• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Batolátka Prosinec 2007

(Zamčená)
22. března 2010 
autor
Ahoj holky-krasne brzske rano :wink: :slight_smile:
Noc u nas dobra-sice v noci spadl z postele a plakal ale zase usnul.A to tam ma zabranu,proste lezl dolu a zuchnul :confused: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
7. dub 2009 v 06:05  • Odpověz
Ahoj holky, tak my jsme v noci přebalovali a přebalovali, holky mají průjem a Anička i horečku :stuck_out_tongue_closed_eyes: asi někde něco olízly venku, pořád všechno strkají do pusy :frowning2:

Ajo, co se stalo proboha? :frowning2: :confused: nejhorší když umře mladej člověk :pensive:

Ani díky, už mě začíná bolet i vpravo, tak doufám, že tam není taky cysta, dr. se totiž díval jen na ten levej vaječník, porotože mě bolel. Snad už tam na příští kontrole nic nebude :stuck_out_tongue_closed_eyes:
7. dub 2009 v 08:10  • Odpověz
Ještě se musíme pochlubit úspěchem, Liduška si včera po koupání přinesla nočník, sedla a vyčůrala se :dizzy_face: jinak se nám ještě moc nedaří, tak snad to byla první vlaštovka :slight_smile:
7. dub 2009 v 08:42  • Odpověz
ahojky :dizzy_face: :dizzy_face:
tak u nas noc dobra uzz se budi jen 2x az 3x..snad nam to vydrzi :wink:
jinak dneska zacinam v diana klubu tak snad zhubnu aspon 20kilo :grinning: :grinning:
zitra vezeme petana k mamce a budeme malovat a delat pokojik..sice vyzdoba jeste nedorazila ale nevadi :grinning:
7. dub 2009 v 08:59  • Odpověz
Ahojky zdravím, u nás noc dobrá, co se týká JAniny, zato Dášence bylo zle a od půl 3 pořád lítala z postele dolů a nahoru, poblila celou předsíň .... ještě že máme lino, hned jsem to ráno v 6 vzala savem, což v kombinaci s mojí nevolností nebylo to pravé ořechové :stuck_out_tongue_closed_eyes: , ted s ní povalím na veterinu, tak snad bude vše OK...koukám že se nám to doma pěkně se*e...taťka a pes, snad to nebude pokračovat

Ale byla jsem ted na kontrole s pupíkem a vše bylo v pohodě, dr. konstatoval že už je to pěkný macík, ale dnes neměřil, až příště.... koukali jsme na pohlaví, ale prcek měl nohy uplně u sebe , tak nebylo nic vidět... že by stydlivka :grinning: :grinning: , takže příští měsíc se podíváme znovu.... a jak to tak vypadá už asi zustanu do porodu doma na neschopence....

Bzundi, to je super uspěch nočníčkovací holky jsou šikovný, my zaseořád sedíme na nočníku, ale jen v kalhotech :grinning: :sunglasses: . Bez kalhot ani ránu to jen na wecku
7. dub 2009 v 09:17  • Odpověz
autor
kristi+jani-teda vy si doma vsichni uzivate :unamused: :confounded: To Vam nezavidim,ja jsem ted uspala Ondru a jdu se asi taky natahnout pac jsem nejaka zlomena :confounded:
7. dub 2009 v 09:58  • Odpověz
tak ja uz jsem po O..dneska jsem delala halusky a zelen.polevku

petan spinka a petr striha stromky..no uz mel aj uraz :grinning: :grinning: se porezal

ja si jdu umyt sisku a nachystat veci do cviceni a jeste protrajdam zlin a koupim skrinku do pokoje a ulozne boxy pod postel..pac mame porad malo mista :grinning: :grinning:
7. dub 2009 ve 12:03  • Odpověz
Ahojky holky

My dnes byli v práci něco podepsat a Daník se teda předvedl :unamused: koukal jak kakabus, vůbec se neusmál, nic nepovídal, jen byl u mě na ruce a když jsem ho dala na zem, tak chtěl pryč :confounded: takže jsme tam byli necelou hodku a raději jeli pryč.

Co se týká postýlky, tak fakt nevím, koli stojí, řekla bych, že mimi je bez poplatku!!!paní mi nenapsala ani na tamty dotazy, tak jsem celkem naprdnutá, jakmile jsme si pokoje rezervovaly, přestane komunikovat...??? :confused: Celkem zvláštní přístup, napíšu jí dnes znova nebo tam zavolám!!!!

