• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Barrandov

(Zamčená)
27. ledna 2011 
@snehulda Ahoj snehuldo, my jsme na vítání občánků byli, když byly Vojtovi asi 4 měsíce. Vítala nás jakási zastupitelka z Prahy 5, Jančík byl jen podepsán na pamětním listu. Teď jsem zrovna jsem četla, že se jedna nová zastupitelka z VV těší na to, až bude nové občánky vítat. Ale vypadá sympaticky :slight_smile: No, uvidíš sama. Je to takový obřad neobřad. A pozvou tě teda z radnice, kde bude mít Tvůj Vojtíšek trvalý pobyt.
1. pro 2010 v 17:20  • Odpověz
@janovkov Ahojky, děkuju za info. No my budeme mít trvalák na 9 tak uvidíme jestli nás taky pozvou. Tak jak jdou světýlka?
1. pro 2010 v 17:25  • Odpověz
@snehulda My jsme teda lehátko neměli. Máme takový koš proutěný na kolečkách a v tom jsem ho občas dávala přes den spát. Trošku jsem s ním pojezdila a Vojta byl v limbu :slight_smile: Ale jakmile se začal přetáčet a zvedat, tak už to nešlo. Chtěl vidět, co se okolo děje a už tam nevydržel. Tak kdybys chtěla tohle na půjčení.. U nás jsme se v tom vozili snad všichni - už můj strejda (loni mu bylo 60) a možná to je ještě po Němcích (mamka je z pohraničí - z Králík).
1. pro 2010 v 17:25  • Odpověz
A co náký srazík? Dole na Smíchově jsou zase trhy nechtěl by se tam někdo jít semnou podívat a dát si svařáka? :slight_smile:
1. pro 2010 v 17:26  • Odpověz
@snehulda Světýlka jsou fajn, Vojta tam chodí rád. Teď jsem se přesunuli do skupiny, kde děti už vesměs samy chodí (Vojta ještě moc ne) a to ho myslím baví ještě víc. Kdybys tam pak chtěla chodit, tak se ozvi Pavle co nejdřív. Klidnš třeba už po šestinedělí. Já jsem váhala, přišlo mi to brzo a pak nebylo místo a museli jsme 2 měsíce čekat. :confounded:
1. pro 2010 v 17:27  • Odpověz
@janovkov jéé mohla bych se přijít na to podívat? Jedna holčina taky řikala že v tom jak do 4 měsíců nevydržel že pak už se začal hýbat a už se bála aby se nepřevrhl.
1. pro 2010 v 17:31  • Odpověz
@janovkov to už se tam chodí s miminky před půl rokem? Tvýmu Vojtíškovi je rok ne? já bych spíš tam chtěla chodit až bude trochu vnímat
1. pro 2010 v 17:34  • Odpověz
Můžeš přijít.. Kdy se ti to hodí? :slight_smile:
1. pro 2010 v 17:35  • Odpověz
@snehulda to bxlo pro tebe.. to pozvání .-)
1. pro 2010 v 17:35  • Odpověz
@janovkov To si spíš řekni ty kdy se ti to hodí, já jsem furt doma, akorát jsem si zrovna vyprala kalhoty, tak jakmile uschnou tak můžu ven :slight_smile:
1. pro 2010 v 17:37  • Odpověz
@snehulda V průměru asi začínají tak od 3 měsíců. Ale některé dřív i později. Na té prní skupince pro tyhle prťata je největší nátřesk.Jak začnou lézt, postupují do další skupiny.
1. pro 2010 v 17:39  • Odpověz
@janovkov Ale asi nemusí absolvovat všechny skupiny ne? a může nastoupit pak až do náký starší skupiny, no uvidíme až ho uvidíme:slight_smile:
1. pro 2010 v 17:42  • Odpověz
Tak co zítra, někdy odpoledne? Pak bychom třeba mohly na ten Smíchov, kdybys měla chuť. Jak se jinak cítíš? Koukám, že už jsi v 38tt..
1. pro 2010 v 17:44  • Odpověz
@snehulda To jo, můžeš nastoupit i později :slight_smile: Svou předchozí odpověď jsem směřovala tobě, ale opět ne přes Odpověz :slight_smile:
1. pro 2010 v 17:45  • Odpověz
@janovkov zítra dobře, jsem v 37 tt nevim proč to počítá o týden víc, ale dny do porodu sedí tak nevim kde je chyba. Jinak mi je celkem fajn, akorát mě strašně bolí jedno tříslo, takže nemůžu moc dlouho pochodovat, protože večer pak skučim a už mě berou i záda a blbě spim, ale to asi znáš. V kolik zítra tak asi předběžně?
