• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Batolátka Prosinec 2007

(Zamčená)
22. března 2010 
tak ja mam nabaleno a valim domu :dizzy_face: ve 4 dojede petr :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
1. dub 2009 ve 13:39  • Odpověz
Jéé Petr kamioňák dorazííí :dizzy_face: :dizzy_face: to je fajn, to se dnes zatřese zem co??? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: Tak si moc užij, na kolik dní bude doma?????
1. dub 2009 ve 13:41  • Odpověz
1. dub 2009 ve 13:59  • Odpověz
Ahoj holky :slight_smile: tak vidím, že sraz je na dobré cestě :slight_smile: konečně se snad ujednotíme a domluvíme :wink: my teda první víkend v září taky ok a kdyby nám pak do toho vlítla dovča, pže máme vyhlédnutý jeden hotel, tak záleží, kdy tam bude volno, tož by nám přinejhorším záloha propadla. Ale snad k tomu nedojde. Pže bych vás všechny ráda viděla.
1. dub 2009 ve 14:02  • Odpověz
Míšo, fotky super :wink: Ríša vypadá proti Daníkovi jako mega pankáč :grinning: :grinning: :grinning:
1. dub 2009 ve 14:04  • Odpověz
Jinak my jsme furt u našich a ještě tu zůstaneme, pže Peťa volal, že musí ještě zůstat v Pelhřimově. Tak si to tu hezky prodloužíme do zítřka :dizzy_face:
1. dub 2009 ve 14:05  • Odpověz
Kristy chodí mezi 20-21h :wink:
1. dub 2009 ve 14:08  • Odpověz
Ahoj Jani, jak je ? Už lépe ?
1. dub 2009 ve 14:09  • Odpověz
no dnes jsem zvracela jen 2x :sunglasses: , rýmu mám pořád, ucpaný dutiny a tak smrkám a smrkám, díky za optání

Janina ted usla tak mám taky leháro...

Kluci jsou na fotkách super, hlavně s tím balonem, tam si mi líbí :grinning:

jj, jsem taky pro září, jak jsem psala už Míši, když to bude nějak ze začátku jak navrhujete a bude v těhu vše OK tak nevidím problém, ale určo se hlásíme, že pojedem :wink:
1. dub 2009 ve 14:12  • Odpověz
Mi se Klárka každou chvilku vzbudí, takže mi leháro skončí.

Tak ať je ti brzy líp. Přece jen to zvracení není asi nejpříjemnější :stuck_out_tongue_closed_eyes: a rýma teda taky nic moc :confounded:
1. dub 2009 ve 14:24  • Odpověz
tak ja uz jsem doma,petan spi v aute tak jsem aspon vybalila auto..
vypl se me kotel tak tady mam 13 stupnu :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale uz topim :grinning:

miso..no kamoska se smala at prej neni terezka :confused: :confused:
1. dub 2009 v 15:06  • Odpověz
tak petr uz je doma ale petrik jak ho videl zacal tvat :frowning2: :frowning2: ted uz dobre delaji si bublinky :grinning:
1. dub 2009 v 17:48  • Odpověz
autor
Ahoj holky-tak jsem skoncila v praci v 15hod a sla jsem vest Klubicko.Matersky koutek :slight_smile: :wink: :slight_smile: Bylo to prima :dizzy_face: :dizzy_face:
Zitra jsem v praci do 18hod tak budu asi kantare.Ted varim na zitrek a myslela jsém ze vecer vyzehlim ale asi ne.Mozna zitra :wink: :wink: :wink:
1. dub 2009 v 18:42  • Odpověz
autor
Tak ja se jdu vysprsit a pujdu si lehnout at naberu trochu sily na zitrek.Dobrou noc holky :pensive: :pensive: :pensive:
1. dub 2009 v 19:54  • Odpověz
Ani, to už makáš ode dneška :confused: a já si říkala, kde jsi, že tu nejsi :grinning: to jsem netušila, že ta práce byla tak rychlá...tak to zítra vydrž :wink:
1. dub 2009 ve 20:08  • Odpověz
anicko..tak dobrou a hodne sily :wink:
petan cuci na fotbal a ja jdu postavit polivku pac zitra mame rozlitane
kde se kupuji ty boty s zirafou??petan sice nechodi ale bez motorky ani nohu a tak konecne budu zitra kupovat prvni boty a ani nevim jake asi nejake pevne kotnickove?? :confused:
1. dub 2009 ve 20:16  • Odpověz
Adel zkus na netu najít nějakou prodejnu ve vašem okolí, nej je kupovat ve zdravotní obuvi :wink: a kotníčkový jsou fakt lepší, zvlášť pro první krůčky!!!!!
1. dub 2009 ve 21:32  • Odpověz
ahojky maminy,

tak už jsme zpátky v Praze a doufám, že se co nevidět zajedeme do starých kolejí. 14 dní jsem teď cestovala mezi Prahou a Libercem a Ondrula se mnou :slight_smile: Bylo to dost náročný, ale zvládli jsme to.

