• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Barrandov

(Zamčená)
27. ledna 2011 
ahojky... moc ráda bych do cukrárny zašla, ale dneska už opravdu nemám ani peníz :cry: ... budu ráda když koupim co potřebuju....
27. led 2011 v 10:14  • Odpověz
@kacamura a nechceš přijít aspon pokecat? jo co ty věcičky pro malýho, abys to nemusela pakovat sebou, nebo už se stalo?
27. led 2011 v 10:56  • Odpověz
Tak jo,my dorazime!

27. led 2011 ve 12:46  • Odpověz
my taky
27. led 2011 ve 12:55  • Odpověz
když já to nemám ráda někde si sednout a nic si tam nedat... navíc to nemaj rádi ani ty lidi v těch restauracích a cukrárnách... kdybych měla aspon na vodu nebo tak... ale martin mi prostě sebral ráno poslední stovku a já mám prd... a to sem ráda, že sem aspon koupila máslo a utěrky (už sem to nutně potřebovala fakt jo :frowning2: ) zkusim ještě bankomat, ale myslim, že tam taky nic neni :frowning2: ... jinak čas mám a přijít můžu... zkusim najít ty chrastítka (já je totiž uklidila tak moc, že je nemůžu najít :grinning: ), ale určitě jsem je ještě nebalila....
27. led 2011 ve 12:58  • Odpověz
už sem je asi našla, jenže tam spí tedka Jonášek tak to nemůžu překontrolovat páč bych moc šustila.... mám jich dokonce víc než sem ti jich připravila... to sou takový plyšový a tak... a už sem je i vyprala a všechno.. jenže Jonáš to zase vyštrachal a volíbal :grinning: .... tak jestli je chceš tak by sis je musela asi přeprat znovu... jsou tam totiž i ty od kolotoče jestli ho chceš :slight_smile:
27. led 2011 ve 13:04  • Odpověz
@kacamura jo určitě já si to přeperu, přijd já tě na tu vodu pozvu :slight_smile:
27. led 2011 ve 13:14  • Odpověz
dobře tak já snad dorazim... a děkuju za pozvání :slight_smile:... ale jenom jednou a jenom za ty chrastítka jo?? at to nemám zadarmo :slight_smile:... já to fakt dělám nerada... ono kdyby se mi to že nemám peníze stávalo jednou za rok nebo tak, ale já je nemám věčně... :frowning2: ... proto už je mi to blbý.. páč mě hodně lidi pak pozvou... já teda nejsem jiná když zrovna peníze mám tak taky pozvu a nedělá mi to vůbec problém, ale přecejenom mě osobně už je to dost trapný...
27. led 2011 ve 13:25  • Odpověz
@kacamura nenusí ti to být trapný, jsme na mateřský a ten přísun peněz je omezený, já na tom za chvíli budu stejně. Vůbec se tím netrap
27. led 2011 ve 13:57  • Odpověz
@snehulda já už sem taková ....
ale prdela furt spí... tak já nevim... snad nebudeme mít spodění
27. led 2011 ve 14:22  • Odpověz
Holky, tak jsme se dneska v cukrárně dohodly, že bychom měly založit soukromou skupinu. Tak já jdu na to, jmenuje se Barrandov 2, a všechny vás tam přidám. Kdyby s tím byl nějaký problém, napište mi do IP ! :slight_smile:
27. led 2011 v 19:51  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.