• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Barrandov

(Zamčená)
27. ledna 2011 
@kacamura díky za útěchu.. já se nenervuju, jen mě to trochu vytočilo. Bohužel to byl rozhovor s gynekoložkou... kdyby nebyla tak pečlivá (při každé preventivce UTZ atd.), tak se na to vykašlu. Oproti předchozímu gynekologovi jsem si značně polepšila, asi mám na ně nějakou smůlu. Útěchou mi je, že tam po porodu budu chodit 2x ročně a bude klid. :sweat_smile:
4. lis 2010 ve 20:30  • Odpověz
To je symbolické, Modrý koník v Modré laguně :wink:
@kacamura - jestli sháníš praktického lékaře, můžeme doporučit MUDr. Patočku, včera jsme se zrovna o něm bavily, pacienty ještě přijímá. Ženského doktora mám skvělého, ale je to na Praze 4.
@bl4nche - ta rýma je únavná, je mi Haničky fakt líto, jak jí pořád pronásleduju s kapesníkem a odsávačkou :unamused: . Zkusím taky nějaká homeopatika a příští týden asi začneme chodit do solné jeskyně - dívala jsem se, u Anděla jsou asi čtyři a mají i vyhrazené hodiny pro malé děti, to by jí snad mohlo pomoct. Nemáte s tím někdo zkušenost?
4. lis 2010 ve 22:03  • Odpověz
ahoj, taky se mi sraz líbil. Jestli se sejdeme příští týden opět ve středu ve tři, tak se nám to bude akorát hodit. Budeme mít předtím do půl třetí náhradní hodinu Světýlek, takže Vojtu chvilku povozím a pak bychom dorazili. Btw: Vojta včera oslavil své první narozeniny a my jsme s ním byli v zoo se podívat na zvířátka. Teda zase tak moc jich neviděl - asi v polovině to zalomil a spak 2 hodiny. Ale chtěla jsem říct něco jiného: Každé pondělí v listopadu mají maminky s kočárky vstup do ZOO za 1 Kč (což činí 149 Kč úsporu :slight_smile: Určitě jsme s Vojtou neviděli všechno, tak to asi zkusíme. Jen kdyby to nebylo tak daleko.
6. lis 2010 ve 13:51  • Odpověz
Dashin: do solné jeskyně se taky chystáme. Dostali jsme poukázku na 10 vstupů právě na Smíchov a tak to budu muset využít. Právě bych tam ráda šla někdy, kdy tam můžou malé děti. Jen právě nevím, jestli je vhodné tam jít v době, kdy máme rýmu rozběhnutou. Musím tam zavolat :slight_smile:
7. lis 2010 v 11:19  • Odpověz
@janovkov Ahojky tak Vojtíškovi gratulujuuu. Jéé v ZOO už jsem nebyla celou věčnost, taky bych šla, pro těhule to asi neplatí co? Jedině že bych si vzala prázdný kočárek :slight_smile: Jinak středa 10.11. na srazík by byla super, dopolko mám doktora, v poledne oběd s kamarádem a na kafčo bych dorazila do Laguny. Míšo já určitě dorazim, přidáj se další?? :slight_smile:
7. lis 2010 ve 14:14  • Odpověz
ahojky... tak já můžu určitě :slight_smile:... dobrá zpráva už zase jí tak jsem ráda :slight_smile:... asi už je mu líp... zato mě bolest v krku neopouští a to mě docela prdí páč ani přiangíně mě tolik (spíš tak dlouho) v krku nebolí tak nevím co to je...
@dashin k doktoru se určitě dojdu zeptat nákýho potebuju... radši bych teda ženskou... jsem děsná stydlivka...

@janovkov jinak trošku opožděně přeju Vojtovi všechno nejlepší :slight_smile:... hlavně hodný rodiče :slight_smile:
nás narozeniny čekaj za necelé tři týdny...
solná jeskyně bude určitě super páč co jsem slyšela tak jedno sezení v solné jekyni je jako týden u moře... takže doporučuji.. i když ososbní zkšenost s tím nemám...