Jinak co jsem tak letem dočetla, plánujete srazík, tak to je super :slight_smile: Pokud to nebude srpen, kdy mám státnice asi, tak mi to je jedno kdy. Ráda bych vás taky viděla :slight_smile:

Peti, zaregistrovala jsem tě jako těhulku, tak moooooooooooooc gratuluju :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

Hani, ještě chodíme plavat, stále do Stepu a cvičit ještě tenhle kurz do Motýlka a od podzimu budeme tady v Újezdě :slight_smile:
1. dub 2009 ve 22:17  • Odpověz
autor
Ahoj holky-krasne rano :slight_smile: :wink:
Miso-jj uz od vcera ale je to nakonec "jen" za 75 kc na hod-chlapi maji 85kc.Ale i tak super :slight_smile: :wink: Jenom je to fakt dost makacka,boli me cele telo jak nejsem zvykla takhle makat a nejsem zvykla natenhle pohyb.Na ruce puchejr :frowning2: :confounded: :sweat_smile: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: Ale korunky se budou sypat :wink: :wink: :wink: Za vcerejsek 635kc a dnes tam jsem dele tak super. :sweat_smile: :grinning: :grinning: :grinning:
Tak se zaroven loucim a jdu chystat snidani a klukum veci.Ahoooooj
2. dub 2009 v 05:50  • Odpověz
bre ranko..
tak u nas noc celkem dobra a budik o pul sedme
anicko.tak to mas i tak dobre..ty penizky na ceste nenajdes a ty jsi sikula..ty to vzladnes :dizzy_face: :dizzy_face:
2. dub 2009 v 08:24  • Odpověz
jj, souhlas s Ade, Anička superžena.... jej Ani to je super i za 75,- to je pěkný přivýdělek, Štěpu máš ve školce a Ondru u Jolany???? si aspoň kluci vyhrajou... :wink:

babička, sousedka a Janina šly ven, konečně taky u nás svíti sluníčko a já jdu hodit prádlo do pračky...kouknu co bych hodila na pánev
2. dub 2009 v 09:51  • Odpověz
ja chci bejt taky superzena :grinning: :grinning: :grinning:
2. dub 2009 v 10:13  • Odpověz
no nevím Ade, :grinning: :grinning: :grinning: tak možná až přibude k Péťovi brácha :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :wink:

jinak moc velká šikulka, koukala jsem na nehty, já chci taky takový pěkný :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
2. dub 2009 v 10:52  • Odpověz
Ahoj superženy :grinning: u nás je konečně krásně, už se těším ven :slight_smile: dneska jdem s Aničkou na kontrolu na oční, tak se projdem aspoň cestou do nemocnice a pak ještě chvilku poťapkáme po parku. Akorát nevím, jak to tam s oběma zvládnu, doufám, že nebudem dlouho čekat :confused: musím vzít zásobu křupek a hraček a snad nějak přežijem, aniž bysme zbouraly čekárnu :grinning:

Adel, to je super, že máš kamioňáka doma! Jak dlouho se zdrží?

Míšo, fotky jsou super! Na té s balónem už Ríša s Daníkem vypadají jak velcí chlapi :wink: Renči jsem psala ohledně srazíku, ale zatím se neozvala, tak doufám, že nemá jiný číslo :unamused:

Jani, tak to holky chodí večer spát taky kolem 8, ale ráno spí max. do 7 :stuck_out_tongue_closed_eyes: to je teda Janička medvídek :grinning:

Ajo, užijte si to s Klárkou u vašich :wink:

Aničko, super, že máš brigádku a hlídání! To je fajn, že ti platí každej den hned na ruku! Jen je tu bez tebe nějak prázdno :wink:
2. dub 2009 v 10:58  • Odpověz
Ahojky

u nás je taky krásně, byli jsme už hodku a půl vebku s tatrou :confounded: nakonec jsem Daníka nesla a táhla za sebou tatru, fakt paráda :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning:

Aničko, super, to je teda ranec hned 600,- za den a to budeš chodit každý den v týdnu?? :confused: To budeš milionář :dizzy_face: :dizzy_face:

Kristy, díky za renču, já jsem ještě psala tercejesterce, jestli nemá zájem, tak to bychom měly být všechny..vlastně mě napadá, že ještě Ewa jsem chodila, že???!!
2. dub 2009 v 11:26  • Odpověz
toz jani az budu mit cestu tak ti nejake pekne udelam :dizzy_face: :dizzy_face:

tak ja jsem navarila,petan spinka,povesila jsem pradlo,vydrhla ve vane gofky..pockam az okapaji a dam je susit ven je tak krasne..uklidim kuchyn udelam si hlavu a pojedem nakupovat az petr dojede z prace..nemam doma nic :sweat_smile:

bzun..no kdyby nemel nahlasene volno pac jedeme pryc tak by byl doma jen do nedele..volno uz mel mit od minuleho ctvrtku
2. dub 2009 v 11:43  • Odpověz
Holky když jste byly v Zubrovi, taky jste platily zálohu??A jak vám dali potvrzení o té záloze??? :confused: :confused: :confused: To mi není jasné!!!!
Jinak asi ještě budeme muset nahlásit jídlo, tak mi pište, zda budete chtít všechny plnou penzi, asi jo, ne??!!
2. dub 2009 ve 12:30  • Odpověz
tak já mám dnes super den.... vytekla mi pračka, takže plná předsíň vdy, už se těším až dojde domu ta čarodejnice co bydlí pod náma,ted mi pes posral Janin hrací koberec, pže má nějakej prujem.... naštěstí to likviduje taťka, pže se mi dělá zle, nic jdu si lehnout a hotovo, kdo nic nedělá , nic nezkazí :sunglasses:
2. dub 2009 ve 12:54  • Odpověz
No to je spoušť :confounded: mě se zase nalepil prášek na jednu bundičku, takže ostatní vyprané v obyč vodě a bundička celá zalepená práškem :angry: dnes osud praní nepřeje :grinning: :grinning:
2. dub 2009 ve 12:58  • Odpověz
Ahoj holky :slight_smile:

Míšo, záloha na Zubrovi tenkrát byla 500,- Kč a zbytek na místě při odjezdu. No a s tím jídlem nevím. Pro nás asi spíše polopenze, ať nejsme závislý na době vydávání oběda. To si tam pak vybereme z jídelňáku. Ale proberu to ještě s Peťou večer, až budeme v klidu oba doma.
2. dub 2009 ve 13:07  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.