• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Barrandov

(Zamčená)
27. ledna 2011 
@dashin zaregistrovaná jsem v Podolí, ale měla jsem chuť jít jinam. Pani tam na mě ječela jak kdybych provedla bůh ví co, protože jsem přišla o 1 den dřív, ale ten datum mi napsala moje ganekološka tak jsem se ho držela a pani z toho udělala scénu a nakonec mě zaregistrovala jesště o další den dříve. Takže mám nejspíš kartu s červeným vykřičníkem. Zítra tam jdu zas na povinný ultrazvuk.
18. říj 2010 ve 12:46  • Odpověz
K tomu srazu já můžu tento víkend oba dny, ale koukám že janovkov asi nemůže. Tak co by jste řikaly prvnímu týdnu v listopadu třeba hned v pondělí 1.11., to už budu doma a tak můžem i dopolko nebo jak Vám to bude vyhovovat. Tak komu vyhovuje tento termín?
18. říj 2010 ve 12:49  • Odpověz
jé podolí tam sem chtěla, ale oznámili mi, že tam v mém termínu malujou :angry: ... tak sem šla k apolinářovi a už tam nikdy nechci... já v podolí byla na jednom ultrazvuku a jinak nic...
mě je jedno kterj den to bude .... já sem furt sama doma... manžel je věčně někde v háji a nikam s náma nejezdí (to jenom výjimečně)... takže na 99% čas mít budu :slight_smile:
18. říj 2010 v 17:49  • Odpověz
dashin: díky za info. Až začne být velká zima, asi zkusíme hernu :slight_smile:
Na sraz bych taky ráda šla, ale víkendy u nás moc nepřipadají v úvahu. Leda by se z toho stala nějaká pravidelná akce, přidala bych se někdy v týdnu.
Já jsem byla v Podolí. Chodila jsem tam na ultrazvuky a pak do poradny. Porod byl poměrně rychlý, tak sem si porodního pokoje až tak neužila (užila sem si ho asi ve 34. týdnu, když mě tam na tři dny strčili - super zážitek ;)). U porodu byli celkem fajn, dokonce jsem tam měla asistentku - žákyni. Ta s náma byla nejvíc. Holt se potřebovala učit ;)
18. říj 2010 ve 22:02  • Odpověz
Přiznám se, že o Podolí jsem zatím slyšela jen samé horší zkazky :slight_smile:) Tak Snehuldo, ať je to tam všechno v pohodě!!!!
Já se tentokrát chystám do Thomayerky, tak uvidíme, snad to vyjde, jsem tam nahlášená jen po telefonu :slight_smile: Předtím jsem rodila v Motole (ale měla jsem císaře) a bylo to, až na pár věcí, celkem v pohodě....
Jestli chcete dělat sraz 1.11. tak jsem taky pro, jestli nás s Bětkou vezmete s sebou :wink: AKorát moje zvíře už je trochu poděs.... alespoň uvidíte co vás čeká :grinning: :grinning: :grinning:
18. říj 2010 ve 22:04  • Odpověz
bylo by fajn taky ještě to místo... páč si myslim, že 1. 11 bude už venku dost zima na to abysme byly venku.. a dovnitř do cukrárny s tolik kočárků nevejde... ale jinak je to tam moc hezký :slight_smile:.. chodim tam ráda, ale ted se snažim něco shodit, tak tam moc nelezu :grinning: ..
@pattie jinak já už mám taky pěknýho raubíře... bude zachvilku chodit... už párkrát udělal asi dva kroky sám, ale furt se bojí stát sám umí, ale jak zjistí, že stojí a ničeho se nedrží tak si sedne :grinning: .... za jednu ruku už tape jak starej mazák :grinning: .... no a dlouho sedět nevydrží... takže je to s nim na posezení náročný.. rostou mu tedka horní dvojky tak je dost nevrlej...
Dashin: kdy zajdem do centra??? vyber den :slight_smile:
18. říj 2010 ve 22:38  • Odpověz
Hele holky a co cukrárna Modrá Laguna na Trnkáči? Je to tam pěkný, hodně místa a vždycky když tam jdu, tak je tam dost prázdno. A zákusky tam maj taky moc dobrý. My už budeme bez kočáru, takže o jedno kočárkové místečko navíc :slight_smile: Jinak toho 1.11. - koukám, že je to pondělí, tak to můžu jen dopoledne, odpol. mám španělštinu...
19. říj 2010 v 10:14  • Odpověz
@kacamura - já už počítala s tímto čtvrtkem, hodí se ti to? Můžeme jít předtím ještě na procházku, aby se Jonášek a Hanička vyspinkali v kočárku, můžeme si tak v devět ráno zavolat a domluvit se podle počasí...
