• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Barrandov

(Zamčená)
27. ledna 2011 
jé já bych na ty světýlka ráda... ale nemáme na to :frowning2: ... tak se budem muset obejít bez nich.... no tak na jednu stranu to že si nejela autem je výhoda, ale nadruhou.... třeba se mi taky poštěstí se tam někdy večer zajet podivat tak tě vemu sebou abys mohla strčit něco do auta :grinning: .... my zejtra pojedem nakupovat do tesca... ale dopoledne budem v lese :grinning: ... je tam hic to jo... no asi nebudu tolik Jonáška navlíkat... ale furt nák nevim jestli mu mám dát krátkej rukáv nebo radši dlouhej... jinak se mi za celou dobu oprudil jenom jednou když jsem zkoušela jiný zvlhčený ubrousky... ani nevim jestli když je v kočárku tak jestli mu mám dávat čapku když na něj nesvítí aby se nezapařil... jinak sme dneska jeli na rodinej oběd a to byla fakt sranda potřebovali sme jet přez radotín a tak sme to vzali, že pojedem tady horem a tady zácpa... tak sme jeli na strakonickou tam byla taky zácpa tak sme si řekli, že to objedem zadem chuchlí no a hádete co... zácpa :rolling_eyes: ... no a když se nám konečně podařilo tam dojet tak mi to tam Jonáš celý prořval.... a když sme jeli zpátky tak nás v černošicích vyslali na okružní jízdu přez nějaký pr.ele... pže prej českejm drahám spadly závory a ještě bysme přejeli průvod karla IV nebo co.... no výlet za všechny prachy fakt :rolling_eyes: ....
5. čer 2010 ve 22:10  • Odpověz
Jo jo, přes léto je snad jen omezený provoz. A tu biozeleninu taky doporučuju. I když je to dost drahý. Teď tam třeba mají kedlubny a brambory. za 1 kedlubnu asi 30 Kč. My vetšinou brali jen brambory, někdy i pastiňák a pórek. škoda, že moc nemají ovoce, loni na podzim byly jen jablka. Kdyžtak můžu poslat do IP jejich nabídku. Ale určitě je možný se přihlásit do toho bioklubu přes MC.
My budem chodit do Světýlek už pro větší děti, tak se spíš asi minem ... A přesně tak říkanky i videa jsou na rodina.cz. A je to dobrý pro maminky, co nechtěj chodit, nebo nemůžou, že si to na webu zkouknou a pak to zkoušej samy doma.
Chodíme plavat od listopadu. Snášela to dobře, postupem času docela kuckala, ale teď už je to zase lepší. Přijde mi, že jí voda baví, ale nesmí být moc studená ;)
5. čer 2010 ve 22:29  • Odpověz
Tak třeba se tam fakt někdy vypravíme a za odvoz tě tam pozvu na něco dobrého :grinning: Tak to jste si dnešek teda fakt užili... doufám, že jsi se alespoň dobře najedla :slight_smile: Já u oblíkání váhám vždycky. Dneska jsem poprvé na ven dala krátký rukáv a určitě to bylo v pohodě. S tím kloboučkem taky vůbec nevím :unamused: Když už miminko alespoň polosedí, dávala bych lehký klobouček i do kočárku, ale ležícímu miminku... Hanička se tak mele, že by jí na hlavě nevydržel ani minutu. Ale potkali jsme kočárek, mimčo s teplou čepičkou v něm bylo zapalené v teplé fleesové dece a ještě přehozené nějakou ovčí, na hlavičce teplou čapku, to mi teda přijde moc, i kdyby to měl být novorozenec.... Dneska jsem teda docenila náš nový kočár, má přehazovací rukojeť, to se fakt hodí, když tak praží.
