• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Batolátka Prosinec 2007

(Zamčená)
22. března 2010 
Ahoj holky, konečně jsem se tu dostala. Zlobil mě teď nějak net, tak mi to Peťa musel dávat dokupy. Tak snad se to povedlo a už pofičím. Včera jsem sice byla chvilku na jeho noťasu, ale to je děs a neměla jsem na něj nervy :rolling_eyes:
4. dub 2009 ve 13:56  • Odpověz
Míšo, teď jsem koukala na tu tabulku. Chtěla jsem se zeptat, pro prcky tam dáváte taky 1x polopenzi ?? Nebo jak je to tam s jídlem pro tak malé děti ?
4. dub 2009 ve 13:57  • Odpověz
Tady je taaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaak krásně :dizzy_face: konečně :slight_smile:

Dopo jsme byli za barákem na písku. Klárka nadšená, hrabala, bourala, házela a válela se :grinning: já už jsme byla nadšená méně, jak jsem ji pak vytáhla celou zprasenou :stuck_out_tongue_closed_eyes: už jsem jí objednala na MMB jeté botičky jen na písek, ať nezničí jarní vycházkové :slight_smile: taky se dívám, co jí koupit na ten písek za oblečko. Asi nějaké jeté pláťáky. Teď jsem jí dala staré tepláky, co už jsou jí malé, ale dají se nosit jako pumpky :slight_smile:
4. dub 2009 ve 14:01  • Odpověz
tak mě ta tabulka nejde otevřít :confounded: takže jsem nahraná,zase máme asi něco s programem či co,ach jo :unamused:

jo holky a ta polopenze to je jakým způsobem,jen snídaně nebo jak?Já asi nechám ploupenzi a bude. :confused: Nevím no.
4. dub 2009 ve 14:10  • Odpověz
Peťo, polopenze by měla být snídaně a večeře. Pokud byste chtěli i obědy, tak pak plná penze. Ale myslím, že když tam mají domácí kuchyni, jak paní psala, tak že by neměl být problém si kdykoliv oběd objednat zvlášt, třeba podle toho, kdy bude malý spát. Ale myslím, že se najíme v klidu i když budou prckové řádit, pže ten vnitřní koutek je napojený přímo na restauračku. Alespoň to tak podle fotek vypadá.
4. dub 2009 ve 14:19  • Odpověz
Kuk

Peti jsi už druhá, co Ti to nejde, tak komu dalšímu to nepůjde, tak mi do mailu napište vlastně jen zda chcete polo či plnou penzi a příjmení!!jinak vše vím... :grinning:

Aji, akorát jsem paní psala, zda máme psát mimi polopenzi a ještě zda paltí mimi popl.obci a to s tím mimi/lůžko..tak uvidíme jak odpoví
4. dub 2009 ve 14:52  • Odpověz
No tak moje příjmení snad znáte ne?A pro ty kdo ne tak jsem Hájková :grinning:

jj Miško nějak mi to notas nepremává :grinning: :grinning: nevím kde je zase chyba,asi to je zase celý nějaý v pasti.Páč mě to z meilu vyhazuje na domovskou stránku :angry:

Aji no tak já si myslím že když si necháme plnou penzi tak že se prd stane.Stejně si myslím že budem rádi když budem tam okolo toho penzionku a tak se nic nestane když tam budeme mít i oběd.A hlavně lepší takhle teplý jídlo než pak žvejkat a dávat malýmu nějaký studený blafy. :wink:

No nic tak okna hotová ,zatím teda jen tři,páč už nemůžu a ten budu muset s malým ven.Ale nejradši bych se natáhla a dala si dvacet ale to nejde,ach jo. :unamused:
4. dub 2009 ve 14:56  • Odpověz
Jo jo, však Peťko si to tam můžete objednat, jak budete potřebovat. Já jsem to brala podle toho, že Klárka v době podávání oběda spinká. Takže předtím jí objednám třeba jen nějakou polívku a druhé mívá až kolem půl čtvrté. No a my se tím pádem najíme v době jejího spánku, a to si něco dle chuti objednáme z jídelňáku. Tak jsme fungovali i minule v Zubrovi. Já na ty plné penze nejsem moc zvyklá, pže nás to pak časově moc omezovalo.

Ale zase v září už to může mít se spánkem a jídlem zase jinak, že :slight_smile:
4. dub 2009 v 15:04  • Odpověz
No a jak jsem si tam teď všimla toho pískoviště, tak to asi ani Klárku nedostanu dovnitř :grinning:
4. dub 2009 v 15:06  • Odpověz
Míšo, jsi hodná, že jsi tam napsala. Uvidíme, co ti odpoví. Určo mají s tím jídlem pro prcky hodně zkušeností, tak nám aspoň poradí :slight_smile:
4. dub 2009 v 15:07  • Odpověz
Aji no právě že já budu asi už v září pěkná bakule a pochybuju že se budu chtít někde štrekovat po výletech :sweat_smile: myslím si že nám bude stačit nějaká ta zahrada okolo penzionu a tak nebude problém ten oběd mít.No a co se spaní týče tak Patriček chodí bud před nebo po O takže je to v pohodě.Ono u něj hodně zálěží v kolik hodin ráno vstane a jestli má jen mlíko nebo se s náma nasnídá :wink: No nějak to dopadne.Hlavně aby mě bylo dobře a bude to ok.

