• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Barrandov

(Zamčená)
27. ledna 2011 
Kacamura - no tak to jsi měla dneska napilno :slight_smile: Já teda makala zase celý víkend, ale včera jsem si užívala, celé odpoledne u mě byla kolegyně, která je v osmém měsíci, Hanička se předváděla, měla velký úspěch :grinning: A večer jsem byla s kamarádkou na Andělu v kině, daly jsme si i kafe, bylo fajn jít zas večer ven, jen ten film byl příííšerná hovadia :unamused: Do toho Prokopáku jsem nakonec taky nejela, Hanička po obědě spala neobvyklé dvěapůl hodiny, tak jsem musela překopat odpolední program. My zas máme ve čtvrtek poradnu a třetí hexa, ale ono se to bude hodit někdy jindy, vyrazit tam.
Vy tam máte ten karavan napevno? Já si ho představila jako ten, co se tahá za autem. Tak to máte jako chatu. Mě taky napadlo koupit někde pozemek a nechat si tam postavit místo chaty maringotku, takovou tu starou klasickou, nechat jí porůst třeba břečťanem a to by byla romantika a manžel by ani nemusel moc kutit a vlastně bych to zvládla zařídit i sama :wink:
S tou alergií mě to mrzí, že je to tak zlé, ono dneska nikdo neví, kdy se alergie objeví, klidně i v dospělosti, jsem zvědavá, jestli do Hanička po manželovi podědí. A u Jonáška se zatím nic neprojevuje?
15. čer 2010 ve 21:28  • Odpověz
no ještě zejtra budu mít napilno :slight_smile: .... a na tu kolegyni se hanička nerozbrečela??? a to já se dětem vždycky tak líbim... ten večer ti závidim i když film nic moc... hlavně že se ti líbil večer :slight_smile: .... k jaký chodíte doktorce??? my dem taky ve čtvrtek na očkování... hexy už máme všechny ale ještě mu bude píchat posledního pneumokoka (myslim).... a právě taky ve čtvrtek :grinning: .... no on je to klasickej karavan za auto (už pěkně starej teda)... ale stojí tam na stálo a před nim je postavená přístavba... no je kolem toho hroznejch věcí... to tady nemůžu popisovat... ale kdyby bylo nutný s karavanem odjet tak akorát vyháknu tři háčky a můžu frčet.. pokud nebudu muset nafukovat kola :grinning: ... ale nemůžu frčet daleko páč ten karavan nemá technickou... no a ta přístavba se musí dodělat... a vůbec by ten karavan chtěl vyměnit jsem koukala že by se mi líbily ty mobilheimy (nebo jak se to píše) některý nejsou ani tak drahý... no taky jsem zvědavá jestli to jonášek podědí... ale snažim se dělat vše pro to aby ne... zatim vypadá dobře ani atopák a ani alergii na něm zatim nepozoruju :slight_smile: ...
15. čer 2010 ve 21:44  • Odpověz
Jéé to si neber osobně, že se na tebe rozbrečela, vždyť byla ještě celá rozespalá :wink: Jinak my chodíme k MUDr. Mottlové, zítra tam jdeme nějak kolem půl druhé. Musím vyzjistit, kdy dáme píchnout naušničky a taky jsme ještě chtěli dát očkování na meningokoka, tak se musíme rozmyslet, co půjde dřív. Tak to vypadá, že mi Hanička taky nechce pít, vařím čaje každý den, ale ubyde vždycky jen pár mililitrů, už jí nebaví to ani žužlat...ředěné štávy jí zatím dávat nebudu, tak uvidíme. Jak pokračuje úklid, už jsi na tom zapracovala?
