• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Batolátka Prosinec 2007

(Zamčená)
22. března 2010 
preskocili jsme prvni rok
29. led 2009 ve 14:18  • Odpověz
no to to trvalooooo. :grinning: ..ja uz myslela, ze preskocim tebe a ne prvni rok. :grinning:
29. led 2009 ve 14:19  • Odpověz
autor
Haniiii-no ja nemohla prijid na text zadnej vis?
29. led 2009 ve 14:20  • Odpověz
:grinning: :grinning: ...tak ji tam mohla napsat tri tecky. :grinning: :grinning:

a ja mizim na tu sekanou, kdyz uz vim, kde vas hledat. :wink: :sunglasses:
29. led 2009 ve 14:22  • Odpověz
autor
Jasny treba ji dneska konecne stihnes udelat :grinning: :grinning: :grinning:
29. led 2009 ve 14:23  • Odpověz
tak jsem tady :grinning:
29. led 2009 ve 14:24  • Odpověz
Anice :angry: tak a teď vás nebudu nacházet. když jsi dala první batolátka :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Tak se loučím, tady je vyhajáno, tak jdeme papat a veeen, čáááuky a Hani jdi patlat tu sekanou nebo budete zase o hladu :grinning: :grinning: :grinning:
29. led 2009 ve 14:25  • Odpověz
ani neprud. :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
29. led 2009 ve 14:25  • Odpověz
Hurrrrá :slight_smile: nové téma :slight_smile:
29. led 2009 ve 14:26  • Odpověz
autor
Ahooooj Adelko :wink: :wink:
Miso-tak to me mrzi ale ted jsem koukala ze Prosincem uz zacinaji holky z 2008 :slight_smile: :wink: :wink:
29. led 2009 ve 14:27  • Odpověz
autor
Miseno-neser :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
Batolatka jen tak nekdo nema :grinning: :grinning:
29. led 2009 ve 14:27  • Odpověz
mno, za chvilku mi skončí leháro. Sousedka zase přinese na hlídání malého než vyzvedne druhého raracha ze školky a mladá už se budí. Takže bude veselo :slight_smile:
29. led 2009 ve 14:28  • Odpověz
jo jo jo, batolátka jsou náhodou pěkné a aspoň si to nebudeme plést s holkama z 2008 a za chvilku i 2009.
29. led 2009 ve 14:29  • Odpověz
Zítra jdeme na ples :-ú hurrrrrrrá, já se taaaaaaak těším :slight_smile: to mě zase z toho trsání bude všechno bolet :stuck_out_tongue_closed_eyes:
29. led 2009 ve 14:30  • Odpověz
Ani, co vy ? Na žádný ples se nechystáte ?
29. led 2009 ve 14:30  • Odpověz
autor
Ajo-to je jasny ze chystame-21.2.mame hasicsky a 21.3.mame maskarni uz se tesim.Mam vymyslene masky to budete zirat :grinning: :grinning: :grinning:
29. led 2009 ve 14:36  • Odpověz
tak baba je nasrana v kuchyni. :angry: :angry: ..za celej den tam nepachne a ted tam musi delat nejakej humus a smrdet tam. :angry: :angry: :angry: ...tak se jdu najist a snad do pul hodky vysmahne. ..jen jsem chtela udelat sekanout a zalehnout k risovi, ze by ji radek hlidal a takhle kulovy. ...krava hnusna :angry: ..prominte. ..ale potrebovala jsem si ulevit. :sweat_smile:
29. led 2009 ve 14:37  • Odpověz
miso muJ email mas..tak me to pak pisni tu tabulku dííííííííííííky :grinning:
29. led 2009 ve 14:38  • Odpověz
autor
Hani-necil se nebo Ti praskne cevka prosim Te-aleje to baba jedna :frowning2: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
29. led 2009 ve 14:39  • Odpověz
je ja bych sla taky na ples ale sama neeee :frowning2: kdovi kdy se vrati petr..uz aby si hledal neco jineho ale co ted :frowning2: kdyz se vsude propousti :frowning2:
29. led 2009 ve 14:42  • Odpověz
ani ...cevka mi nepraskne. ...mne rupnou vsechny nervy. :angry: :zipper_mouth: :rolling_eyes:
...tak jsem se sla uklidnit jidlem. :sweat_smile: ..jsem si dala rohlik s humrovym salatkem a ted si jeste dam krupavy muslli s mlikem. :stuck_out_tongue_closed_eyes:

no tak to ja plesy moc nemusim. ...ale treba bych zasla nekam na vecu nebo do kina. :wink:
jdu pustit k pc radka. ..uz si dokonce prepnul notase na sebe.
29. led 2009 ve 14:55  • Odpověz
tak ja se zatim loucim..vezu tchanovce na navstevu k tete :stuck_out_tongue_closed_eyes:
a taky uz jsem to zase dostala...to je divne..mela jsem to 13 .3 dny a uz zase spinim ..me jebne :angry: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
29. led 2009 v 16:25  • Odpověz
tak jsem vás našla, zběžně dočetla... děkujeme za gratulace.... doufám, že příští týden bude již gratulovat k čemu..... snad mrcha nedorazí....