Kristy, ani jsem nereagovala na cystu..také samozřejmě držím palečky, ať s MS odejde potvora jedna :angry: Liduška je šikulka :dizzy_face:U nás už je zase nočník bez povšimnutí :sweat_smile: a ať je po průjmu!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Jani, no veselo máš, ale hlavně, že prcíček je ok :dizzy_face: !!!!

Aji, to je mi líto, nevím, co se stalo na 112 jsem nekoukala, ale upřímnou soustrast :pensive: :pensive: nevadí, prosím Tě, to je jasný, že to teď řešit nebudete!!!!!Vždyť to nespěchá!!!!!!
7. dub 2009 ve 12:56  • Odpověz
Kristy a hezký příjmení :wink: fakt tak zvláštní jsem ještě neslyšela :wink: :wink:

Aničko, jak vy s jídlem???Pro všechny polo či plnou penzi???????
7. dub 2009 ve 13:09  • Odpověz
Ahojky holky,

teda, tady jsou nevesely zpravicky. :frowning2: :frowning2: ..tak at je holky (kristy, jani, ani, ajo) co nejdriv dobre. :wink:

Miso, to je fakt divny jednani? Snad je to jen nedorozumnenim ci spoustou prace, ze neodpovedela?? :confused:

ja uspala risu, dopo, jsme byli na detskym hristi, byl zlatej, ale jak jsme dorazili domu, tak zacal bejt protivnej. A do toho ma treti den srajdu, tak snad to brzo prejde. No jdu makat, nez se nas rarach probere.
7. dub 2009 ve 13:28  • Odpověz
Hani, už jsem jí znova napsala
Hele když tě tu mám, ta tabulka od Tebe přišla v dost divokém formátu, takže jsem tam viděla jen, že chceš pro všechny polopenzi a co postýlka, taky jejich???Díky
Už vás mám všechny, jen teda Ajik a Luca, snad nakoukne, moc sem nechodí, napsala jsem jí Ip...už to chci mít z krku a už se jen těšit, že se všichni setkáme :dizzy_face: :dizzy_face:
7. dub 2009 ve 13:37  • Odpověz
Ahoj holky :slight_smile: už je lépe, ale furt to není to pravé ořechové :frowning2: ale jelikož jsem sama s Klárkou, tak se tomu zas až tak nemůžu poddávat, pže ona pak nechápe, co se děje a je taky nešťastná.
7. dub 2009 ve 13:38  • Odpověz
Bratranec byl starší než já. Necelých 40. Byl u policie, takže pohřeb měl policejní i s čestnou stráží. Proto to i natáčela 112 a bude tam průřez kariérou a ten pohřeb.
7. dub 2009 ve 13:42  • Odpověz
Ajo, to je vzdycky smutny, kdyz umre mladej clovek a kor z rodiny. :frowning2: :frowning2: ..tak hlavne ze se tomu nepoddavas. Stesti ze je i venku hezky, kdyby bylo hnusne, tak by to myslim bylo se s tim poprat horsi. :-/

Miso, ja jsem si myslela, ze to open office prekope. :stuck_out_tongue_closed_eyes: ..jojo, vsichni polopenzi, (i kdyz teda pro risu vaham, ale co, kdyz to nesni, tak to da radek :wink: ) ..postylku mame vlastni, takze jejich nechcem. :wink:
7. dub 2009 v 15:03  • Odpověz
Ahojky tak u nás to stojí za prd, taťka v nemocnici nic moc, je z toho streslej, nesnáší nemocnice a tak mu z toho všeho ještě vylítl tlak na 180/110, zkoumají ho ze všech stran, vědí že má ucpanou žílu a nemužou jí najít...
Dášenka dostala antibiotika, dnes jsme byli u veterináře ráno a znova odpoledne až byly výsledky, zítra na kontrolu a ve čtvrtek znovu na ATB injekci a v pátek na kontrolu, takže v tomhle hycu budu do konce týdne pendlovat mezi nemocnicí a veterinou... mě klepne :stuck_out_tongue_closed_eyes:

koukám že všude to stojí za hov*o, Aji je mi to líto... :frowning2: :cry:
7. dub 2009 v 18:23  • Odpověz
autor
Miso-prosim Te a o kolik to bude drazsi kdyz si dame plnou pro vsechny? a vlastne jede se na tu Vysocinu jo?
Aji- :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: To je mi strasne lito-je to proste strasne smutny :frowning2: :confounded: :confounded: :confounded:
7. dub 2009 v 18:24  • Odpověz
Ajiku :cry: :cry: držte se!!!!