5. čer 2010 ve 22:29  • Odpověz
jéééé... třeba na zmrzlinu?? :grinning: .... ježiš marjáááá to ho chtěla ta maminka uvařit??? kamarádka v létě vozila ve vedrech měsíční holčičku úplně nahatou (nebylo to ve městě takže pohoda).... a na podzim když jsem Jonáška vezla z porodnice tak byl jenom v teplejch kalhotech a teplý mikince no prostě v teplym a bylo to v pohodě.... a v tomhle vedru takhle to mimčo přikrejvat??? to jsem dělala v zimě.... a kdyby bylo fakt vedro můžu tu čapku třeba namočit??? nebo radši ne??? mě to dost pomáhalo vždycky jenže já nejsem miminko.... jé to je super s tu rukojetí... já mám furt přehozenou plínu přez kočár aby mu nesvítilo do obličeje...
5. čer 2010 ve 22:42  • Odpověz
Já bych s tím namáčením kloboučku u tak malého miminka byla opatrná, spíš bych v největších vedrech asi otřela mokrou žínkou ručičky a nožičky... Jinak my máme za sebou rušné ráno, včera večer jsem si dala nalačno melouna a měla po něm brutální křeče, takže ráno měla ty křeče i Hanička, navíc to asi zhoršilo i to, jak včera hodně papala, když jsem pořád kojila. Vyloženě kvičela jako po injekci, celé dopoledne jsme ji museli nosit :frowning2: Teď už je to lepší, spinká s taťkou v pokojíčku, mají takový rituál, že v neděli po obědě si dají dvacet oba...a já mám volno :wink: Jinak ty protisluneční rolety snad fungují, včera tady bylo příjemně, ale uvidíme, až budou třicítky několik dní po sobě a celý dům se rozpálí, pak už nám asi ani rolety nepomůžou. Bl4nche - s tou cenou kedlubny mě můj bio zápal pomalu přechází, ale naštěstí mamka na zahradě základní zeleninu pěstuje, tak pro Haničku budeme něco mít, k tomu doukoupím nějaké ty brambory a jablka. Dneska jsme jí dali poprvé slabý fenyklový čaj, strašně se jí to líbilo, nechtěla dát hrníček z ruky :grinning: Protože jsme měli odmala zeleninu ze zahrady, nemůžu se zbavit nedůvěry k té kupované, vždycky když jím třeba papriku, mám pocit, že polykám tuny dusičnanů...a ono to tak možná i bude :unamused:
6. čer 2010 v 15:17  • Odpověz
jééé :frowning2: ... to je nemilé.... mě se zatim v bille žádnej meloun nelíbil tak jsem nevzala... navíc vim jak se po něm vždycky osypu... ale dát si ho prostě musim :grinning: .... já už jsem dneska zase dala panadol a šla uspávat do kočárku taky nemá nejlepší den ani jíst nechtěl přitom jedl naposledy někdy kolem dvanáctý spíš dřív.... jestli to nejsou ty zuby... ale furt si do tý pusinky dával prstíčky a koukal tak zuboženě a uklidnovalo ho akorát nachvilku teda když mi kousal prst.... nebo něco jinýho.... už jsem úplně mrtvá poo dnešku večer to vidim tak, že jestli mě zase nechytne nějakej rapl tak du spát hnedka po Jonáškoovi.... dneska ta zelenina je samej postřik a já nevim co všechno... pomeranče se prej sbíraj ještě zelený a pak se to nahání někde nevim kde a tak ani nemaj všechny ty vitamíny co maj mít.... takže já mám sto chutí si vysadit jednu dvě jabloně... švestku, merunku atd.... a zasadit zeleninu... jenže ani nemám zahrádku, tak nic.... matinova babička má výborný rajčata... jsou normálně vliký a chutnaj jako cherry nebo prostě víc jako rajčata a né jako mouka s vodou....