Jinak máte některá FB??? jestli jo písněte mi jak tam ste do IP at vás najdu :slight_smile:
8. lis 2010 v 00:01  • Odpověz
Ahoj holky, s tou ZOO je to super tip! Mimochodem, Snehuldo, klidně Ti na pondělek půjčím kočárek i s dítětem :grinning: :grinning: :grinning:
Jestli mi to ve středu vyjde, tak přijdu, ale na 100% neslibuju, ale rozhodně se o to pokusím :wink: Zítra jdu na "cukrovku", ach jo....
8. lis 2010 ve 21:29  • Odpověz
@pattie nam nam to si pochutnáš :slight_smile:
jinak ve středu ve 3 zase?
8. lis 2010 ve 21:56  • Odpověz
@snehulda Když jsem to v ZOO četla, taky mi přišla vtipná představa, že by tam šla nějaká matka s prázdným kočárkem :slight_smile: Když se to dítě skryje pod plenu jako že spí, tak ani není vidět, jestli tam je nebo není :wink:
9. lis 2010 ve 12:55  • Odpověz
@kacamura ahoj, děkuju za přání! Vojta z té oslavy stejně ještě moc neměl. Jen má teď nové hračky, které může zkoumat. Teda v solné jeskyni jsem ještě nebyla, mne by tam asi chybělo to moře :slight_smile: Ale pro děti i dospělé je to určitě na dýchání skvělé.
9. lis 2010 ve 12:58  • Odpověz
Tak my zítra vyrážíme poprvé do té solné jeskyně, tak nám držte palce, ať to zabere... Takže já se s Haničkou zítra do Modré Laguny určitě nedostavím. Budeme zpočátku chodit 2-3x týdně, až se to zlepší tak jednou týdně jako prevenci, alespoň v zimě. Mají tam hodiny vyhrazené přímo pro děti, nějaké hračky a tak, tak to budeme mít místo herny...
@bl4nche - a do které jeskyně máte ten kupón? My jdeme do Solničky, je to na ulici Kováků.
9. lis 2010 ve 20:50  • Odpověz
tak přídete tam zíítra někdo??? abysme tam pak s Jonáškem nedřepěli sami....
9. lis 2010 ve 23:49  • Odpověz
Tak my s Bětkou dorazíme!!!!
10. lis 2010 ve 12:04  • Odpověz
my taky..
10. lis 2010 ve 13:12  • Odpověz
jé to jsem ráda :slight_smile: .... já se hrozně bála, že tam budu dřepákovat sama :confused:
10. lis 2010 ve 13:23  • Odpověz
Mně to snad nevyjde. Náš spáč spal skoro do čtyř a po svačině už sme zase musely jet do města vyřizovat něco v bance. Příští středu je svátek, tak že by tu další? ;)
10. lis 2010 ve 21:51  • Odpověz
Dashin: do namakdan. Už bych tam měla zavolat, aby nám ta permanentka nepropadla ...
10. lis 2010 ve 21:52  • Odpověz
Ahoj Holky :slight_smile: jak se máte? tak co tento týden, měl by někdo čas zajít na kávu a chuť si popovídat? Zítra už něco mám, ale středa by asi zas šla sice mám v půl jedný poradnu ale snad do 3 budu doma, co vy na to? nebo jiný den - písněte
22. lis 2010 ve 13:54  • Odpověz
Ahoj Snehuldo, jak se máš? A jak to jde v Podolí, je to slušný?
Taky vás ráda uvidím, ale ta středa odpoledne se mi moc nehodí...
23. lis 2010 v 10:45  • Odpověz
@pattie Ahojky, my se máme celkem dobře, sice nám už je tak trochu všechno za těžko (blbě se vstává, lehá, sedá atd vždyť to znáš) ale jinak celkem fajn. Do Podolí jdu zítra na poslední hodinu předporodního kurzu a poprvé do poradny, jsem zvědavá jak dlouho tam skejsnu. Mě je jedno kdy, tak jiný den něco navrhni, já jsem témeř furt doma. A vy se máte? Co děláte v tomhle počasí?
