• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Barrandov

(Zamčená)
27. ledna 2011 
No to já s Bětkou měla nejlepší, jak mi naplánovali císaře (4 dny před termínem a řekli mi to asi týden dopředu), tak jsme s MIchalem ještě šli do kina, den před nástupem do nemocnice na večeři, uklidila jsem si celej byt, všechno připravila a pak se v Motole opalovala na terase, protože mi tu operaci ještě o den posunuli a venku bylo zářijové sluníčko, prostě pohoda :grinning: :sunglasses:
9. pro 2010 ve 22:59  • Odpověz
@bl4nche ahoj, chodili jsme i na jaře. Ale byli jsme v první skupině od 12:45. Teď jsme ve třetí. A jsme tam spokojení. Myslím, že to Vojtu motivuje, vidět děti, co už chodí. Tak se více snaží taky chodit. A musím říct, že se mu to i daří. Čím dál častěji ho vidím, jak se nedrží a dělá pár samostatných kroků. Třeba už na Vánoce bude běhat jako drak :slight_smile:
Vojta právě spí od 12 do cca 14 hod, takže teď od 14:45 nám to maximálně vyhovuje. Každé mimčo je prostě jiné.
9. pro 2010 ve 23:21  • Odpověz
fuj jít do kina ve vyšším stupni těhu je pěknej humus... mě se udělalo pěkně zle :confounded: ... zato večeří bych zmákla tak deset :grinning: ... a tedka to vypadá, že budeš rodit normálně nebo bude zase císař?? já nevim kdy se to jako řeší... já měla rodit normálně a nakonec mě vezli na akutního císaře... trošku to beru jako svoje selhání, že jsem to sama nedokázala, ale prej je na vině ta urychlovačka co mi píchli..

@janovkov je hezký, že je Vojta tak šikovnej :slight_smile: ... Jonáškovi už to taky docela jde, ale ted máme perný dny tak jsem vždycky ráda když už jde spát...
10. pro 2010 v 00:01  • Odpověz
No dneska jsem se konečně vyspala, vstával jsem předchviličkou, ale řekla bych že se nasnídám a půjdu zas. Tak já doufám, že mám všechno připravený, aspoň podle toho co jsem stihla tak pochytit si to myslim:slight_smile: uvidíme. A s tím úklidem, kéž by chtěl být někdo důvtipnej a dal mi k vánocům úklidovou četu a kdyby uměla ještě vařit tak by mi to nevadilo. :slight_smile:
10. pro 2010 v 11:37  • Odpověz
@kacamura Bětka se neotočila, takže to bylo plánovaný. Teď to doufám, vyjde přirozeně, ale v podstatě se uvidí až těsně před porodem, jak to bude vypadat s jizvou. Nicméně chlapeček už je otočenej hlavou dolů, takže alespoň tenhle bod jsme zvládli :slight_smile: No, my byli před porodem v kině na Bathory, dost lidí mě odrazovalo, že to bude samá krev a v pohodě, nějak mi to nevadilo :slight_smile:)

@snehulda Ty už jsi ve 39 tt? Tý jo, to to letí.....
10. pro 2010 v 18:00  • Odpověz
nějak mi tu chybí tlačítko líbí se mi :grinning: :grinning: ...
tu úklidovou četu bych taky potřebovala a to nemám břicho...

@pattie no mě se nedělalo blbě z krváků nebo tak.. to mi nevadilo... mě se udělo špatně třeba když ke mě běžel nápis nebo tak.. no a první půlku filmu sem málem nerozdejchala... :grinning:
10. pro 2010 ve 22:57  • Odpověz
Ahoj holky, nechcete třeba zítra zase zajít do cukrárny? My s Bětkou už jsme zdravé :slight_smile:
13. pro 2010 ve 13:04  • Odpověz
možná jo... :slight_smile: aspon byste mi zlepšily náladu ...
13. pro 2010 ve 14:01  • Odpověz
@pattie ahoj zítra jako v úterý, jo to by jsme mohly, v kolik? já tedy pak v 6 musím být na českomoravský máme firemní večeři, ale to bych určitě stihla :slight_smile:
13. pro 2010 v 16:16  • Odpověz
holky, co zase ve tři? s Bětulí to stejně bude tak na hodinu... akorát má trochu rýmu, ale to má teď snad každý dítě.....