Tak a já jdu zatopit aby jsme měli na koupání a na noc teplíčko :grinning:
4. dub 2009 v 16:23  • Odpověz
Jo, Peťko, to máš recht. Pro tebe by bylo lepší mít jídlo pravidelně u ruky :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: já ale taky moc nepředpokládám, že budeme až tak výletovat. Taky uvidíme hlavně podle počasí. A ta zahrada je tam moc pěkná, tak myslím, že prckové tam budou hodně spokojení a my můžeme v klidu vegetovat na zahrádce :grinning:
4. dub 2009 v 16:30  • Odpověz
A my teď valíme opět ven :slight_smile: je třeba Klárku trošku prohnat kolem baráku, ať večer brzy usne a my se můžeme v klidu kouknout na tv. Dneska je tam můj oblíbený film :dizzy_face:
4. dub 2009 v 16:31  • Odpověz
no tak jsem zatopila a ještě sebrat prádlo a jdu si pro prcka páč jinak asi mámu odvezou k Chocholouškovi :grinning: ještě jsem si stačila sedřít zápěstí o dvířka u kotle :angry: tak třeba večer se tu uvidíme
4. dub 2009 v 17:07  • Odpověz
hmm tak tady nikdo :sweat_smile: asi všichni jste někde venku že?No tak u nás se snad už spí.Páč se šudlal a byl protivnej takže jsme se okoupali dala jsem mu mlíko a šel spát a snad bude až do rána :sweat_smile: :confused:
4. dub 2009 v 19:00  • Odpověz
My jsme se teď vrátili z venku. Bylo super. Takové počasí by už mohlo zůstat :slight_smile:
4. dub 2009 v 19:25  • Odpověz
jj počasí je super ale mě je dnes nějak ne moc super.Hrozně mě od včera bolí hlava ale fakt strašně.Ted jsem do sebe nasoukala od babičky bořšť a asi si půjdu přidat :sweat_smile:
4. dub 2009 v 19:37  • Odpověz
ahojky..zdravim z prahy,,dneska byla zoo a matejska a jsem k.o. :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
foto az budu doma..tak pa pa
4. dub 2009 ve 20:04  • Odpověz
hmmm tak v bedně houby a malej mi už řval tak já asi půjdu do pelechu nebo nevím teda co :sweat_smile:
4. dub 2009 ve 20:07  • Odpověz
autor
Ahoj holky-tak aj jsem doma.Zitra asi nejdu pac musim bezpodminecne udelat doma poradek.Dnes jsem nakoupila a ted jeste zkusim zehlit.Je tu toho hafo-ach joooo :confounded: :confounded: :confounded:
4. dub 2009 ve 20:12  • Odpověz
Jee, Adel, vy jste na výletě ? Na víkend ?

Na Matějskou bych se taky někdy ráda podívala. Ještě jsem tam nikdy nebyla :unamused:
4. dub 2009 ve 20:32  • Odpověz
Ani, já mám taky haldu na žehlení. Ale taaaaaaaaaaaaaaaaaak se mi nechce :rolling_eyes: jsem toho dost odžehlila včera, ale dneska jsem prala další dvě pračky, které už jsou suché. Ale asi na to prdím, pže mě fest bolí záda.
4. dub 2009 ve 20:33  • Odpověz
Jinak koukám na Prachy dělaj člověka, pže to se mi kdysi dost líbilo v kině a na dvd jsem to nemohla sehnat.
4. dub 2009 ve 20:34  • Odpověz
Tak radek uspava.
Dnes bylo venku uzasne, takze jsme tam byli peceny vareny. Ja v kratkym rukavu a bylo mi vedro, takze risa mel jen body s dlouhym rukavem a laclace, na hlave ksilta a behal po zahrade. :sunglasses: az k veceru dostal lehkou mikcu.
Jen je blby ze se slunickem se tu vyrojili na vecer komari. :frowning2:

miso, tak budu muset do prace uz zitra vecer, takze kdyz to pujde otevrit, tak poslu vecer. :wink:

adel, jeee, vy jste museli mit krasnej den. :dizzy_face:
4. dub 2009 ve 20:56  • Odpověz
Ajo, tak to je asi to na prime, co? Ted jsem se zacla koukat, predtim jsme koupali. ..vypada to dobre, skoda, ze jsem to nevidela od zacatku.
4. dub 2009 ve 20:58  • Odpověz
Jo jo, Hani, na Primě. Celkem mě fascinovalo, jak jednoduše šla vykrást pošta :confused: fakt byla pravda, že čím jednodušší nápad, tím větší šance na úspěch. A nikdy je nedopadli :confused:
4. dub 2009 ve 21:01  • Odpověz
Ajo, no prave, ze jak jsem to nevidela od zacatku, a jeste jsem od toho musela odbihat, tak ani nevim, jak ji vyloupili. Budu muset to nechat radka nekde stahnout.
4. dub 2009 ve 21:10  • Odpověz
Tak to je škoda, pže to byla fakt rychlá akce a mega peněz. Nám to brácha teď nahrává :wink:
4. dub 2009 ve 21:19  • Odpověz
Hele, holky, teď mě napadlo, jak tak brousím po těch botách na MMB, co nosí prckové v létě do sandálek ? Ponožku nebo se jim může nechat holá nožička ? Asi může být ta holá nožka, ne ?
4. dub 2009 ve 21:21  • Odpověz
Ajo, ja bych v uplnym vedru dala holou nozku a pak ji zkoukla, ze se mu to nikde nedre. :wink:
no ja sem o tomhle filmu ani neslysela. :astonished: to musi bejt asi nekde z obdobi tehu ne? Nebo je to starsi?
4. dub 2009 ve 21:44  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.