23. lis 2010 ve 12:30  • Odpověz
@snehulda jojo, to znám :slight_smile:) A hlavně si tak začínám připadat taky... :slight_smile: Tak ať v Podolí mco dlouho nečekáš, v Motole to bylo vždycky příšerný, třeba i na 4 hodiny :frowning2:
Koukám, že konečně chvilku neprší, tak půjdeme s Bětkou za chvíli ven...
23. lis 2010 ve 13:57  • Odpověz
ahojky holky... tak my byli na roční prohlídce... Jonáš měl 9630g a 55,5 cm... jinak nás docela pochválila a hlavně byla nadšená z toho jak byl veselej :slight_smile:... zejtra má narozky takže mě se to zítra taky nehodí... navíc nemám penízky takže to bych se asi stavit nemohla... a Jonáš je nákej nastydlej divnej tak nevím no... ale jinak už docela tape a jinak si dneska už asi 3x stoupnul bez opory šikula můj :slight_smile:... tak se mějte :slight_smile:
23. lis 2010 v 16:03  • Odpověz
ted mi to došlo ne 55,5cm ale 75,5cm :sweat_smile: ...
23. lis 2010 ve 22:58  • Odpověz
@kacamura Všechno nejlepší Jonáškovi k narozeninám!!!!!!!!!!
24. lis 2010 v 09:26  • Odpověz
I já přeji Jonáškovi vše nejlepší k narozeninám :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
24. lis 2010 ve 14:29  • Odpověz
@pattie Kupodivu jsem tam dneska byla asi jen tak 20 minut, takže super příští týden jsem zas na odpoledne tak doufám že to půjde stejně rychle, ale to už si vyzkoušim i monitor :slight_smile:
24. lis 2010 v 15:15  • Odpověz
děkujeme za přáníčka :slight_smile:... Jonáš je teda pěkně protivnej... a dort vůbec nechce ochutnat, ale ono mu neni dobře a asi ho hodně bolej zoubky páč jak může tak je do něčeho zakouslej někdy dokonce i do vlastní ruky... no šílený...
@snehulda no na monitoru je pěkná nuda... a ještě tam všechny ty maminky s těma úžasnejma bříškama koukali na to moje který bylo celý červený :unamused: .... a je dotedka :frowning2:
24. lis 2010 v 16:22  • Odpověz
@kacamura no já na něj půjdu prvně tak uvidíme, já všude taham knížku tak si dyštak budu číst :grinning: jinak já mám taky pocit že půlku břicha k pupíku mám červenější než tu vrchní, ale myslím že to zmizí. Já jsem si tam dneska připadala jak ploštice, všichni mají takový obrovský bříška a já mám 3 týdny do porodu a skoro není vidět. No výhodu to má, zatím se vejdu do zimní bundy :slight_smile:
24. lis 2010 v 16:58  • Odpověz
@snehulda Je fakt, že máš docela malý bříško, připadám si proti Tobě jako slon :slight_smile: To je strašně fajn, že jsi tam skoro nečekala, to gratuluju, v Motole to bylo fakt šílený, jsem zvědavá po Novém roce na tu Thomayerku. Už se tam fakt těším, neb moje gynekoložka mě už neskutečně štve (minule měla zase řeči o tom, že by si snad manžel mohl jednou za 14 dnů udělat v práci volno a Bětušku pohlídat, když jdu k ní - grrrrrrrrrr a kdo by asi vydělával, že? Mimochodem, ty kontroly po dvou týdnech jsou prý ze zákona, ha ha ha, spíš se snaží co nejvíc nahrabat od pojišťovny.... )
A neboj, monitor je docela v pohodě, chvíli si tam poležíš a zase půjdeš :slight_smile: Hlavně ať je miminko v pořádku!!!
24. lis 2010 ve 22:32  • Odpověz
@snehulda P.S. Co čteš pěknýho?
24. lis 2010 ve 22:44  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.