6. čer 2010 v 16:04  • Odpověz
Jo, s tou zahrádkou by to bylo skvělý... my máme za domem malou zahrádkářskou kolonii, dvě zahrádky jsou tam opuštěný a já bych si jednu klidně pronajala, ale jsou dost zpustlý a navíc manžel není vůbec kutil :grinning: Už takhle tak tak stíháme. Já bych byla přes ovocné stomy a taky bych moc chtěla jednou mít včely, no, uvidíme... Jinak víkend dobrý, bylo krásně, jen s Haničkou to šlo nějak ztuha, nic moc jsem nestihla, navíc se mi osypala po jahodách. Ale před chvílí mi přijela mamka, bude tady dva nebo tři dny, tak jí pošlu ven a popracuju. Chtěla jsem se zeptat, jaký používáte pro mimča opalovací krém? My daylong baby, nedávám ho nijak moc, je tam napsáno, že se smývá mýdlem, včera jsem malou umyla namydleným tamponkem ale je pořád do bíla. Jestli budu každý den přidávat novou vrstvu, je za chvíli bílá jak stěna :unamused: Jak je voděodolný, jde strašně špatně dolů. Nevím, proč se krémy pro miminka dělají voděodolné... nebo máte tip na jiný krém?
7. čer 2010 v 10:37  • Odpověz
no mě by na tý zahrádce všechno zvadlo a uschlo :confused: ... jak se znám.... takže u nás by se o to musel starat někdo jinej.... koukám, že si užíváte??? tak a dneska jsem byla venku dvakrát a pokaždý asi hodinu a půl a zase sme vás nepotkali... jak to?? dokonce jsem oželela krok za krokem ale to jenom proto, že mi Jonáš nechtěl doma usnout tak jsem nakonec ve tři vzala kočár a jeli sme.... k těm opalovákům já jsem koupila v dm sun dance (nebo tak nák) je tam napsáno že je pro děti, že je voděodolnej, ale moc tomu nevěřim a píšou tam, že se musí znova namazat po utření ručníkem .... a mě se voděodolnej docela líbí... páč když bych mu koupila ten dětskej bazének tak se bude rochnit ve vodě a nespálí se :slight_smile: .... ale to až bude sedět... což by tak za dva měsíce moh... a nebo když ho pudu smočit do vody na slapech tak se taky voděodolnej opalovák hodí :wink:
7. čer 2010 v 16:35  • Odpověz
No dneska právě jezdila s kočárkem mamka, já jsem šla do DM na velký nákup, už mi docházely plíny. Mamka je tady do zítřka nebo do středy, tak se můžeme domluvit na čtvrtek nebo pátek na určitou hodinu, když na sebe máme takovou smůlu :wink: Jé a kde budete mít bazének? Já bych v horku taky nechala malou s radostí se čachtat, ale nemáme kde ho mít :unamused: Tak jsem přemýšlela, že až bude sedět, zastíním balkon prostěradlem, aby tam tak nepralo sluníčko, a nechám jí rochnit se alespoň v koupací vaničce. To se pak bude voděodolnej krém hodit.
7. čer 2010 v 17:55  • Odpověz
stejně jsem asi ten váš kočár nepotkala i když nákej hnědej jsem potkala... tak nevim to spíš narážim na tchýni... a na tu druhou kamarádku taky vůbec nenarážim... jsem to ale smolař.... bazének bych pořídila ke karavanu na slapy jestli mi ho můj neschopný manžel dodělá tak abysme tam mohli jet na pár dní... má moc práce a na rodinu zapomíná :cry: ... jo a vanička bude fajn.. u nás v bytě se nadá v létě bejt tak to s tou vaničkou taky zkusim :slight_smile: ....
7. čer 2010 v 18:32  • Odpověz
To je blbé že je Martin tak zaneprázdněný, ale je ale zase dobré, že to je zodpovědný muž a chce zajistit rodinu, ne :wink: Manžel byl včera taky v práci do půlnoci a dnes má akci s kamarády, ale zase tady mám tu mamku, tak mi to vůůůbec nevadí. Ve čtyři vyšlu mamku na procházku a musím vyžehlit několik várek prádla, to bude chuť, v tom vedru :stuck_out_tongue_closed_eyes: Ale Hanička má prádelník úplně prázdný, tak se do toho musím pustit.