16. čer 2010 ve 13:26  • Odpověz
já si to neberu osobně :slight_smile: ... jonáš to po probuzení taky občas dělá.... he a máme úplně tu samou doktorku :grinning: :grinning: :grinning: .... my jdeme ale dopoledne... tak tedka se dva dny po čtvrtku nikam vypravovat nebudu... jestli bude protivnej jako po předchozích injekcí.... jaký vaříš čaje??? mě ty bylinky vůbec nechtěl, tak jsem chvíli zkoušela jenom vodu... a tedka jsem oupila granulovanej... ten je sladoučkej... a už vypije i 60 za den.. a dneska už myslim 50 vypil... úklid?? no dneska zatim ic moc stihla jsem zatim jenom nádobí a kuchyn... Jonášej je takovej Protivnej dneska... a já na to nejsem zvyklá tak mi lehce chyběj nervy... a už jsem včera vybuchla ale dneska zatim dobrý.... už se držim dneska :slight_smile:
16. čer 2010 ve 13:47  • Odpověz
Mám nějaké dva dětské bylinkové čaje z DM, jeden je fenyklový, druhý fenykl a další bylinky. Trochu větší úspěch má teplý, tak ho budu zkoušet dávat ohřátý. Já se právě bojím naučit jí pít sladký kvůli zoubkům, ale když už člověku nic jiného nezbývá...hlavně aby Jonášek dost pil. Tak se radši fakt zeptej doktorky na tu kazivost zubů. Mně už Hanička zase spí skoro dvě hodiny a zcela mi tak zmizela hromada nevyžehleného prádla, tak to už se mi nestalo několik let :grinning: Začala teď vstávat trochu dřív - okolo půl osmé, tak to asi dohání přes den. Já jsem taky někdy protivná a pak mám veliké výčitky, hlavně když jí nemůžu dlouho uspat nebo kňourá na spinkání a nemůže zabrat a brání se tomu. To už asi dvakrát letěl plyšák vzteky do kouta, ale ona se tomu smála, pochopila to tak, že jí dělám švandu :grinning: Jinak když je protivná a kňourá a nechce si hrát sama, tak jí vždycky něco vymyslím a odlákám pozornost, tak tomu mému vzteku nějak předejdu včas. Ale ona je moc hodná, tak uvidíme, až jí zas porostou další zoubky. V tom filmu teď byla poučná scéna - Charlottu prudily děti, ruply jí nervy, tak se zalezla vyvztekat do komory - to taky budu praktikovat, aby byla Hanička v bezpečí :wink: Jinak máme dnes další pokrok - už si olízla palec u levé nohy :grinning:
16. čer 2010 ve 14:40  • Odpověz
no já žádnej čaj nesladim, ale fakt nic nechtěl.. tak jsem koupila ten granuovanej, kterej teda v sobě nákej cukr má jak jsem se dneska dočetla... ale už nevim jestli je to hodně nebo málo.... ale aspon už ho neplive... taky mi neplival ty ovocný a zeleninový štávy, to sem mu ředila vodou, ale to je na mě zase drahý tak nevim... taky budu muset vymyslet něco na vztek fakt jsem byla včera úplně nemocná.... jů vy ste ale šikuly :slight_smile: ... nás už palce nebavěj už je víc na břiše a pokouší se o plazení dneska se mi doplazil až k mufovi, ale zatim k tomu používá jenom ruce.... :grinning: :grinning: :grinning:
16. čer 2010 v 17:56  • Odpověz
Já doufám, že ty nohy moc cucat nebude, už takhle jí myju ruce několikrát denně jak je má permanentně v puse, ale cpát jí do umyvadla i nohy, no nevím :grinning: Tak doufám, že Jonášek i Hanička budou zítra bez reakce, Hanička prvně měla reakci, podruhé ne. Jen Jonáškovi zbytečně nedávej Panadol, doktorka mi bohužel radila, že ho mohu dát i bez teplot i v případě jen neklidu a pláče, pak jsem se ale dočetla, že 24 hodin po očkování se nemá zbytečně dávat paracetamol ani brufen (pokud teplota nepřesáhne 38 stupnů), protože to utlumuje reakci organismu na očkování a snižuje to jeho účinky. Tak jsem byla hooodně rozmrzelá, že mi to doktorka tak špatně poradila, ale jinak jsem s ní celkem spokojená :unamused: Už jsi pořídila tu židličku? Jinak u nás celkem slavil úspěch ten teplý bylinkový čaj, kupodivu to fakt docela sála...
