• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Batolátka Prosinec 2007

(Zamčená)
22. března 2010 
Ani, tak uvidis, jak to pujde i Julce s klukama. Ja myslim, ze kdyz ted zvlada obcas pohlidat, ze zvladne i takhle behem tveho privydelku :wink: ..kazda korunka dobra, tak at ti to klape. :sunglasses:

Luco, tak to je dobre, ze si to s ondraskem tak uzivate a ted s prilivem tepla se sem asi kor nedostanes, co? :sweat_smile:
A chodite jeste na cvico do motylka?
31. bře 2009 ve 21:12  • Odpověz
tak se s vámi loučím a jdu do peřin třeba tu nevolnost zaspím.Tak pa pa a zase se tu někdy ukážu :grinning: :dizzy_face:
31. bře 2009 ve 21:24  • Odpověz
Peti, tak at je ti fajn a nemas zaludecni problemy jako janicka. :wink:
dobrou :pensive:
31. bře 2009 ve 21:29  • Odpověz
No Hani, to je moje řeč, jaks nahodila termínek :grinning:
Jinak to jestli pojedete nebo ne...musíte si uvědomit, že když teď řeknete jo, že musíte zaplatit v tom penz.zálohu :confounded: takže bych se přikláněla k rozhodnutí teď, samozřejmě, že do toho může přijít nemoc nebo cokoliv jiného, to je jasný.....
Já jsem teda taky hned pro ten 1.vík. v září

Hani Pilates ok, je to celkem makačka, ale dá se to!!!!!Ale joga je joga :dizzy_face: tady nehraje ani hudba, to mi dost vadí :confounded:
Díky za info k netu, tohle P.právě našel taky těch 170,- nebo 17,- na den :fearful:
31. bře 2009 ve 21:53  • Odpověz
Takže byste byly pro první zářijový víkend v tom Penzionu na Vysočině?

Toý to zítra, jak se Peťa vrátí z cest s ním prokonzultuju. Z mé stránky tam myslím nic nemáme. Dovolenou budeme teprve řešit, tak snad nám pak nenabídnou jen ten termín :confounded:
31. bře 2009 ve 22:19  • Odpověz
Jo jo, pilates byl fajn. Jednou jsem ho zkusila :slight_smile: a teda doooost mě z něho bolelo tělíčko :slight_smile:

Já se těším ve čt na bossu :dizzy_face: a pak mě čeká v květnu ten bossu víkend. Má to být tady http://www.hotelkamzik.cz/

Ještě to probereme s Peťou, ale on mě tam posílá a už si domluvil s našima, že na ten víkend se nasockuje k nim :grinning:
31. bře 2009 ve 22:23  • Odpověz
Jsem si dneska koupila dvd Soukromé pasti, tak už koukám :slight_smile: se mi to předtím dost líbilo, když to dávali na Nově. Jeden z mála projektů, který jsem jim fakt povedl.
31. bře 2009 ve 22:26  • Odpověz
ahojky jen kukam co noveho nejak nestiham..zitra se konecne vrati petan domu uz se moooooooooooooooooooc tesim :grinning: :grinning: :grinning:
31. bře 2009 ve 22:30  • Odpověz
Ahoj holky, tak už je mně líp, dneska jsme si s holkama užívaly venku jarního počáska :slight_smile:

Peti, díky za fotky švagrové, ale nikoho mi nepřipomíná, ukazovala jsem je i Honzovi, a prý mu jsou švagr se švagrovou trošku povědomí. Tak třeba až ji potkám, tak už ji poznám :wink: jinka ti přeju, ať je líp a netrápí tě nevolnosti :wink:

Míšo, tak nám k pilates hudbu pouštěli, takovou pěknou relaxační, že jsem skoro usnula v poloze králíka :grinning: půjdeš zas, nebo zůstaneš věrná józe? :wink: já zítra nejdu, přece jen mi ještě není moc dobře a už se vidím, jak mezi cvikama lovím kapesník :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Aji, tak to je super, že na ten bossu víkend jedeš! Peťa s Klárkou to určo zvládnou :wink:
31. bře 2009 ve 22:43  • Odpověz
tak valim spat paaaaaaaaaaaaaaaa :pensive: :pensive: :pensive: :pensive:
31. bře 2009 ve 22:47  • Odpověz
Adel, dobrou :wink:

Holky, k tomu srazíku, přikláním se k Aje, taky si myslím, že nakonec nám možná 5 pokojů bude stačit, po zkušenostech s minulým srazem :sweat_smile: teda strašně ráda bych, aby nás jelo co nejvíc, o tom žádná, ale zkusme teda napsat, kdo by závazně v tom květnu jel a zaplatil zálohu. Nebo už se květen úplně zavrhnul?My teda bysme v květnu jeli :wink: no a jinak zářiojový termín nám taky předběžně vyhovuje :slight_smile:
31. bře 2009 ve 23:06  • Odpověz
Kris, to vypadá, že už se květen asi úplně zavrhnul. I když teda mi by se líbil úplně nejvíce :slight_smile: ale taky bych byla pro, kdyby se třebas zítra všichni vyjádřily, co ten květen a možná nám 5 pokojů bude stačit bohatě.