8. čer 2010 ve 14:37  • Odpověz
hele a až pudem na tu prochajdu... nešlo by to dopoledne??? mě se kolem čtvrtý už do lesa nechce páč je tam moc psů... dopoledne tam skoro nikdo neni... já žehlení moc nemusim ale u telky se to dá a abych toho neměla moc tak žehlim vždycky jenom jednu pračku... a mezitim mi schne další prádlo... neperu zase až tak často jak bych měla :sweat_smile: ... strašně bych chtěla myčku a sušičku... to ušetří takový práce... jeden čas sme měli sušičku a to byla paráda zbavilo to to prádlo včech vlasů a žmolků a prachu a některý věci se nemuseli ani žehlit.... no a s myčkou bych ušetřila takový vody.... nenávidim mytí nádobí a prostě si nemůžu napustit dřez a mejt to v tom takže meju pod tekoucí vodou a víš co je to litrů??? ještě musim koupit nákej ten odstranovač skvrn... jonáš má šechno oblečení oranžový.. tak já jdu koupat... :slight_smile:
8. čer 2010 v 18:27  • Odpověz
Teď, když bude hezky, asi budu chodit ven dopoledne i odpoledne, na první a třetí spinkání, uvidíme, jak mě to bude bavit, tak nebude problém se dopoledne v lese potkat. S těmi psy odpoledne je to pravda, já doteď chodila do lesa kolem poledne a sem tam pes, včera mamka byla ve čtyři, psů tam prý bylo strašně, což by mi nevadilo, ale nějaký velký pes nám prý strčil hlavu do kočárku, oslintal nám celý nánožník, večer jsem ho musela prát a majitelka se prý ani neomluvila :unamused: S tou myčkou je to sakra pravda, my jí máme teprve od listopadu a ušetří spoustu času a sil. Už se nám nekupí špinavé nádobí :wink: Jinak mamka si teda Haničku užívá, je z ní nadšená, Hanička je výborně naložená, jak je centrem pozornosti, a pěkně se předvádí. Mamka už ale jede večer domů, ale přijede asi zase za dva týdny, tak pohlídá...
9. čer 2010 v 15:46  • Odpověz
no to já už odpoledne mufa skoro furt jenom držim v lese... pže už přicházej lidi z práce a jdou se psama... kdyžto dopoledne tam potkávám tak jednoho dva psy :slight_smile: .... jé tak to k nám by se maminka už nevešla ani by nepřijela na několik dní vždycky přijede tak na dvě na tři hodky... má skorodevítiletou dceru tak má dost starostí s ní a taky se školou a tak.... já nevim mě příde, že je život strašně krátkej na to aby člověk stihnul všechno... já chtěla mít brzo děti tak hold nebudu študovaná a kariéru doufám udělám potom... pak jsou lidi co studujou a dělaj kariéru a teprve pak děti a to už jim je kolikrát čtyřicet... a vim jaký problémy měla v těhu máma když čekala v 38 ségru.... co pak nemůže bejt prostě člověk mladej delší dobu???
9. čer 2010 v 17:47  • Odpověz
Tak jak to vypadá dnes? My měly nezvykle rušnou noc, malá vstávala dvakrát na kojení a nespala už od půl sedmé, tak jsem jí musela dát poměrně brzo spinkat na balkon, abych se alespoň nasnídala, na procházku se dostaneme tak po půl jedné, počítám. Tak se můžeme domluvit ...
