• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Batolátka Prosinec 2007

(Zamčená)
22. března 2010 
A já myslím, že by tě byla škoda. Už jen proto, že by nebylo Patrička :wink:
1. únor 2009 ve 20:41  • Odpověz
Ani a jak dlouho máš zpoždění?Já měla minule měsíc 8dní zpoždění a nakonec se MS ukázala v plné kráse :grinning:
1. únor 2009 ve 20:42  • Odpověz
Prej..mu vynadám z principu.. :grinning: Ani, Ty jsi bestie :grinning: :grinning:
Ne o sexu nee, my právě dokončili..a je to po 2 dnech :grinning: takže o sexu fakt prosím nee :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
Já taky Judo poslouchala, hrůza!!!!!!!!!!!!!!
Aji, no to zní moc dobře, ta Tvoje okatá bábovka :wink:
Aji díky asi jo.Dala jsem aspon takhle světu další dušičku a sobě velké štěstí :wink:
MIško tak aspon víš o čem mluvím když jsi to v tv viděla :wink:
prej po dvou dnech :grinning: :grinning: humoristko já pořádně ani nevím co sex je :grinning: :grinning: :grinning: ne ale nechci křivdit manželovi...snaží se ale mohlo by to být častěji :sweat_smile: :grinning: :grinning: :grinning: :confused: :cry: :grinning:
1. únor 2009 ve 20:44  • Odpověz
ANI budu volat tak ve středu nebo ve čtvrtek, jestli MS nedorazí....já to vidím na Kačenku..... :grinning: :grinning: :grinning:

Jinak o frenkvenci nemluv, my jsme na to tento měsíc skočili 3x :sunglasses:
1. únor 2009 ve 20:46  • Odpověz
Míšo, a kdybys ještě věděla, jak je dobrá :wink: fakt mňamka.

Tsss, no no, ještě mi tu dělej chutě se sexem :sweat_smile:
1. únor 2009 ve 20:46  • Odpověz
Hm, tak mám dojem, že máte všichni furt lepší frekvenci než my :rolling_eyes: anebo ty dny letí tak rychle, že to nestíhám sledovat :grinning:
1. únor 2009 ve 20:47  • Odpověz
jo tím jsme myslela leden ne unor :grinning: :grinning: :grinning:
1. únor 2009 ve 20:50  • Odpověz
Jéé Kačenka, néé Pepíček :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Aji, Tebe to baví??? :confused: :sweat_smile: Já jsem vysadila HA, že se to jako zlepší, ale ono ne..no ale taťka je bohužel při chuti pořád :cry: tak musím být vzorná manželka :slight_smile: :slight_smile:
No bábovka, že je dobrá, to věřím!!!!!!!!!!!!!!

Jani, tento měsíc :grinning: :grinning: tak to byste byli dobrý mašiny :zipper_mouth: :confused: jako sexuální... :grinning:
1. únor 2009 ve 20:58  • Odpověz
Miško chtěla bych aby taťak měl kousek toho apetitu jako má ten tvůj :grinning: :grinning: :grinning: já HA neberu od září a stejně bych mohla na tom ležet neustále :grinning: :grinning: :grinning:
1. únor 2009 ve 21:03  • Odpověz
jinak teda nevím ale asi má Aja pravdu nějak ten čas letí co pozoruju tak za minulý týden jsme spolu asi sexovali jen 3x nevím nějak to nestačím sledovat.Je to fofr ten čas. :grinning:
1. únor 2009 ve 21:04  • Odpověz
autor
Ty vole Peto 3x za min.tyden -my naposled snad na Silvestra a to nekecam a jeste aby se mu to povedlo tak to by mi hrablo :frowning2: :confounded: :grinning: :grinning: :grinning:
Ajo-to neni zpozdeni to je vypadek-ja jsem to v lednu proste vubec nedostala :wink: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :confused: :confused: :confused:
Jani-neeee u me je to proste normalni.Alespon doufam ze to tak bude i ted-ale test byl jen s / :wink: :wink:
1. únor 2009 ve 21:09  • Odpověz
Ani no asi 3x nevím to přesně ale tak jako před tím dlouho nic páč jsme jako měli tu krizi takže asi tak no :sweat_smile:
1. únor 2009 ve 21:12  • Odpověz
autor
Holky tak ja se teda loucim a hrnu se do pelisku pac Ondrula je divoch i v noci-Dobrou noc :pensive: :pensive: :pensive:
1. únor 2009 ve 21:19  • Odpověz
Aničko tak pěknou a klidnou a vášnivou.Já se do rána asi taky moc nevyspím.Malej mrčí už ted takže to zase bude noc!A v 5h budíček do práce :sweat_smile: :confused:
TAky mizím tak pa pa a dobrou :wink:
1. únor 2009 ve 21:21  • Odpověz
Hm hm, nechce někdo poslat kousek toho apetitu i k nám a Peťu :grinning: ?

