• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Barrandov

(Zamčená)
27. ledna 2011 
ahojky... já bych i jela, ale podle mě je tam moc zima no nevim.... Jonáš má furt tu rýmu tak nevim... napište sem v kolik a z jaký zastávky pojedete a bud tam dorazim nebo ne :slight_smile:
3. pro 2010 v 08:50  • Odpověz
a ten koš jak o něm mluví Míša je prej hodně dobrej... babička ho má a chtěla mi ho taky půjčit, ale mě by se sem už nikam nevešel tak nakonec bylo jenom lehátko...
3. pro 2010 v 08:58  • Odpověz
@kacamura Ahojky, žádný sraz na výjezd nemáme, ale počítám že v 11 budem dole na Andělu, Je to tam malinký takže by neměl být problém se najít. Já si dám určitě langoše, tak dyštak u toho stánku
3. pro 2010 v 09:14  • Odpověz
no aby to nebylo ucpaný... já nevim... já bych jela, ale asi budu muset udělat oběd a tak... mám tu dost uklízení... odpoledne by to bylo lepší... tak jindy :slight_smile:... my budeme asi papat ty moje nepovedený perníčky... jsou dobrý, ale tvrdý a už nezměknou :(
3. pro 2010 v 09:23  • Odpověz
@kacamura tak snad se domluvíme na náký srazík v cukrárně. Zkus ty perníčky dát do alobalu a do chladna a měli by změknout ale musíš je nechat chvíli odležet
3. pro 2010 v 09:39  • Odpověz
no podle receptu by měli bejt měkký hned... já je pekla moc dlouho takže je z nich taková sušenka... jenže já nevěděla jak dlouho v tý troubě maj bejt :unamused: ... ale jako chutnaj mi a Jonášek je na nich vyloženě závislej jak vidí, že mám já tak mu musim dát jinak je zle :grinning: ... ale prostě jsou tvrdý a to taky asi už zůstanou :frowning2:
3. pro 2010 v 10:01  • Odpověz
Perníčky změknou, když se daj do igeliťáku s kouskem chleba :wink:
3. pro 2010 v 15:36  • Odpověz
Tak co by jste řikaly slezině v cukrárně 7.12. je to příští týden v úterý?
3. pro 2010 v 17:59  • Odpověz
no jestli už budu mít na účtě penízky tak proč ne?
3. pro 2010 ve 20:50  • Odpověz
Jestli nebudeme nikde trajdat, tak přijdem :slight_smile:
4. pro 2010 v 17:14  • Odpověz
ahojky holky a v kolik zejtra v 15 jako obvykle??? a prozradte mi kde se tu dá bobovat??? šla bych s mrnavcem někam ale na nic jsem ještě nepřišla
6. pro 2010 v 11:47  • Odpověz
Ahojky, 3 asi bude dobrá mě je to vlastně jedno, nevim co ostatní, jestli tedy ještě někdo přijde. S kopcem na bobování ti neporadím, my máme tady za barákem takový pidi kopeček.
6. pro 2010 ve 12:42  • Odpověz
Holky tak já nedorazím, nějak mě bacil nějakej bacil, tak polehávám :frowning2: hezky si to užijte a třeba ten další týden!

@kacamura pěkněj kopeček na bobování je na asfaltový cestě mezi tram zast. Poliklinika a Sídliště Barrandov, spíš u tý konečný, je maličkej, ale pro Jonáška to bude stačit, taky jsme tam loni chodily. Michal s Bětkou jinak choděj do vnitrobloku V Renoirově, vedle MŠ Chaplinovo nám :slight_smile:)
6. pro 2010 v 17:52  • Odpověz
kacamura: s tim bobovanim - presne jak rika pattie. U zastavky Sidliste Barrandov, u asfaltky pro pesi se bobuje smerem do toho chrosti (kdyz neni snih, je tam cesticka). Taky tam ted chodime :slight_smile: Jinak super velkej kopec je za Holyni, kdyz se jde do Prokopaku, ale na ten mame jeste cas. To nevim, kdo by mi malou dole chytal a v jakym stavu ;)
6. pro 2010 ve 20:33  • Odpověz
ahoj holky, já bych ráda dorazila, ale až od 15:45 hod. Předtím totiž máme od tři čtvrtě na tři Světýlka. Tak co vy na to setkání posunout?