1. pro 2010 v 17:51  • Odpověz
@snehulda tak v 16 h? Dopoledne musím do práce.
1. pro 2010 v 17:58  • Odpověz
@janovkov v pátek jdeš taky do práce? zítra se u tebe klidně stavim po 4, jen na ten smíchov už je to trochu pozdě bude tma a větší zima, navíc má zítra ještě hodně chumelit
1. pro 2010 v 18:00  • Odpověz
@snehulda V pátek ne, chodím jen jednou týdně. To bychom teda mohli dřív :slight_smile:
1. pro 2010 v 18:02  • Odpověz
@janovkov Tak necháme obojí na pátek? Jdu pověsit prádlo za 10 minut jsem zpátky
1. pro 2010 v 18:05  • Odpověz
1. pro 2010 v 18:32  • Odpověz
1. pro 2010 v 18:39  • Odpověz
ahojky... vy ste ukecaný :slight_smile:... já asi nikam vyrážet nebudu... jak tak pozoruju dnešní počasí a dění na facebooku tak nejezděj ani autobusy a ani tramvaje a všechno je to na prd a jestli takhle bude sněžit tak se nedostanem zachvilku ani z baráku... ale nákej srazík to bych pro byla jestli se dohrabeme až do tý zadní cukrárny v tomhle :grinning:
1. pro 2010 ve 22:09  • Odpověz
ahoj holky, taky bych někdy zase vyrazila do cukrárny, jestli budete mít čas a chuť. Jinak jsem dneska byla na gyndě na UTZ a bude to asi opravdu KLUK! :grinning:
No a snehuldo, že prej si mě už budou zvát po týdnu, já snad radši porodim dřív, tohle fakt nedám s tou mojí zoufalou doktorkou... :wink:
2. pro 2010 ve 14:15  • Odpověz
@pattie Ahoj, my asi zítra vyrazíme s Janovkov na svařák na Smíchov nechcete se taky přidat? Pokud ne, tak jsem určitě pro srazit se zas v cukrárně, já kromě středu můžu kdykoli, tak navrhněte datum a čas at se dohodnem. Hele a ty máš náký problémy že si tě tam chce zvát každý týden? Nechápu, do poradny se chodí každý týden ale na gyndu, pokud ti nic není to nechápu. Tak to hodně trpělivosti
2. pro 2010 ve 14:55  • Odpověz
@snehulda No to já právě taky nevím, už mám fakt 100 chutí napsat na zdravotní pojišťovnu, až mi přijde, že pojištovnu nehorázně vysávaj :frowning2:
A kdy vyrážíte na Smíchov?
2. pro 2010 v 15:49  • Odpověz
@pattie No čas jsem nechala na Míše, ale zatím nic nenapsala. Dneska je v práci tak snad se na večer připojí a nějak víc to domluvíme. V kolik by se to hodilo tobě?
2. pro 2010 v 16:10  • Odpověz
@snehulda ahoj, jsem opět tady. Tak co kdybychom vyrazily tak v 10 hod? A že by ses mohla předtím kouknout na ten koš u nás. Ale zase nečekej žádný nový zázrak - jak jsem psala - je používaný a na jedné straně trošku vyspravený motouzem :slight_smile: Dá se to zakrýt a jinak je v pohodě. :slight_smile:
2. pro 2010 v 18:21  • Odpověz
@janovkov Ahoj jo 10 hod bude fajn. Hele já nic nečekám, já budu ráda když mi to půjčíš. že nebude muset být jen v postýlce a ted v zimě ho nechci válet po zemi protože tu všude táhne. Na jaře už mi to pak bude jedno bude větší a bude teplejc.
2. pro 2010 v 18:38  • Odpověz
@janovkov jdu ležet, zítra se sem přihlásim po 9 hodině a domluvíme se, vim asi kterej to je barák ale nejsem si jistá
2. pro 2010 v 19:59  • Odpověz
Ahoj holky, já zítra dám Bětku do školičky a pojedu asi nakupovat nějaké dárky, musím využít každou chvilku bez dítěte :grinning: ale možná se tam nějak tak potkáme, pojedu přes Anděla
2. pro 2010 ve 20:34  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.