16. čer 2010 ve 22:11  • Odpověz
jé ty takhle moc meješ ruce??? to já na to teda prdim a malej je zdravej jak řípa... a stejně si dává do pusy úplně všechno a nejsem magor abych furt chodila a myla to.... navíc se tu stejně válí v chlupech.... nejde se jich zbavit jsou prostě všude... a jak se jonáš dostane z puzzlí na podlahu tak je celej chlupatej a neudělám nic... ale někde tu imunitu získávat musí a doma zase tak špinavo neni... a řiká se první dítě má všechno vyvařovaný a neustále se drží v čitotě a dudlík se vyvařuje pomalu denně... u druhýho dítěte se dudlík ocucá u mámy v puse a u třetího se otře o kalhoty :slight_smile: .... tak ne že bych otírala dudlík o kalhoty, ale kolegyně vypprávěla jak vytírala 2x denně a tedka ten její kluk nemá vůbec imunitu a je každou chvilku nemocnej, bere prášky a tak.... to samý já máma ke mě po celý šestinedělí nepustila nikoho sama ke mě chodila v roušce byla jsem snad úplně sterilní i sousedku nechala nakouknout jenom ode dveří a tedka jsem alergik a exematik a přitom to nikdo v rodině neměl... dítě má bejt v čistotě to samozřejmě, ale nesmí se to přehánět... tak to nepřehánim... to bych mu musela mejt ruce co minutu :grinning: .... mě radila zase paralen a že mu ho mám dát taky kdyby jenom plakal... ale dávám až když má přez 38... já jsem chtěla dát malýho k mojí dětský, je to v braníku, ale pak jsem si řekla, že co když bude jó něco a já se tam nedostanu tak jsem u mottlový, ale nevim no... bžunková mi přišla lepčí.... jé... tak aspon ža ten chutná.... my musíme postě sladkej... a přirom jsem mu nikdy nic nesladila
16. čer 2010 ve 22:31  • Odpověz
Tak jak Jonášek, zvládl to bez reakce? My zdá se ano, ale Haničce určitě už rostou i horní zoubky, je mrzutá a tak jsme buď venku nebo jí chovám nebo se různě mazlíme, snad se brzo proříznou. Dostala jsem instruktáž k příkrmům, ale prý stačí příkrm v poledne a kaše večer není nutná, pokud se Hanička v noci moc nebudí... no, nevím, já asi kaši za pár týdnů začnu dávat, ty jí taky dáváš, ne? Říkám si, že mimčo po půl roce už potřebuje rozmanitější stravu... Taky jsme si domluvila očkování na meningokoka, jsou to dvě dávky, imunita je doživotní, jedna dávka stojí cca 750, sfoukneme to během prázdnin i s píchnutím naušnic.
Jinak já to s úklidem taky nepřeháním, vytírám i vysávám jednou týdně, jinak občas zametu. Ale ty ruce myjeme často i proto, aby si prostě udělala hygienické návyky, aby pro ní bylo příjemné mít čisté ruce a myla si je pak často i sama. Navíc jí to v koupelně baví, hraje si s kohoutkem a s vodou, prohlíží si lahvičky a výská na sebe do zrcadla a poslouchá jak se to v koupelně zvláštně rozléhá :grinning: Občas vezmu všechny hračky do kuchyně a umyju je mýdlem, dudlíky teda denně fakt vyvařuju, to mi přijde docela důležité.
Už máte tu židličku? Já tady dneska měla zájemce na starý kočárek, řekl, že to bere a přijede si pro něj zítra, tak mám pocit, že už se neobjeví....a já už se ho chtěla zbavit :unamused:
17. čer 2010 ve 21:50  • Odpověz
jj... žádnou reakci nemá... váží 8150g... a má 70cm... jo tak já taky napřed dávala jenom zeleninu v poledne... pak jsem začla přidávat kaši věčer a tedka jí už i ovce odpoledne ke sváče a zejtra budu zkoušet jogurt.... já teda jogurty nesnášim tak jsem zvědavá.... koupila jem dva jeden levnej od clevru a kdyby nechutnal tak jsem koupila i madetu... tedka mi tu knourá... snažim se ho naučit aby se mi přestal mezi desátou a jedenáctou budit... páč se budí fakt často... pak ho nechám najíst až tak v ty dvě až se vzbudí... jestli se nevzbudí za hodinu teda... no a doufám, že sousedi nebudou nadávat... jé já se na ty očkování musim poptat... chtěla bych taky meningokoka určo... ted jestli na něj bude :unamused: .... a už začínáme řvát.. no uvidim jestli to vydržim a nedám prso.... my dudlíky teda nepoužíváme tak nevyvařuju, ale ani tak bych je asi nevyvařovala denně.... ale nějaký návyky na čistotu bych začít dělat mohla... já jsem prasátko a manžel taky tak at nemáme prasátko dítě... luxuju teda ob den až dva (kvůli psovi, páč ty chlupy jsou všude) jinak bych taky luxovala tejdně... ne židličku nemám... nějak jsem ještě neměla čas koukat ale už jsem malinko pomrkávala... už řve docela víc... ale sem tam se sklidní... musim vydržet a sousedi taky :unamused: ... proč myslíš, že nepříde?? za kolik podáváš???