A fakt už závazně, pže jinak tak můžeme debatit ještě měsíc a nepojedeme nikam :frowning2:

Hele, holky, zkuste napsat, komu se více hodí květen a komu září. A zkusíme to nějak ujednotit. Ale musí to být stopro, pže jak píše Míša, bude se platit záloha.
31. bře 2009 ve 23:13  • Odpověz
Kris, jo jo, nakonec asi fakt pojedu. Peťa mě stejně vyhání, ať jedu, tak co :slight_smile: navíc si ten had už domluvil víkend u našich, takže strádat nebudou :wink:
31. bře 2009 ve 23:16  • Odpověz
Jo, a ještě k tomu srazu....mi by se teda více hodil květen, ale stejně jako Kris to pak může být i to září. Jen tam možná budeme mít problém s dovčou, pže bysme chtěli jet v srpnu a nevím, jak pak vyjdou finance.
31. bře 2009 ve 23:19  • Odpověz
No, a teď už valím do sprchy a spinkat.

Dobrou :dizzy_face:
31. bře 2009 ve 23:20  • Odpověz
Tak myslim, ze tady jde hlavne o to, ze ten kvetnovej termin byl jen jeden a nebyli jste do ted schopny se k tomu jasne vsechny vyjadrit a kazdym dalsim dnem je moznost, ze o ten termin uplne prijdete. My bohuzel nemuzem a jinak se k nemu vyjadrit nemuzu.
Bohuzel dal je taky videt, ze i cerven je plnej, ze se proste pro tolik rodin musime domluvit ten pul rok dopredu :frowning2: ..protoze jinak na vikend ze dne na den nic nesezenem. Jinak taky myslim, ze prazdniny jsou logicky nechat kazdymu solo a rijen uz muze byt zima..? Ted taky malo kdo z nas ma neco na zari domluveno, tak aspon s dalsimi plany budete pocitat, ze jeden vikend mate pase. Jinak netvrdim, ze zari je to spravny, ze nemuze byt zima i v zari, ale cim bliz prostredku roku tim snad bude teplejs? Co se tyce samotnyho terminu, klidne se muze dat tyden pote, ci dva ale myslim, ze kdyz zadnej nedame, tak se nikdy nedomluvime ..ani do zari.
HOWG.
31. bře 2009 ve 23:52  • Odpověz
Miso, jojo ..to P. nasel to co mam ja. :wink:
ja jinak pak jeste uvidim, jestli si to necham. Mam to do 16.8. ..ale zacinam si na to nejak zvykat. Ale ted to resit nemusim, az v tom srpnu. :wink:

jdu zalehnout, zitra jdem do detskyho koutku do pizzerky, tak tam snad zase nebude ta agresivni holcicka. :confused:
31. bře 2009 ve 23:59  • Odpověz
autor
Ahoj holky-tak ja chystam pomalu kluky.Sice jeste spi ale musim vse pripravit a pak hura do viru mamonu :sweat_smile: :grinning: :grinning: :grinning:
Jinak ke sraziku-sice zacatek zari ma Zdenda 30-tiny ale to vubec nevadi oslavime to koncem srpna-neni problem.Spis mi dela starost aby zase Ondra nemel neco s usima,ale to ted nejak neovlivnim tak jsem taky pro a hold kdyby neco tak opet o to 500 kilo prijdem.My na to mame :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: Protoze je pravda ze jinak se nikam nedostanem tak at se nejak uz hne :unamused: :wink: :wink: :wink:
Ajo-taky jsem si pasti koupila ale jeste jdem je nevidela-no v sobotu budou kluci snad u babicky jestli pujdu makat tak vecr bych koukla :grinning: :grinning: :grinning:
A v patek jdu do divadla na Trosku-tak se docela tesim :grinning: :grinning: :grinning:
1. dub 2009 v 05:46  • Odpověz
Ahojky holky,

Ani, tak to by me zabilo vstavat takhle brzo. :astonished: ..risa budicek v 7, vylezla jsem ale az za 20 min a pak se mi vykadil do nocniku. Sikulka :wink:
jinak ty ses kulturne akcni, ja jsem byla v divadle snad naposledy pred tehu?