10. čer 2010 v 09:43  • Odpověz
Ahoj holky, koukám, že je tu téma Barrandov. Hlásím, že jsem taky z Barrandova a moc se nám tam líbí! Tak kdyby jste plánovaly někdy zajít někam na hřiště nebo do Prokopáku, ráda se připojím :grinning:
10. čer 2010 v 11:15  • Odpověz
no já tedka čekám kdy se vzbudí pak musim napoštu a budu asi nakupovat možná vlezem do lesa páč odpoledne se mi tam jít chtít nebude tak čekám kdy se vzbudí prdola pak vyrazíme... pattie: ahoj... no my sme na hřiště ještě malý... ale na prochajdu jít můžem :slight_smile:
10. čer 2010 ve 12:00  • Odpověz
Tak jsem ráda, že jsme se konečně potkaly :wink: Já jsem pak zvládla rychle v tom lese nakojit a přebalit, Haničku jsem si nechala chvíli na klíně, rohlížela se a byla nadšená :wink: Jinam než do lesa se snad ani teď nedá na procházku jet. Ty protisluneční rolety docela fungují, v obyváku s roletami máme 26, v kuchyni 29. Doteď jsme s manželem seděli na balkoně a dali si pivo, to byla teda zasloužená odměna.
Pattie - vítej v diskuzi :slight_smile: Jak dlouho bydlíte na Barrandově? My skoro dva roky, docela dlouho jsme tady hledali byt, před tím jsme bydleli v Karlíně, to bylo sice blízko do centra a do práce, ale ve smogu se nedalo ani vyvětrat, tady je mnohem lepší vzduch a hlavně příroda za domem, moc se nám tady líbí. Já příští týden plánuju jet dolů do Prokopáku nasbírat nějaký bezový květ na usušení a šťávu, tak se můžeme domluvit.
10. čer 2010 ve 21:52  • Odpověz
jo taky jsem ráda, že sme tě konečně potkali :slight_smile: ale malý jsem se teda vůbec nelíbila... třeba na mě dopříště změní názor :grinning: jsem si řikala, když jsem viděla ty dva kočárky před tim našim jestli jeden z nich nebudete vy :wink: .... zejtra má bejt prej příšerně tak jsem si naplánovala, že bud pojedu na žívu se ochladit k vodě... nebo bych šla dolů do prokopáku jak je tam to koupaliště... jestli víte... tam je potok a nohy smočit bych v něm mohla taky a jonáškovi namočit plínku... přemejšlim ale ještě nevím.... já chci taky balkon .... ty děláš štávu??? mě teda bezová moc nejede, ale já jsem děsně divnej člověk já mám všechno opačně... na prokopák se dyštak hlásim taky :slight_smile:
10. čer 2010 ve 22:14  • Odpověz
@dashin My jsme na Barrandově 6, 7 let.... Už v druhém bytě a asi bychom neměnili. Můžeme se někdy domluvit a vyrazit ven, i když koukám, že máš holčičku mladší, s tou mojí už člověk moc daleko nedojde, v kočáru jí to nebaví :grinning:
11. čer 2010 v 09:00  • Odpověz
Kacamura - tak jak dopadl výlet včera, jeli jste do Prokopaku nebo na Živohošť? My pořád chodíme jen tady do lesa, teď stále dvakrát denně a už jsem si i zvykla tam kojit, na takovém klidnějším místě.... Dneska ráno jsem z okna pozorovala, jak se lidi na parkovišti balí a vyráží na chalupy, tak mi bylo trochu líto, že nemůžeme nikam jet, nemáme ani chalupu, jedny prarodiče moc daleko, druhé sice blízko, ale z rodinných důvodů tam nemůžeme jezdit moc často, už bych taky vyrazila na nějaký výlet. My jsme byli zvyklí hodně jezdit na hory, v létě i v zimě na běžky, tak už na mě trochu doléhá ten stereotyp tady. Ale pomáhá to, že se dá být hodně venku, v zimě to je horší. To spinkání v tom horku je děs běs - uspáváme strašně dlouho, občas musíme i nosit, včera se nám i dvakrát vzbudila a to je co říct. @pattie - zvykla si Bětka na to spaní v horku, nebo tyhle potíže se prostě musí přežít? Bydlíte tady taky v paneláku? Dívala jsem se do alba, Bětka už je velká slečna :wink:
12. čer 2010 ve 22:36  • Odpověz
jeli sme na živohošt :slight_smile: ... bylo to super, ale přijela jsem a byla jsem úplně zdechlá... Jonášek tam tahal koně za hřívu smál se mufovi, ale vůbc nepil a to mi dělalo hodně starosti... bála jsem se aby nedostal nějakej úpa nebo úžeh... nechtěl ani kojit ani flašku no děs jestli vypil 100 za ten den tak to bylo hodně.... to je škoda, že takhle nikam moc nemůžete... já můžuještě na tři chalupy :slight_smile: ... ale na jednu se mi nechce, tam bych se zbláznila, to je jena martinova babička a ona je hrozně hodná, ale nenechá tě nadechnout a nic a furt kolem tebe skáče a furt se ptá estli je všechno v pořádku nebo furt radí a tak no děs a začínám na ní bejt lehce alergická :frowning2: ... no a na tu druhou to je taky martinova babička a tam jenom s martinem jsou taky hodní, ale celá rodina z nich má dost respekt tak se kolikrát bojim říct si i o vodu a fur přemejšlim, jestli jsem neřekla nebo neudělala něco špatně... a pak k našim... ale tam no nevim mamka by z toho byla asi dost na větvi.... mě už v náručí moc neusíná nechce ani... a tak řve třeba třičtvrtě hodky v postýlce... no děs... tak vyrazíme někdy na to koupaliště dole aspon ne :slight_smile: ... rozložíme deky a budem vegetit když prcci dovolej :slight_smile:
12. čer 2010 ve 22:51  • Odpověz
@dashin jasně, bydlíme taky v paneláku, ale nechci do veř. diskuze psát kde :slight_smile: My byly na chalupě, takže největší vedra jsme strávily pod péřovou peřinou, protože tam byla trochu zima :slight_smile:)) Tak uvidíme dneska, jak to bude kočička zvládat. Ale na druhou stranu, strávily jsme skoro celou zimu v Emirátech, takže na vedro už jsme si zvykly
13. čer 2010 ve 21:12  • Odpověz
@pattie : tý jo jaký to tam je??? a co to máte za chajdičku, že tam byla zima?? Jonášek nesl vedra nic moc... ani ho tedka nepřikrejvám...
13. čer 2010 ve 21:17  • Odpověz
@kacamura je to chalupa mojí mámy, klasickej kamanej barák, kde je zima i ve třicetistupňovém vedru :slight_smile:
A co vy, jak zvládáte vedro?
13. čer 2010 ve 21:22  • Odpověz
taky koukám, že dost cestujete.... já ci taky.... :slight_smile: .... koukala jsem, že máte i moc hezký vybavení a tak... já mám hodně věcí půjčenejch nebo darovanejch už použitejch.... já třeba vedra zvládám dobře v egyptě mi bylo hej... ale Jonášek zatim nic moc.. je dost unavenej ve vedrech a nechce mi pít (což mě trápí nejvíc)... bojim se aby nebyl dehydrovanej.. ale usne bez problémů jenom venku spí třeba kratší dobu
13. čer 2010 ve 21:26  • Odpověz
@kacamura - tak to jste měly super výlet, to je dobře že takhle vyrážíte. Já mám trochu strach, že z Haničky bude trochu skleníková kytička. Zkus to pití Jonáškovi dávát lžičkou. My střídáme flašku a učicí hrneček, ale oboje spíš jen žužlá a směje se tomu, takže Hanička má tekutiny pořád jen z kojení. Dívala jsem se, že se příští týden moc neohřejeme, na tu deku v Prokopáku to zatím nevypadá, ale vyrazit můžeme i tak.