17. čer 2010 ve 22:33  • Odpověz
No tak to je kus chlapa, Hanička má jen 6.600 a to je jen o šest týdnů mladší...a co, jak mu jel jogurt, přemýšlela jsem, že se asi alespoň trochu přisladit musí nebo dát do něj nějaké ovoce, musí být přeci jinak kyselý... Jinak kočárek se nakonec prodal, on se totiž na něj ten kupující byl podívat ve čtvrtek a říkal, že ho bere, ale přijede si pro něj v pátek. Já jsem si myslela, že kdyby ho opravdu chtěl, vzal by ho rovnu, proč by si nevzal rovnou peníze, že, ale nakonec pro něj v pátek opravdu přijel. Prodávala jsem ho za sedm tisíc, německý Concord, ale ten sporťák byl úplně nový, podvozek by ježděný jen čtyři měsíce, korbička sice malá ale v super stavu, návdavkem jsem dala i slunečník. Už se mi ale mezitím ozývali i další zájemci, tak bych ho asi prodala stejně. No, dost jsem na té výměně kočárku teda prodělala, ale nelituju, ten starý jsem vybrala fakt špatně, neměl ani větrání ani okýnko ve stříšce, špatné odpružení, hodil se spíš do nákupního centra než do lesa, teď jsem spokojená, hlavně ta přehazovací rukojeť je obrovská výhoda, tak to stálo za to. Jak jsem měla radost, že to klaplo, hned jsem včera večer vyrazila do města, nakoupit Haničce nějaké hračky pro větší mimča a taky ještě nějaké letní oblečení, nic moc jsem pro ní zatím neměla. Dneska jsme jeli dolů do Prokopáku a pak až do Hlubočep, tam na zmrzku a nahoru pak tramvají, tak ten výlet do Prokopáku můžeme udělat taky tak :wink:
19. čer 2010 ve 22:30  • Odpověz
já jsem koukala, že je Hanička drobek o proti Jonáškovi.... jé a slunečník si měla prodat mě :slight_smile: ... martin mi byl dneska dodělávat karavan a ještě zejtra tam pojede.... objevil tam dvě vosí hnízda... a já když tam minule byla tak jsem si řikala, že tam do jednoho místalítaj furt náký vosy.... jééé já bych taky Jonáškovi ráda něco poříila... puzzle už jsou mu malý... dneskajsem ho našla až u kuchynský linky... už pěkně cestuje :grinning: .... jo výlet do prokopáku by se mi líbil :slight_smile: ... Jogurtu snědl asi pět lžiček přičemž se mu zvedal kufr a pak už nechtěl tak asi příště smíchám s něčim...
19. čer 2010 ve 22:51  • Odpověz
asi tak za čtvrt hodiny odjíždim směr ikea :grinning: ... můžeš s náma... jedem zachvilku :slight_smile: ... ještě se sem mrknu
21. čer 2010 ve 12:24  • Odpověz
Ahoj, já dneska vůbec nebyla na netu....Haničku berou fest zoubky, asi ty horní :unamused: Ráno jsem jí na to koupila homeopatika a nějakou mastičku. Ta homeopatika dávám celý den, mastičku jsem namazala a bylo to mnohem horší :confounded: Zkusila jsem si to namazat na svoje dásně a pálilo to jak čert, tak se ani nedivím, že hodinu plakala.... nejvíc pomáhá když nosím, mazlím a blbnu s ní, tak není na nic čas... A jak jsi nakoupila, měla jsi Jonáška s sebou a jak se mu tam líbilo? To máš dobrý s tím karavanem, plánuješ tam být víkendy nebo i třeba týden nebo dva?