No jdu nas pripravit na dopoledni koutkovani. :wink:
1. dub 2009 v 08:17  • Odpověz
ahojky..tak u nas zazrak spalo se do 9h.v sedum vydul mleko a spal. :confused: :confused: :confused: :confused: :confused:
tak semnou v kvetnu nepocitejte pac petr nedostane tak brzo volno kdyz ho mam ted do te prahy..ja jsem spis pro zari..ale pokud nechcete tak neva zlobit se nebudu :wink:
1. dub 2009 v 09:24  • Odpověz
Ahojky

tak díky moc, že jste tu debatily na téma sraz :dizzy_face: Nám by se i květen hodil, ale myslím, že už to je pasé, když paní chtěla rezervaci ještě týž večer, co mi odpovídala!!!A když nemůže Adel ani Hanka, které jinak na sto pro jet chtějí.. :cry: tak bych to opravdu nechala na září, hned ten 1.víkend, psala jsem Janině a ta je pro, zda bude vše okolo těhu v pohodě!!!!

Takže jestli bychom to teda mohly uzavřít, tak tedy první záříjový víkend - Adel, Hanka, Janina, Anina, Aja, Kristy, Míša

Prosím o vyjádření Petry, Marušky...jinak sem moc ostatní nechodí, že????Abych na nikoho nezapomněla :wink:

Jestli vás napadají nějaké dotazy, pište, ať to pak paní napíšu vše najednou...
1. dub 2009 v 09:47  • Odpověz
Hani, takže to můžeš klidně po půl roce zadara odříct???? :confused: Tak jestli jo, to je fajn, udělala bych si to jen na prázdniny, až budu jezdit na chalupu, abych vás neztratila z dohledu :grinning: :grinning:
1. dub 2009 v 09:48  • Odpověz
Jinak po Pilates mě svalíky nebolí, ale pže jsem rozhýbaná z jogy..ale bolí mě šíleně kostrč, tak nevím, zda Pilates nebo 2 hodiny venku s kočárem včera s Hankou :grinning: :grinning:
1. dub 2009 v 09:54  • Odpověz
ahojky tak jsme vyhajaný, dnes padl opět jeden z rekordu a to do 9,40 :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: , to si nechám líbit...ted si Janinu vzala babička a šly nakoupit, tak to tu jdu tzrochu porovnat, vysléct peřiny a uklidit do kuchyně....a pak budu odpočívat....
1. dub 2009 v 10:42  • Odpověz
miso.jj zari beru..na nas je kveten moc rychlo..teda na petra :confused: :confused:
1. dub 2009 v 10:53  • Odpověz
Ahoj holky :wink:

Tak to je jasný, že pokud byste některý jely, ale nevyhovuje vám květen, tak to necháme na září, ať se nás sejde co nejvíc :wink: přece jen ten květen by byl dost narychlo. Tak snad se to bude hodit většině, ať se sejdem v hojném počtu :grinning:

Míšo, ještě jsi zapomněla na Renču, i když nevím, jaká bude její finanční situace :unamused: jinak s tím internetem, myslím, že to zadara bylo jen když sis to aktivovala do konce února, já jsem to nestihla :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Jani, teda to čumím, že Janička takhle vyspává, to chodí asi večer pozdě, ne? :confused: u nás budíček Liduška 6:45, Anička 7:30 :stuck_out_tongue_closed_eyes:
1. dub 2009 v 11:41  • Odpověz
Ahoj Kristý, to mě moc netěší, jestli to bylo jen do února :pensive: jinak na Renču jsem ani tak moc nezapomněla, jen si myslím, že nepojede, páč nejezdí autem a nevím, zda by tam dorazila vlakem/busem..nemáte na ní někdo telefon????????Ona sem chodí táák málo :cry:
1. dub 2009 ve 12:18  • Odpověz
Míšo, s tím interneten to nevím jistě, radši se ještě poptej Hanky, ať neplaším :wink: Na Renču telefon mám, tak já jí napíšu. Ale je fakt, že by to měla hodně složitý s dopravou :unamused: no my bysme jí mohli vzít nějaký věci k nám do auta, že by cestovala jen s Maruškou, ale i tak by to bylo asi dost náročný :stuck_out_tongue_closed_eyes:
1. dub 2009 ve 12:31  • Odpověz
tak jsem po O a jdu balit veci domu :dizzy_face: :dizzy_face:
1. dub 2009 ve 12:52  • Odpověz
To jsi hodná Kristy, jj myslím, že by to byla celkem makačka vlakem a s taškou :unamused:
1. dub 2009 ve 13:15  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.