@snehulda - paní v kartotéce se nenech odradit, myslím, že v každé pražské porodnici se vyskytují obdobné typy, to záleží na štěstí.... já jsem rodila právě v Podolí a můžu ho jen doporučit, jediná nepříjemná doktorka byla na příjmu, ale v ambulanci, na sále dětská, ženská lékařka, anestezioložka, porodní asistentka i sestřičky na šestinedělí byly senzační. Ale i kdybys na personál v Podolí štěstí neměla, pořád je tam obrovskou výhodou porodní pokoj. Po tom, co mi známá vyprávěla, jak rodila a vedle za přepážkou v jednom kuse křičela a nadávala Rumunka, snažila bych se do Podolí dostat zuby nehty, tam máš jistotu, že budeš mít klid a soukromí :wink: To je k nezaplacení...
Taky jsem chtěla navrhnout Modrou Lagunu, 1.11. dopoledne by se nám hodilo...
19. říj 2010 v 10:47  • Odpověz
Omlouvám se, 1.11. se nám nehodí, já jsem objednaná u lékaře a Hanička má desetiměsíční prohlídku :unamused: Tak co až středu 3.11.? Dopoledne nebo odpoledne...
19. říj 2010 v 10:58  • Odpověz
@dashin jj myslim,že hodí :slight_smile:... my pudeme ven každopádně... musim s pejskem... no a podle počasí bud budu chodit jenom někde kolem baráku a když by bylo líp tak to můžu protáhnout někam dál... a pak ho teda ještě musim uklidit domů.. nemám kedit tak ti nemůžu brnknout... blbej internet v mobilu.. tenhe měsíc mi sežral už asi 6 stovek a to jsem se ani nechtěla připojit... tak sem si volala at mi to zrušej a oni mi napoprvý zrušili asi něco jinýho páč se mi to druhej den opět připojilo grrrrrr... tak jsem tam volala znova a už snad... ale dobíjet budu zase až mi přídou penízky... Jonášek možná spát nebude.... to záleží na tom v kolik se vzbudí... a on se mi posledních pár dní budí okolo 6... tak doufám, že ve čtvrtek si to prodlouží aspon do půl osmé :grinning: ....
jé já nevim, že je tady ještě nějaká další cukrárna... proto mě napadly jen ty dvě místa... mě je to fakt jedno nemám zatím žádnej program na roční prohlídku jdeme až 18 a jinak se nikam moc nechystám

jinak holky prodávám karavan na staré živohošti (slapy) 40 000,- při rychlém jednání 35 000,- je to i s přístavbou... fotky budou po víkendu a bližší o info mi pište dyštak do zpráv, fotky pošlu když bude mít někdo zájem na e-mail... klidně se popejte i známých...
19. říj 2010 v 11:53  • Odpověz
3.11. s Bětuškou můžeme :wink:
19. říj 2010 ve 12:33  • Odpověz
Ahoj všem, tak trnkovo náměstí to je hezký místo, já můžu i 3.11. co ostatní? JInak dneska ráno jsem se stavila na poliklinice se kouknout jak tam jsou děcký doktoři a stála jsem zrovna u ordinace DR Holuba a vyšla sestřička, takže mě rovnou zaregistrovali, takže máme doktora hurááá. Pan doktor vypadá velmi sympaticky i sestřička a řikal, že na první návštěvu přijde k nám domů i během svátku dal mi na sebe veškerý kontakty funguje i na ICQ a skypu což mě mile překvapilo, takže jsem ráda že další věc je vyřízená :slight_smile: :slight_smile: Těšim se na srazík doufám že to vyjde
19. říj 2010 ve 13:56  • Odpověz
@kacamura - tak počítám s tím zítřkem, snad to konečně vyjde... já zavolám nějak před devátou a domluvíme se, jak to provedem.
20. říj 2010 ve 21:07  • Odpověz
@dashin dobře :slight_smile:
20. říj 2010 ve 22:54  • Odpověz
ahoj, tak jsme po týdnu zpátky. Vidím, že jsme se poněkud rozrostly. To je fajn, že na Barrandově jsou i další maminky. Já bohužel 3.11. nemůžu. Nebo spíš bych mohla až tak ve 14 hodin. Celé dopoledne musím být v práci. Ale jestli se domluvíte, tak se na mne neohlížejte. Přijdu třeba na nějaký další sraz.
23. říj 2010 v 17:26  • Odpověz
Nám je to toho 3.11. jedno, můžeme kdykoliv, ráda vás, holky, poznám :slight_smile:
25. říj 2010 v 09:32  • Odpověz
Nám je to toho 3.11. jedno, můžeme kdykoliv, ráda vás, holky, poznám :slight_smile:
25. říj 2010 v 09:32  • Odpověz
Ahoj holky, tak já už stříhám metr v práci ve středu jdu naposledy v pátek si beru dovču. Takže toho 3.11. ve středu v cukrárně Modrá Laguna a v kolik? řeknete si, já jsem dva v jednom :slight_smile: takže se přizpůsobím. Těšim se že Vás poznám
25. říj 2010 ve 13:57  • Odpověz
ahojky tak budu ráda kdykoliv... oba termíny mi vyhovujou pokud něco nečekaného mi do toho nevleze... ale kromě toho, že si budu moct dát tak čaj víc asi nic... možná bych radši odpoledne... protože dopoledne venčim pejska většinou... a mít ho uvázanýho někde před cukrárnou chudáka se mi nechce :frowning2:
25. říj 2010 v 17:12  • Odpověz
Když nebudeme spát, nebo mít velkou rýmu, dorazíme :slight_smile:
27. říj 2010 ve 22:52  • Odpověz
tak třetího za dveřma a my furt nejsme pořádně domluvený... :confused: .... tak co v 15:00 ?? mysme takový lehce nachcípaný tak doufám, že do 3.budeme fit....