21. čer 2010 ve 22:10  • Odpověz
ahoj no uvidim jak t pude... ale určo tam nějak jezdit chci.. akorát nevim co bych tam dělala přez tejden to tam moc lidí neni... ale třeba na čtyři dny by to asi šlo kyž se to dodělá.... jé a co máš za gel na zoubky??? chudák.. tak at se brzo vyklubou... Jonáška jsem měla samozřejmě sebou :slight_smile: ... on je hrozně hodnej a nákupy mu nedělaj problém prostě jsem auto sedačku dala na nákupní vozík a Jonášek koukal :slight_smile: ... byla jsem tam jenom pro židličku
21. čer 2010 ve 22:41  • Odpověz
Ahoj, tak mamka říkala, že jste se dneska asi potkaly :slight_smile: Přijela dneska ráno, hned vyjela s kočárkem, byla už celá natěšená. Ale je tu jen do zítřka, tak jela ještě jednou teď a chce být venku dvě hodiny, tak já plánuju vrhnout se na mytí oken, hlavně v ložnici je to teda masakr... a ty žaluzie, jsou strašně zaprášené, a já je tak nesnáším čistit :confounded: Ten gel na zoubky se jmenuje mundisal, ještě vyzkouším Calgel, má účinnou látku lidocain, tak snad bude líp účinkovat. Jinak ta homeopatika dávám pořád, dnes je to lepší, ale těžko říct, jestli je to těmi homeopatiky.
Tak to je super, že Jonášek už má svojí židličku. V ikea mají i ty chůvičky a nejsou tak drahé, ty jsi tam neviděla? Já mám i tu členskou kartu Family, s tou jsou levnější, kdyžtak bych ti jí půjčila...
22. čer 2010 v 16:00  • Odpověz
já po chůvičkách ani nekoukala... jenom jsem to tam tak prolítla vzala židličku a šla do tesca... manžel potřeboval rychle vrátit auto... od mýho ztratil klíčky :angry: ... no a nějakej slušnej člověk ty klíčky našel a mám je na policajtech tak jsem tam volala a oni, že nic nevědi a že se podivá a do ted mi nevolali tak si tam asi skočim osobně... mundisal mám taky a Jonáš si na něj nikdy nestěžoval... hrozně mu chutná... ale já ho dávala zatim asi vždycky zbytečně :sweat_smile: ... a jj tvojí mamku jsem potkala... zvláštní tvojí mamku potkám, ale tebe teda nee :confused: ... tak někdy musíme vyrazit
22. čer 2010 v 16:16  • Odpověz
Jé tak to je jako s tím batohem - klíčky se sice našly, ale vlastně zase ztratily... tak snad to s nimi dopadne dobře jako s tím naším batohem a nakonec někde vyplavou... když už byl někdo fakt tak poctivý a nahlásil to. S tím potkáváním/nepotkáváním mě to ani nepřekvapuje - kousek od nás bydlí moje bývalá kolegyně z práce, má skoro tříletou holčičku a chlapečka skoro stejně starého jako Hanička a taky jsme se tady za celou dobu potkaly tak třikrát. Pak taky mám podezření na ještě jedno miminko u nás v domě, taky přibližně jako Hanička, ale tu paní jsem také potkala jen párkrát plus jsem několikrát slyšela to miminko plakat. Ale je možné, že tady jen bydlí prarodiče a oni sem chodí na návštěvu.
22. čer 2010 ve 22:17  • Odpověz
no tak jsem tam dneska strávila hodinu a půl :stuck_out_tongue_closed_eyes: .... já myslela, že si zjistěj jestli ty klíčky fakt dávaj té srávné osobě a daj mi je a já pudu... a oni je tam nepřed asi půl hodiny hledali a pak jsem ještě musela dávát výpověd.... takovýho papírování kvůli klíčkům od auta.... ale jsem ráda, že je mám :slight_smile: ... taky jsem i dneska byla pro cestovní postýlku :slight_smile: ... zejtra bude mít Jonáš sedm měsíců :slight_smile: ... a zuby furt nikde.... a už je hanička lepší????