13. pro 2010 ve 20:32  • Odpověz
@pattie Nejsem si jistá, ale myslím že má Míša dneska světýlka do 15.45 tak co kdyby jsme se sešly v 15.30?
14. pro 2010 v 10:49  • Odpověz
ahoj holky, máme dnes poslední Světýlka - tak my bychom mohli tak od těch 15:45, jak píše snehulda. :slight_smile: (Taky potřebuju už zase nadopovat něčím sladkým, přijde mi, že doma máme čím dál větší bordel, ale kupodivu mi to nějak vadí míň než dřív :slight_smile:
14. pro 2010 v 11:00  • Odpověz
jo tak to jsme na tom stejně, já si zas připadám že od té doby co jsem na mateřský nedělám nic jinýho než že myju nádobí, nevim kde se furt bere, asi si ho sem chodí odkládat i sousedi
14. pro 2010 v 11:29  • Odpověz
ahojky.. tak v 15:30? asi to vemu tramvají.. páč pěšky bysme tam šli zase hodinu :stuck_out_tongue_closed_eyes: ... bordel máme taky... snažims e ho teda tak nák uklízet... ale tuhle jsem myla nádobí taky asi třikrát za den a to mytí nádobí je jediná domácí práce kterou opravdu nenávidim... a vždycky jsem řikala, že první co chci do bytu je myčka nádobí(tu zatím nemám :( )... a už mě to fakt nebaví...
14. pro 2010 ve 13:18  • Odpověz
Tak super holky, tak kolem 15:30, plus mínus, taky potřebuju nadopovat něčím sladkým!!! A z bince si nic nedělejte, ten máme doma taky a nějak to už neřeším, ono s tím malým dítětem to uklízení fakt nemá smysl :slight_smile:)))
14. pro 2010 ve 13:30  • Odpověz
@janovkov Ahoj, chtěla jsem se zeptat, kde jste koupili ty pojistky na dveře aby je Vojta nemohl otevřít. Byla jsem Kice i Ikee ale měli tam jen takový ty na přísavku.
16. pro 2010 v 17:44  • Odpověz
@snehulda ahoj, koupila jsem je v Dětském domě. http://www.detskydum.cz/kategorie/bezpecnostni-pomucky/ostatni/ Z Ikea máme uzávěr lednice. Ten se vám taky bude hodit :slight_smile:
16. pro 2010 ve 22:15  • Odpověz
@janovkov Díky, díky. Kdyby jste se nudili, a měli chut na návštěvu tak se stavte
17. pro 2010 v 06:16  • Odpověz
@snehulda Koukám, že jsi taky ranní ptáče :slight_smile: (dneska)
17. pro 2010 v 11:54  • Odpověz
@janovkov no já se budím kolem 5 a bud znovu usnu nebo dostanu hlad tak se nasnídám a jdu zas do postele, ono se pak nějak líp spí :slight_smile: Ale dneska jsem vyrazila, hned po ránu do Tesca, protože ještě jsem neměla žádné dárky, no sice jsem koupila jen blbosti, ale aspon něco :slight_smile:
17. pro 2010 ve 12:01  • Odpověz
obdivuju vztávání takhle brzo :slight_smile:... mě ani před porodem nikdo z postele nedostal před desátou ráno :sweat_smile: spíš sem vztávala až tak ve dvanáct :sweat_smile: ... ale brala bych zese nákej takovej víkend... kdy se budu válet aspon do desíti... když s tim hlídánim je to u nás špatný prostě... oba s martinem máme strašně zaměstnaný rodiče a taky maj svoje malý děti... takže tam je to skoro bez šance... ale dneska si vyrážim zahrát volejbal a večer nachvilku do hospůdky (doufám)... páč to mám sice zařízený, ale nevim jestli to Jonášek zmákne páč nějaký 4měsíce ho nikdo kromě mě neuspával a s nikym nebyl dýl jak půl hodiny beze mě... jenom večer když ho uspim tak jsem třeba měla hlídání, ale o tom Jonášek nevěděl... tak doufám, že to zvládne... tak držte palečky... chtěla bych hlídání častěji, ale na to nák nemám peníze... a prostě lidi kolem mě nemaj čas... a ti co by ho možná měli tak už to zase nejsou takový kamarádi aby hlídali zadarmo... nikdy jsem nechtěla aby byl na mě tak hrozně závislej, ale když ho u sebe kromě mě nikdo jinej nemá :frowning2: ... tak mě asi nic jinýho nečeká... no nic jsem si jenom chtěla postěžovat... páč mi to občas leze na mozek už vidim jak dneska budu komunikovat mezi normálníma lidma :confounded:
17. pro 2010 ve 12:51  • Odpověz
@kacamura Katko, v tomhle Tě naprosto chápu, mě už z toho dítěte taky občas hrabe a to Michal fakt funguje, klidně si Bětku vezme na celej den. Kdybys potřebovala, tak Ti Jonáška zkusím pohlídat, oni by to s Bětkou zvládli, ale musíme to stihnout do porodu :slight_smile: Tak když se domluvíme, klidně to můžem někdy dopoledne zkusit! Musí si taky zvykat na jiný lidi, ne jen na maminku, je to pak vidět třeba ve školce, jak to tam děti zvládaj.