6. pro 2010 ve 22:24  • Odpověz
co se mě týče tak tam můžu bejt třeba do pěti takže klidně můžu přijít na třetí a být tam delší dobu... nevím jak ostatní :slight_smile:.. děkuju za typy :slight_smile:... snad někdy půjdem a já nák počítám s tím, že na těch bobech pojedu s Jonáškem tak to by šel i větší kopec ne???
6. pro 2010 ve 22:32  • Odpověz
@kacamura Až se dám nějak dohromady, tak můžeme vyrazit spolu, i když já bobovat už nebudu :slight_smile:)
7. pro 2010 v 09:27  • Odpověz
no my bobovat můžem až bude mít zimní botičky... ty má dostat na ježíška.... tak když bude sníh ještě tak pak.. nevim v těch podzimních si netroufám... leda že by dostal teplý ponožky navíc ale i tak... jak jsou jenom ke kotníkům tak bude mít hnedka nasněžíno... ale určo ráda půjdu :slight_smile:
7. pro 2010 v 09:46  • Odpověz
@bl4nche Ahojky přijdeš dnes do cukrárny? Myslím že jsme se ještě neviděly :slight_smile:
7. pro 2010 v 10:22  • Odpověz
@snehulda budeš tam teda ve tři??? nebo v těch 15:45??
7. pro 2010 ve 13:04  • Odpověz
já jdu na 3
7. pro 2010 ve 14:39  • Odpověz
@kacamura jdu na 3
7. pro 2010 ve 14:40  • Odpověz
ahoj holky, tak co včerejší sraz? Kolik se váš sešlo?
8. pro 2010 v 11:40  • Odpověz
@pattie Ahojky tři já, Kačka, a Míša. Jak ti je, co bacil?
8. pro 2010 v 18:24  • Odpověz
@snehulda díky, je to lepší :slight_smile: dneska jsem byla poprvé venku... Tak to je fajn, že jste se takhle sešly! tak doufám, že se s váma taky uvidím :slight_smile:
A co mimčo, nezlobí moc?
8. pro 2010 v 18:28  • Odpověz
@pattie mimčo nezlobí, ale nějak ti mě svědí až skoro pálí vrček pupku, ale nic tam nemám tak nevim proč. Jsem byla zas na kontrole, prej mám ještě čas. No ale už mě to celkem nebaví, dneska jsem se vůbec nevyspala, spala jsem jen 3 hodiny, pak jsem už vůbec nemohla zabrat, 5 hodin jsem se převalovala až jsem vzteky vylezla hrozný.
8. pro 2010 v 18:44  • Odpověz
@snehulda to se Ti nedivím, že už Tě to nebaví, člověk by to chtěl mít už za sebou, co? Mě už to taky moc neba a to mě čeká ještě 8-10 týdnů.... Tak ať je všechno v pořádku!!!
8. pro 2010 v 19:38  • Odpověz
Snehulda: ja sem si nejak navykla, ze se schazite ve stredu a pak sem tu cetla, ze to bude v utery. V utery sem to nezvladla, dopoledne sme byly s kocarem v Bille a stacilo mi to ... Tak treba pristi tyden, pokud teda uz nebudes lezet v porodnici ;) Ke komu chodis do poradny? 14 pred terminem sem to uz taky chtela mit za sebou :slight_smile:
Janovkov: chodili jste na svetlyka i na jare? ja jen, jestli sme se nevideli tam. My mely od zari chodit taky od 14:45, ale Kacka tou dobou spi ...
9. pro 2010 v 19:04  • Odpověz
@bl4nche tak snad vám to příště vyjde. Jezdím do Podolí a ted jsem měla za sebou 2x Dr. Zikmunda ale prvně to byl někdo jiný, ale jméno nevim. No jsem zvědavá co mi řeknou ve středu jestli už bude náký posun. Doufám že už jo, protože se jinak asi už nevejdu do bundy, sice nijak na oko nepozoruji že bych se ještě zvětšovala, ale na zipu u bundy to znát je.
9. pro 2010 v 19:43  • Odpověz
jé holky já sem fakt asi úplně jiná nebo co :slight_smile:... já rodila o pět dní dřív a byla jsem z toho děsně neštastná, že ještě nemám uklizeno, nic připravenýho, spalo se mi až na poslední dvě noci krásně... a nějak jsem chtěla ještě počkat a nechat ho tam ještě těch pár dní :slight_smile:...
9. pro 2010 ve 20:09  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.