23. čer 2010 v 19:34  • Odpověz
No tak to je dobře, že seklíčky našly, ale to je děsný, takových formalit, to se nedivím, že je policie tak neefektivní... Tak Jonášek slaví zítra sedm měsíců, to budeš určitě vařit něco speciálního :wink: Hanička bude mít půlrok příští úterý a na prodloužený víkend se sjede příbuzenstvo a bude oslava ... možná i s dortem. Hanička chvílemi kňourá, ale mamka jí celý den baví a dělá s ní skopičiny, tak se to ani nepozná, protože ona se tím pěkně rozptýlí. Myslím, že Jonáškovi zoubky nijak nechybí, on bez zoubků určitě nezůstane a nakonec se objeví... hlavně že už se tak pěkně plazí. Mamka tady nakonec zůstane i zítra, nemůže se od Haničky odtrhnout (první vnouče :slight_smile: ), tak zítra taky nejezdím, leda že bychom se vypravily do Chuchelského háje. Už jste byli s Jonáškem v lesní ZOO? Tam je to fakt super.
23. čer 2010 ve 20:20  • Odpověz
no děs.. ale asi podle zákona prostě musej no, ale jinak byli všichni moc milý... ono jako to byly poslední klíčky od toho auta.... jedna jsem si vyhodila do popelnice když jsem byla těhu.... ani nevim jak se mi to povedlo... n tak jsem nechala přidělat další... druhý jsou neznámo kde... ty manžel taky prostě někde ztratil a tyhle nechal v zámku... chladí se mi tam braníček... tak si ho zachvilku dám :slight_smile: .... nic speciálního bohužel vařit nebudu.... páč nemám penízky... a nic tu neni... takže mám smolíka... a Jonášek taky... jé půlrok to to najednou utíká co??? ségra má zejtra narozeniny bude jí devět... no tak tam v pátek za nima jedu :slight_smile: .... o tý lesní ZOO mi martin řikal... prej se tam de někudy tady podchodem pod tou mega silnicí tady a pak někam dál do lesa, ale že je to prej výlet tak na tři hodiny.... jestli je to ta co myslim tak tam to znám, ale z druhý strany... je tam taky taková jako sportovní stezka??? už jsem ti to chtěla navrhnout, že bysme mohlijít tam, ale nevim pořádně kudy no.. jestli je to to co myslim tak to znám z druhý strany...
23. čer 2010 ve 20:35  • Odpověz
Tak super, tak se můžeme jít podívat tam. Není to tak daleko, já to odhaduju tak maximálně dvacet minut od Alberta, nahoru přes tu rušnou silnici a za chvíli jsme tam. O víkendu je tam stánek s občerstvením, ve všední den nevím. O sportovní stezce zase nevím já, ale je možné, že tam je. Těch zvířat tam zas nejsou stovky, ale je to takové domácké, pár výběhů, volný vstup, alespoň mrňousům ukážeme pár ovcí a tak... Vždycky jim tam nosím suchý chleba na krmení. Tak to máte taky v pátek oslavu, to má ale Jonášek mladé tety, devítiletou a druhou v kočárku :grinning:
23. čer 2010 ve 21:27  • Odpověz
no Jonášek má tety čtyři :slight_smile: .. jedné bylo tedka 22, mojí segře je zejtra devět, pak je anička tý je osm, a skororoční adélka... jé to by bylo super, ale musela bych vzít mufa tak aby tam nebylo moc psů... jsem z toho vždycky nervní.... tak se tam nák vydáme :slight_smile: ....
23. čer 2010 ve 21:39  • Odpověz
Já myslím, že ve všední den tam bude liduprázdno a tím i psůprázdno... možná nějaká divoká zvěř. Já můžu v pátek, ale to máte tu oslavu, přes víkend jezdíme s manželem, tak kdyžtak příští týden to spácháme...
23. čer 2010 ve 21:58  • Odpověz
já jsem taky až pro příští týden... v pátek taky jedu pryč... sobota a neděle se budu asi nudit... ale to tam zase budou lidi...
23. čer 2010 ve 22:03  • Odpověz
Tak jsme dneska opravdu šly do té lesní zoo, byl to moooc příjemný výlet, byly jsme venku čtyři hodiny, ale fakt jsme se loudaly, poseděly na lavičkách....pohoda. Chvílemi je tam tedy dost špatná cesta, asi 200 metrů, ale dá se to opatrně sjet. Psa jsme nepotkaly ani jednoho, jen asi čtyři školní třídy - děti se už ve škole moc neučí, jen chodí na výlety, holt prázdniny jsou za dveřmi. Hanička se nejvíc smála na obyčejné kachny s káčátkem :grinning: Tak si zítra užijte oslavu. A co Jonášek, byl dneska hodný na svoje sedmiměsíční výročí?
