• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Batolátka Prosinec 2007

(Zamčená)
22. března 2010 
A tak u nás pohoda :slight_smile: jednak konečně od rána úplně modrá obloha a krásně teploučko :dizzy_face: a druhak jsme celé dopo byly venku a pak u kámošky, takže já spokojená a Klárka taky :slight_smile:
2. dub 2009 ve 13:23  • Odpověz
Tak jsme zpátky z očního, cystička neroste, takže kontrola zase za půl roku :slight_smile: holky suprový, vydržely čekárnu i u dr., akorát tam místo našeho mladýho pana doktora byla nějaká fuchtle a strašně se divila, že nemám pro Lidušku hlídání :angry: ale Lidunka byla fakt zlatá, celou dobu stála u lehátka jak přibitá, než Aničku vyšetřili, až pak jsem si všimla, že z toho lehátka sundala igelitovej návlek, co byl v nohách :grinning:

Míšo, není zač, jen doufám, že se mi ozve, pořád nic :unamused: s tím jídlem to u nás taky vidím na polopenzi :wink:

Jani to je teda spoušť :stuck_out_tongue_closed_eyes: to nám Bert taky občas dělá, když měly holky asi 2 měsíce, tak posrajdil celej pokojíček :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Tak my zas pádíme ven, je tam krásně, tak co doma :dizzy_face:
2. dub 2009 ve 14:48  • Odpověz
Ahoj Kris, tak to je super, že je Anička v pořádku :dizzy_face:

Taky bych šla ven, ale malá zatím pořád spinká. To bude tím, že dopo honily nejdříve s Terezkou holuby venku a pak doma se zase furt o něco přetahovaly nebo někam lezly :slight_smile:
2. dub 2009 v 15:16  • Odpověz
He, a já o vlku a vlk už je vzhůru :grinning: jdu na ni :wink:
2. dub 2009 v 15:31  • Odpověz
Ahojky holky,
jen ze jsem nejaka polomrtva, probdela jsem 3/4 noci a furt mi neni nejlip. Byla jsem u dr. a vypada to, ze mam v pr*eli zlucnik. =-|
Jdu se donutit vzit risu ven, kdyz je tam tak krasne. ..ale nejradsi bych zalehla.
2. dub 2009 v 15:58  • Odpověz
autor
Ahoj holky-tak jsem doma z rachoty.Tesim se do sprchy a do postele-ale dalsi korunky jsou v kapse :wink: :slight_smile:
2. dub 2009 v 18:23  • Odpověz
Ahoj kočky takže další prac den za mnou :stuck_out_tongue_closed_eyes: :confounded: hrozně mě štvě když tak krásně svítí sluníčko a já jsem zalezlá v krámě,njn penízky jsou potřeba.A navíc když asi za měsíc tam končím páč už mě tam asi nebude potřeba.Jinak jsem dorazila dom a vzala ještě ven malýho a ted jsme dorazili.Tak půjdu koupat a chystat pak oběd na zítra.

S tim jídlem holky já nevím ale já asi bych brala tu plnou penzi protože bude víkend a kde pak chcete schánět něco k jídlu když bude hlad tak to radši at máme jídlo po celý den.A jak se znám to už budu pěkně pupkatá a budu mít pořád hlad :sweat_smile: :sweat_smile: Martinovi se ten víkend moc nezdá páč to je zrovna před výplatou ale souhlasil,takže když se něco nepo.ere tak pojedeme. :wink:
2. dub 2009 v 19:25  • Odpověz
autor
No Peto-tak ja sjem zase celej den venku a jsem uplne vyfoukana,tvare mam jak Marfuska a v ocich plno prachu jak to foukalo :confounded: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
2. dub 2009 v 19:47  • Odpověz
ahojky..
tak ja dneska byla nakupovat plenky ,nutrilon...a koupila jserm pekne botky tak snad chvilku vydrzi

jinak uz nas se nespinka..kde jsou ty casy..cca 3 tydny zpet kdy chodil spat v pred pul sedmou :pensive:

jdu neco delat pac tady mam binec..uz aby petan mel svuj pokoj pac ty kramy v obyvaku nesnasim..jako skladiste...a to jeste nemam ani zabaleno :stuck_out_tongue_closed_eyes:
2. dub 2009 ve 20:15  • Odpověz
Aničko docela ti to závidím.Celej den na sluníčku jé to je paráda ale když jseš celej den jen za pultem a jen krájíš uzeniny a sýry a tohleto a támhle to tak to po pár hodinách taky přestane bavit.Zvlášt když všichni venku chodí po procházkách a já smrdím tam :confounded:
No tak oběd na zítra jsem tak nějak udělala,akorát ještě zítra opéct uzený a je to.Zítra budu v práci navíc smrdět už od jedenácti :stuck_out_tongue_closed_eyes: ach jo.A v sobotu znova :unamused: njn ale apson budou peníze :wink:

