• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Barrandov

(Zamčená)
27. ledna 2011 
holky neměly by jste některá prsní odsávačku? já mám jen takovou úplně tu obyšejnou pístovou. četla jsem že mám zkoušet ještě po kojení odsávat , aby se to rozběhlo tak to zkoušim. Malej mi při jídle usíná a nejsem schopná ho vzbudit hlavně v noci takže se na náký zadní mlíko nedostane
7. led 2011 ve 13:17  • Odpověz
@snehulda Ahoj Snehuldo, mám Avenťáckou, ale budu jí potřebovat, chci si jí vzít už do porodnice.... Moje zkušenost je, že je mnohem lepší než ta pístová (i když tu jsem taky měla a dalo se to s ní). Jinak prý existujou nějaká homeopatika na podporu kojení a prý to dost funguje! Ale s tím odsáváním je to fakt, určitě to zkoušej! Doufám, že se mlíčko rozjede!!!
7. led 2011 ve 13:43  • Odpověz
ahojky... odsávačky jsou celkově dost na prd... jediná co fakt funguje je taková ta elektrická a to nevim jestli někdo bude mít.. já jí nemám... ale odsávala jsem vždycky ručně... to bylo nejlepší páč mě dost tvrdly prsa a ručnim odstříkáváním jsem to všechno krásně rozmasírovala a dostala jsem i z toho víc... s tou elektrickou teda nemám zkušenosti, ale ta vycucne prej všechno což se mi nepovedlo ani u ručního... tak to zkus rukou :slight_smile:... mě to teda naučili na gyndě (v porodnici) když už mi hrozil zánět protože jsem měla hodně mlíka a Jonášek byl o patro vejš...
7. led 2011 ve 14:17  • Odpověz
zdravim a moc gratuluju snehuldo (pokud sem teda jeste negratulovala). Pistova odsavacka je naprd. Mela sem ji a dost to s ni bolelo a skoro nic se neodsalo. Kdyz uz jsem odsavala, tak rucne, ale prijde mi, ze se neodsalo vsechno. Jak rika kacamura - chce to tu elektrickou. Pokud nechces nejakou kupovat, daji se pujcit - vim, ze treba Studio pro ženy je pujcuje. Treba i nejaka laktacni poradkyne by ji pujcila. Hodne zdaru!
7. led 2011 ve 21:15  • Odpověz
Mě to ručně nějak nejde,
8. led 2011 ve 13:39  • Odpověz
hlavně se nenervuj.. nervy ti nepomůžou... zkus taky různý čaje na podporu kojení.. já měla od lerosu čaj pro kojící matky... ještě mi zbyl jestli chceš :slight_smile: ... a když to prostě nepude tak to nepude, svět se nezboří :wink: .... ale zkoušej dál :slight_smile:... mě to ručně taky moc nešlo když jsem to neuměla, ale nadruhou stranu jsem měla hodně mlíka když jsem měla málo tak mi to taky nešlo :frowning2: ... když byl pak starší tak stačilo přikládat třeba po hodině a ono se to za tři dny zase rozjelo, ale ze začátku jsem fakt dávala nejdřív po dvou a půl hodinách páč trpěl na prdíky, ale hlad měl furt... tak jestli nemáte prdíky tak klidně zkus častěji přikládat... usínal mi u kojení taky... a nic moc nepomáhalo, ale zkus trošku tahat za ouško nebo lehtat po bradičce... :slight_smile: ono to většinou moc nepomáhalo teda, ale aspon sál o trošičku déle :grinning:
8. led 2011 ve 13:57  • Odpověz
@snehulda jo a taky jsem našla na diskuzích o kojencích.. otázku: jak se rozkojit... myslim, že se tam dočteš zajímavý věci :wink:
9. led 2011 ve 21:36  • Odpověz
@snehulda Já mám taky jen ruční odsávačku od Aventu (teda takovou tu pístovou). Chce to trochu grif než se to s ní člověk naučí. Mně to teda šlo jen asi 2krát, pak už prostě ne. Tak jsem taky přešla na vlastnoruční variantu :slight_smile: Náš Vojta byl taky dost spavý. Pomáhalo mi při kojení střídat polohy a dobrá byla taková ta boční. Více najdeš třeba na www.kojeni.net A pak ta homeopatika. Jo, a taky se musš prolévat čajem (mně fungoval kojící čaj Leros, Teekanne na mně moc neúčinkovalo). Prý se má pít až o 1 litr tekutin více než piješ běžně.
10. led 2011 v 10:22  • Odpověz
Ahoj holky, tak se musím pochlubit, podle včerejší kontroly už má mimouš 2800 g - to je poprvé co mi doktor řekl nějakej přijatelnej údaj, předtím to bylo pořád "všechno v pořádku" a "měří talik, kolik by měl". Šíleně kope, tak doufám, že už se mu bude chtít brzy na svět :grinning:
13. led 2011 v 11:12  • Odpověz
@pattie Ahoj tak to je super, na neděli to vypadá že by mělo být hezky, nechtěly by jste se venku popřípadně srazit pokud vyjde počasí?
