• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Barrandov

(Zamčená)
27. ledna 2011 
CS je stav děložního čípku. Čím víc bodů, tím víc se (možná ;)) blíží porod.
Snehulda: já měla CS na kontrolách tak 3, poslední kontrolu 6 (čtvrtek) a v neděli sem rodila. Snad už to brzo přijde. Pokud ne, tak bych je na příští kontrole požádala, aby udělali Hamiltona. Všechno, hlavně ne vyvolávačky :slight_smile:
19. pro 2010 v 15:18  • Odpověz
@bl4nche já jdu na další kontrolu ve středu a to budu jen 2 dny po termínu, tak si myslím že semnou nic chtít dělat nebudou. Teda koukám že nemám absolutně žádné informace o Hamiltonu slyším opět prvně, ale už jsem si to vyhledala a maminy píšou že to některý bolelo. A proč ne vyvolávačky?
20. pro 2010 v 11:11  • Odpověz
Z toho co sem slysela, je vyvolavanej porod horsi. Telo na to neni pripraveny, dostanes tabletu, oxytocin. Kontrakce jsou horsi. Je to ale muj postoj ;) Kdybych mela na vyber, pozadam je o toho Hamiltona. To bys mela prorodit do 30., pak by te uz brali na vyvolavani?
20. pro 2010 v 11:21  • Odpověz
@bl4nche no uvidím co mi řekne ve středu a kdy mě zas pozve na kontrolu, a budu doufat že si Sněhulda sám řekne. Jinak tedy děkuji za ty informace, já přečetla jednu vtipnou knížku s informacemi k těhotenství, ale tohle tam nebylo. No na druhou stranu zas ze všech těch věcí nejsem vyplašená
20. pro 2010 v 11:43  • Odpověz
hlavně si nenechávej píchat urychlovačku... kvůli ní jsem pak rodila císařem a kontrakce po minutě a naprosto šílený...
20. pro 2010 ve 12:32  • Odpověz
@snehulda držím palečky, aby už to bylo! jdu se podívat, co je to ten Hamilton, taky netuším :grinning:
20. pro 2010 ve 21:11  • Odpověz
Hamilton, resp. Hamiltonuv hmat je nejaky hmat, kterym doktor rekneme pootevre porodni cesty tak, aby se porod rozbehl sam o sobe. Verte, ze pred porodem sem o tom taky nevedela. Az kdyz se mi blizil termin, jedna holcina, co uz rodila, mi o tom vypravela, abych si ho pripadne nechala udelat.
Snehulda: myslim, ze krom klasicke prohlidky + monitoru te budou zvat jeste nejaky jiny den na monitor, aby vas ohlidali :slight_smile:
21. pro 2010 ve 14:13  • Odpověz
@snehulda ahoj, taky jsem slyšela o tom, že Hamilton nemusí být zrovna příjemný. Ale z vlastní zkušenosti to nevím. Mně můj doktor říkal, že teprve 14 dní po termínu porodu by se mělo začít řešit případné vyvolávání porodu. Od toho taky chodíš na ty monitory, aby se vědělo,jestli je miminko ok. Má prostě čas ještě pár dní. Třeba je mu u tebe prostě hezky a nechce se mu :slight_smile: Držím moc palečky. Potom bychom se rádi s Vojtíškem přišli na Vojtíška podívat. Až budeš chtít...
21. pro 2010 v 18:36  • Odpověz
Ahoj holky, přeji Vám všem krásné a pohodové svátky. A až se Sněhulda rozhodne podívat na svět tedy jestli vůbec někdy, tak určitě budu ráda když mě přijdete navštívit, můžem udělat pak setkání u mě místo v cukrárně. Ale zatím to na žádnou akci nevypadá, prostě se mu u mě líbí, každopádně včerejší topinka k večeři se mu nelíbila a já na ní měla zrovna takovou chuť. Hezké vánoce
23. pro 2010 ve 12:05  • Odpověz
ahoj všem, taky se přidávám s přáním pohodových Vánoc a všeho nejlepšího do nového roku.
23. pro 2010 v 16:59  • Odpověz
Holky, taky všem přeji krásné svátky a hodně štěstí do Nového roku!
A snehuldo, Tobě držím moc a moc palečky, aby se Sněhulda brzy narodil a moc Tě netrápil!
23. pro 2010 ve 21:21  • Odpověz
Ahoj holky byla jsem na monitoru a za hodinu či za dvě mám přijed znovu, malej má frekvenci 150 až 170 a i u mě už byly na monitoru vlny. Jo a moje bolesti v třísle jsou kontrakce jak jsem zjistila dneska na monitoru
25. pro 2010 ve 13:12  • Odpověz
ahojky holky.. tak my byli... pryč... bylo to fajn sice takový bojový podmínky ale jinak to bylo super :slight_smile:... tak přeju krásné svátky dodatečně :slight_smile:...