Ani tady to máš..a i pro ostatní kdyžtak http://www.penzion-vysocina.cs-ubytovani.eu/Zdar-Nad-sazavou-cenik.htm

Hani, díky :wink:
7. dub 2009 v 18:55  • Odpověz
autor
Miso-tak 2x plnou penzi pro kluky a my si kdyztak prikoupime jidlo :wink: :wink: :wink:
7. dub 2009 v 19:00  • Odpověz
Holky moje, díky moc. Tím, že je fakt hezky a Klárka je neúnavná :wink: tak lítáme furt venku a nemám moc času nad tím hloubat. Ale když byl dneska u nás taťka a popisoval ten pohřeb, ty policajty, čestnou stráž, vlajky, velkou fotku před rakví atd atd, tak jsem měla, co dělat, abych zase nebulela. A teď večer je to taky smutné.

Taková blbá smrt :frowning2:
7. dub 2009 v 19:45  • Odpověz
Janičko, držím palce, ať dají manžu, co nejdříve dokupy. Ať můžete být zase spolu doma.

Je fajn, že už zůstaneš doma do mateřské. Třeba se ti udělá lépe po zdravotní stránce, když nebudeš muset do práce.

Super, že prcek roste jako z vody a je ok. A příště to bude doufám i s fotečkou a pohlavím :slight_smile: ne že se stydlivka zase neukáže :sweat_smile:
7. dub 2009 v 19:47  • Odpověz
Míšo, tak pro nás 2x dospěláckou polopenzi a 1x dětskou :slight_smile: postýlku máme, tu si vezememe.
7. dub 2009 v 19:55  • Odpověz
Kdyby se Klárka nějak moc rozežrala :slight_smile: a změnila dobu spaní, páč teď chrní přes oběd, tak těch 14dní před paní pisnu, že to třebas měníme na plnou penzi.
7. dub 2009 v 19:56  • Odpověz
Jinak v té 112 to teprve bude. Říkali, že prý do 14dní. Tak uvidíme.
7. dub 2009 v 19:58  • Odpověz
autor
Tak u nas uz se spinka ale debilni sousedi tady maji po vecer nejvic prace a vrtaji a brousi :confounded: :angry: :angry: :angry: To snad neni pravda hovada jedny :angry: :angry: Ty vole a jak se to rozlejha po chodbe-to se nevidi fakt :confounded: :confounded: :confounded:
7. dub 2009 ve 20:02  • Odpověz
Ahojky, tak u nás už je líp, holky už nemají horečku a srajdily po obědě a pak až po večeři a už to nebylo tak řídký, tak snad bude líp ( omlouvám se za realistický popis :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: )

Ani, Míšo, Hani,dík, že jste na nás myslely, určo to zabralo a mně už je taky líp, rozhodně to bolí míň než večera, tak třeba už potvora praskla :wink:

Jinak s tím nočníkem, asi to byla spíš vyjímka, dneska jak byla Liduška nahatá, tak zas přičapla a vyčůrala se na koberec, nočník měla kousek od sebe. Tak uvidíme, kdy se nám zase zadaří :unamused:

Aji, přeju hodně sil.

Míšo, já jsem to příjmení taky slyšela poprvé u Honzy a přišlo mně, že mu něco chybí, hodně lidí si to plete s Navrátilovou a občas mi tak u dr. nebo na úřadech říkají. Jednou baba na poště hledala 20 minut balík s mým jménem, až jsem jí řekla, že asi hledá jiný příjmení, a ona že to má v počítači dobře a já to mám špatně v občance :grinning:
7. dub 2009 ve 20:09  • Odpověz
Ani, tak ti jsou fakt "ohleduplní" :angry: takové mám nejradši :angry:
7. dub 2009 ve 20:10  • Odpověz
Šmarjá, Míšo, jsem úplně zapomněla, že potřebuješ napsat ještě jméno a příjmení :slight_smile: jdu na to.
7. dub 2009 ve 20:11  • Odpověz
Jéé, chci taky vědět Kristýnčino zvláštní příjmení :slight_smile:
7. dub 2009 ve 20:12  • Odpověz
autor
No a to to to rikam Zdendovi jestli je to normalni a on mi na to rekne-tak to asi dodelavaji no :confused: :confused: :confused: :confused:
Takze kdyz tam vlitnu tak budu spatna jenom ja pac pan si problemy delat nebude ze :confounded: :confounded: :confounded:
Jani, ať je brzo líp, taťkovi i Dášence. To je dobře, že budeš doma, snad si trošku odpočneš. Michla půjde do práce, nebo budete doma oba? :wink:

Jinak když se daří, tak se daří, dneska jsme potkali domovnici a prý máme na vyúčtování doplatek 7 tisíc za teplou vodu a topení:stuck_out_tongue_closed_eyes: :frowning2:
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.