31. říj 2010 ve 12:25  • Odpověz
3.11. ve tři mě to vyhovuje :slight_smile: taky jsem si řikala, že se nikdo nehlásí :frowning2:
31. říj 2010 v 17:07  • Odpověz
Ahoj, takže třetího ve tři v Laguně? :slight_smile: Už se těším!!!
31. říj 2010 ve 21:57  • Odpověz
Ahoj, tak my bohužel nedorazíme :unamused: Hanička je už druhý týden nastydlá... čekala jsem, jak to bude vypadat dneska, ale pořád má docela silnou rýmu... je to už mnohem lepší než minulý týden, na procházky normálně chodíme, ale ještě s ní radši nechci jít mezi lidi, jednak by šířila viry, a pak by sama mohla chytnout ještě něco jiného, jak není ještě úplně OK :unamused: Tak omrkněte Modrou Lagunu a můžeme sraz někdy zopakovat, zima bude dlouhá....
@kacamura - co je nového u vás? Hanička tu hernu předminulý čtvrtek odstonala... nějaké děti tam byly nastydlé, hned to chytla. Mám pocit, že takhle to asi půjde celou zimu - dva týdny nemoc, pak jednou mezi děti a znovu... no, imunitu musí získat, ale na Světýlkách se mockrát neukážeme. Dneska jsme byly na desetiměsíční prohlídce, doktorka nás posílá na ultrazvuk žaludku kvůli tomu zvracení, tak uvidíme.
1. lis 2010 ve 20:04  • Odpověz
ahoj, tak my taky dorazíme. Ve tři jsme v Laguně jako na koni.
2. lis 2010 ve 20:12  • Odpověz
Super!!! Těším se! Bětka je akorát trochu čertík, to zas bude ostudy :slight_smile:))))
3. lis 2010 v 08:55  • Odpověz
no jestli vám nevadí, že je Jonášek trochu nastydlej tak dorazíme... snad vám to neva... už to má docela dobrý... a čert je to taky :grinning: ... sice ještě neběhá, ale jak sní kornoutek tak to bude něco :confused: :slight_smile:
3. lis 2010 v 10:10  • Odpověz
@kacamura nevadí :slight_smile:
3. lis 2010 ve 13:33  • Odpověz
Ahoj holky, tak jaký byl sraz? Bude nějaký další? Mně neplánovaně přišla kamarádka a na sraz jsem uplně zapomněla a nechtěla jsem ji zase odvolávat. Zbořily ste cukrárnu? :slight_smile:
Dashin: taky mám trochu pocit, že s tou rýmou jsme na tom stejně. Kačka byla týden bez rýmy a má jí zase. takže jsem nakoupila Oscillo a budu jí dávat preventivně jednu tubu týdně. Snad ten UZ dobře dopadne.
4. lis 2010 v 15:26  • Odpověz
@bl4nche sraz byl moc príma, že jo holky? A cukrárnu jsme naštěstí nezbořily, takže tam určitě můžeme zase někdy vyrazit! :grinning:
Jinak jsem dneska vyloženě žebrala u doktorky o neschopenku a tůdle nůdle :frowning2: Dostala jsem půlhodinovou přednášku o tom, že těhotenství není nemoc a kdesi cosi, jak choděj kontroly a ona nehodlá dostat pokutu (za co proboha?), že není žádná sociálka a ať si zajdu na pracák. Fakt slušný :frowning2: Ale na to, že mě tvrdne a bolí břicho mi řekla, ať jím víc magnesia a nazdar.
4. lis 2010 v 17:09  • Odpověz
@bl4nche ... jo sraz byl fajn :slight_smile: ... už sme si řikaly kdy zase vyrazíme :slight_smile:... jenom doufám, že Jonášek bude příště lépe naladěn :slight_smile: ... a hlavně vyspalej teda... normálně bejv v cukrárně docela hodnej..
@pattie bych změnila obvodačku asi.... no já se někam musim přihlásit.. nevíte jestli tady na barrandově berou? a víš co jsem udělala já když mě vyhodili z práce a já chtělajít na nemocenskou? šla jsem k doktorce, že už mám 3 měsíce subfebrilní teplotu (což teda byla pravda) a že bych chtěla vědět co to je... no posílala mě na jedno vyšetření za druhym a nic.. no a po měsíci a půl sem si našla práci tak v pohodě... jenom taková rada kdybys chtěla něco takovýho vyzkoušet... hlavně se nenervuj at to neodnesou mrnouskové :slight_smile:
4. lis 2010 v 19:30  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.