• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Batolátka Prosinec 2007

(Zamčená)
22. března 2010 
aji,haniku..jj den byl super ale nachozena jsem jak blazen..jsme tady na vik u me kamaradky.. :dizzy_face: :dizzy_face:
a slunko svi.a..mam spalene ruce a taky dekolt :frowning2: :frowning2:

jinak aji..ta matejska nic moc..to u nas je ta pout to same..jsem cekala lepsi kolotoce :confounded:
4. dub 2009 ve 21:54  • Odpověz
autor
Ajo-tak ja jsem o tom filmu taky ani neslysela :frowning2: :confused: :confused:
u nas taky dnes parak,mam jeste venku povleceni.Ted jsem vyzehlila velehoru ale uz se chystam do postele.Zitra nejdu-tak mam takovy dobry pocit-ale zase me ceka makacka doma-si nevyberu teda no :confounded: :confounded: :confounded:
Aji-kdyz se ji nebude drit nozicka tak klidne bez ponozek :wink: :wink: :wink:
Tak se loucim a valim spat-ahooooooooooj
4. dub 2009 ve 22:16  • Odpověz
Aha, tož to jo. Já jsem nad tou holou nožkou přemýšlela, pže na MMB se dá sehnat i spousta moc krásných jetých sandálků za rozumnou cenu. Ale zase jsem pak přemýšlela, jestli pokud ten prcek chodí na boso, je to hygienicky vhodné ??? :confused:
4. dub 2009 ve 22:25  • Odpověz
No, a filmík je tak přelom 2006/2007. Nejlepší byl ten konec :slight_smile: dobře je holka převezla :grinning:
4. dub 2009 ve 22:26  • Odpověz
Adel, tak teď jsi mě zklamala :confounded: fakt Matějská nif mof ? Takže jsem za ty roky o nic nepřišla :sweat_smile: u nás jsou teď taky kolotoče, tak zvažuju, jestli se tam jít zítra mrknout.

Mno uvidíme dle času. Chystám se na bramboráky, tak by mi spíše vyhovovalo být za barákem na písku, pže se s Peťou u malé vystřídáme....já když Peťa bude škrábat a strouhat a Peťa, až já půjdu smažit :grinning: týden jsem necvičila, tak je třeba ho zakončit nějakým výživným dietním jídlem :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
4. dub 2009 ve 22:30  • Odpověz
Tak, holky, dobrou noc :dizzy_face:

Já jdu ještě trošku pročmuchat net :sweat_smile:
4. dub 2009 ve 22:30  • Odpověz
Krasne ranko,

tak budicek v pul sedme.

Ajo, jojo, ten zaver byl super. To jentak nebejva. Vetsinou film prave koncem znicej, ale tady to meli fakt vychytany. Jsem se zasmala. :grinning:

Ani, ty ses akcni. Takhle prejit z roboty do roboty. Ale ty bys asi nevydrzela jentak sedet, co? :wink:
5. dub 2009 v 07:50  • Odpověz
Ahojky

tak já byla včera na pařbě..teda na pařbě :sweat_smile: byla jsem na džusu, páč jsem jela autem :grinning: a byli jsme v Řecké restauraci a bylo to fajn!!!!!! :dizzy_face: :dizzy_face: Přijela jsem ve 12 a ještě v půl 3 jsem nespala, jak jsem si lehla, Daník se vzbudil a nemohl zabrat :pensive: bylo tady taky pěkný vedro, tatínek tu byl zabedněný a 23 stupňů, tak jsem vyvětrala a pak jsme usnuli :slight_smile:

Na filmu Prachy dělaj...jsme byli v kině, je to asi rok 2006, tak špatný to nebylo, ale zase nějakej trhák taky nee.

Jinak Matějská stojí za prd, akorát tak necháte strašně prachů a nic víc, my tam ani nechodíme a ani to nemáme v plánu, dokud si o to D.neřekne sám, až to uslyší u kámošů :confounded:
5. dub 2009 v 10:37  • Odpověz
Když jste u těch sandálků, mám jedny moc krásný nový a jedny starý....
http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=22143730&tab=0

http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=22143697&tab=0
5. dub 2009 v 10:45  • Odpověz
Ahoj holky :slight_smile:

Teda tak jste mě s tou Matějskou fakt zklamali :unamused: já myslela, že je to supr pouť. Tak jsem ráda, že teda není, co závidět :grinning: ještěže tu máme ty naše celkem fajn "vesnické" :grinning: :grinning: i když teda někdy nechápu, co jsou schopni v těch stáncích kolem kolotočů prodávat :confused:
5. dub 2009 ve 14:06  • Odpověz
Míšo, celkem pěkný sandálky :wink: škoda, že nemáš nějaké více holčičí.
5. dub 2009 ve 14:12  • Odpověz
autor
aHOJ HOLKY-tak jsme prijeli z pohotovosti a Ondrovi pichali ucho-tentokrat prave :confused: A vite co mi rekl dr.?pry priste nechodte pres poledne kdyz to neni akutni-a rodinu za nami nechali cekat pac pry pan doktor musi na obed :confounded: :angry: :angry: :angry:
Tak ono to neni akutni a pak mu ho pichaji jinak by mu prasklo-to jsem z toho hotova-ja uz nicemu nerozumim,opravdu :unamused: :frowning2:
Miso-sandalky se mi libi.Mrknu doma jestli nejake nemam a kdyz nenajdu tak si je od Tebe vezmu :wink: :wink: :wink: :wink:
5. dub 2009 ve 14:36  • Odpověz
Teeda, Ani, jak to, že zase píchání ouška ?? To ho zase bolelo ?? Bobek malej :frowning2:
5. dub 2009 ve 14:56  • Odpověz
Aničko, no to je fakt pech, zase ouško :angry: :frowning2: takže jak se zdá, Prevenar nezabral :cry: :cry: no a Dr.pěknej debílek, co si o sobě myslí :angry: :angry: pán tvorstva :angry: ...

Aji, no jsou vyloženě klučičí, to máš pravdu, růžové však v záloze nemáme :grinning:

U nás dnes padl rekord, Daník dospával asi noc a spal skoro 3 hodiny :astonished: :confused: :confused: :confused:
5. dub 2009 v 16:14  • Odpověz
autor
No holky tak ja uz fakt nevim :frowning2: Bolelo ho to pac si an nej sahal a rikal au,au. Tak jsem radsi jela-a udelala jsem dobre :unamused: :confounded: Jen ten dr.me teda dostal-byla jsem z toho cela paf.Jak si z tohle vubec muze dovolit rict-na koho uz se pak ma clovek obratit kdyz ne na pohotovost :confounded: :angry: :angry: :angry: Pry to ani nemusi byt pneumokokoveho puvodu takze ockovani je nam k nicemu-ale jsem rada ze ho ma teda-treba proti necemu jinemu zase :frowning2: :frowning2: :frowning2:
5. dub 2009 v 17:50  • Odpověz
autor
Tak holky-pred chvilkou jsem volala nasi dr.a ta rikala ze az pujdeme ve stredu na ORL na kontrolu tak se dohodneme a posila nas do Prahy do Motola na ORL na mandle :confused: :confused: :confused: Pry uz to neni mozne a snad to jeste nezazila :confounded: :confounded: :confounded:
5. dub 2009 v 19:08  • Odpověz
Ani, tak poslední naděje!!!!!!No řeknu Ti, že jsem to taky ještě neslyšela, že by takovýmu prďolkovi píchali už tolikrát :cry: :cry: :cry: Tak budeme moooc doufat, že mandle zaberou :dizzy_face: :dizzy_face:
5. dub 2009 ve 20:25  • Odpověz
autor
Miso-no asi fakt posledni nadeje-chuderka moje malicka.Pichali mu to 2x ale 4x mu to prasklo :frowning2: :frowning2:
5. dub 2009 ve 20:26  • Odpověz
Ani, tak to je fakt pech s tím ouškem. To snad ani není možné :frowning2: kéž by vám teda alespoň v tom Motole pomohli.
5. dub 2009 ve 22:11  • Odpověz
Holky, už třetí den trávím šňupáním po MMB a sháním malé nějaké věci na jaro, oblečko na písek a boty na písek...a řeknu vám, že jestli ještě chvilku budu koukat na ty všechny "booooombičkové", "prďácké", "úúúúúžasné" věcičky na "frajery a frajerky" :rolling_eyes: tak asi začnu zvracet :stuck_out_tongue_closed_eyes: to je děs, už si připadám lehce infantilní :rolling_eyes:
5. dub 2009 ve 22:15  • Odpověz
Anicko, tak s Ondrulkou mas teda trapeni. :frowning2: :frowning2: ..a ten dr. byl teda na pest. :angry: ..no musim rict, ze s pohotovosti mam spis taky horsi zkusenosti nez lepsi. Jako kdyby to ti dr.meli za trest a vybijeli si to na pacientech. :frowning2:
drzim s motolem pesticky at je to tema mandlema, protoze tuhle zimu jste si fakt protrpeli. :frowning2: ..tak tfuj, tfuj at uz je to dobry. :wink:

jinak my uz jsme zase v pze, ale bylo o vikendu kraaasne. :dizzy_face:

ajo, tak matej v pze by se ti libil jen v pripade, ze mas rada adrenalin a chtela si zkusit nektery sileny atrakce za sileny prachy, v tom pripade by se ti tu libilo. Ale pokud nejsi odvaha, opravdu postaci klasicka pout s retizkacem a centrifugou a je to to same, jen nemusis platit vstup a jeste je to levnejsi a nemusis za tim dojizdet. :wink:
5. dub 2009 ve 22:16  • Odpověz
A do toho ještě naposledy zkoukávám golfky, ať už to konečně uzavřeme a můžeme je objednat. Takže se mi o všech těch kolečkách asi bude zdát :rolling_eyes:
5. dub 2009 ve 22:16  • Odpověz
Hm, Hani, tak na šílená atrakce zase až tak nejsem. Stačí mi klasické kolotoče a takové ty blbovinky, co bývají na běžných poutích. Mě by třebas lákalo jet do Prátru. Tam to musí být krásné. Teda aspoň myslím. Aby mě pak zase někdo nevyvedl z omylu, jak s Matějskou :sweat_smile:
5. dub 2009 ve 22:19  • Odpověz
Ajo, stesti ze na MMB nechodim, to bych se asi z netu nehla. :sweat_smile: :wink:
5. dub 2009 ve 22:21  • Odpověz
Ajo, pratr je to same. Je to hlavne o atrakcich. A pokud na ne nechces, tak je zbytecny tam jezdit. :unamused: ..ja si ho teda uz moc nepamatuju, bylo to daaavno, ale jediny na co si pamatuju ze bracha sel na horskou drahu ktera jela 2x vzhuru nohama, coz v ty dobe v pze nebylo. Ale ja mam z takovych atrakci zaludek v pejru, pro me je pout cukrova vata, tureckej med a ruze z papiru a to sezenu na jakykoli pidipouti. :wink: bohuzel, o nicem jinem pout neni, nez o atrakcich a pokud te neberou, tak to nema cenu.
5. dub 2009 ve 22:28  • Odpověz
Jdu spat, risa vecer vyblil mliko a pres den srajdil a ted se nejak budi, tak kdyz u nej budu tak snad bude klidnejsi?
Brou :pensive:
5. dub 2009 ve 22:37  • Odpověz
Hm hm, no je fakt, že pro mě pouť taky znamená hlavně cukrová vata a spoustu těch různých sladkostí :sweat_smile: ale třebas ta horská dráha by mě lákala :slight_smile:
5. dub 2009 ve 22:39  • Odpověz
Dobrou noc :dizzy_face:

Taky pomalu povalím. Jen chci dokoukat Dva v tom, pak sprcha a hurá do postýlky.
5. dub 2009 ve 22:40  • Odpověz
autor
Ahoj holky-krasne rano :wink:
Dneaska nejdu makat-nemuzu nechat Ondru Jolce.Ale to se neda nic delat,mozna pujdu odpoledne na chvilku.Jinak noc dobra,hajal celou noc a mame venku spicak :slight_smile: :wink: :wink:
6. dub 2009 v 06:56  • Odpověz
Ahoj holky, tak my jsme byli celej víkend v pejru, tak jsem se sem ani nedostala. V sobotu u kámošky, co s náma chodí cvičit, mají farmu s ovečkama, kůzlatama, králíčkama, prasátkem a pejskama, tak jsme si to tam s holkama moc užili, akorát se bály koz :grinning: včera jsme byli urovnat vztahy s tchánovcema, vypadá to nadějně, tak snad zas chvilku bude dobře, nemluvili jsme spolu od srpna :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Dneska ráno jsem zašla na gyndu, protože mně už 10 dní meškala MS a mám hrozný křeče v břiše, no a je to cysta na vaječníku, 5 cm velká :frowning2: tak jsem dostala vyvolávačku a když se neodplaví s MS, tak půjdu na odstranění :frowning2: holky držte palce, ať praskne sama, já nechci do nemocniceeeee :stuck_out_tongue_closed_eyes: co Honza doma s holkama, vůbec si to neumím předtavit :cry:

Míšo, co paní z penzionu, ještě se neozvala? Koukala jsem, že jsi jí psala, já pořád nevím, co s tím jídlem pro holky, jinak už bych tabulku dávno vyplnila a poslala ti ji. Nebo ti ji mám zatím poslat bez jídla, a pak si to doplníš? Co ostatní, budete prckům objednávat jídlo?

Aničko, chudák Ondrášek, tak jsme si mysleli, že na jaře už to bude dobrý, a ono houby, že? :unamused: tak ať mu hlavně v Motole pomůžou a už má konec toho všeho trápení!+
6. dub 2009 ve 12:35  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.