24. čer 2010 ve 22:01  • Odpověz
jé tak to se těšim až vyrazíme.... jonášek je moc hodnej :slight_smile: .. měl malinko svojí odpolední náladu a večer jak už byl unavenej tak jenom brečel ale to se dalo chápat... a dostal prvně rohlík... zakous se do něj a už ho nechtěl pustit :grinning: :grinning: :grinning: .... co zuby ještě nevyrazily??? Mě příde, že Jonášovi si nenarostou... furt nikde nic... a oteklý mi to příde v místech kde mu maj růst tak špičáky... tak nevim.... vy si taky užjte oslavu a at nezlobí :slight_smile:
24. čer 2010 ve 23:12  • Odpověz
jéé já mám čtyři dny výpadek ... víkend byl tak krásný že u nás skoro neběželo PC. Dneska ráno nám Hanička spala do půl desáté :sunglasses: manžel měl dnes volno, tak se na nás chodil dívat, jak krásně spinkáme... Hanička má teď večer nějaké návaly energie, v době uspávání začne dělat psí kusy, točí se na posteli ostošest, směje se a výská, proto teď usíná hodně pozdě a o trochu později vstává. Tři dny baští mrkvičku, docela jí jede, dneska jsem dávala místo čaje i ředěnou mrkvovou šťávu, měla docela úspěch. Zoubky trochu lepší, kňourá nám míň, asi se růst zpomalil, venku ty horní ještě nejsou. A co nového u vás? Jinak pro tu společnou procházku bych teď spíš preferovala znovu les tady, si bych se upekla, než bych dojela do toho Chuchelského háje, teď pořád jen hledáme stín...ale jsem ráda, že je konečně léto
28. čer 2010 ve 22:48  • Odpověz
jo já měla taky fjn výkend... u kamarádky na chatě jeden den a pak jsme jeli na žívu ten druhej.... a paráda Jonášek byl hrozně hodnounkej.... jj... Kolikrát denně spíte??? Jonáš totiž se naposledy vzbudí ve tři až v půl čtvrtý (to v tom lepším případě... a pak jde až spát kolem sedmé půl osmé.... ale včera jak sme přijeli ze živohoště tak spal do šestia v osm už byl zase v limbu.... jéééé tak spát do půl desáté??? to ž neznám.... ted si tam vedle ěco brouká... doufám že ze spaní... před chvilkou byl vzhůru tak dostal najíst a většinou spí dál, ale ted se tam něco ozývá.... :confused: .... jinak se Jonášek docela už houpe na kolínkách :slight_smile: .... zuby asi furt nikde a pít mi taky furt nechce... já tohle teplíčko mám ráda, ale je fakt, že v lese je teda nádherně ani vedro a ani zima... tak jako příjemně teploučko.... tak ted jenom kdy??? zejtra mi přijede návštěva a ve středu jedu za babičkou....
28. čer 2010 ve 23:07  • Odpověz
Ahoj, prosím nechme to na příští týden... nám v pátek přijedou manželovi rodiče, budou tu do úterka a já budu dělat hostitelku :stuck_out_tongue_closed_eyes: tak už tři dny lítám denně do Billy a rozmýšlím jídelníček... ale alespoň bude změna a povozí malou :wink: Mně Hanička denně spí třikrát, obvykle půlhodinu až hodinu, někdy to ale protáhne i na dvě hodiny. Pořád máme ale trable s uspáváním, nedokáže sama usnout, rejdí po celé postýlce, pak je ospalá ale nezabere, jen v náručí, ale stačí jí na to nosit jen pár minut. Tak jí nosíme, protože nemáme srdce jí nechat plakat :unamused: Tobě usne Jonášek sám? Co návštěva babičky, měla určitě velkou radost z Jonáška... je to šikula, to už bude za chvíli lézt, když se tak pěkně houpe... Jinak mě mrzí, že Hanička zas tak vystartovala, ale ona fakt už před tím brečela v Bille ... teď jí dopoledne dávám ředěnou hruškovou šťávu kvůli bříšku a zabírá to, odpoledne pak různé čaje, docela už pití přišla na chuť, asi tak 50 ml denně vypije
30. čer 2010 ve 22:40  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.