• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Batolátka Prosinec 2007

(Zamčená)
22. března 2010 
Zprávička od Renči - zlobí ji počítač, tak se sem moc nedostane, napsala v pátek příspěvek, ale seklo se jí to, tak všechny moc pozdravuje. Ráda by na sraz jela, ale nemůže to zatím říct stoprocentně, možná by vzala s sebou ségru, co má auto, takže by měly i dopravu. Patrik by prý určitě jet nechtěl, je samotář.

Tak uvidíme, psala jsem jí, že by musela dát vědět co nejdřív :wink:
6. dub 2009 ve 12:40  • Odpověz
Ahoj holky :slight_smile:

Jee, Kris, takže se zkoušíte udobřit ? Tak snad se povede a vztahy se urovnají. I když po tak dlouhé době to nebude tak lehké. Držím palce. Je to od tchánovců hloupé, že přicházejí a super chvilky s holkama.

Cysta si určo nechá říct a sama se tě pustí :wink: myslím na tebe. Taky bych si nedovedla představit, co Peťa sám s malou, kdybych šla do nemocnice. A co teprve, když vy máte ty holky dvě, že. Tak přeji, ať to dopadne dobře a nikam jít nebudeš muset.
6. dub 2009 ve 13:28  • Odpověz
Jinak s tím jídlem zatím taky nevím. Čekám, co ta paní napíše Míše, když s tím musí mít zkušenosti.
6. dub 2009 ve 13:30  • Odpověz
Ahojky zdravím, ještě jste toho moc nenaprndali, stíhám i dočíst, u nás to stojí za prd, JAnička dobrá, ale taťka nám zlobí..... včera jsem mu odhalila oteklou červenou nohu, tak za sáhodlouhých hovoru jsem ho poslala k dr (znáte chlapi) no a má ucpanou žílu :angry: :frowning2: , takže ted běhal od čerta k ďáblu a ted ho poslali ještě na vyšetření do nemocnice , tak čekám, zda si ho tam nejchají nebo ne.... :frowning2:
6. dub 2009 ve 13:39  • Odpověz
Ahojky

Holky paní nenapsala, ale tak si říkám, že mají asi o vík.frmol, tak čekám zprávu dne večer!!!No já budu brát plnou penzi a i Dandovi, jí celkem dost a hlavně za půl roku už bude chlapák, takže sní ještě víc :grinning: a oni určitě dělají porce přesně pro děti, ne jako nám dospělákům :wink:

Holky ani tu tabulku nevyplňujte, jen mi napište příjmení, polo/plnou penzi a zda chcete jejich postýlku nebo budete mít svou????Víc doplním sama, jsem si to neuvědomila, že to není třeba, aby jste to vyplňovaly celé...

No a Renča by měla říct co nejdřív, aby pak bylo místo!!!!!!!
6. dub 2009 ve 13:43  • Odpověz
jo Míšo psala jsi mi někam mejl??? neco jsem četla, že budeš posílat info mejlem, ale nikde jsem nic nedostala, tak já jen abych nezaspala...jinak co se naKONEC vybralo?
6. dub 2009 ve 13:48  • Odpověz
Hm, tak snad ti odpoví. Já fakt s tím jídlem nevím :confused: Klára normál jídlo moc nejí. Snídaně krom mléka jakž takž sní, ale na oběd zatím jí zeleninovomasové břečky nebo skleničku, když nestihnu uvařit, no a večer má kaši. Tak my asi možná spíše tu polopenzi, snad to pro ni nebude úplně zbytečné. A oběd na sobotu si přivezu, co budu mít uvařeno ze čt a v neděli asi sklenku. Jinak je dost polévková, takže případně objednám nějaký vývar nebo zeleninovou polévku. Uvidíme.

Možná to nechám až těsně před, jak ta paní píše, že stačí tak 10 dní předem upřesnit polopenzi/plnou penzi. Přece jen je to až za 5 měsíců, a to už může baštit normál jídlo s námi.
6. dub 2009 ve 13:50  • Odpověz
ak já bych brala plnou i pro Janinu, taky je žroutka :grinning:
6. dub 2009 ve 13:52  • Odpověz
Jani psala :confused: Ty už nemáš mail příjemní@seznam.cz?????Jinak je to jedno, napiš mi do IP, zda chceš polo(plnou p. a tu postýlku pro Janinu
Nakonec penz.Vysočina, byl to 2.odkaz myslím...
6. dub 2009 ve 13:52  • Odpověz
Aji, tak to jo, když tak málo jí..ale přesně jak píšeš, nech to plavat a dáš jí vědět 14 dní před :sunglasses:
6. dub 2009 ve 13:53  • Odpověz
No, ona toho nakonec za den sní celkem dost. Jen prostě naše obědy zatím moc nechce, takže jí vařím zeleninomasové břečky..
6. dub 2009 ve 14:07  • Odpověz
No, Klárka už je vzhůru, slyším jak tam z postýlky vyřvává "mňáááááááááááááááááu" :grinning: to je její oblíbené :slight_smile:

Tož ve tři poobědvá svou břečku a vyrazíme do obchodu a pak se projít ven, když je tak pěkně.
6. dub 2009 ve 14:17  • Odpověz
Jani díky za IP. už jste v tabulce :wink:
6. dub 2009 ve 14:18  • Odpověz
Míšo, já ti pisnu buď večer nebo zítra. Domluvím se s Peťou na tom jídle. Jestli chce plnou nebo polopenzi.
6. dub 2009 ve 14:29  • Odpověz
Mňáááuuu :grinning: to je hezký
Daník ještě chrupe, spí od jedný, ale už jsem si k němu 3x lehala, páč byl vzhůru, má to takové trhané :confounded:
6. dub 2009 ve 14:39  • Odpověz
tak mi taťka volala, nechali si ho v nemocnici, tak mu jdu sbalit věci ...aaaaachjo :frowning2:
6. dub 2009 ve 14:43  • Odpověz
Jani mi nějak uniklo proč je Michal v nemocnici??????????? :confused: :confused: :cry:
6. dub 2009 ve 14:49  • Odpověz
jo už vidím, úplně jsem ten příspěvek přehlídla, držím palce :pensive: !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
6. dub 2009 ve 14:50  • Odpověz
ahojky tak jsem doma :dizzy_face:
cestou z prahy jsem jukla do ikei koupit malemu stolik a zidle ..
tak dnesxka je krasne tak rychle hodim pracku :stuck_out_tongue_closed_eyes:
6. dub 2009 v 15:51  • Odpověz
autor
Jani-jeeeee tak ale to je dobre.Vsak to neni zadna sranda :frowning2:
Miso-my asi taky plnou penzi :wink: :slight_smile:
6. dub 2009 v 17:54  • Odpověz
tak u nas uz je okoupano a lezi se v postylce
ja jsem povesila 2 pracky a tatka udelal vecu a prdim na vse..jsem utahana ..to cestovani moc nemusim :stuck_out_tongue_closed_eyes:
6. dub 2009 ve 20:08  • Odpověz
Adel, však to byla asi dlouhá štreka, co??!!!

Ani jj a co postýlka pro Ondrulku, vezmeš svou nebo chceš jejich???Jak je dnes Ondrovi????
6. dub 2009 ve 20:11  • Odpověz
autor
Ondrasek je docela v pohode-uz spinkaji oba dva :slight_smile: :slight_smile: Z ouska mu porad tece hnis a je trosku mrzutejsi ale jinak -normal.Byla jsem dnes an kole tak jsem ho mela sebou se mu to libilo-porad volal auto :grinning: :slight_smile: :slight_smile:
Tak asi postylku jejich pac nasi jsem prodaal-min.tyden.Vubec jsme ji nepouzivali.Kolik za ni chteji :confused: :wink: :wink:
6. dub 2009 ve 20:31  • Odpověz
miso..jj :stuck_out_tongue_closed_eyes: nastesti petan pohodka..
6. dub 2009 ve 20:39  • Odpověz
Ahoj holky, tak už jsem úplně KO, takže jdu jenom na skok a pomažu do hajan, vaječník potvora bolí jak čert :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Ajo jj, s tchánovcema to vypadá že bude zas chvilku dobře, iniciativa vzešla opět z naší strany, protože oni by přes svou hrdost nikdy první krok neudělali, ale hlavní je, že to vypadá nadějně a holky zas budou mít dvoje prarodiče :dizzy_face: protože hlavně kvůli holkám jsme se chtěli udobřit :wink: Díky za držení palců s cystou, snad to bude dobrý, už jsem to jednou kdysi měla a praskla sama, tak doufám, že to bude stejný :unamused:

Jani, ať je Michal brzo v pořádku a může domů, myslíme s holkama na vás :wink:
6. dub 2009 ve 21:09  • Odpověz
Míšo, k tomu srazíku, písnu ti příjmení do IP, jinak budem chtít 2 dospělý polopenze a pro holky jednu dětskou polopenzi dohromady. Taky bysme rádi 2 postýlky, ale nenašla jsem je nikde v ceníku, myslíš, že by se to dalo zjistit, kolik by za ně chtěli? :confused: Tak snad jsem na nic nezapomněla, díky za dopsání do tabulky a jdu písnout ještě to příjmení :wink:
6. dub 2009 ve 21:13  • Odpověz
Tak dobrou holky :pensive:
6. dub 2009 ve 21:16  • Odpověz
Nějak mě třeští hlava. Sedím tu a vstřebávám info o bratrancově pohřbu. Až teď mi to tak nějak dochází. Měl ho dneska v Praze. Naši tam byli, tak před chvilkou volali. Prý to bude i ve 112. Tak třeba se zvládnu podívat.
6. dub 2009 ve 21:24  • Odpověz
Míšo, já ti to pisnu zítra. Teď se mi nechce to s Peťou vůbec řešit.

Půjdu do sprchy a zalezu do postele.
6. dub 2009 ve 21:26  • Odpověz
autor
Jezisi Ajo co se stalo? to musi byt neco strasnyho-koukej se z toho trosku vyspat :frowning2: :frowning2: :frowning2:
Kristi-drzim palecky at rupne,me se taky odplavila sama-ale ja o ni vubec nevedela teda :confounded: :confounded:
Jani-taky drzim palecky at to dopadne dobre s Misou a mate ho brzy doma.
a ja se loucim a jdu spat-dobrou noc :rolling_eyes: :pensive: :pensive: :pensive:
6. dub 2009 ve 21:32  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.