MOOOOOC gratuluju Hance k Tobiáškovi, ještě večer tu byla a kecala dole s holkama..... a vubec to nevypadalo, teda aspoň se tvářila, tak že naprostá pohodička... tak to byl asi rychlý pěkný porod....

Míšo pošli link na ten tvuj kalendář..... jinak manža se s tím smiřuje pomalu ale jistě, že holky to jistí......jména neberu s R a S... ty nám moc nesluší.... mě se líbí Nelinka,ale ta je ted všude, takže možná možná taková zkrácenina nelinky.... Inka :wink:
29. led 2009 v 16:27  • Odpověz
autor
My jsme ted prisli z venku a docela jsme vymrzli-teda :confounded: :confused: :confused:
Jani-jj vlastne Nella se mi taky moc libi a zase tak moc jich ńeznam a taky je pekna Lucie :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
29. led 2009 v 17:13  • Odpověz
u nás je taky děsná zima... strašně tu fučí ledovej vítr
29. led 2009 v 17:46  • Odpověz
Jo jo, Lucka je pěkná. Tu bych taky brala. Ale líbí se mi i Jolana :slight_smile: Adélka :slight_smile: Eliška :slight_smile: Kačka :slight_smile: Bára :slight_smile: Iva :slight_smile: hm, milion babských jmén a skoro žádné klučičí. No, my pak mít kluka, tak asi zůstane bez jména :confused:
29. led 2009 v 17:54  • Odpověz
klučina by byl Vláďa, jako Vladimír.... ale holčinu nevim nevím, líbí se mi něco krátkýho ....

Chjo mám dnes nějakou blbou náladu :frowning2: , dnes byl problém v práci a já jsem tam nebyla, sanžila jsem se vyřešit po telefonu, ale je to na nic, když nemám všechny podklady....tak mě to přepadlo..... :angry:
do toho starosti, co taťka zítra na státnicích, už odjel do Ostravy, tak snad to zítra zvládne, a ty // ... přepadají mě v této chnurné náladě myšlenky, zda to zvládnu, moje máti mi bude zase vyčítat, že chodím do práce a "nestarám" se o Janinu, tak prroč jsme si pořídili druhý :angry: , jako bych ji už slyšela,
lidi kolem mě neměli taky moc šťastný obodobí 2 blízcí od mých blízkých zemřeli.... mám nějaký stres měsíc.... jsem už z toho nějaká KO, nejraději bych se někam zahrabala, utekla.....
29. led 2009 v 18:02  • Odpověz
Ahojky holky, uf to byl ale záhul vás od včerejšího večera dočíst :grinning: A pak zase najít :grinning: :grinning:

No novinky úžasné, Jani přejeme ať čárečky sílí a vše je v pořádku jak má být.

Hance velikánská gratulace k Tobískovi :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

Jinak u nás nic moc nového není, jen to že čekám na mrchu, měla přijít včera ale zatím nic :sweat_smile: :sweat_smile: Ale já sice druhý chci ale ještě né teď, mám to v plánu až na příští rok :grinning: :grinning: Tak doufám, že to bude jen zpoždění, co jsem kojila jsem to měla hezky pravidelný a co jsem přestala, tak to má nějaké rozhašené :sweat_smile: :angry:
29. led 2009 v 18:25  • Odpověz
ha takže Anička je čekatelka na mrchu, Luca čekatelka na mrchu... no co tak prostě se přepíšeme na říjenky :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
29. led 2009 v 18:28  • Odpověz
Tak Peťku kopíruju sem :wink: ¨

beny • 1d • Dnes v 18:29
ahojky,no koukám že to tu dnes fajt frčí já mám další odpolední za sebou.Zítra to bude asi horší to tam budu až do večera protože v pátek máme otevíračku až do pěti a než se to uklidí to bude mazec.No jinak mám zájemnce na jedno štěnátko takže ještě udat dvě Doma je pohoda a klid.Tak nějak se i z práce těšívám domů na manžela a dítě a na klidnej rodinej večer...jenže u nás klidnej večer je až když Patriček vytuhne Taky se dnes už těším na taťku až dorazí z práce
29. led 2009 v 18:30  • Odpověz
Jani ty jsi vtipálek; :grinning: :grinning: Já si nedokážu představit k tomu našemu drakoušovi druhý, zatím ještě neeeeeee :grinning: Ale co bych mohla, příroda je mocnější, že :grinning: :grinning:
29. led 2009 v 18:33  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.