• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Batolátka Prosinec 2007

(Zamčená)
22. března 2010 
jeeeeeeeeeee peti..ty jsi tehulka...gratuluji..no snad vam to bude klapat :dizzy_face:
30. bře 2009 v 19:43  • Odpověz
No jasně, že je to štěstíčko a na megery, co jen drbou se vys.. :sweat_smile: moc, moc gratuluju!!Mě by teda taky hráblo :grinning: :grinning:
Ani, copak, Ondra je nějakej protivka??? :cry: :cry:

Jsem dnes udělala bábovku z pudinků, aby ta Hanka věděla, jak to má chutnat :grinning: :grinning: :grinning:
30. bře 2009 v 19:46  • Odpověz
No holky je to v řiti, to nebude jednoduché něco sehnat!!!vidíte, vidíte, měly jsme to dotáhnot do konce v tom lednu, když jsem to tu nakousávala!!!!

Zdravíme Vás z PENZIONU VYSOČINA.

Obdržela jsem reservaci na 5 dvojlůžkových pokojů.2009 v našem
penzionu.
Jsme rádi, že jste si vybrali náš penzion pro Vaši jarní dovolenou.
Celý penzion prošel rekonstrukcí a věříme, že se Vám bude líbit.
Každý pokoj má své sociální zařízení se sprchou.
Vaříme domácí kuchyni a velmi chutně
Kuřácká i nekuřácká restaurace s dětským koutkem a velkou oplocenou zahradou s dětskými houpačkami a dřevěným hradem se skluzavkou.
Velké Dářko je 600m krásnou asvaltovou cestou , kolem jehličnaté
stromy, ideální pro vycházky i na cyklistické trasy které vedou
přímo kolem penzionu. Kolárnu máme velkou
Vše na www.ubytování-penzion-vysocina.cz, T: 602 770 215

Termín který požedujete je obsazen již od minulého podzimu a většina víkendů do června je také již obsazena. Mohla bych vám nabídnout 5 pokojů na víkend 21.5-24.5.2009. Budou u nás maminky s dětma , tak by jste skvěle zapadli. Uděláme dětem diskotéku s DÁDOU PATRASOVOU DVD a malej maškarní karneval.
Na terase s obsluhou budou tatínci popíjet pivo jako křen a hlídat u toho svoje ratolesti.
Pokud souhlasíte s termínem, ihned se ozvěte, jinak ho nabídnu k prodeji . Pokud se Vám nehodí, musela bych hledat dál, ale 5 pokojů je hodně. V lednu by jste měla na vybranou.

Hezký den Vám přeje Vlasta Holíková s manželem.

Tak co mám teda napsat, když ani nevíme, kdo všechno pojede???????????
kdo na sto pro??? My, Anina, Hanka, Adel, Aja, Petik, Janina, Kristýnka, ???????????????to je už 8 rodin :confused: :confused:
30. bře 2009 v 19:51  • Odpověz
autor
Tak me snad termin na 99% vyhovuje :wink:
Jdu na Vodaky-kluci uz chrupou :pensive: :pensive:
Miso-a ne jenom Ondra ale i Stepa nejak zacina-ach jo a to jeste nejsou v puberte :angry: :angry: :angry:
30. bře 2009 ve 20:05  • Odpověz
A mě taky :slight_smile:
30. bře 2009 ve 20:14  • Odpověz
Holky, co včil ????