@snehulda: moc moc držím palečky... at to máš co nejdřív za sebou a ráda se dyštak stavím... ale myslim, že první měsíc budeš ráda že seš ráda... aspon já to tak měla... ale kdyby ses nudila tak já sem doma furt a nudim se taky furt tak se klidně stavím... a do cukrárny by si taky mohla mezi kojením... Mě Jonášek vždycky v kočáru spal jak dudek :grinning: ... tak jsem měla aspon klídek v cukrárně... ale každý mimi je jiný a některý kočár nesnášej.... tak hlavně at to dobře dopadne :slight_smile:
25. pro 2010 ve 20:21  • Odpověz
Holky furt nic, on fakt čeká do léta. Zítra jdu zas do poradny, doufám že už semnou něco udělaj
26. pro 2010 v 09:15  • Odpověz
@snehulda Ahoj, teda, to je asi hrozný čekání, co? Tak doufám, že pak spolu budem venčit potomstvo :grinning:
Já jdu zítra poprvé do porodnice, ale prý jen založit kartu a podepsta nějaký papíry. Ale jsem ráda, že už nemusím k tý svý doktorce :wink:
Tak to zvládni!!!!!!!!
26. pro 2010 v 18:32  • Odpověz
@pattie je to trochu dlouhý, ale tak s tím asi nic nenadělám. Na druhou stranu jsem doma sama a čekám až se vrátí, tak snad to budem mít dobře načasovaný :slight_smile: Tak už budeš chodit do poradny tak to už se ti to taky krátí
26. pro 2010 v 19:02  • Odpověz
tak snad to bude do toho konce prosince :slight_smile:... já už myslela, že už to máš za sebou...
26. pro 2010 v 19:27  • Odpověz
Zdravím a také přeji všem vše nej do nového roku, ať nás ty ratolesti spíš těší než zlobí.
Sněhulda: uvidíš, co ti zítra řeknou. Třeba doporučí ještě nějaký přirozený postup. Mám známou, co má termín až 9.1., ale už by prej ráda rodila, nejen kvůli porodnému ;)
26. pro 2010 ve 20:44  • Odpověz
Snehuldo, Vojtíšek je asi rozvážný :slight_smile: Musí si přesně rozmyslet termín, kdy by to bylo nejlepší přijít na svět. Tak ať je to už brzy!
26. pro 2010 ve 20:45  • Odpověz
Tuhle jsem kamarádce říkala, že od půlky ledna běhám po schodech a ona se jen zasmála a že prý po schodech i skákala a stejně 14 dnů přenášela :wink:

@snehulda Třeba chce bejt Sněhulda první občánek r. 2011 :grinning:
26. pro 2010 ve 21:48  • Odpověz
@snehulda já ti pučim psa na vodítku... díky tomu sem rodila o pět dní dřív :sweat_smile: ... protože tahat ho na vodítku byl fakt záhul, ale to sme ho měli jenom 14 dní a já se bála aby mi neutek nebo aby poslouchal... tak sem si uhnala porod
26. pro 2010 ve 22:28  • Odpověz
jinak vyřazuju chrastítka a věci se kterejma si Jonášek nehraje... tak kdybyste něco chtěly budoucí maminky :slight_smile:... řekněte si přinesu :slight_smile:
27. pro 2010 v 09:05  • Odpověz
Ahoj holky, tak na monitoru dobrý pak mě poslali na kontrolu nahoru na sál. Tam mě vyšetřila doktorka, řikala něco jako že se připravuju. A že mám přijít opět ve středu a že už si mě tam pak nechaj, pokud do té doby nic. Já bych tedy byla radši aby jsme to stihli ještě letos, nejlépe dneska či zítra abych si tam nemusela jít lehnout, ale já nemůžu mít nic jednoduchý. Kdybych už se neozvala tak Vám přeji krásného silvestra a v novém roce se uvidíme
27. pro 2010 ve 12:34  • Odpověz
@kacamura tak pokud už to neužijete, tak já budu ráda - já jsem žádný takový věci nekupovala
27. pro 2010 ve 12:35  • Odpověz
@kacamura Díky, ale máme toho po Bětce pytel :slight_smile:) Jediný, co fakt milovala a posléze rozflákala byl takovej ten velkej plastovej jakoby spínací špendlík. Tak kdybys měla ten, nevím kde ho sehnat a on se tak pěkně držel v ruce :slight_smile:
27. pro 2010 ve 13:07  • Odpověz
@snehulda chrastítka jsem umyla... možná jedno to chrastítko bude potřeba víc trochu ještě oprat... tak si řekni kdy budeš mít čas a nák se sejdem nebo ti je donesu :wink:
@pattie tu sichrhajsku bohužel nemám tay jsem jí jako malá měla, ale myslim, že se sehnat dá někde...
27. pro 2010 ve 13:12  • Odpověz
@kacamura to postačí až se uvidíme v cukrárně nebo až se půjdete podívat na malýho, tedy jestli se vůbec někdy rozhodne vylést :unamused: Co je to sichrhajska?
27. pro 2010 ve 13:36  • Odpověz
Snehulda: tak at se malej pochlapi a do stredy vyleze :slight_smile: Sichrhajska je spinaci spendlik. Mam pocit, ze jsem je videla v Bambuli v Novych Butovicich. Ale treba ho dostanete jako darek, az se malej narodi :slight_smile: Tak hodne zdaru a dobrou smenu na sale a hlavne dobry sestry na sestinedeli!
27. pro 2010 v 15:05  • Odpověz
@snehulda sichrhajska (nevim jak se to píše) je spínací špendlík :slight_smile: ...
jinak furt držim palečky at se brzo podívá na svět :slight_smile:
27. pro 2010 v 16:34  • Odpověz
Děkuji, děkuji. Doufám že se stane zázrak a já si tam nebudu muset jít lehnout
27. pro 2010 v 17:04  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.