Užij si pěkný večer!!!!!
17. pro 2010 ve 13:41  • Odpověz
jééé to bys fakt zvládla myslíš??? asi by mi to bodlo, ale nechci tě tim nějak otravovat... na jiný lidi si zvykat musí to prostě jo, ale je hodně náročnej Jonášek (si teda myslim) a je jasný, ž po porodu budeš ráda, že seš ráda... to bych ti mohla zkusit pohlídat občas malou já, ale moc si nevěřim na dvě děti.. zase když to nevyzkoušim tak se to nedozvim... mě to nějak vůbec nevadí celej den trávit s Jonáškem, ale zase na druhou stranu si musim občas odfrknout, ale tim, že nemám peníze si ani nemám kde odfrknout... a taky si myslim, že i pro něj by bylo lepší kdyby ho někdo občas hlídal... jenže kdo??? rodina se otravuje snáž než kamarádi, ale rodina nemá čas nebo je daleko :(
17. pro 2010 ve 13:57  • Odpověz
@kacamura víš co, já mám hlídací obě babičky, takže třeba pondělky mám dost pro sebe. Bětka u je u tchýně a já si můžu pocourat po městě nebo zajít s někým na oběd a fakt si odpočinu...
Nedávno jsem hlídala sousedce Matýska, kterej je o kousíček mladší než Jonášek, a zvládli jsme to :slight_smile: Bětka už se o sebe hodně postará, vyčůrá se, nají se sama, takže už je to s ní jednodušší. Klidně to někdy zkusíme, ale vidím to někdy na zač. ledna, příští týden už mám nějakej hodně nabitej a v lednu budu víc doma.
17. pro 2010 ve 14:20  • Odpověz
Ha ha, my ten sraz vzdycky propasnem. Asi sem budu muset chodit zacatkem tydne a ne koncem ;)
Snehulda: co Zikmund, dobry? Ja chodila taky k nemu. Byl takovej nemluvnej, ale dobrej. A nejaky posun, treba vyssi cervix skore? :slight_smile: Uz bys to asi chtela mit za sebou, co? Abyste byli do Vanoc doma ...
17. pro 2010 v 18:42  • Odpověz
@bl4nche Zikmund mi vůbec nic neřekl, jen že se mi to blíží :unamused: co je cervix skore? o tom tam nikdo nikdy nemluvil. Termín mám v pondělí, a v neděli jdu na monitor. Hlavně doufám že stihnem ještě letos.
17. pro 2010 v 19:16  • Odpověz
@bl4nche tak už jsem si to našla, to je to co jsem nevěděla co mi to píše do průkazky, tak tam mám 5 takže nic moc
17. pro 2010 v 19:20  • Odpověz
ahoj... tak holky dneska pohoda... jsem hrozně ráda Jonášek zlatíčko... ve 3 jsem odjela si zahrát volejbal a pak večer ještě do hospůdky a Jonášek to prej úplně perfektně zmáknul :slight_smile: .... tak jsem ráda, že se taky beze mě obejde... střídali se v hlídání manel s tchýní a prej pohodička tak sem z toho úplně nadšená... vim opakuju se :grinning: ... lae úplně mě to dostalo...
Jinak zkusit to můžem :slight_smile:... ale abych měla nákej program teda :wink:
a co je teda to cervix skore? mě o něm v těhu taky nikdo nic neřikal....
17. pro 2010 ve 23:21  • Odpověz
18. pro 2010 v 10:32  • Odpověz
@snehulda a já budu zase za blbou :grinning: :grinning: ... stejně tomu nerozumim :grinning: :grinning:
18. pro 2010 v 11:45  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.