U nás se snad už spí.Nechala jsem ho lítat páč se mi nechtělo zase hodinu sedět u postýlky a přemlouvat ho aby spal.Tak tady lítal a začal mrčet tak už bylo jasný že je zralej na spaní.Dostal mlíko a snad už chrupčí.M dělá večeři tak já snad trochu ulevím bříšku.Páč mám zase nějaký tlaky a křeče a dost mě bolí.
2. dub 2009 ve 21:07  • Odpověz
petan usnul kolem devate a ja uz mam konecne zabaleno i hracky i uklizerno :stuck_out_tongue_closed_eyes:
rano dam jeste mycku a pracku a valime..rano snad juknu :dizzy_face:
2. dub 2009 ve 22:59  • Odpověz
autor
Ahoj holky-zdravim a preju krasny den.Ja nas jdu chystat-tak zatim :wink: :wink: :wink:
3. dub 2009 v 06:04  • Odpověz
ahojky..tak u nas noc dobra..budik v pul sedme
tak jdeme snidat..tatka nam udelal snidanku a jel k holicce aby byl krasny do prahy :grinning: :grinning: :grinning:
3. dub 2009 v 07:34  • Odpověz
Ahoj holky

tak pokoje objednané, terkajesterka nepojede....
posílejte mi plís mail.adresy, přepošlu vám tabulku, tu vyplňte a pošlete mi jí zpět..mail nemusí posílat Ana, Hanka, Adel a Janina, na ty mail mám
3. dub 2009 v 09:38  • Odpověz
Ahoj holky, pustila jsem se do jarního úklidu, už mám umytá okna kromě jednoho a teď jdu honem utírat prach, dokud holky spí :wink: pak půjdem zase ven užívat si sluníčka :dizzy_face:

Míšo, IP :wink: :slight_smile:

Hani, ať je žlučník brzo v pořádku!!!! :wink:
3. dub 2009 ve 12:02  • Odpověz
Kristy díky!!!
Holky mám net do mobilu, to je hrůůza, se nepovažuju až za takového analfabeta :grinning: ale hodinu sem bádala jak se přihlásím na koně, pak jak se dostanu na posl.stránku a jak se vkládají příspěvky jsem ještě nezjistila :grinning: :grinning: no fakt jsem už málem s tím tel.mrskla :grinning:
3. dub 2009 ve 13:05  • Odpověz
:slight_smile: Tak zkouska holky,ted se ukaze,zda je to se mnou uz tak zly
3. dub 2009 ve 13:17  • Odpověz
jééé tak fajn, akorát smajlík měl být vzádu, ale to je fuk, tak snad jsem na to konečně přišla :grinning:
3. dub 2009 ve 13:18  • Odpověz
Míšo, díky za maila, večer vyplním a pošlu ti tabulku zpátky :wink: Ten Doležal je asi vzor, že? :sweat_smile:

Vidím, že máš o zábavu postaráno, Daník spí, nebo ti pomáhá rozluštit internetovou záhadu? :grinning: máš ten net zadarmo nakonec?
3. dub 2009 ve 13:19  • Odpověz
Kristy, ano Doležal byl od nich vzor :wink:
Daník spí, jinak bych nemohla bádat :grinning: asi ho zase bolí tlamička, protože je druhý den táák nepříjemný :confounded:
Net mám nakonec za 17,- za den, aktivace se neplatila, mám to hlavně až budu jezdit mimo domov - chalupa a s mámou za Prahu, kde není net..takže se mi nevyplatí platit paušál 177,-!!!Těch 17,- za 24 hod je fajn, když na tom budu dejme tomu jen o prázninách :wink:
3. dub 2009 ve 13:24  • Odpověz
Tak to je super, že budeš online i na chaloupce :wink: tak my valíme ven, holky už jsou vzhůru :wink: zatím papa!
3. dub 2009 ve 13:45  • Odpověz
autor
Ahoj holky,tak jsem doma.Mam dost spaLENY KRK a oblicej :confounded:
Miso-me ta tabulka nejde otevrit tak teda nevim no :confounded: :frowning2: :angry: :angry: :angry:
Holky kdyby jste videli co jsem dneska provedla-mela jsem jid na Trosku do divadla ale jak jsem vecer hotova tak jsem si sehnala nahradu.Uz jsem na nem byla 3x tak me to nejak nemrzelo.Mela jsem koupeny 3 listky-jeden 260kc-780 kc dohromady a ten Troska uz byl vcera.Takze mi to propadlo :confounded: :frowning2: :frowning2: :frowning2: Normalne jsem brecela-chudak Zdenda :confounded: Ale pak mrkl na listky a ono to vazne bylo na dnesek ale prepsali to a zmenili-jenze to me uz nikdo nerekl a tak jsem si zila v tom ze to je dnes :confused: :confused: :rolling_eyes: To jediny me utesuje ale jinak....... :frowning2: :unamused: :unamused: :unamused:
Tak ja se honim v zahrade abych nam prilepsila a pak takhle dopadnu-ja jsem takove jelito to se nevidi fakt :confounded: :angry: :angry: :angry:
3. dub 2009 v 19:31  • Odpověz
Aničko, no to ani nekomentuju :cry: :cry: ale to bys určitě uspěla, kdybys chtěla lístky proplatit!!!měli to dát vědět!!!! :angry:

RÍŠOOOOO, vše nej k svátku, včera na to myslím a dnes mi to vypadlo :sweat_smile: hodně zdravíčka především!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
3. dub 2009 ve 20:19  • Odpověz
autor
Jj,ja taky celej den myslaim na to ze pisnu gratulejsn Risovi a prd no :frowning2: Tak vse nej,nej,nej milackovi :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
Miso-ale tak treba to rikali a ja sjem to neslysela,proste moje blbost.Mela jsem mrknout na listek a basta.Jen je mi lito penez a Zdendy teda-koukal na me jako koho ze si to vzal teda :fearful: :confounded: :frowning2: :frowning2: :frowning2: Je mi to lito no :stuck_out_tongue_closed_eyes: :fearful: :fearful:
3. dub 2009 ve 20:25  • Odpověz
autor
Ale co s tou tabulkou ze mi nejde otevrit? :confused: :confused: :confused:
3. dub 2009 ve 20:25  • Odpověz
Já to vyplním za tebe :wink:
Je to škoda no :cry: :cry: ale už na to nemysli!!!!!! :wink: :wink: :wink:
Dobrou
3. dub 2009 ve 21:28  • Odpověz
autor
Ahoj holky-krasne sobotni rano :slight_smile: :slight_smile:
Ja za chvilku valim do zahrady tak si chystam snidani a sundavam povleceni a o prestavkach ho zkusim povesit :sweat_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
Boli me dost v krku a jsem teda pekne spalena-a to dnes ma byt jeste vetsi parak :confused: :confused: :confused:
Miso-dekuiji jsi hodna :slight_smile: :slight_smile: :dizzy_face: :dizzy_face:
4. dub 2009 v 06:05  • Odpověz
Ahojky holky,

posilam pozdravy z chaloupky. Uz jsem psala vcera, ale bohuzel ma vodafone pro vesnice nejaky omezeni pro net, protoze mi vecne psali, ze sit je obsazena. :frowning2:

Anicko, tak to je mi moc lito s temi listky :frowning2: :frowning2: :frowning2: ..ale za tohle fakt nemuzes, bych taky netusila, ze je jinej datum nez pisou. Copak si jasnovidec, ze budou menit datum?
Ty brigadnicis i o vikendu? A nebo jdes ted makat na vlastni? Na jak dlouho mas jinak tu brigadku??

Miso, ja se na mail do prilohy dostanu az v po vecer, myslis, ze to neva?
4. dub 2009 v 08:51  • Odpověz
Ahojky holčiny.Tak další pracovní sobota za mnou.Už jsem doma a ted mě čeká práce doma.Je mi zle jak psovi ale musím omýt okna,vyprat prádlo a tak po růzdu udělat debordelizaci.No asi na mě to těhulkování začíná padat páč dnes jsem cestou z práce viděla dvě svatby a řvala jsem jak malá.Ach jo a to jsem si sama pro sebe říkala "holky nevdávejte se,nedělej te to"kdyby mě slyšeli :grinning: No taťku mám až do zítra v práci a malej snad spí s babičkou tak já jdu něco dělat.Tak zatím pa a třeba večer se tu ukážu.BUdu užívat zatím sluníčka a tepla a práce.Pa pa
4. dub 2009 ve 12:09  • Odpověz
Ahojky holky

tak stále nemám od nikoho mail s tabulkou, tytyty :grinning: omluvenku má Anina, Hanka a Aja, jinak nikdo jiný :grinning: :grinning: tak šup na to, zabere vám to 5min.!!!!!

Dneska je teda opět tak krásně!!!!!Vůbec nevím, jak malýho obléknout, na sluníčku by v poho vydržel jen v body s dlouhým, ale ve stínu je chladno..asi mu frknu přes body ještě tričko s krátkým, je to zrádný tohle jarní počasí

Já jdu večer s kámošema posedět, tak se těším :dizzy_face: ale do té doby mám taky dost práce a okna taky musím umýt :confounded:
4. dub 2009 ve 13:30  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.