@pattie - tak to máte na vedra dobrý trénink z Emirátů, ale tam byla asi všude klimatizace, což. Ono je opravdu nejlepší mít nějaký azyl před těmi vedry, prostě jim utéct a užít si je v přírodě, snad se jednou k nějaké chatě nebo chalupě taky propracujeme. Mně teplo nevadí, ale když trvá dlouho a je dusno a Hanička nemůže spát, už je toho moc...snad si zvykne.

Jinak mě zítra čeká netypicky společenský den, dopoledne mi přijede na návštěvu těhotná kolegyně okouknout Haničku a na konzultace, večer pak vyrážím s kamarádkou na Sex ve městě 2. Sice jsem milovala seriál a mám ho komplet na DVD, film nic moc, ale alespoň si někam vyrazím :wink: Taky hlásím, že bez už jsem nasbírala tady nahoře kousek za domem, šťáva je hotová, teď hlídám až rozkvete lípa. Manžela ale nějak bere alergie, ani pořádně nevíme, na co tomá, kýchá tak poslední dva tři roky a ještě nebyl na testech, tak uvidíme, až to budu doma sušit: Kačamura - na co máš alergii ty?
13. čer 2010 ve 22:26  • Odpověz
no abysme neměli po výletování... jestli s tim karavanem něco neprovedem tak mi chtěj tu přístavbu zbourat... stejně nevim jestli to uplatim.. ho nakonec budu muset prodat :frowning2: .... já v tý flašce vždycky vidim bublinky a když dou bublinky tak pije a když mu to neteče z pusy tak to neplive... dneska jsem koupila granulovanej čaj a chutnal tak jsem ráda.... jo já si určitě ráda pokecám s nějakym dospělákem, jestli to ještě umim...páč mluvim furt akorát na koníku nebo do zdi na FB a manžela skoro nevidim... tak abych to ještě uměla :slight_smile: .... jéééé kino a co to jé :grinning: :cry: ..... film se mi nelíbil... vyšla bych radši na kukyho nebo na šreka a nebo něco jinýho, ale nevim co jde tedka.... seriál je fajn, ale film..... jinak já mám alergii na pyly ze stromů, kvetoucí traviny a na roztoče.... noa jak posekaj trávu tak se taky neznám.... a taky mě pěkně štve, že mám bud alergii na seno nebo na koně ale typuju to seno a to mě děsně dožírá páč mám koně ráda a chci jezdit... mi dělali nějaký rozšířený testy ale než sem si je vyzvedla tak to tam zrušili... no a od tý doby sem si je nedělala... ale horší se mi to... loni už jsem dostala i inhalátor a ještě jeden dejchák,ale astma mi zatim nikdo nepotvrdil... no prostě si do půky léta užívám....
14. čer 2010 v 19:39  • Odpověz
Ahoj,na odpoledne plánuju ten Prokopák, vyrážela bych tak kolem třetí, tak nemáte chuť se některá přidat?
15. čer 2010 v 11:45  • Odpověz
jéééééé... to je škoda... já se tu snažim trochu pofackovat ten bordel a jak se snažim uklízet tak jsem neměla moc čas ani koukat ani psát, ale dneska bych asi stejně nešla páč se snažim o ten úklid aspon trochu.... po kroku za krokem jsem i vyjela jenom uspat Jonáše tady na tu zadní louku... tam chodim když mám doma práci a potřebuju uklízet... muf mi tam zase zdrhnul za zajícem, tak se aspon proběh... no ale musíme tam nějak.... já mám ještě nějaký peníze a chci koupit židličku tak doufám, že mi to bude stačit a kdyby zbylo a byla by náká levná tak ještě chůvičky (ale o tom už pochybuju).... tak jindy... předpokládám, že fackovat bordel budu ještě zejtra když se aspon nějak vyspim, takže asi ani zejtra ne....
15. čer 2010 v 17:10  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.