• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Batolátka Prosinec 2007

(Zamčená)
22. března 2010 
autor
Miso-jsi se chtela predvest a ono prd vid? :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: Hele rtak to Hance nerikej a treba to nepozna :grinning: :grinning: :grinning:
31. bře 2009 v 09:11  • Odpověz
ahoj kočky tak Patriček spal tak nějak no normal no.NIc extra.
Nevím jak s tím víkendem jak nám výjdou peníze páš ještě dáváme dokupy ten motor do auta a to taky není nejlevnější ale já bych brala to krásné a někdy v červnu jenže plánovat si můžu co chci ale stejně to výjde jinak.No za chvilku valím do práce zase na celý odpoledne ale byla bych dnes radši doma s malým.Venku je nádherně a určitě ještě bude.Ach jo :unamused:
31. bře 2009 v 09:20  • Odpověz
Ahoj holky :slight_smile: dopo jsme byly opět u kámošky a holky se tam rvaly jak koně :confused: vždycky musely mít to stejné, co ta druhá :unamused: kočárek, pití, odrážedlo :sweat_smile: ale jak se pak dohodly na výměně, tak byl zase klid a hezky si hrály :slight_smile:
31. bře 2009 ve 13:11  • Odpověz
autor
Holky tak ja od zitrka nastupuju na brigadu.K nam do zahrady-85kc na hodku ale nemusim dojizdet a mam to u baraku.Ondru pohlida Jolca a ja ji pak dam nejakou kacku taky :slight_smile: :wink:
31. bře 2009 ve 13:12  • Odpověz
Míšo, tož jsem zvědavá, co ti paní napíše. Ale tak snad tam něco najde, co se nám bude hodit.
31. bře 2009 ve 13:12  • Odpověz
Ani, tak to budeš mít fajn :wink: super přivýdělek. To bych brala taky, kdyby měl kdo hlídat.

A jak tam budeš často ?
31. bře 2009 ve 13:13  • Odpověz
AHojky tak koukám že už je to venku, takže u dr. vše proběhlo v pořádku, tak se taky přidávám ještě jednou gratuluju Peti.....ale vydržela jsem nikomu nic neříct :grinning:

U nás taky dobrý byli na biochem. screeningu, tak je vš OK, prcek je drobátko větší, asi o 3 dnymáme 5,2 cm...takže si opět myslím, že je to chlap :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: , jinak jsem stále na neschopence, mám ještě docela rýmu a protože nic nemužu tak aspoň odpočívám....

doufám, že se dnes donutím udělat aspoň puding s malinama a piškotama, mám na něj chuť , ale ta lenost to je potvora :grinning:
31. bře 2009 ve 13:14  • Odpověz
Ani to jako 85 čistá ruka???
31. bře 2009 ve 13:15  • Odpověz
Jani, tak to je fajn, že je prcek ok :wink:
31. bře 2009 ve 13:20  • Odpověz
autor
JJ,melo by to byt 85 cistyho a mam to fakt u baraku tak jsem rada.Ale je to docela makacka a ja jsem takovy kozel zahradnik tak nevim.asi budu pekne utahana uz to vidim :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: Delavala jsem tam uz za Stepanka ale ted uz to je lepsi vymakanejsi,driv jsem se tam dost nadreli :frowning2: :confounded: :confounded: :confounded:
Jani-super ze je Vlada v poradku :slight_smile: :wink: :slight_smile: :wink:
31. bře 2009 v 15:04  • Odpověz
autor
Ajo-jo a budu chodit kazdy den kdyz to pujde a Jolana to vydrzi. Kdyztak poprosim babicku je v duchodu tak kdyby se ji chtelo.Stepanka nam taky hlidala kdyz jsem fachala :wink: :wink: :wink:
31. bře 2009 v 15:06  • Odpověz
Ahojky
tak Ríša konečně odjel :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: nééé, si dělám prdelky, bylo to úžasný, skvělý, bomba :dizzy_face: :dizzy_face: kluci byli strašně hodný, vyhráli si...no vyhráli :sweat_smile: furt se na sebe lepili a dělali tuli, tuli :sweat_smile: takže naši teplíci se asi našli :sweat_smile: :sweat_smile:

Ani, to je super s tou prací, vím, kde to zahradnictví je, to je fakt tak 200m, co?? :dizzy_face: Tak snad Jola pohlídá!!!