13. led 2011 v 15:56  • Odpověz
@snehulda je to dobrej nápad, ale za nás zatím nevím, Michal si bude chtít užít Bětku, takže možná naplánujou nějakej výlet, ale na druhou stranu, já už s nima asi nikam moc nepůjdu, takže případně bych mohla sama, ale ještě jsme se doma nedomlouvali
13. led 2011 v 19:40  • Odpověz
A co ostatní, co děláte v neděli, nesejdem se venku? když bude hezky jen tak na hodku
14. led 2011 v 15:26  • Odpověz
ahojky.. no když Jonáš nebude zrovna spát a když vám nebude vadit psí společnost... ale se psem bych musela někam kde jich moc nechodí... tady je to hrůza.... dneska jsem šla kolem pohotovosti (šla jsem pro prášky) a tam byl úplně neviditelně u stromu za křovím uvázanej pes... kde by ho prostě nikdo nečekal, no a jak vyštěk tak (to byla setina) tak muf zmizel v tom křoví a vrhnul se na něj (ještě, že má ten košík)... no vyděšená sem byla hrozně a pak ještě pěkně dostal a půl dne sem se s nim nebavila... já z toho pak mám totiž děsný stresy s nim chodit ven... zvlášt když některý lidi prostě nenapadne, že toho psa maj uvázat tak aby byl vidět... jinak vás hrozně ráda uvidim a už chci vidět toho prdelku :slight_smile:
14. led 2011 ve 20:06  • Odpověz
Sněhuldo, taky bych Tě ráda viděla, ale neděle mi nevyjde, to spíš nějakej všední den, jestli bude pěkně. Tak si tak říkám, že když my přišly z porodnice v září 2008, tak bylo úplně stejný počasí jako teď, to je síla...
15. led 2011 ve 21:29  • Odpověz
Sněhuldo, taky bych Tě ráda viděla, ale neděle mi nevyjde, to spíš nějakej všední den, jestli bude pěkně. Tak si tak říkám, že když my přišly z porodnice v září 2008, tak bylo úplně stejný počasí jako teď, to je síla...
15. led 2011 ve 21:29  • Odpověz
@snehulda ahoj, my bychom s Vojtou taky mohli se sejít někde venku dneska. Možná spíše dopo - ale je nám to v zásadě jedno.
16. led 2011 v 06:30  • Odpověz
já jsem taky pro dopo :slight_smile:... páč odpoledne chci jet pryč... holky tak mě napadá když chci jet pryč mhd a vim, že kočár potřebovat nebudu... musim v něm toho prcka přepravovat? já jezdim do komořan a to jsou 2-3 přestupy a to je děsná otrava s tim kočárem.... páč většinou nic nejede nízkopodlažní... tak bych chtěla jet bez...
16. led 2011 v 09:27  • Odpověz
Ahoj tak já to dopo už nestíhám co takhle v 1 u cukrárny že by jsme šly směr Holyně je to po rovině
16. led 2011 v 09:41  • Odpověz
@snehulda v 1 my budeme spát... :frowning2: takže to určitě nedorazim...
16. led 2011 v 09:59  • Odpověz
@kacamura to my asi taky, ale než usne ho oblíknu a dám do kočáru, my jsme vstávali v před 10
16. led 2011 v 10:33  • Odpověz
když my spíme jednou denně a to mezi 12-14 zhruba... a když bude spát v kočárku (což nevim jestli by usnul, ale asi jo) tak to nespí tak dlouho a pakje nevyspalej a protivnej.. alle nikam nejedu tak později odpoledne bych mohla... třeba kolem 15 nebo tak...
16. led 2011 ve 12:04  • Odpověz
no nic dnesk spl jenom chvilku... takže už sme na nohou... manžel prostě neumí držet zobák když prdola spí :grinning: ... tak mi ho vzbudil :rolling_eyes:
16. led 2011 ve 13:09  • Odpověz
halooo kde ste všehny :slight_smile:... je tam krásně já chci jít ven, ale né sama....
17. led 2011 ve 13:37  • Odpověz
Holky, nechcete jít ven zítra odpoledne (tj. v úterý?). Mohlo by být pěkně!
17. led 2011 ve 21:48  • Odpověz
ahojky... já ještě nevím.. páč máma řikala něco o tom, že přijede akorát nevim v kolik a ani jestli tak se sem zejtra koukej a já dám vědět :slight_smile:.. ale asi bych šla nejradši bez ufa a Jonáška bych vzala pěšo hrozně ho to baví... i když teda nikam se moc nedostanem
17. led 2011 ve 22:53  • Odpověz
ahojky... já ještě nevím.. páč máma řikala něco o tom, že přijede akorát nevim v kolik a ani jestli tak se sem zejtra koukej a já dám vědět :slight_smile:.. ale asi bych šla nejradši bez ufa a Jonáška bych vzala pěšo hrozně ho to baví... i když teda nikam se moc nedostanem
tak s váma se domluvit to je něco když sem vůbec nechodíte :slight_smile:
18. led 2011 ve 12:20  • Odpověz
@kacamura já jsem tady :wink:
18. led 2011 ve 13:33  • Odpověz
@kacamura já jsem tady :wink:
18. led 2011 ve 13:33  • Odpověz
no vidiš... já tedka spinkala s prdolkou... tak co.. hcce se ti projít??
18. led 2011 ve 14:16  • Odpověz
Ahoj co čtvrtek v cukrárně třeba zas ve 3?
18. led 2011 v 15:11  • Odpověz
ahojky... já bych dorazit mohla i čas mm, ale nemám penízky tak nevím... :frowning2:
18. led 2011 v 15:14  • Odpověz
@snehulda Moc ráda bych, ale s největší pravděpodobností tu budu mít řemeslníky na dodělávku kuchyňské linky (máme tu skříňku objednanou od září), ale kdyby to náhodou zase nevyšlo (asi tak po desáté), tak bychom samozřejmě mohly.
19. led 2011 v 09:19  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.