2010 v 16:50  • Odpověz
jéééé já vám závidim ženy ..... já sem jedna velká strie :cry: .... mám je všude, na stehnech na zadku na bocích na břiše a dokonce i na prsou... no prostě všude :frowning2: ... jsem z toho tak otrávená, že vůbec nevim jestli ještě někdy vlezu do plavek...
25. lis 2010 v 19:37  • Odpověz
@kacamura ale prosim tě. nebuď k sobě tak kritická :slight_smile:
25. lis 2010 ve 20:00  • Odpověz
jsem a vždycky budu.... dřív mi to bylo v celku jedno jak vypadám, ale po porodu jsem se nák zbláznila a chci bejt hezká :slight_smile:... k tomu mi ale momentálně chybí taková podstatná věc jako jsou peníze... třeba na tu operaci na to aspon když ne úplný odstranění strií tak aspon částečný... chci čočky nebo operaci očí... chci nákýho poradce kterej mě oblíkne a někoho kdo mi poradí co si mám udělat s vlasama aby nevypadaly tak jak vypadaj ale lí a abych u toho netrávila každý ráno 2 hodiny u zrdcadla... prostě chci bejt trochu k světu... a ty strie mi to kazej úplně nejvíc... jo a ještě zhubnout aspon 8kg
25. lis 2010 ve 20:26  • Odpověz
@snehulda na 3D jsme nebyli, ani s Bětkou, po pravdě jsme o tom nějak ani neuvažovali. No, doufám, že to příští týden bude vidět, nějak chci vědět, jestli chystat výbavičku v modré či růžové :wink:
@kacamura notak..... nesmutni!!! Zajdi si někdy ke kadeřnici nebo na kosmetiku a uvidíš, že bude líp! A strie na stehnech mám taky, ještě z puberty, a do plavek se taky svlíknu. Mě třeba strašně štve ta jizva po císaři... ale co, překonala jsem se, loni jsme byli na nuda pláži a co, svět se nezbláznil :slight_smile:)))) takže hlavu vzhůru!!!!!
26. lis 2010 v 19:11  • Odpověz
@pattie Já jsem na 3D byla, je to sice drahý, ale zase jsem viděla všechno a i to jak asi bude vypadat. Já tedy výbavičku chystám v bílý, žlutý a zelený prostě neutrál barvy :slight_smile: ale ted když už to vím tak mě to taky svádí kupovat klučicí barvy
26. lis 2010 ve 20:07  • Odpověz
@snehulda my máme doma po Bětce skoro všechno růžový :slight_smile:)) Tak teď dokupuju pár kousků v modrý :grinning:
26. lis 2010 ve 20:18  • Odpověz
holky jestli chcete něco na kluky tak toho mám habaděj a nevim co s tim tak si dyštak pro něco přidte :slight_smile:...
jinak jizva po císaři mě teda nějak něštve... v plavkách to vidět neni ve spodnim prádle taky a to že bych šla na nuda pláž fakt nehrozí.. taže ta mě fakt neštve, ale ty jizvy na tom břiše jsou jednak i víc vidět a sou červený je to prostě ošklivý hodně ošklivý... stydim se i převlíkat triko před jinejma lidma (třeba když sem si byla zahrát volejbal a tak... no hrůza... sem z toho úplně neštastná a to sem do osmýho měsíce měla jenom trochu boky... praskat pořádně mi to začlo až pak... na 3D jsem taky nebyla ani mě to nák nemrzí..,. je to drahý a stejně sem na to neměla tak si řikám, že mě to prostě neštve :slight_smile:
26. lis 2010 ve 20:56  • Odpověz
ahoj holky, zdravím vás po nějaké době :slight_smile: Nějak jsem teď nestíhala sem chodit - hodně práce, Vojta byl nemocný, pak zase měl reakci na očkování. :frowning2:
Pattie: Gratuluju k chlapečkovi! Budete mít páreček. Také se přidávám s nabídkou nějakých svršků pro chlapečky. A nebojte, některé jsou fakt pěkné :slight_smile: Dovoz z dalekého Severu (z Norska). Holt, Vojta ze všeho hrozně rychle vyrostl. Třeba velikost 62 nosil jen 3 týdny.
3D musí být zajímavé - jen by mi asi vadilo, že si na něj ještě nemůžu sáhnout a pochovat ho :slight_smile:. My jsme s Vojtou nebyli - můj gynekolog měl zrovna něco se zády, tak 3D v té době vůbec nedělal.. No, já vím - blbá výmluva. Akorát když se mu to pak zlepšilo, tak už bylo pozdě.
Červené břicho - to myslíte jako strie? Celé těhotenství jsem nic neměla a měsíc před porodem to přišlo. Celé břicho mi popraskalo. A nevím, jakou zkušenost máte vy, ale mně žádný krém proti striím nepomohl. Teď už to snad je ok (musím zaklepat).
27. lis 2010 v 07:22  • Odpověz
Ahojky, já bych vaši nabídku na věcičky využila dyštak trochu později, něco tu mám a už ted jsem z toho trochu mimo. Ted jsem zrovna přebírala věci co mu vezmu na sebe až pojedem domů a vim že to bude znít blbě já jsem si prostě nevěděla rady co včechno mu mám oblíknout aby mu nebyla zima a pak zase horko. Takže já počkám až zjistím co přesně nám chybí, no připadám si jak mimoň :unamused: Spíš sem se chtěla zeptat zda by jste neměli na půjčení takové to lehátko na doma, aby nemusel být furt v postýlce, něco jako je autosedačka ale dá se i položit a trochu se to houpe a mývá to tu hrazdičku na zavěšení hraček
27. lis 2010 v 09:31  • Odpověz
ahojky... no já to lehátko mám... žádnej zázrak to ale neni... je to bezpečný to jo... a i se to hodí :slight_smile:... ale tu hrazdičku co tam mám no je to takový divný... musela by ses na to podívat...