Míšo, čoveče, zatím mě to ještě baví :slight_smile: to víš, teď po 30 jsem na sexuálním vrcholu :grinning:
1. únor 2009 ve 21:32  • Odpověz
Holky dobrou :pensive: to my ještě nejdeme, koukáme na Colomba :slight_smile:
1. únor 2009 ve 21:33  • Odpověz
ahojky holky,

no tak aspon pozravit. :wink:

a reagovat na posledni tema. :grinning: ...no vsechny vcetne anicky jste na tom lip nez my. :sweat_smile: ...teda spis radek, ja jsem si nejak odvykla, takze me to ani neva. :stuck_out_tongue_closed_eyes: :zipper_mouth: :pensive: :sweat_smile: ...anicka si apson pamatuje, ze na silvestra. ...to ja si ani nepamatuju kdy naposled :grinning: :grinning: ...hua,hua. :cry: :cry: :grinning: ....no ale ted je tu mrcha, takze to jeste nejakou chvili ani vedet nebudu. :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:

no nic, jdu se vrhnout na lahvicky.
1. únor 2009 ve 21:33  • Odpověz
ajo, tak to ja jsem za zenitem. :grinning: :grinning:

brou
1. únor 2009 ve 21:34  • Odpověz
NO Ani když Míša psala, že měla // až 4 dny po MS, tak proč ne.... máš ji pravidelnou a nebo nepravidelnou, kdy naposled :wink:

tady jsou všechny super výpočty... tak to tam nacvakej a je to.... http://merenibt.xf.cz/index2.html
1. únor 2009 ve 21:40  • Odpověz
Aji klidně mu ten apetit pošlu...bych ho mohla rozdávat...ale nějak se nechytá na mýho M :grinning: :grinning: njn každej na to není! :frowning2: jééé a já bych mohla od nevidím do nevidím.TO byla pohodička kdžy jsem byla těhu,žádná MS a chut byla z obou stran :wink: :slight_smile:
tak a ted teda mažu už do ložnice páč věřím tomu že Patriček mě nenechá vyspat :angry:
1. únor 2009 ve 21:41  • Odpověz
Vlevo najed na výpočty :wink:
1. únor 2009 ve 21:41  • Odpověz
tady už šli všichni sexovat, já jdu spát, za tento víkend si taťka nic nezaslouží :grinning:
1. únor 2009 ve 22:06  • Odpověz
autor
Ahoj holky-zdravim a jdu poklizet-je tu bordel jak v tanku :wink:
2. únor 2009 v 09:11  • Odpověz
autor
Jani-jeste jukni sem a spoícitej si mimiska :wink: :slight_smile:
http://sweb.cz/svjet/plzak.html
2. únor 2009 v 10:38  • Odpověz
tady to teda žije, kde jste všechny...

Ani díky to znám, dost mě znepokojuje, že naše děti mají poodle toho 0% citový ciklus... to nevím co si o tom myslet a taky celková vhodnost je 40%, což je taky lehký podpruměr....

takže nějakou lepší tabulku prosím
2. únor 2009 v 16:41  • Odpověz
Ahoj
koukám, že dneska nemá nějak nikdo náladu na psaní, ani já moc ne :sweat_smile:
Máme proříznutou horní dvojku :dizzy_face:
A včera jsem vytáhla nočník a zase jsem ho uklidila, seděl na něm jen chvilku a zrovna se mu teda čurkat nechtělo..takže si z něj udělal vozítko na plyšáka a klobouk, pořád si ho dával na hlavu :grinning: takže ještě čekám...
2. únor 2009 v 18:11  • Odpověz
autor
Jani-ja jinou tabulku nemam-to jsem nahodou okopcila od holciny z MB :confused: :confused: :confused:
Miso-prosim Te u nas nocnik taky nefrci-mame ho vytazenej porad a kde nic tu nic a jeste se k tomu vsemu vycura klidne vedle nej.Ted si s nim zrovna hraje :wink: :slight_smile: :slight_smile:
2. únor 2009 v 18:44  • Odpověz
autor
Jani-tak tam holka frkla jeste jednu tabullku :slight_smile: :wink:
http://www.pohlaviditete.cz/pohlavi-ditete-podle-krve/
2. únor 2009 v 18:47  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.