Míšo, a co ještě zjistit to září ? A co znamená většina víkendů v červnu ??? Že by byl případně nějaký volný ?
30. bře 2009 ve 20:16  • Odpověz
Holky díky za gratulace...jo jo je to štěstíško,ale hold někdo z toho radost nemá no.Ale já jo.Jsem se u dr usmávala jak měsíček na hnoji když mi vnitřní sondou ukazoval to prtě...no ono je to ještě jen ten pidi mini váček ale je to tam.Třeba za 14dní už bude vidět srdíčko. :slight_smile: Mohla by to být taky už konečně ta holčička :grinning: cítím se úplně jinak než s Patričkem :sweat_smile:

holky nevím co bude v květnu ale tak jako já bych jela na sraz ráda :wink: :frowning2: ale nevím jak to bude mít manže,však víte že dělá i 24h služby.A kdeže to přesně je? :confused:
30. bře 2009 ve 20:24  • Odpověz
Ahoj holky, jdu jen na skok, chytla jsem nějakej bacil a tak povalím do postýlky :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Petííí, moc moc moc gratulujuuuuuu!!! :dizzy_face: to je super zprávička, přeju ať si užíváš těhulkování a tvoji chlapi jsou na tebe hodní :wink: :slight_smile: už máš fotečku mrňouska?

Holky, nám se předběžně ten termín hodí a rádi bysme jeli, pokud se teda něco nesemele :wink: akorát teda bysme jeli jen na víkend, max. pátek k tomu :wink:
30. bře 2009 ve 20:54  • Odpověz
Peti, tak to teda fakt nevím, která skorosousedka je tvoje skorošvagrová :confused: ta co jsem myslela, tak sice bydlí naproti, ale na těhuli nevypadá :sweat_smile: tak ji pozdravuj a příště ať se k nám přihlásí, jinak mně to bude pořád vrtat hlavou :wink:
30. bře 2009 ve 20:57  • Odpověz
Ahojky Kris dám do alba foto švagrové a už budeš vědět :wink: jinak díky za gratulaci,hlavně aby jsme byli v pořádku.Foto nemám páč dr to nejde dělat fotečky takže tohle mimi bude bez foteček :frowning2:
30. bře 2009 ve 21:02  • Odpověz
Saaaakryš, ten termín je fakt super. Co s tím uděláme ? Myšáku, kde jsi :wink: ??
30. bře 2009 ve 21:07  • Odpověz
Tak Kris jsou tam dvě fotky lepší jsem nenašla a nebo jsou moc velký ale myslím si že až uvidíš toho jejího tak už budeš vědět :wink:
30. bře 2009 ve 21:08  • Odpověz
autor
Peti-jasny holcicka jako u nas na 90% :slight_smile: :wink: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: Ne preju Ti ji at mas parecek i kdyz ve finale je to uplne jedno :grinning: :grinning: :grinning:
Holky a ja se loucim a valim spat-dobrou noc preju vsem :pensive: :pensive: :pensive:
30. bře 2009 ve 21:23  • Odpověz
Tak holky tak jsme s M nějak probírali ty odkazy na ten víkend a jako ta vysočina asi neklapne když mají jen 5pokojů a nás je 8rodin :confused: ale jak jsme koukali na ty ostatní tak nám padlo do oka ten penzion Krásné.Jako nevypadá špatně,ceny docela slušný a třeba by měli nějakej volnej víkend. :wink: Tak nevím no.Tohle je náš názor a jako holky....je co říct že se do toho zapojuje M :wink: :grinning:
tak dobrou a klidnou a nějak to promyslete :wink:
30. bře 2009 ve 21:29  • Odpověz
Péťo tak to gratuluju!!!! :dizzy_face:
já chci taky miminkoooooooooooooo :grinning:
ty jo, to by mě nenapadlo, že už maj takhle plno :confused: pro mě je to teda dobrý, protože ten vejkend má ségra svatbu :sweat_smile:
30. bře 2009 ve 21:31  • Odpověz
Aji, jsi tu???
30. bře 2009 ve 21:33  • Odpověz
jj napíšu, jak teda vypadá září, ono spíš jde o to, že je nás asi hodně, psala jsem 5 rodin a to nás asi bude víc :sweat_smile:
Peti, ale ten penzion o kterém se bavíme má pět 2 lůžáků a pět 3 lůžáků, ještě zkusím napsat na ten odkaz sedm a rovnou, ať napíší volné víkendy květen, červen, září...ach jo
30. bře 2009 ve 21:35  • Odpověz
jo Peti už jsem to pochopila s těma 5 pokoji :wink: sorry..jasný, to asi neklapne, když je nás zatím 8 :grinning: ale bylo by to fajn, když tam bude Dáda Patrasová :grinning: :grinning: :grinning:
Tak jsem napsala na oba, tak uvidíme zítra
Dobrou
30. bře 2009 ve 21:47  • Odpověz
Ahojky holky
vas docist ..to dalo praci. :stuck_out_tongue_closed_eyes:

peti, gratulace k mimiskovi v brisku. :wink:

miso, 23.5. maj nasi kamaradi svatbu, takze bohuzel nemuzem :frowning2:
tak mate o rodinu min.
Jinak ja ti chtela upect tu z vajecnaku :grinning: :grinning: ale mam jedno vajicko :frowning2: :frowning2: tak priste ti to oplatim. :wink: jinak risa uz se na zitra psychicky spankove pripravuje. :grinning: :wink:
30. bře 2009 ve 21:57  • Odpověz
Právě, že byl super i ten program. To je škoda, že mají jen 5 pokojů volných :frowning2:

....tož si možná uděláme s Peťou a malou výlet :slight_smile:
30. bře 2009 ve 21:58  • Odpověz
Tak zjistíme ještě Adel a Janičku. Třeba nás nakonec zbyde jen těch pět rodin :confused:
30. bře 2009 ve 22:00  • Odpověz
Míšo, dej pak vědět, jak to dopadlo. Kdyby pustili zase ty pokoje do prodeje, tak možná pojedeme se známýma :slight_smile:
30. bře 2009 ve 22:01  • Odpověz
Ale přece jen by bylo fajn, kdyby se nás sešlo, co nejvíce :slight_smile: tak třebas napíše paní nějaký jiný termín, který se bude hodit všem :wink:
30. bře 2009 ve 22:14  • Odpověz
Tak to ja bych dadu nemusela, ale vas bych rada videla, tak kdyz to nevyjde ted, tak snad jeste nejakej srazek dame, ne? :wink:
30. bře 2009 ve 22:15  • Odpověz
Hani, však uvidíme. Třeba paní nabídne nějaký jiný víkend, který se nám bude hodit :wink: navíc ty jet musíš, pže jsme přece Myšákovi slíbily bahenní koupačku :grinning: :grinning: :grinning:
30. bře 2009 ve 23:03  • Odpověz
Valím do sprchy a do postýlky.

Dobrou :dizzy_face:
30. bře 2009 ve 23:04  • Odpověz
Ajo, to mas pravdu. :grinning: :grinning: ..Miso, dej jinej termin. :grinning: :grinning: :grinning:
ba ne, tak zase kdyz tam ma bejt takovej zabavnej vikend, tak skoda nevyuzit. Treba nebudem sami, komu se to nebude hodit a bude vas 5. Bych toho taky vyuzila, libit se mi pro risu dada. :wink:
30. bře 2009 ve 23:13  • Odpověz
Dobrou :pensive:
30. bře 2009 ve 23:14  • Odpověz
autor
Ahoj holky-tak Ondra asi po 2mes.vstaval v 7hod :grinning: :grinning: :grinning: Jinak tu strasime uz po 5 hod :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
31. bře 2009 v 07:03  • Odpověz
Ahojky

holky těch 5 pokojů už stejnak nebude volných, psala že se mám hned ozvat a zarezervovat, jinak je dává dál do prodeje, takže bychom musely už včera říct na sto pro, že je berem..zatím se nikdo neozval...

my čekáme na Ríšulu, jdeme ještě ven kopat balonem, ať se vyvětráme :sunglasses:

Jinak bábovka se nepovedla, je nějaká sprclá :sweat_smile: a štípe mě asi prdop :fearful: už jsem jí dělala 4x a zatím byla vynikající jen po prvé :confused: já mám za to, že záleží i na pudinku - značce...
31. bře 2009 v 09:07  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.