27. lis 2010 ve 14:41  • Odpověz
@snehulda my ho máme, ale budu ho asi potřebovat... s Bětkou jsem ho využila hrozně moc. My máme jenom takový obyč bez hrazdičky, ale zase šlo dát úplně do lehu a byla jsem s ním moc spokojená, je to tak na půl roku... http://alzbetkaburesova.wz.cz/tretictvrtytyden/ipage00010.htm
Taky jsem si říkala, že čem povezu mimčo domů, asi nějaký dupačky, bodýčko, teplej overálek a deku přes autosedačku... podle toho, jak daleko bude Michal parkovat. Minule parkoval v Motole za branou, šli jsme snad kilometr, dost jsem ho proklínala, protože mi do porodnice přivezl pro jistotu všechny tašky, co jsem měla připravené (lehčí věci a teplejší věci) :grinning:
27. lis 2010 ve 21:28  • Odpověz
@kacamura to se ráda podívám, já nejsem náročná, navíc je to jen na pár měsíců
28. lis 2010 v 11:57  • Odpověz
ahojky můžu se přidat sem k vám ? za dva týdny se stěhujeme na Barrandov tak jestli pácháte nějaké srazíky procházky atd tak by jsme byli rádi :slight_smile:
28. lis 2010 ve 12:00  • Odpověz
@pattie moc hezký fotečky, jo kolegyně má 4 měsíční holčičku a už se tam skoro nevejde, mamča mi to chtěla koupit ale řikala jsem si že 1600 na 4 měsíce, tak to ho radši položim na deku na zem. Kačka psala že něco má tak se kouknu. Jinak to taky asi není něco bez čeho by jsme se neobešli :slight_smile:
28. lis 2010 ve 12:01  • Odpověz
Jo ještě jsem se chtěla zeptat, byl jste někdo na vítání občánků s vašemi ratolestmi?
28. lis 2010 ve 12:02  • Odpověz
snehulda: my sme lehatko pouzivali mnohem dyl. I kdyz je fakt, ze jakmile zacala lezt, meli sme ho jen na krmeni - prikrmy v poledne a vecer. Platili jsme ho z penez, ktere dostala mamka v praci :slight_smile: Urcite az se mrne narodi, nekdo vam da nejakou poukazku nebo penize, tak treba se vyuziji takhle.
K vitani obcanku - byli jsme asi v pul roce. Bylo tam tak 8-10 mimin a nebyl to pro mne zadny velky zazitek ;) Hlavne sem byla rada, ze nas nevital Jancik :slight_smile: Ale tomu uz nastesti odzvonilo.
28. lis 2010 ve 14:26  • Odpověz
@bl4nche A na vítání Vás pozvali? nebo jste si to museli zajistit sami?
28. lis 2010 v 15:37  • Odpověz
@anitta ahoj no jasně :slight_smile:... občas zajdeme do cukrárny tak tě rádi uvidíme :slight_smile:
@snehulda... no tohle lehátko je bezpečný tak do půl roka když bys měla hodně šikovný dítě a umělo si sednout dřív tak to pak už neni... je jenom dokud si neuměj sednout a Jonáš si ze zvýšený polohy už pak sednout uměl a jako naklonil se do předu a to už dakt bezpečný neni... takže fakt max do půl roka, ale bylo to super občas v tom usnul :slight_smile:... na vítání občánků sme nebyli... Jonáš tady ani nemá trvalý bydliště...
28. lis 2010 v 19:52  • Odpověz
@snehulda my taky byli na vítání, radnice nám poslala pozvánku, Bětce bylo tak třičtvrtě roku. Taky jsem ráda, že nás nevítal Jančík, i když to teď už nehrozí :slight_smile:))

@anitta ahoj, tak ať se Ti na Barrandové líbí, osobně jsem tu opravdu moc spokojená, je tu super bydlení. Občas se s holkama sejdeme, zase bychom mohly někdy do cukrárny, ne? Kam se stěhuješ?
28. lis 2010 ve 20:22  • Odpověz
jinak holky sme fakt v průseru :(... kdybyste věděli o práci kde berou a nejlíp si tam můžu vzít i dítě tak řekněte :grinning: ... na konci ledna musíme z bytu.. no stejně tenhle byt nemám ráda chci do jinýho, ale doufám, že se můj muž vzchopí a sežene peníze.... jinak budem asi bezdomovci... každopádně budem hledat byt po barrandově a větší takže už snad bude mít Jonášek svůj pokojík :slight_smile:...
PS: můžete někdo kopnout mého manžela do prdele a říct mu at se začne konečně spoléhat sám na sebe a ne na věčný sliby někoho jinýho!!!!
28. lis 2010 ve 22:42  • Odpověz
@kacamura tak to mě mrzí :frowning2: Snad brzy něco pořádného seženete!!!!!!! držím palce!!!!!!!
29. lis 2010 ve 21:43  • Odpověz
snehulda: presne tak, jak rika pattie. Prisel dopis na jmeno nasi male. Zatim prvni a posledni ;)
Kacamura: at se vam zadari. Tady na Barrandove urcite neco sezenete, snad i za slusnou cenu.
30. lis 2010 ve 20:25  • Odpověz
ale jo už sme našli spoustu bytů i levnější a větší než co máme ted, ale aby byli ty peníze :frowning2: ... to mi dělá starost...
30. lis 2010 ve 23:46  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.