Tak holky jsme fakt nahraný :confounded: z penz.Vysočina mi už nenapsali, tak snad večer a z Tisůvky - odkaz 7 napsali, že mají volno, jak prázdniny, tak září, ale jen 6 pokojůůů, ku*wa :angry: :angry: :angry:
31. bře 2009 v 16:49  • Odpověz
autor
Miso-hele co si delas hlavu? Vuzdyt vidis jak si jsou kluci Dana+ Risa sympaticky tak Vam staci jeden pokoj a je to :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
U nas opet jako kraaaaaaaaaaaaaasne tak jsme venku,jen jsem si sem jukla :slight_smile: :wink:
Jsem rada za praci a doufam ze to Jolca zvladne-neni to s nima sranda tda :frowning2: :confounded: :confounded:
31. bře 2009 v 17:07  • Odpověz
ahojky..tak ja jsem dneska byla naposledy v kurzu pak jsem jela k zubari jeste do lekarny babce na leky a na hrbitov :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

moc jsem nedocitala..jen anicce gratulace k brigadicce a ja uz mam par holek na nehty tak dobre..sak se to rozkrikne ze jsem sikovna :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

jinak nevim ktery termin..ale chci dojet a videt vsechny :grinning: :grinning: :grinning:
31. bře 2009 v 18:04  • Odpověz
Holky tak penz.Vysočina - chtělo by to asi "hejbnout zadkama" :grinning: :grinning: a fakt něco vybrat teda na to září nebo jestli chcete něco jinýho už v květnu...fakt nevím, hlavně beru ohledy na Janinu, jak se jí chce v září, když už bude břucháč :wink: tak jestli hned ten první týden v září....vyberte..já jdu za chvíli cvičit, tak juknu večer

Zdravíme Vás z penzionu Vysočina.
Červen mám volno jen v prac. týdnu a to jen 14.6-20.6- pokojů dost, v září si můžete vybrat - kromě 25-28.9 je již obsazeno.
Hezký den Vám přeje Vlasta Holíková-penzion Vysočina
31. bře 2009 v 18:18  • Odpověz
Hele teď tak čtu ten dopis z hotelu, jak to chápete??ˇJá že je plno jen 25-28.9. jinak si můžeme vybrat..ale je to napsané tak, jako by byl volno jen tento víkend :grinning: :grinning:
31. bře 2009 v 18:21  • Odpověz
autor
Miso-taky me to prastilo do oka :slight_smile: :wink:
Ja jsem se snazila vytrhnout Stepovi zub,vysi mu na kousku ale je to takova hysterka to se nevidi.Zase me nas..... :angry: :angry: :angry:
Ted se koupou a pak pomazou chrapat at je klid :slight_smile: :wink:
Adel-diky a taky blahopreju k ukonceni :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
31. bře 2009 v 18:45  • Odpověz
Ahojky holky,

tak u Misi supeeeer. :wink: :sunglasses: ..kluci se hezky teplili. :grinning: :grinning: :grinning: ..a Danik je krasnouckej :dizzy_face: ..a jinak vubec kluci si hezky vyhrali.
A Misulka mi i uvarila obidek. ..mnam. :stuck_out_tongue_closed_eyes: Jsem se tak neplanovane pozvala :sweat_smile: ..protoze probojovat se prahou, to bylo za trest ..aut jak nasr*no. :-s
jinak jsem fotila, tak az se dostanu nekdy na net pres pc, tak dam par obrazku, jak si kluci uzivali. :sunglasses:

Ani, tak to je dobry s tou brigadkou. :wink: penizky se vzdycky hodej. :slight_smile:

Jani, jeee, to je dobre ze mimisek roste jak ma. :wink:
31. bře 2009 v 19:06  • Odpověz
Jo a babovku mela Misa lepsi nez ja, ale jak je videt, chyba nejspis nebyla na me strane, ale ze jsem to delala z blbyho pudinku :rolling_eyes:
31. bře 2009 v 19:11  • Odpověz
autor
Hani-tak hlavne ze se mas na co vymluvit :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: Ale dulezity je ze jste si den uzily :grinning: :grinning: :grinning: :sweat_smile:
31. bře 2009 v 19:37  • Odpověz
autor
Jj, jsem na sebe docela zvedava jak tam budu valcit a hlavne jak to zvladne Jolca s klukama :confounded: :confounded: :confused: :confused:
31. bře 2009 v 19:37  • Odpověz
Ahojky tak dneska teda bylo nááááááááááááááádherně a já byla ceký odpoledne zavřená v krámě :frowning2: ale hned jak jsem dorazila domů tak jsem vzala ještě malýho a šli jsme ještě na hodinku ven.A ted jsem ho skoro hodinu uspávala. :stuck_out_tongue_closed_eyes: No tak v práci moji novinku nevzali ani vesele ani smutně no hold co se dá dělat že :grinning:
31. bře 2009 ve 20:44  • Odpověz
hele tak báby, vyjádřete se k tomu srazu nebo už na to prdím!!!!Musíme to už vyřídit, ať je klid, znova už nic nehledám a "nezařizuju" :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
31. bře 2009 ve 20:48  • Odpověz
Miško tak nějak mě je to jedno já teda 100% účast zaručit nemohu.Páč nevím jak ještě dlouho mě nechají v práci a pak taky jak to celý tady bude.Když to bude v září tak bych asi tak na 80%mohla ale ted v květnu nevím no.Ikdyž jsme se o tom bavili s M ale stejně je to pořád takový nedořešený.Já nevím a navíc mě je tak nějak šumák kde to bude. :wink: Když budu mít M po ruce tak se snad dostaneme kamkoliv :grinning:
31. bře 2009 ve 20:53  • Odpověz
Hani jak je to s tím netem v mobilu???Kolik platíš za měsíc..vím, žes říkala, že na půl roku zdarma... a co pak, kolik se platí a to máš v rámci nějakého paušálu..my máme např "rodina"
31. bře 2009 ve 20:54  • Odpověz
Míšo, tak mi je to prozatím celkem jedno. Klidně může být to září. Nebo třeba v červnu do Tisůvky. To je fuk.

Já si stejně myslím, že jsme měly chňapnout po těch pěti pokojích, pže nakonec stejně půlka nepojede :frowning2:
31. bře 2009 ve 21:01  • Odpověz
Ahojky holky, tak po delší době nakukuju, ani vás nedočítám, páč absolutně nestíhám. Co je tu nového :slight_smile: Další těhulky :slight_smile:

My jsme v pořádku, Ondrula řádí jak ďas, já teď absolutně nestíhám :slight_smile:
31. bře 2009 ve 21:03  • Odpověz
já bych jela hrozně ráda ale sama s malým teda někde přes půl republiky to nehrozí a zase ted budeme mít tu rekonstrukci.Nevím no asi to září by bylo nejlepší ale je to hned zase k porodu Janči takže jako fakt nevím no. :unamused: Je to dilema.
No tak se m začíná dělat zle a cítím že se mi vrací večeře,asi budu mít zase supr noc :confounded: ikdyž teda nezvracím ale těžko a špatně mi je dosti :unamused:
31. bře 2009 ve 21:05  • Odpověz
Miso, tak co pilates? Zijes? :wink: :grinning:
Pak to stoji 177 s dani. Myslim? A je tam snad limit na mesic 10MB a pak by to meli zpomalit. Ale ja lezu jen na kone a na mail, kde prilohy nerozbalim, tak je to v poho. :sunglasses:
myslim, ze je to mimo nejaky pausaly rodina, ma to vlastni sazbu pro vsechny stejnou..?

Tak jestli chapu, tak cerven jde jen ve vsedni den ten jeden termin, takze to pada a jde jen zari. Ja se priklanim k zacatku, treba hned 4.-6.9.
31. bře 2009 ve 21:05  • Odpověz
no tak tady se jede v pilates? :grinning: hmmm tak to mě ted teda nehrozí :sweat_smile: já budu mít obrácené pilates :grinning: :grinning: :grinning:
31. bře 2009 ve 21:08  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.